Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Cześc dziewczyny.Bardzo sie ciesze że tak fajnie Ci poszły te badania,troszke mi ulżyło jak to opisałaś jak one wyglądaja bo ja mam miec je jutro i jeszcze jakies ten test pappa(nie wiem tak sie chyba pisze),tak wiec bardzo was dziewczynki prosze abyście trzymały teraz kciuki za mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
No ja właśnie się zastanawiam czy robić jeszcze ten test Pappa czy nie. Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn mi lekarka prowadząca powiedziała żebym sobie zrobiła,ale z drugiej strony to czy jest sens to nie wiem,bo przecie jeśli sie okaże że dziecko jest chore(odpukac!!!!)to i tak nie usune ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
No ja zrobiłam to genetyczne nie wiem teraz czy potwierdzać testem pappa, bo u nas w mieście nie robią, a ponoć czasem wyniki są zbieżne. Tylko, że u nas jest inna sytuacja z tą chorobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,no ale ja zrobie,przypuszczam że sie bede bac ale jak cos to już bede wiedziec jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
A ciekawe czy mogłabym go zrobić za tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypuszczam że tak,bo to chyba nie ma znaczenia. A powiedz mi duży już masz brzuszek że miałaś normalne usg robione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Hejka Dziewczyny, ja mam USG na przyziernośc w najbliższy poniedziałek, na Starynkiewicza. USG 4D chce zrobic ok.18-20 tygodnia. Od tego tygodnia wróciłam do pracy...na razie daję radę, ale spać idę już o 21:00. Powiem Wam, że mam strasznego stracha odnosnie tej przyzierności...do poniedziałku chyba padne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Kaliwia, nic się nie martw, wszystko jest dobrze. :) A robisz test Pappa? Co do brzuszka - nie, nie mam dużego, tylko wieczorem jak się najem jak prosiak. :P jak leżę, to całkowicie płaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja mam tak samo,ale co byłam na wizycie to zawsze miałam to usg przezpochwowe i teraz nie wiem czy znów bede miała to czy już to zwykłe bo mój mąż chciał iśc ze mna na to badanie, a tu jak?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisa32
Witajcie Pisalam jakis czas temu, ale czytam forum regularnie.Z gory przepraszam ze brak mi polskich znakow ale cos mi sie zablokowalo a przycisk shift i ctrl nie pomagaja. Joanna piszesz o badaniu USG i miedzy innymi o przyziernosci karku. Ja takie badanie mialam 2,5 tyg temu i nie bylam swiadoma ze bedzie juz(co prawad byl to juz 11 tydzien ale USG mialam ze wzgledu na plamienia).Nie ma sie czego stresowac-pisze do tych dziewczyn ktore maja to przed soba.Ja juz teraz zupelnie wrzucilam na luz. Nie wie ja wy ale czekam powoli na pierwsze ruchy dzidziusia. Choc wraz z brzuchem rosnie u mnie gruczolak przysadki, ktorego mam od kilku ladnych juz lat.W zwiazku z tym mam pytanie czy jest moze wsrod Was jakas dziewczyna z prolaktynoma?Jezeli tak to prosze o info. Pozdrawiam i zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Nie no, sadzę, że powinnaś mieć przez brzuch.. Ale ja w 6 tc też miałam przez brzuch... A byłam chuda jak szkapa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Luisa32 - niestety ja nic o tym nie wiem, ale może któraś z nas pomoże. A miałaś też test Pappa z krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amefa.
Joanna ja czytalam, ze na test Pappa powinno sie pobierac krew w tym samym dniu co usg gebetyczne. I podobno wyniki sa mniej wiarygodne niz wyniki usg genetycznego wiec raczej nie ma sensu robic skoro lekarz Ci nie zalecil. Przeciez wybraliscie dobreego genetyka, wiec chyba nalezy mu wierzyc? A dal Ci zwolnienie? P.S. Sliczny dzidzius ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisa32
Testu papa lekarz nie zlecił, nawet nie wspominał.jak nie muszę robić tego typu badań to nie bedę robiła.Mam do ginia zaufanie, na tyle na ile mozna mieć-a zalecenia sa takie aby sie kopletnie wyluzować. Z racji plamień biore Duphaston ale to raczej tylko jeszcze 3 tyg. A o gruczolaka pytam bo moze jest ktos w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Dzięki dziewczyny, macie rację. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Amefa, a Ty też nie miałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Bo tak właśnie czytam, że sporo dziewczyn robi to na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam. mi sie wydaje ze z tym testem Pappa jest tak ze jesli Ci USG wyjdzie jakies wlasnie podejrzane,wyniki zblizone do tych gornych norm i podejrzewaja ze faktycznie cos moze byc nie tak to wtedy sie je robi..a jesli wszystko jest ok to chyba nie ma potrzeby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
No ja tez tak do wczoraj sądziłam, ale teraz patrzę, że naprawdę wiele kobiet je robi prywatnie. :) I się zaczełam zastanawiać, że może warto, ale chyba nie, bo ponoć często wyniki są fałszywe, to statystyka, póxniej kobiety się martwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wiecie może od czego jest zależne czy usg jest robione normalnie czy przezpochwowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
A to nie od tkanki tłuszczowej? ja zawsze myślałam, że otyłym paniom trudniej zrobić brzuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyłość nie ma nic do rzeczy
przy robieniu usg genetycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem właśnie,ale moim zdaniem ja nie jestem jakoś szczególnie gruba,brzuch miałam zazwyczaj płaski,a zawsze miałam to przezpochwowe usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyłość nie ma nic do rzeczy
a zależy od tego jaka jest widoczność przezpochwowe usg jest bardziej dokładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Mówimy o brzusznym. Nie mam pojęcia czemu czasme robią przez brzuch a czasem przez pochwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otyłość nie ma nic do rzeczy
tak jak napisałam wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisa32
w 7 tc miałam USG przezpochwowe a w 11 tc przez powłoki brzuszne bo jak to lekarz powiedział-dzis jest tak zimno że niech sie pani nie rozbiera. Na dworze było -25 :-) Ale tak jak dziewczyny piszą-przezpochwowe jest dokładniejsze ale jak da się przez brzuszek to dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×