Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Mi jest ciagle zimno :( Ogolnie od zawsze bylam zmarzluchem ale teraz to przesada :P Zastanawiam sie, czymsie dogrzac... Wiem, ze nie mozna moczyc stop w cieplej wodzie. A co z termoforem? Zaszkodzi mi, jesli przyloze do stop? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Amefa,nie mam pojęcia, nawet o nogach nie wiedziałam. :P A bierzecie kąpiele? Bo ja nie mam prysznica, tylko przy wannie i się zastanawiam zawsze w jakiej temperaturze się kąpać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa biegunki to moze nie sa kosystencja jest w miare normalna natomiast kilka razy dziennie zdarzalo mi sie na porzadku dziennym wiec nie przywiazuje do tego wagi.A ten duphaston to wlasnie jestsubstancja zblizona do progesteronu wiec nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna napewno nie powinnas brac goracych kapieli. Najlepiej szybciutko sie umyc i nie wylegiwac we wodzie ;) Moja siostra jak byla w ciazy miala spuchniete nogi i pytala lekarza, czy moze wymoczyc sobie we wodzie. Kategorycznie jej zabronil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka Duphaston to jest progesteron ;) To dobrze, ze bierzesz jeszcze ;) Ja na poczatku ciazy tez chodzilam do toalety tak jak zwykle. Dopiero od tygodnia zaparcia mnie mecza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna ja mam i wanne i prysznic wiec korzsytam z tego drugiego ale marzy mi sie kapiel taka goraca ale ...niestety musze wytrzymac;)mi sie wydaje ze kazda temp jest ok,pod warunkiem ze cie nie parzy i ze nie lezysz w niej dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa a ty ktory tydzien masz?bo nie wiem w ktorym sie spodziewac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, jestem sierpniówką powiedzcie mi dlaczego nie można moczyć nóg w gorącej wodzie? ja teraz jestem chora i właśnie zastosowałam u siebie moczenie nóg w gorącej wodzie i przykłądałam sobie gorące okłady na zatoki. Nie słyszałam nigdy o tym że nie można moczyć nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawenda mojej siostrze tak powiedzial lekarz gdy byla w ciazy... Ona poprzednia ciaze stracila i ta miala od poczatku zakwalifikowana jako zagrozona, mimo ze plamien nie miala ani nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
malentka skad jestes oprocz tego ze z lubuskiego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
dziewczyny, robicie dziś jakiś obiad?:P Bo nie wiem co zjeść.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam spagetthi :) nic wiecej nie robie nie chce mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A takie ze słoika czy własne?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sos ze słoika wiadomo sobno dodałam pieczarki, mięso mielone, cebulkę itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
I ja chyba spagetti zrobie, dobry plan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
dziewczyny, moze ktoras zaktualizowac tabelke? duzo nowych ciezarnych doszlo :D a ja sama mam juz 32tc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
I ja chyba spagetti zrobie, dobry plan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Za 10 min to zrobię, tylko sos dokończę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Za 10 min to zrobię, tylko sos dokończę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja dzis prawie caly dzien spalam... musze wstac w koncu, i troche sie ogarnac. a potem do lekarki, bo mi zle wypisala L4 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............31................. ..........24.03.2012 Igieleczka..............21............14.................. .........26.07.2012 Alcia28.................28............14................. ..........30.07.2012 Kinia1109..............27............11.................. .........19.08.2012 Doti ....................24............12........................ ...19.08.2012 Kama....................29.............9.................. .........02.09.2012 Amefa...................23...........10................. ...........03.09.2012 Jo----anna..............26...........10............... . ............06.09.2012 MEGAN86...............25............10................... . .......01.09.2012 Tala1011101190.......21.............9..................... .......09.09.2012 Kaliwia.................?...............9.............................14.09.2012 dagusia82..............29.............8.................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24.............8.................... ........11.09.2012 MamciaJ................26.............8.................. ..........11.09.2012 Plotka...................26............7................ ............21.09.2012 BlackRosssa............27.............7.................. ..........24.09.2012 Tajeczka................?..............7..........................Koniec września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............32................. ..........24.03.2012 Igieleczka..............21............14................. . .........26.07.2012 Alcia28.................28............14................. ..........30.07.2012 Kinia1109..............27............11.................. .........19.08.2012 Doti ....................24............?........................ ...19.08.2012 MEGAN86...............25............10................... . .......01.09.2012 Kama....................29.............?................. . .........02.09.2012 Amefa...................23...........10................. ...........03.09.2012 Jo----anna..............26...........10............... . ............06.09.2012 Tala1011101190.......21.............9.................... . .......09.09.2012 Dagusia82..............29.............8.................. ..........10.09.2012 Kaliwia.................?...............9................ .............14.09.2012 Wiewióreczka_........24.............8................... . ........11.09.2012 MamciaJ................26.............8.................. ..........11.09.2012 Plotka...................26............7................ ............21.09.2012 BlackRosssa............27.............7.................. ..........24.09.2012 Tajeczka................?..............7................. .........Koniec września Tam gdzie znaki zapytania dziewczyny wpiszcie swoje dane :) Nie zgadzają mi się u niektórych tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
o, super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Dziewczyny nie wiem, jak liczycie swoje tygodnie - w sieci są kalkulatory terminów porodów. Ja wczoraj skończyłam 2. miesiąc i termin mam na 14 września, wszedzie wychodzi podobnie (+-2 dni) - sprawdzcie to. Co do uzupelnienia danych - ja mam 23 lata. Tajeczka, ja do 7.tygodnia bralam progesteron (luteina), 4 tabletki dziennie, podjęzykowo. Teraz nie biorę nic (tzn.oczywiscie witaminy i kwas foliowy tak). W 6.tygodniu wrocilam do pracy bo b.mi zależalo i juz nie plamiłam. Zreszta caly moj zespol mnie dokarmia, a z tym tragedia byla - schudlam, nic nie moglam jesc i to nie tyle przez mdlosci, ile gardlo mi się zawiazywalo...z zachcianek mialam tylko ochote na kwaszone ogorki. Lekarz mi powiedzial, ze jak nie ma plamien, to nie ma sensu brac progesteronu - to wzmaga cialko zolte a po 8.tygodniu ta funkcja jest juz przejmowana i plamienia zanikają. Ja oczywiscie tez widzialam nasza fasolkę 5 mm w 7.tygodniu i slyszelismy serduszko (110razy bilo na minute) ;) jak na razie nic nie przytylam - a schudlam 1,5 kilo - ale pewnie i tak jeszcze swoje nadrobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
http://ebobas.pl/kalkulator/termin_porodu Jesteś w: 9 tygodniu ciąży . Koniec pierwszego trymestru: 06-03-2012 . Koniec drugiego trymestru: 19-06-2012 . Przewidywany termin porodu: 13-09-2012 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
**************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............32................. ..........24.03.2012 Igieleczka..............21............14................. . .........26.07.2012 Alcia28.................28............14................. ..........30.07.2012 Kinia1109..............27............11.................. .........19.08.2012 Doti ....................24............?........................ ...19.08.2012 MEGAN86...............25............10................... . .......01.09.2012 Kama....................29.............?................. . .........02.09.2012 Amefa...................23...........10................. ...........03.09.2012 Jo----anna..............26...........10............... . ............06.09.2012 Tala1011101190.......21.............9.................... . .......09.09.2012 Dagusia82..............29.............8.................. ..........10.09.2012 Kaliwia................. 23.............9................ .............14.09.2012 Wiewióreczka_........24.............8................... . ........11.09.2012 MamciaJ................26.............8.................. ..........11.09.2012 Plotka...................26............7................ ............21.09.2012 BlackRosssa............27.............7.................. ..........24.09.2012 Tajeczka................?..............7................. .........Koniec września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje sprzątanie się już zakończyło zrobiłam pranie zjadłam i poszłam spać no i to na tyle ze sprzątaniem talerze dalej leżą w zlewie a mi się nic nie chce hihi..głowa znowu mnie dziś boli pewnie mam znowu niskie ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja byłam na zakupach, zrobiłam obiad,zjadłam,pozmywałam i też chyba się położę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×