Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

BR, jak już odwiedzisz Naturę, to polecam Sensique i serie Catrice - z Catrice są super szminki, kremowe i ładne kolory, z Sensique'a - wszystko, ceny bardzo niskie, jakość - nie gorsza niż np. Maybelline. Naprawdę. Ja już na dziś kończę, dobrze, że login zabezpieczyłam, bo oczywiście mamy towarzystwo, bye!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ka--liwii
dziewczyno, ja cie nie napisalam tego zlosliwie,na glowe upadlas czy co? litosci, jakie wy nadęte jestescie to normalnie nie wierze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Jakue rzeczy dla Maluszkow zabieracie do szpitala-ja chyba max 3-4komplety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja wypróbuję ten krem, zawsze warto spróbować :) Amefko...daj znaka...rzeczywiście jakoś dziwnie jak cały dzień cisza:/ Mam nadzieję, że wszystko w porządeczku.... Co do ubranek to też myślałam o 3-4 kompletach, zawsze kochany mąż może coś dowieźć w razie potrzeby. W torbie najlepiej jakby się znalazło niezbędne minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nawet nie myślałam jeszcze o rzeczach do szpitala, poza tym przez ten nieszczęsny remont nie mam wszystkiego skompletowanego.sama nie wiem co mam a czego mi brakuje. galimatias przez te remonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Widzę zmiany w tabelce:) Gratuluje mamusiom:) Zazdroszcze! Ja mam już dość, wszytko mnie boli, krocze, pachwiny.. ledwo wyjdę z dzieckiem na spacer, zaraz musimy wracać, bo nie mogę iść!! Do tego dolożył mi się ząb, wyrzyna mi się 8;/ chyba już 5 lat. Mam cały polik od środka spuchnięty, boli i nie wiem co z tym fantem zrobić? ehh te zęby Ja nadal nie mam wyprawki. Najpierw czekałam na remont, teraz na kupno szafy!! Jakoś się zbytnio nie przejmuję, jeszcze jest trozkę czasu. Teraz dołożył mi się problem z córką.. tak się cieszyła że będzie miała rodzeństwo, a teraz widzę jak jej się robi przykro jak oglądamy coś dla dzidzi, nic nie chce swojego oddać, nawet z kocem mamy problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Zussanko!!! prawda ze to takie duze małe szczęście??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
invincta mi tak z 2 lata się wyrzyna ząb po lewej u góry ;/ też ostatnio bolało i przeszło....tak mam że co jakiś czas pobolewa nawet tak, że właśnie podpuchnę i potem przestaje i w kółko tak :( Kurcze to córeczka już zazdrosna... ajć ja tam na pierwsze dzieciątko czekam więc nie pomogę. Ale może jakby przy zakupach mogła się mała troszkę udzielić. Żeby mogła coś wybrać dla siostrzyczki :) ehhh łatwo się pewnie mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia na ząbek polecam BOBODENT, żel dla dzieci którym wyrzynają się ząbki. Nie powiem żeby ból od razu minął, ale naprawdę po posmarowaniu czułam ulgę. Moja kochana ósemka odezwała się też właśnie w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zussanko gratulacje:) Sama już się nie mogę doczekać tej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Na bol zeba - soda plukajcie ale lekka bez zbytniwgo trzymania jej w buzi; poza tym jak Ulci napisala chyba zel do zabkowania tylko nie za duzo... Ja juz nie moge sie doczekac konca remontu i nowj podlogi 2 sierpnia,pewnie tydzien zajmie mi sprzatanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Invictia może zwykłą szałwię sobie zaparz i płukaj strone gdzie cię boli? nie wiem zawsze jak miałam problem z dziąsłami to tak robiłam ! Ja też już mam dosyć tej ciąży przedwczoraj były bóle a dziś jak by ręką odjął wszystko przeszło !!! eh sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość color mini dater s120
dlaczego nie mozna szałwi, zwariowalas Kaliwia? nie wiesz a pierdzielisz i do tego bez sensu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość color mini dater s120
nie powinno sie jej pic-ale płukac mozna jak najbardziej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak jak Asia mówi, najlepsze będzie to jak Twoja córeczka się udzieli w tym kupowaniu, niech sama coś wybierze.albo po prostu trzeba jakos porozmawiać...nie wiem też jak doradzić bo też spodziewam się pierwszego. Remonty remonty. Brakująca szafa? hehe u mnie brakuje lodówki, pralki, płytki do gotowania, sofy plus tysiąca innych rzeczy. O asortymencie dla Małego nie wspominając. Ale w następnym tygodniu jak już mąż wroci to zamawiamy lóżeczko. I tu pytanie do was moje kochane mądralińskie :P jakie wybrałyscie materace? Kurcze był taki poryw na gryczano-kokosowe a tu ze niby one nie dobre, że lateksowe najlepsze.a taki lateksowy minimum 200zł i mnie w tym momencie na to nie stać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale wy też tak miałyście przy 8 ? Bo mi tak to dziaslo spuchlo że prawie w ogóle szczęki nie widać:/ już nie wspomnę bać boli. Plukałam z sodzie,ale ko nic nie daje. Dzisiaj pójdę do dentystki, nie wiem czy mnie przyjmie bo dużo ludzi mają, ale przecież nic mi nie będzie robiła, aby zobaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie szczęka bolała momentami jak gryzłam np grubszą kanapkę chciałam ugryźć to tak bolało;/ i miałam dziąsła takie spuchnięte że chba przez opuchliznę na dziąsłach aż policzek grubszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączek z lukrem
Kornelia, ja widzę, że my mamy więcej wspólnego :-) U mnie też wszystko rozkopane. Remont zakichany! Nie dość, że kupa kasy na to wszystko poszła to jeszcze końca nie widać, bo ciągle jakaś przeszkoda się pojawia. Niby zostało jeszcze tylko malowanie 2 pokoi, ale potem jeszcze trzeba to wszystko posprzątać. Marzę o tym, żeby to się już w końcu skończyło. Już się zaczynam stresować, że się nie wyrobimy przed porodem. A też mi jeszcze brakuje trochę rzeczy do wyprawki i nie mam nic dla siebie do szpitala. No i nie mam łóżeczka. Niby już jest upatrzone i trzeba tylko kupić, ale byłabym spokojniejsza jakby już stało w domu. Co do materacy, to ja kupuję pianka-kokos i myślę, że będzie ok. Ewentualnie jakby się coś z nim działo, to będziemy wymieniać, chociaż nie sądzę. Moim zdaniem to tylko marketing. Kiedyś były tylko piankowe materace i jakoś dzieci na nich spały. Potem wymyślili kokos, potem grykę, a teraz jest szał na silikon. No nie wiem, ale 200 zł za materac do łóżeczka to już chyba lekka przesada, przecież za 2 stówki to już można łóżeczko kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jedna 8 też się wyżynała w ciąży...ale aż takich problemów nie miałam. Boleć bolało owszem, miałam tak jakby skaleczone dziąsło i jak jadłam to było nieprzyjemnie, czasami buzi się nie dało otworzyć, ale aż takiego horroru nie było. Jak z tymi materacykami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. P.......PŁEĆ/Imię p.KwiatPolny....20.......40......17.07........Córcia ? przyszlamama..25.........39.....30.07........Synek< br /> Alcia28...........28........37.......03.08........córeczka< br /> Igieleczka.......21........37.......03.08........ Uspavanka......27........37.......03.08........ Talusia............20.......37.......10.08....... Izka...............26........37.......12.08........Nikola Nietutejsza......28........37.......13.08.......synek Jaś Unia77............34........37......15.08.....córeczka Natalka Doti...............24.........35.......17.08....córeczka /Kornelcia Moniq123.........27........35.......17.08. Maniusia89.......23........35........21.08......Synek Alanek Inflagranti........29........35........22.08. Kinia1109.........27.......35/37.....24.08/11.08.. córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........35........24.08. Zuzienka Marti884..........28.........35........27.08..... .Córeczka Maja fabi784............28.........35.......27.08.... ..Synek/? Danuti.............24.........35.......28.08. . ..SYNEK Michał KAJKA30...........30.........34.......30.08. MEGAN86..........25.........34........01.09. .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28.........34........01.09.... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........34........02.09.. . .córeczka Kama................29.........34.......02.09.2.. ..synek(Manuel) Amefa...............23.........34........03.09.... Jasiek Nika0503...........22..........33........05.09. asia5wrze2012....24..........33......05.09...córeczka /Gabrysia? Kornelia12345.....20..........33......05.09 synek Aleksander Joanna..............26.........33........06.09. ......synek/? Polcia91.............20.........32........08.09. MamciaJ............26.........33........09.09. Tala1011101190..21..........32........09.09.. ..synek Staś Dagusia82.........29..........32........10.09. Wiewióreczka_...24.........32........11.09. Invictia............24..........32...... .11.09.........córeczka Malentka..........24.........32....... 13.09.......synuś/?? Plotka..............27.........32........14.09........syn ek/ Filip Kaliwia.............24..........32.......14.09. ......córcia/Natalka Tajeczka...........28..........31....... 16.09.......córcia/ Kasiulek91.........21.........31........17.09. . ....synek? BlackRosssa.......28.........31........19.09......córcia /Monisia PolaL...............32..........31........22.09. .....córcia Ulci.................26..........31........25.09.....syne k Tymon madziulkao7......24..........30..........28.09......córk a Nikola *************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** Nick............Wiek.. Data Porodu...SN/CC....Imię.........Dł........Waga.... Pysiulek........20.....11.03.2012.....?......Lukasz...... .. ................ Anex88.........26.....01.07.2012.....?......Kamil.......5 5c m....2900g. ..........................01.07.2012....?.....Kinga . Acholek...... 19......10.07.2012...SN....Lenka.......52cm.....2700g.... Zussanka.....26......17.07.2012...SN....Antek........54cm ....3520g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tam się czujecie? Troche pewnie lepiej bo takich upałów nie ma. Ja nawet z małą jeszcze na dwór nie wyszłam, ciągle wieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. P.......PŁEĆ/Imię p.KwiatPolny....20.......40......17.07........Córcia ? przyszlamama..25.........39.....30.07........Synek< br /> Alcia28...........28........37.......03.08........córeczka< br /> Igieleczka.......21........37.......03.08........ Uspavanka......27........37.......03.08........ Talusia............20.......37.......10.08....... Izka...............26........37.......12.08........Nikola Nietutejsza......28........37.......13.08.......synek Jaś Unia77............34........37......15.08.....córeczka Natalka Doti...............24.........35.......17.08....córeczka /Kornelcia Moniq123.........27........35.......17.08. Maniusia89.......23........35........21.08......Synek Alanek Inflagranti........29........35........22.08. Kinia1109.........27.......35/37.....24.08/11.08.. córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........35........24.08. Zuzienka Marti884..........28.........35........27.08..... .Córeczka Maja fabi784............28.........35.......27.08.... ..Synek/? Danuti.............24.........35.......28.08. . ..SYNEK Michał KAJKA30...........30.........34.......30.08. MEGAN86..........25.........34........01.09. .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28.........34........01.09.... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........34........02.09.. . .córeczka Kama................29.........34.......02.09.2.. ..synek(Manuel) Amefa...............23.........34........03.09.... Jasiek Nika0503...........22......... 33........05.09. asia5wrze2012....24.........34......05.09...córeczka /Gabrysia? Kornelia12345.....20..........33......05.09 synek Aleksander Joanna..............26.........33........06.09. ......synek/? Polcia91.............20.........32........08.09. MamciaJ............26.........33........09.09. Tala1011101190..21..........32........09.09.. ..synek Staś Dagusia82.........29..........32........10.09. Wiewióreczka_...24.........32........11.09. Invictia............24..........32...... .11.09.........córeczka Malentka..........24.........32....... 13.09.......synuś/?? Plotka..............27.........32........14.09........syn ek/ Filip Kaliwia.............24..........32.......14.09. ......córcia/Natalka Tajeczka...........28..........31....... 16.09.......córcia/ Kasiulek91.........21.........31........17.09. . ....synek? BlackRosssa.......28.........31........19.09......córcia /Monisia PolaL...............32..........31........22.09. .....córcia Ulci.................26..........31........25.09.....syne k Tymon madziulkao7......24..........30..........28.09......córk a Nikola *************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** Nick.......Wiek..DataPorodu...SN/CC..Imię.........Dł....Waga.. Pysiulek.....20....11.03.2012....?....Lukasz........................ Anex88......26....01.07.2012....?....Kamil........55c m...2900g. ......................01.07.2012....?....Kinga Acholek.....19....10.07.2012...SN...Lenka.......52cm....2700g.. Zussanka...26....17.07.2012...SN...Antek.......54cm ....3520g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączusiu...fajnie wiedzieć,że w tym remontowym horrorze nie jestem sama :P no u mnie niby dziś też koniec remontu, zaraz facet przyjeżdza pomalować sufity iplus tam jakies drobne rzeczy. Ale...jeszcze salon mamy do wyremontowania. skąd na to pieniądze? to ja nie mam pojęcia. Dom to studnia bez dna :/ na nic nie starcza a czasy teraz są takie,że ledwo na miesięczne przeżycie da się uskrobać. Wszystko takie chaotyczne mi się wydaje. Właśnie...kiedyś się spało na samych piankowych i jakos problemu nie było. A teraz tylko siano we łbie robią przez to wymyslanie co raz to nowszych i niby zdrowszych. za 200zł to mozna i worek ubranek kupic dla Malucha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie wszystko ok, przynajmniej z Jasiem ;) Bylam kilka dni u rodzicow, bo u nas wieczne remonty. Mialam do Was pisac, ale mamie sie komp popsul i tak wyszlo :P Milo z Waszej strony, ze sie martwilyscie o mnie :) Zussanko ogromne gratulacje! Kremik DAX przeciw przebarwieniom rowniez polecam. Uzywam od samego poczatku ciazy i dla mnie rewelka :) A ta maseczka to juz w ogole cudo na tradzik :) Na rozstepy uzywam z firmy Pharmacy serum Reduce. To taki na istniejace i przeciw nowym. A poniewaz na brzuszku jeszcze nic nie mam, to smaruje takim przeciw rozstepom z Rossmanna z Babydream. To jest balsam dla kobiet w ciazy. Jest tez oliwka. Czytalam kiedys bloga, na ktorym byla analiza skladu kosmetykow tego typu. Balsam Babydream ma najwiecej aktywnych skladnikow naturalnych i byl polecany jako jeden z najlepszych. I do tego jest bardzo tani :) Palmers tez jest chwalony na roznych forach, ale na mnie nie dziala totalnie. Poza tym na poczatku ciazy powodowal u mnie mdlosci i mam uraz :P Mi wszystkie 4 osemki wyszly juz dawno. I zadna nie bolala. Poprostu pewnego dnia zauwazylam, ze juz je mam :) Jakos mi madrosci nie przybylo dzieki "zebom madrosci" hehe :P Nasz wozeczek juz jest do odbioru, a pani w sklepie straszyla mnie ze bedzie pod koniec sierpnia :P Jak skonczymy remont to pojedziemy po niego :) Kornelia konsultowalam z moim lekarzem to "podraznienie", o ktorym wczesniej pisalysmy. Nie moglam juz wytrzymac z tym bolem i swedzeniem. Tym bardziej, ze jak spalam u mamy to musialam w pizamce hehe i sie nie wietrzylo :P A w domu tak jak Ty juz od dawna sypiam w samym staniku/topie, zeby wietrzyc to krocze... Lekarz zalecil mi Tantum Rosa do podmywania, dowolna masc typu Alantan. Mowil tez, ze moge sstosowac Iladian itp, jesli na opakowaniu nie jest napisane, ze nie nadaje sie dla kobiet w ciazy. Poniewac Iladianu nigdzie nie dostalam, kupilam Vagisil i Tantum. Troche jest lepiej, ale jeszcze cierpie. W czwartek wiyta, wiec mnie obejrzy i moze jeszcze cos innego zaleci... BlackRosssa Ty uzywalas kiedyc Tantum Rosa nie? Moglabys mi napisac jak to sie stosuje? Kupilam saszetki "luzem" i nie mam ulotki :P A chcialabym wiedziec w jakiej ilosci wody sie to rozpuszcza, czy ma byc zimna czy ciepla i czy stosuje sie to po myciu, czy zamiast mycia zelem? I czy zmywa sie potem czysta woda, czy tak to zostawic i wytrzec tylko? Napisalam Wam wypracowanie :P I tak polowy rzeczy pewnie zapomnialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączek z lukrem
No i właśnie dlatego nie mam zamiaru szaleć z tym materacem. Zresztą jak się pytałam w rodzinie i wśród koleżanek jakie mają materace, to wszystkie mówiły, że zwykły piankowy. I nie narzekają, a część to nawet nie wiedziała, że są jakieś inne :-) Wiadomo, że każdy chce dla swojego dziecka wszystko co najlepsze, no ale nie ma też co przesadzać i trochę rozsądku trzeba zachować, zwłaszcza jak z kasą różnie bywa. Ja wychodzę z założenia, że dla dziecka jest ważne to, żeby było kochane, a to czy ma na sobie pajaca z lumpeksu czy takiego za 100 zł to go zupełnie nie interesuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny siedze na allegro i szukam koszul do szpitala (tak z 2/3), żeby potem do karmienia były jak coś...i szlafroka. Chciałam zamówić tak, żeby u jednego sprzedawcy, żeby 1x za przesyłkę płacic i najlepiej przy odbiorze i nie mogę nic tak skompletować u jednego sprzedawcy :( Byłamk wczoraj u nas w sklepie maluszek i brzuszek i najtańsza koszula za 49 była ale mi się nie podobała w ogóle. A jakieś inne 80, 90 i nawet 130 zł tyle to nie wydam- a raczej wolałabym nie wydać... a szlafrok też mieli jeden taki szmatka za 50 zł (że na allegro to pewnie tak sam 30) a taki fajnieszy 129 i 149 szukam dalej ale nie wiem... zamawiała któraś z Was i szlafrok i koszule na allegro? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie, co to za maseczka od tego trądziku? Ja mam takie okropne krosty na policzkach...podskórne. nie widać ich mocno ale w życiu nie mialam takich problemów :/ nawet przy dojrzewaniu!! a teraz to dosłownie koszmar, policzki od tych pryszczy to dosłownie są chropowate!! Amefko, myślałam,że Ty już też urodziłaś :P na ulotce Iladianiu nigdzie nie ma przeciwskazań że nie można stosować w ciąży ;) ale u mnie to coś dziwnego się dzieje...śpię bez bieiizny i rano budzę się mokra. nie wiem czy to od tego że Mały się załatwia czy co :/ tak mnie to frustruje...i poźniej jak noszę wkładki to swędzenie się zaczyna od tego że mi się to tam poci...A tych upławów od kilka dni mam co raz więcej. A odczuwam to tak jakbym sama siusiała pod siebie ;| Pączuś, masz racje. My mamy chyba z 2-3 komplety nowe z H%M. Jeden od poprzedniego dzidziusia, a drugi kupilismy jak się dowiedzielismy że będziemy mieć chłopca. Reszta jest z lumpeksu i jestem zadowolona! Raz,że dużo rzeczy nowych i firmowych za grosze, a dwa, mniej w tych uzywanych chemii bo są "znoszone"i gdzies czytałam artykuł o eko mamie i tam było napisane,że kupowanie w lumpeksach jest duzo duzo zdrowsze dla maluszka ;) Mój mąż to już wariuje jak zaczynam zdanie " wiesz kochanie czytałam na temat materacy ; butelek " jest gotów mnie udusić bo ja zawsze sie czegos naczytam a potem przeżywam. zakazał mi tego hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefko, ja swoją koszulę kupiłam na rynku. MA odpinane po bokach do karmienia, jest świetna ;) Ładne kolorki, ogólnie jest szara z niebieskimi wstawkamii chyba z taką jakąś ładną krówką :D i guziczki ma w niebieskie serduszka ;p Kosztowała ok 30 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×