Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Nietutejsza,jest róznica między 1 mm a 2.5 czy 3 - doświadczony ginekolog oceni. Ale oczywiście lepiej jak zmierzy. Ja właśnie ide so sklepu - dzisiaj serwujemy to - http://www.mojegotowanie.pl/drinki/koktajl_kiwi , muszę coś kombinować aby sobie owoce przemycać, których niecierpię, i mleko,którym w ciązy wymiotuję. :P Nie chcę aby mi zęby poleciały,a mam bardzo słabe dziąsła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Zatkałmi sięzlew, mogę wsypać kreta w granulkach?Postaram się go nie wdycha c :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************SZCZĘŚLIWE PRZYSZLE MAMUSIE************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............34................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............18 ............................20.07.2012 Igieleczka..............21............17................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............17................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987..25............17....................... ......30.07.2012 Izka....................26.............16................ ...........12.08.2012 Nietutejsza...........28.............15.................. ..........13.08.2012 Kinia1109..............27............14.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............15....................... .....19.08.2012 Moniq123................27...........14.................. .........14.08.2012 In-flagranti........... 29............13.................. ...... ....22.08.2012 Oliwia27l ............. 28 ............13 ............................24.08.2012 Danuti.................24..............13................ ............28,08,2012 MEGAN86...............25............13................... .........01.09.2012 Kama....................29............13................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............13................ ............03.09.2012 Jo----anna..............26............13............... . ............06.09.2012 Polcia91...............20.............11................. ...........08.09.2012 Tala1011101190.......21...........12..................... . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............11................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............11................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............11................. ..........11.09.2012 Malentka................24............11................. ..........11.09.2012 Kaliwia.................?...............10............... .............14.09.2012 Invictia..................24...........10............... ...........?.17.09.2012 Kasiulek91...............21...........10................. ...........17.09.2012 Plotka...................26............10............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............10................ ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............10................. ..........22.09.2012 aga_ton................28.............9.................. ...........24.09.2012 Hej dziewczyny my dzis zaczynamy 15tydzien i dzis mamy wizyte juz nie moge sie doczekac ale mam na 15.30 to szybko zleci:) Joanna co do tego pieczenia moze poczekaj samo przestanie w ciazy kobieta co chwile lapie jakies infekcje bo mamy niestety troche oslabiony organizm...mnie czasem mdli a tak sie cieszylam ze do tej pory nic nie mialam:( eh masakra juz bym czasem wolala zwymiotwoac..jakie dzis obiadki gotujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Byłam wczoraj u gina. Bakterie w moczu, zakażenie w pochwie i łożysko przodujące. Tragedia. Jedynie dobre, że łożysko już mi się nie odkleja :). Serduszko ładnie biło. Jak poczytałam o łożysku przodującym to się załamałam. Ryczeć się chce. Dziewczyny, a jak Wy macie usadowione łożysko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanski kwiatek polny-kurcze pierwszy raz sie z takim czysm spotykam..wiesz moze jak masz sie stresowac caly czas to zadzwon lekarze sa od tego zeby doradzac nam i mowic co jest. wiec dzwon smialo i nie stresuj sie kochana bo dzidzia tez to czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam łożysko na scianie przedniej bez cech odklejania sie. Iza a co do bakterii to sie nie przejmuj bo prawie tutaj kazda kobieta w ciazy je ma. ja tez dostalam. mam liczne bakterie w moczu. ale nie ma co sie stresowac wszytsko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - a macie aptekę MAGICZNĄ ? To też sieciówka i też mają balsam, bo właśnie tam byłam. :) Zapytaj w zwykłej, może też będą mieli i nie będziesz musiała jeździć. :) Poznański Kawiatku - ja też pierwsze słyszę o czymś takim ... Nawet nie wiem do czego by to przypiąć. Zadzwoń dla spokojności. Izka - spokojnie, nie czytaj zbyt wiele, bo tylko dodatkowo się podenerwujesz. Słuchaj lekarza, pytaj jego, a najmniej czytaj... Dr Google potrafi nerwowo człowieka wykończyć. Joanna - spokojnie wsyp kreta, przecież wiadomo, że nie nachylisz się nad nim :) Dobrze umyj ręce, wyjdź z pomieszczenia i już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka a jakies zalecenia od doktora dostalas? Jakies tabletki sa na to czy cos? Najlepiej nie czytaj o tym... Ja jak poczytalam o nadcisnieniu to odrazu mi skoczylo :( Lepiej nie czytac... Badz dobrej mysli a ja trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo :* Przyszlamama dasz linka? Ja wczoraj wylicytowalam kurtke na wiosne w dobrej cenie (polowa ceny kup teraz) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa u nas tylko zwykle apteki :P Pojde sobie do tej naszej i mi zamowia z hurtowni najwyzej ;) A znalazlam tez na allegro za 26 zl z przesylka wiec chyba wybiore to rozwiazanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, tabletek żadnych nie dostałam. Muszę prowadzić oszczędny tryb życia. Spytałam czy jest to niebezpieczne, to powiedział: tak, bardzo. Łożysko jednak wraz ze wzrostem macicy może się jeszcze podnieść, okaże się na połówkowym, w 22 tygodniu. Musi być dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka bedzie dobrze! Duzo odpoczywaj tak jak lekarz zalecil i bedze dobrze :) I nie czytaj tych pierdow w internecie :P A pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza pewnie ze musi byc dobrze i bedzie wiec sie nie martw:) mi tez na bakterie nic nie przepisal bo powiedzial ze az takiej potrzeby nie ma a na nastepna wizyte jak poszlam zrobic mocz to juz bylo ok wiec moze to byc co jakis czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa ma racje nie ma co czytac tych pierdul ja wiem to po sobie bo czlowiek pozniej nic nie robi tylko mysli o tym:) porodzimy zdrowe dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Doti,no wlasnie juz dzis nie piecze i uplawow nie ma,sama nie wiem co o tym myslec.. Poznanski kwiatek, nawet nie wiedzialam, ze brzuszek ma byc cieply, ale moze zadzwon? Nie wnikaj, lekarze po to sa... Izka - a mialas jakies objawy tego zakazenia? Bo moze i ja mam tak mi jakos dziwnie, ale one sie pojawiaja i mijaja. Co do lozyska, nawet nie mam pojecia jakie mam. Wiem tylko, ze mam przodozgiecie macicy, ale to chyba nie o to chodzi? Black rosssa,kreta wsypalam, otworzylam na osciez okno, po tym jak sie przegryzl napuscilam chyba z 10 litrow wody. A na obiad dzis nic nie robie, mam jeszcze ta wczorajsza jarzynowa co Rafal przywiozl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna no widzisz moze bedzie ok a jak nie to udaj sie do lekarza widomo ze lepiej dmuchac na zimne ja tez jak zaraz cos zauwaze to bym juz u lekarza byla. panikara jestem jak ich malo i pozniej chodze i caly dzien o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Do lekarza i tak jutro pojde, niech mnie bada nawet jak juz nie piecze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a co do bakterii pij duzo wody zeby je wyplukac. ja pilam duzo nie mialam nic troche mniej zaczelam pic i juz sie pojawialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna przodozgiecie to najbardziej naturalne polozenie macicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za otuchę. Joanna nie miałam żadnych objawów jeżeli chodzi o zakażenie. Odebrałam wyniki cytologii i było napisane że jest zakażenie. Zrobiłam badanie wymazu z pochwy. Za tydzień odbiorę wyniki. Wtedy Wam napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja tam w sumie zielona w tych przodozgięciach i innych, powiedzieli,że ok to jakoś nigdy nie wnikałam. Teraz pożeram chipsy i... mam poczucie winy.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Izka, oszczedzaj się, odpoczywaj. :) To będzie czas dla Ciebie. I dzidziusiowi będzie lepiej. Nie martw się, wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zjadlam kilka chipsow i tak mnie zoladek bolal... :( Nie moge nic tlustego jesc. Ani chipsow, ani frytek itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja właśnie mogę tłuste, kiepsko mi za to idzie z owocami, to te koktajle robię, z zupami, to też jakoś powoli przemycam, z warzywami, ukrywam je np na kanapce pod mięsem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja już miałam na hiva, jakoś w 8 tc. Ale to razem ze wszystkimi innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×