Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Nie, Joanna nie przesadzaj. Masz dobre wyniki. Czytałam w necie, że niektóre dziewczyny z zespołem downa miały nawet 1:600.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale dzieci mialy zdrowe? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, i bardzo negatywnie wypowiadały się przez to o badaniach prenatalnych , bo całą ciążę się stresowały niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
tajeczka - moj tez ciagle cos sklada, skreca, zamawia, sprzedaje, naprawia. Jak u was z porzadkiem? Bo u mnie w kazdej szafie pelno zlomi i szlag mnie trafaia :P Wszedzie komputery, komorki,laptopy, jakies motory, czesci samochodow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z porzadkiem poki co nie ma problemu bo nie mieszkamy razem,ja mam u siebie porzadek on w sumie u siebie tez,wszytskie graty trzyma w garazu lub w piwnicy,tak ze do domu raczej nie znosi a juz napewno nic nie przyniesie do mieszkania bo ja sie zastatniwam jak my do jednej co prawda duzej szafy ale jednej pomiescimy moje i jego ciuchy i do jednej komody ubranka dzieciaczka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
tajeczka,a kiedy będziecie razem mieszkać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatkiem czerwca zaczynamy remont,chcialabym sie w miesiac uwinac z caloscia...jakos w lipcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja to nadal sie martwie,w sumie niewiele dalo mi to badanie genetyczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1109@wp.pl
Ja biorę luteinę i mam bardzo dużo śluzu czasami nawet taki żółty leci ale jest go coraz więcej mnie dziś brzuch cos pobolewa jak bym miała @ normalnie nie wiem co się z nowu dzieję.Niech juz zleci ten czas.Ten kto powiedział że ciąża to piękny czas to chyba nie miał żadnych objawów i zero steru.U mnie jest wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Czytam rozne tematy na forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wszystkie mnie niepokoją.:P Musze przestac czytac.:P W miedzyczasie tez ogarniam mieszkanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisa32
Joanna nie zmartwiaj się i tak to nic nie da. USG, badania i inne są informacjami są bardzo przybliżone ale nikt nie da Ci pewności co jest w środku. U mnie np lekarz robiąc USG przed ciążą pisał ,,podejrzenie mięśniaka i podejrzenie polipa" a nie polip i mięśniak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisa32
Upsss troszę nieskładnie wyszło-przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Rozumiem,musze przestac się nakręcać,wiem o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ty jak tak staniesz rano przed lustrem to widzisz jakas roznice w brzuchu??bo wieczorame ja tez mam nabity od jedzenia ale rano jest normalny...tylko ze ty jestes te pare tyg wiecej.widac cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka to pewnie pozostalosci tabletki. Ja tez tak mam. Czasem sa biale grudki, a czasem nawet zoltawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka u mnie widac od samego rana :) Jestem w polowie 13 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Niewiele widać. Rafał mówi,że wcale nie widać, w pracy też mówili, że nic, ja widzę, ale wiesz, ja to ja.. :P Ogolnie jak sie na usg polozylam, to mialam brzuch plaski jak malo ktora przed ciaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki dziewuszki. Trzymajcie kciuki. Jadę do gina. Nigdy się nie stresowałam. Teraz mam cholernego pietra przez mocz. No i długo nie widziałam mojego dzieciątka. Po 19 napisze Wam co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheh Joanna kurcze u Ciebie jako pierwszej powinno byc widac bo jestes szczypiorek:-D Amefa to fajnie ze juz widac ciekawe czy u mnie w 13 tyg bedzie juz cos...poki co ja tez mam brzuch wiekszy troche ale mam tez 1,5 kg na plusie wiec podejrzewam ze to te dodatkowe kilo a nie dzidizus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Izka, trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja mam 2 na plusie, ale nie wiem gdzie one poszły. :P Brzuch trochę widać, nie powiem, że wcale, na razie bardziej mięśnie pokryły się tłuszczykiem, bo ja je miałam dośc widoczne, teraz mam taki klocek jakby i gubię trochę wcięcie w talii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w talii przybylo 4 cm, a waga -1kg :P Nie wiem, jak to sie dzieje :) Chyba te gazy poszerzaja brzuch :) W tym tygodniu mam taki apetyt, ze do soboty pewnie jakies kilogramy przybeda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja już dziś zjadłam 2 kanapki z szynką i papryką, szprota z pomidorach z bułką, 2 grybe kawałki bułki drożdzowej z masłem :P A nie ma 13 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ej, elegancko widać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanski kwiatek piekny brzuszek! :) Joanna ja juz zjadlam bulke, rogala i obiad :P A w miedzyczasie Bounty i Kubusia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo p.kwiatku polny piekny masz brzusio:)) ja dzis zjadlam bulke z serkiem topionym - zwrocona 2 kanapki z pastelle i danie w 5 min spagetti z sosem bolonskim 2 delicje szampanskie Joanna chyba mi smaka zrobilas na tego szprota w pomidorach:) ja tez musze cm pomierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×