Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Co robicie dziewczyny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Hmmm,plan jest taki - do porodu R usuwa wszelkie graty z mebli,wktorym ma byc pokoj dziecinny. Aby miecje gdzie wrzucic musi dorobic polki w piwnicy.Gdy to zrobi, to wynosi wszystko z jednego pokoju - obecnie jest w nim silownia. W tym pokoju robimy salon. Silownie wrzuca do ostatniego pokoju, tak jak te graty,ktore sie nie mieszcza w piwnicy i tam ma swoj warsztat. ;P Taki plan, ale czy cos wyjdzie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze i zakuwam do egzaminu....;/ ciezko mi idzie bo co wetkne nos w ksiazke to od razu mi oczy leca ze snu....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A z czego egzamin?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
poważnie brzmi,powodzenia. ;) ja już po obiedzie i strasznie mnie muli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuda jak cholera jasna.....;p ja w nocy wstalam mialam takie ssanie jak nigdy ;p takze o obiedzie jeszcze nawet nie mysle po nocnym zarciu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
Dziewczyny! Wczoraj byłam u gina, mam 15 minutowe nagranie gratis, 80 zł wizyta Ale Bibuś się odwrócił dupką i nie znam płci, pójdę w 23.tygodniu, dziś 16-sty się zaczął. Wiercił się cały czas, lekarz próbował go ruszyć ale nie chciał pokazać nic widziałam rączki, nóżki, kręgosłup, żołądek, buzkę, słyszałam i widziałam serduszko. Ma prawie 11 cm od głowy do pupki, ok. 137 gram. Gigant mhm, no i fajnie parę razy się głaskał po nosku, zaciskał też i prostował piąstkę. Moja miłość http://zapodaj.net/5ab5e66628f9.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze i ogladam na tvn 24 akcje o tej zaginonej polrocznej dziewczynce z Sosnowca.wlasnie opowiadal ze to ta matka zabila to dziecko!jestem w szoku! Joanna mysle ze masz dobry plan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Lusie jak mi się nic nie chce, cały dzień zamulam w pracy-oczy mi się zamykają. Wczoraj po 19 już spałam obudziłam się przed 3 w nocy i mi się spać nie chciało zasnełam chyba przed 5 i wstałam po 7, a właściwie to głód mnie obudził. A co u was nowego? Widzę że planujecie juz miejsca dla swoich dzieciątek? ja nie mam narazie takiego problemu mamy salon z kuchnią i sypialnie a i taką małą graciarnię więc na razie dziecko bedzie z nami a na wiosnę zaczynamy budowę domu więc planować będę moze w przyszłym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh jak fajnie widziec w Tobie taka radosc...:) ja tez ide niedlugo do gina ciekawe co mi bedzie dane ujrzec i jestem ciekawa jak duze juz jest nasze malenstwo...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Cudownie. :) Gratuluję maluszka,który jak piszesz rozwija się świetnie. pewnie wstąpiła w Ciebie nowa energia.:) ja też sięnie mogę doczekać aż swojego zobaczę. :) Może na kolejnym usg ładniej Ci się ustawi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta polroczna Magda to tez nie wiadomo niby ta matka to dziecko w parku schowala...tylko nie mozna odnalezc ciala dziewczynki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanski kwiat polny gratuluję :) ciesze sie ze wszystko jest ok, zresztą nie mogło być inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanski kwiat polny
dziękuję 🌼 energia ustepuje za sprawa ojca, ktory chyba jeszcze nie wyszedl z szoku.. hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam takie nietypowe pytanie....:> czy wszystkim Wam urosły piersi?? bo mi ni w zab.....nawet nie bola zbytnio.....jedna roznica jaka widze przed ciaza i w trakcie to taka ze lekko spuchly ale to wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka mi tez za bardzo nie urosły ;) za to brzuch to mam jak bym w 5 miesiącu była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo heeh ale to sprwa wzdec ;P mam je po kazdym posilku..... masakra jakas....na noc mi brzuch schodzi( no chyba ze cos w nocy przekasze:D ) a rano po posilku znowu to samo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie rano jak wstaje jest malutki ale po całym dniu to mam uczucie jak bym miała zaraz urodzić. Mi na szczęście przeszło juz jedzenie w nocy bo juz przytyłam 3 kg a to dopiero 14 tydz i tyle do końca. Przeraża mnie ta waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez szczerze mowiac...;/ niby mam szybka tendencje do spadku wagi ale i tak sie boje ze po porodzie zostana mi te zbedne kg;/.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przzed ciaza wazylam 49 teraz jestem w polowie 8 tygodnia i juz mam 54...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój to ty chudzina jesteś ja ważyłam 62 kg a teraz w 14 tyg 65 kg to jest dopiero dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja waze jeszcze wiecej :P Przed ciaza nosilam rozmiar 40/42 i nie czuje sie grubo :P Nie przesadzajcie dziewczyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o cycuszki, to mam większe :). W pierwszych tygodniach bolały, teraz juz mniej. A waga...oj rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja liczę na to, żemi urosną i zostaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A smarujecie się jakimiś specyfikami na rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja chciałam kupić,ale w aptece były od 4 miesiąca,a jestem w połowie 3 więc na razie tylko oliwką. :)Nie mogę spać po południu, bo gdy wstaję,to czuję się znacznie gorzej.. Co do wagi, na razie pół kg na plusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupiłam, choć na razie smaruję się jedynie balsamem nawilżającym. Za 2 dni zaczyna mi się 4 miesiąc, więc zaczne smarować się Pharmaceris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×