Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

No no no :) Cały tydzień :) Super. Jeszcze raz gratuluję. Ja odliczam dni do poniedziałkowego USG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak biedaczek na poczatku zakrywal twarz raczkami jakby sie bal i zaczelam do niego mowic, ze mamusia nie pozwoli go skrzywdzic, zeby sie nie bal, ze ja jestem i uwierzcie lub nie ale sie odkryl :D Moj maz uwierzyc nie mogl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka az sie wzruszylam ta historia :) Slodki ten Wasz synus :) I jak mamusi slucha grzecznie :P Moze sie tak szczesliwie ulozy, ze urodzisz w urodziny meza :) Podwojne swieto! Moja siostra urodzila w swoje urodziny, dwa dni po terminie. Wszyscy sie smiali, ze spacjalnie pojechala rodzic, bo nie chciala placka urodzinowego stawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka gratuluje, 100% faceta :) Amefa wypróbuje te płyny najpierw na córce, bo ona jest alergikiem do tej pory . Ja jednak stawiam na kosmetyki nivea bo mam z nimi dobre doświadczenia, co prawda nie pachna aż tak ładnie ale wiem że są dobre:) Ostatnio używamy babydream z rosmana i chyba są nawet lepsze od nivea. Co do jonsona to odradzam ich chusteczki nawilżające, moja corka dostala po nich strasznej wysypki, chyba były za "silne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia to ja czekam na relacje doswiadczonej mamuski :) Moja siostra i kuzynka uzywaja Nivea i mi tez polecaly, ale ten Johnsons urzekl mnie zapachem. Z kolei Babydream nie pasuje mi zapachem. Ladnie pachnie tez Hipp, ale nie wiem jak z jakoscia... Jakich chuteczek i pieluszek uzywasz dla corki? Ja mam zamiar kupic chusteczki Pampers sensitive na poczatek, a potem nie wiem jakie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córka niedługo będzie obchodziła 5 urodziny także nie wiem czy będę wiarygodna:) Od urodzenia używałam pieluch pampersa, wtedy były najlepsze, nie próbowałam nigdy huggisów to nie wiem. Moja siostra teraz używa dla rocznego dziecka dada z biedronki i nie narzeka a są dużo tańsze,ale w pierwszych miesiącach to chdyba warto używać jakiś lepszych. Chusteczek używałyśmy Bambino, byly okej, ale teraz planuje kupić taka miske do "podmywania" przepraszam za wyrażenie, żeby używać jak najmniej chemii dla małej. Ja jeszcze nie robię zakupów ale powiem szczerze że sama nie wiem co kupować, będę się uczyla wszystkiego na nowo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba miałam raz te chusteczki pampers sensitive z tego co pamiętam to też super pachna. Do szpitala kupię, albo te pampersa, albo Bambino. Po cyrkach z pierwsza córka jestem trochę przewrażliwiona na punkcie uczulen i podrażnień dlatego nie mam ochoty na nowości, idę na łatwiznę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka swietne foteczki Filipka i te ujecie jego meskosci :D gratulacje raz jeszcze :) dzis zrobilam nalot na lumpka ale obkupilam syneczka i siebie jestem padnieta ;p i moje male tak wariuje ze spac nie moglam w nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia ja szczerze mowiac tez zastanawialam sie, czy nie kupic jakiejs miseczki i myjka przemywac pupe. Jak sie dziecko zsiusia to mozna chusteczka, ale grubsze sprawy chyba lepiej bedzie zmyc :) O Dadach tez slyszalam dobre opinie i podobno Pampers sleep&play sa dobre, ale dla chlopcow bo maja ten wklad chlonny z przodu. A na noc sie nie nadaja, bo przemakaja :) Tyle wiem :P Na poczatek juz mam zamowione dwie paczki Pampersow a potem zobacze jak bedzie :) O Huggiesach przewaznie mamy negatywnie sie wypowiadaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pampersy zawsze dobre były. Nie znam się na tych dla chłopca. Pamiętam że jako pierwsze miałam new born i ze po pierwszej paczce od razu przeszłysmy na 2, także nie radzę kupować za dużo paczek. Myślę że z tą miseczka to dobry pomysł, wiem że one są dwukomorowe, takze idealne na grubsze sprawy, najlepiej zobaczyć na żywo jak ona wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Zussanka.......26.........29..........17.07.2012......SYN EK Antek p.KwiatPolny...20.........29.........17.07.2012.......có rci a ? przyszlamama.25.........28..........30.07.2012......synek / Alcia28.... .....28.........27........ .03.08.2012......córeczka Amelia Igieleczka......21.........26....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........26..........03.08.2012 Talusia...........20.........26.........10.08.2012 Izka.............26..........27.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........26.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........26.........15.08.2012......co reczka Natalia Doti..............24.........26.........17.08.2012....córec zka/Kornelcia Moniq123........27.........25.........17.08.2012 Maniusia89......23.........24.........21.08.2012......Syn ek Alanek Inflagranti.......29.........24....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........25........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........24........24.08.2012 Marti884.........28.........25........27.08.2012...... Córeczka Maja fabi784...........28.........25........27.08.2012...... Synek/? Danuti............24.........24........28.08.2012.......c órcia/SYNEK KAJKA30..........30.........24........30.08.2012 MEGAN86.........25.........24 ........01.09.2012...... SYNEK DAWID Nowa_84.........28.........24.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........24.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........24.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........23.........05.09.2012 Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........22.........09.09.2012.......sy nek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Malentka...........24.........22....... 13.09.2012.......synuś/?? Plotka..............26.........22........14.09.2012...... .SYNEK FILIP Kaliwia.............24..........22....... 14.09.2012.......córcia/Natalka Tajeczka...........28.........21....... 16.09.2012........córcia/ Invictia............24.........21...... .17.09.2012........córcia 80% Kasiulek91.........21.........21.... ...17.09.2012........synek? BlackRosssa.......27.........21..... ...22.09.2012.......córcia/80% Ulci.................26.........21........25.09.2012..... ..córeczka/synuś Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka śliczny ten twój facet,gratulacje mi też wynika z usg 2tygodnie szybciej i też się cieszę bardzo:)A ja wczoraj byłam na usg nerek i nie mam kamieni mam problemy z nerkami bo malutka uciska na nie.Potem miałam wizytę i gin nawet mnie nie zbadała!Dała recepty i zwolnienie aż do 3.07 więc chociaż z zwolnieniem mam spokój dała mi skierowanie na glukozę trochę się obawiam ale najśmieszniejsze jest to że trzeba tą glukozę kupić w aptece najpierw śmieszne to trochę!Wczoraj na usg jak czekałam to jedna pani mnie przepuściła pierwszy raz ale poczułam radość że w końcu ktoś zauważył że jestem w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka śliczny ten twój facet,gratulacje mi też wynika z usg 2tygodnie szybciej i też się cieszę bardzo:)A ja wczoraj byłam na usg nerek i nie mam kamieni mam problemy z nerkami bo malutka uciska na nie.Potem miałam wizytę i gin nawet mnie nie zbadała!Dała recepty i zwolnienie aż do 3.07 więc chociaż z zwolnieniem mam spokój dała mi skierowanie na glukozę trochę się obawiam ale najśmieszniejsze jest to że trzeba tą glukozę kupić w aptece najpierw śmieszne to trochę!Wczoraj na usg jak czekałam to jedna pani mnie przepuściła pierwszy raz ale poczułam radość że w końcu ktoś zauważył że jestem w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam niezręczne pytanie.. czy u was też się pojawia np. na następny dzień po stosunku taka większa ilość śluzu? bo dzisiaj rano zauważyłam ilość ok pół łyżeczki i oczywiście boję się że to ten czop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia - z tego co się orientuję, to czop nie wygląda jak zwykły śluz, tylko jest różowy lub brązowy, gęsty lub galaretowaty. A zwiększona ilość śluzu u Ciebie to chyba naturalna reakcja. Jakby "samooczyszczanie" tych miejsc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam:) Plotka przyłączam się do gratulacji:) Mi też z Usg tydzień wcześniej wyszedł, ale nie zmieniam w tabelce, najwyżej będę miała niespodziankę:) Wczoraj kupiliśmy takie mniejsze naklejski z kubusiem puchatkiem, kłapouchym, prosiaczkiem i tygryskiem do pokoju Mai- ładne bo nie mają takiego rażącego koloru jak większość poza tym można wykleić drzewko motylki więc powstanie obrazek:) już nie mogę się doczekać kiedy M pomaluje pokoik i będziemymogli zając się tymi małymi przygotowaniami:)):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to była taka bryłka coś jak budyń. Nie będę schizowała, po prostu jak coś takiego jeszcze zobaczę to pójdę na konstelacje do gin. Może to pozostałości po męża zadowoleniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka gratuluje wspanialego chlopaczyka juz kawal chlopaczyka z niego hihi:) ja tez wczoraj bylam na wizycie pytalam sie lekarza o ten moj brzuch czy rzecziwiscie nie jest za nisko bo wiecie jednak w glowie mi to siedzialo i lekarz od razu zbadal czy szyjka sie nie skraca bo i otoz nie wszystko w porzadku szyjka jest odpowiedniej wielkosci jest zamnknieta wiec powiedzial ze taka moja uroda i pwoinnam sie cieszyc ze nie mam takiego duzego brzucha bo dam rade sobie w upaly:)ale juz widzial ze puchna mi nogi i kazal mi bardzo duzo odpoczywac:) robil mi usg bo chcielismy zobaczyc nasza kruszynke ale wiecie co przed wizyta tak kopala a jak bylo usg ona spala w najlepsze:) hihi uadana nie chciala zeby ja pokazywac znowu:) wstydliwa po tatusiu:) sluchalismy takze serduszka to tak spokojnie bilo bo malutka spala no cos niesamowitego:) tez mam na nastepna wizyte glukoze i pytalam o ta cytryne i lekarz mowil ze lepiej nie brac bo w cytrynie tez tam jakis cukier jest i lepiej nie ryzkowac...przememecze sie dla tej myszki:* ale napisalam wam wypracowanie mam nadzieje ze was nie zanudze ale chcialam wam wszystko napisac i zaraz uciekam na jakies zakupy i zaniesc mezowi sniadanko do pracy poki nie jest tak goroaco:) pozniej sie do was odezwe buzka kochane i milego przedpoludnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia - to bardziej prawdopodobne wytłumaczenie :D Także spokojnie :) Choć ja pewnie też bym się zastanawiała :) Marti - doskonale Cię rozumiem. Ja w euforii malowałam dzidziusiowy pokoik. Nie mogłam się doczekać tego faktu. Miałam malować gdzieś teraz, ale nie wytrzymałam :) Już po wszystkim i teraz wchodzę tam i podziwiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti - naklejki śliczne. rzeczywiście stonowane :) Podobają mi się takie delikatnie "rozmyte" :) A co do suszarki ... bombowa :D Ja też ostatnio wyprałam parę ciuszków i dokładnie jak Ty - nie mogłam się napatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia ja mialam kiedys podobnie z tym sluzem jak rzadziej sie kochalismy. Troche sie oczywiscie wystraszylam ale wszystko jest ok:) pewnie maz Cie przeplukal ze tak powiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry mamuski:) ja w piatek tez ide na glukoze i jakos sie przemecze bez cytrynki zeby wrazie czego nie byly wyniki sfauszowane:) Marti mojej siostry synek ma takie naklejki na scianie u siebie w pokoiku i super to wyglada :) takze Twoja mala bedzie maila sliczny pokoik :) kinia1109 no to zostajemy wkoncu zauwazane :) bo mnie wczoraj mezczyzna kolo 30 lat ustapil miejsca w tramwaju :) ale mi sie milo zrobilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na karcie ciazy jak wpisuja plec chlopca bo juz zgupialam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Gratuluje synka kawał chłopa haha ale facet taki powinien być co nie? Marti a gdzie kupowałaś te naklejki bardzo fajne :) Dziewczyny za mna pierwsza noc z owiniętym szalikiem haha i muszę wam powiedzieć że to działa !!! Ja jeszcze nie prałam ubranek czekam na nową pralkę hehe kupujemy w tygodniu :) Wczoraj na szkole rodzenia była kąpiel i przewijanie fajnie tam czas leci polecam wam szkoły rodzenia jest śmiechu co nie miara i człowiek się troszkę odstresuje. Dziewczyny w listopadzie miałam operację na kolano i chyba mi się kurcze odnawia kontuzja znowu puchnie itd :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti u mnie ciepło i słonecznie ale bez upałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm widze ze kazda tak szybko pierze ciuszki:) czemu?? ja mam zamiar dopiero w lipcu jak moja tesciowa przyjedzie:) bo bede miala pomoc w prasowanniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×