Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Joa-nnna
Dziewczyny, zauważyłam, że mój śluz ma nieprzyjemny zapach. Nic mnie nie swędzi i nie piecze. Na bieliznie jest białe. Nie ma grudek, ale skąd ten zapach? Znowu do lekarza? Codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna mi tez sie wydawalo niedawno, ze jakos dziwny mam zapach, ale u mnie to raczej od lekow, bo moc tez okropnie pachnie :/ Moze kup w aptece jakies globulki? A nie masz numeru tel. do lekarza, zeby spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
Mam, jutro zadzwonię. A może jestem juz tak przewrażliwiona. Niby używam chusteczek do higieny intymnej, myję się płynem, ale jednak korzysta się z tej toalety 30 razy dziennie :P Poza tym teraz mam dość dziwną dietę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wszystko co zjemy ma jakis wplyw na wszelkie nasze wydzieliny ;) Pewnie jutro bedzie dobrze ;) Moze po badaniu u lekarza cos Ci sie podraznilo i dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisa32
A mi lekarz kazał raz w miesiącu brać doustnie Provag ( probiotyk) 10 kaps. aby nie było infekcji...do tego plecał kefiry ze względu na flore bakteryjną, ale kiepsko mi wchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnna
A to na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisa32
Nie, kosztuje ok 30 zł.....ale co zrobić.Skonsultj sie z lekarzem na nastepnej wizycie, z tego co czytałam ulote to mozna brać. Mnie mój gin zalecił wiec łykam... ale powiem szczerze że wolałabym nic nie brać a tutaj witaminy, duphaston i ten provag. Kwas foliowy kazał już odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od piatku mnie nie bylo i za kare taaaaakie zaleglosci :) Jestem w pracy i miedzy klientami nadrabialam, ale nareszcie jestem na bierzaco :) Joanna, ciesze sie ze genetyczne poszlo super :) Ja przez weekend mialam takie hustawki nastrojow, ze szok! Rano potrafilam chodzic po domu pelna energii i spiewac na caly regulator a do wieczora juz w koncie plakalam :D Bo "maz mnie juz nie kocha" , "nikt mnie nie rozumie" i takie tam. Mowie wam - MASAKRA! A najgorsze w tym wszystkim jest to ze nie bardzo mozna to kontrolowac :( No ale juz mi lepiej :) Na szczescie mam kumpele ktora rodzi 24 marca i juz te wszystkie dramaty ma za soba wiec mi duzo pomaga :) Jesli chodzi o kremy na rozstepy... jest tu w USA taki krem(bardzo tani) i nie wiem czy w Polsce mozna go dostac: http://www.google.com/products/catalog?q=palmer's+cocoa+butter+formula+massage+lotion+for+stretch+marks&hl=en&safe=high&um=1&ie=UTF-8&tbm=shop&cid=12354549010614699973# Kazda "mamuska" z ktora rozmawiam, mowi mi ze nie ma lepszego :) Ja narazie jeszcze go nie kupilam ale napewno sie niedlugo zaopatrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna , mi lekarz polecił profilaktycznie co drugi wieczór Lactovaginal. Bez recepty. Kosztuje co prawda koło 30 zł, ale jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plotka, ja niestety nadal mam wachania nastrojow :( dokladnie to samo. mnie tez nikt nie kocha, nikt nie rozumie itp. masakra. kiedy to sie skonczy? mialam tak troche na poczatku i teraz to wrocilo (razem ze zgaga) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopak to rozumie, ale jest coraz gorzej. on duzo pracuje a ja go jeszcze mecze. bo najczesciej to na nim sie wyladowuje i przy nim wybucham :( swoja droga on tez jest nerwowy bo sie denerwuje porodem (hi hi, bardziej niz ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze,dla mnie to o czym piszecie to na razie czarna magia, nic z tego nie rozumiem,mam nadzieje tez, ze nie bede tego przechodzic i chociaz jeden objaw mnie ominie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka jest u nas taki krem. Zle Ci sie wkleil link i tylko sie domyslam o jaki chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Jak tam dziś wasze samopoczucie? Jakie plany na dziś?:) Może po rozwiązaniu jakieś spotkanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja dziś nawet w niezłym humorze. Wczoraj byliśmy w kinie na "Spadkobiercach" . Biedny mąż dzielnie wytrzymał 1:55h biegającego po ekranie Clooneya :) Trochę się męczyłam, bo siku mi się chciało, a tam same oceany ;) No i zapłaciłam za kaprys bólem kręgosłupa. Ale i tak nic nie odbierze radości :D Joanna - wiem, że pisałaś ze sto razy, ale nie chce mi się szukać. W którym dokładnie dniu robiłaś to usg ? Ja planuję na 12 t 3-4-5 dzień. Czy to nie za późno? Bo jakoś nie mogę się doliczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlelelenka
11 tydzień i 4 dzień, czyli 4 dzień 12 tygodnia.mały miał 4.9 a badanie się robi od 4.5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A badanie można robić do 13 tygodni plus 6 dni.:) Chyba że dzieciołek za szybko urósł,bodajże do 8.4 to już nie zmierzą dokładnie. Kurde,zapomniałam o popielcu i wtrażoliłam szynkę. A wy co dziś jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Plotka rozumiem cię tez ciągle myślę że ,mój M mnie nie kocha że mnie zdadza i ma mnie gdzieś,a on na prawdę się stara i ciągle jet ze mną więc nie wiem jak mógł by mnie zdradza:)ale jestem ostatnio na;ladowana negatywną energią w stosunku do niego i nawt czasem myślę o rozstaniu chociąż bardzo go kocham ale gdzieś czytałam że to tak jest niestety i potrfa trochę niestety:)Ja kupiłam na rozstępy oliwke i smaruje się codziennie podobno jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dzięki. To już wiem jak zaplanować :) Jo-anna dobrze, że napisałaś o popielcu, właśnie miałam szynkę kroić :) Dzięki temu obiad mam prawie gotowy, bo rozmrożę truskawki, ugotuję ryżu lub makaronu i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosszze dziewczyny jak ja sie ciesze ze razem przez to przechodzimy..ja tez mam wiecznie nerwy na mojego a byle duperele choc czasem nawet nic mi nie zrobi...ale i tak wszystko negatywne odbija sie na nim:) wczoraj mnie tak zdenerwowal,zachowuje sie jak egoista i poszla pelna focha,dzis nie bede z nim rozmawiac niech sie troche zastanowi!wrrrr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Hehe, a czym Cię zdenerwował?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tez macie taki apetyt? Ja sie budze w nocy z glodu. Rano odrazu po wstaniu musze cos zjesc, a ciagu dnia maly posilek co 2-3 godziny :P I cala noc sni mi sie jedzenie :P Normalnie sni mi sie nastepny dzien i co po kolei robie do jedzenia i jem :P To dopiero 13tc:P Jak tak dalej pojdzie to nie wiem jak bede wygladac w sierpniu :P Plotka napisz prosze o jaki preparat Ci chodzilo ;) Ja znalazlam z tej firmy taki w sloiczku do brzucha w ciazy (32zl) i taki z pompka balsam na rozstepy (26zl) U nas to taka standardowa cena za lepszy kosmetyk. Nie jest on super tani ;) Ale napewno kupie, tylko powiedz ktory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja kupilam buleczki maslane, zwykle,szprota, truskawki, mleko,zmiksuje je sobie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Amefa, dokładnie mam tak samo :) Ale w nocy nie wstaje i nie jem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklocilismy sie o komputer!!konkretnie mieszkanie wktorym bedziemy mieszkac jest nie duze,ja mam laptopa on ma komp stacjonarny.mielismy jego kompa wstawic do naszej sypialni,ale skoro teraz mamy dziecko w drodze to niestety miejsce kompa zajmie lozeczko!i nie ma juz w mieszkaniu wolengo miejsca by ten komp wstawic!ale on sie upiera ze musimy znalezc miejsce bo on sobie bedzie chcial od czasu do czasu pograc na swoim kompie bo na moim laptotpie te gry nie pojda.i tlumaczysz tlumokowi ze nie ma gdzie wstwaic tego kompa zostanie tylko laptop a jak chce to kupimy sobie konsole i bedzie sobie na konsoli gral.nie on musi miec tam swoj komp ktory mu tak naprwade nie jest potrzebny do niczego bo laptop w zupelnosci wystarczy!nie,on go bedzie wciskal gdzies na chama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ile on ma lat ze tak w gry zaiwania?:P Duzo gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lat ma 25 i wlasnie wcale w te gry czesto nie gra bo nie ma czasu!!wiecznie cos komus naprawia przerabia sprzedaje kupuje pakuje wysyla.do tego jeszcze wypady na motorze w gory! i on nie ma za bardzo czasu na granie,jak moze razw tyg siadzie na godzinke to jest gora!i mowie mu ze skoro teraz nie ma czasu na granie to jak sie dziecko urodzi to tym bardziej nie bedzie mial czasu na takie rzeczy ale nie bo on musi miec swoj stacjonarny!!a tam naprwade nie ma gdzie go wstawic,wszytsko jest tak rozlanowane ze nie wcisniesz nic,a przeciez nie postawie go na srdoku pokoju!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanaa wyszperałam moje wyniki: Down- 17990 Zespół Edwarda - 12491 Zespół Patau'a - 133008 Jeżeli chodzi o krem na rozstępy to używam Pharmaceris. Dzisiaj mam wizytę u ginekologa o 14.40. Trochę się denerwuję, wczoraj odebrałam wyniki badań, i w moczu wyszły mi bakterie i inne dziwne rzeczy. Mocz raczej dobrze pobrałam. Troszkę się stresuję. A i zauważyłam niewielki śluz z grudkami bez zapachu, i tak zastanawiam się czy to przez luteinę dopochwową, którą biorę. Dziewczyny, które biorą luteinę, też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Izka,tomoje wporownaniu z twoimi sa tragiczne wrecz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×