Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

*****************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. P.......PŁEĆ/Imię p.KwiatPolny....20.......40......17.07........Córcia ? przyszlamama..25.........39.....30.07........Synek< br /> Alcia28...........28........37.......03.08........córeczka< br /> Igieleczka.......21........37.......03.08........ Uspavanka......27........37.......03.08........ Talusia............20.......37.......10.08....... Izka...............26........37.......12.08........Nikola Nietutejsza......28........37.......13.08.......synek Jaś Unia77............34........37......15.08.....córeczka Natalka Doti...............24.........37.......17.08....córeczka /Kornelcia Moniq123.........27........35.......17.08. Maniusia89.......23........35........21.08......Synek Alanek Inflagranti........29........35........22.08. Kinia1109.........27.......35/37.....24.08/11.08.. córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........35........24.08. Zuzienka Marti884..........28.........35........27.08..... .Córeczka Maja fabi784............28.........35.......27.08.... ..Synek/? Danuti.............24.........35.......28.08. . ..SYNEK Michał KAJKA30...........30.........34.......30.08. MEGAN86..........25.........34........01.09. .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28.........34........01.09.... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........34........02.09.. . .córeczka Kama................29.........34.......02.09.2.. ..synek(Manuel) Amefa...............23.........34........03.09.... Jasiek Nika0503...........22......... 33........05.09. asia5wrze2012....24.........34......05.09...córeczka /Gabrysia? Kornelia12345.....20..........33......05.09 synek Aleksander Joanna..............26.........33........06.09. ......synek/? Polcia91.............20.........32........08.09. MamciaJ............26.........33........09.09. Tala1011101190..21..........32........09.09.. ..synek Staś Dagusia82.........29..........32........10.09. Wiewióreczka_...24.........32........11.09. Invictia............24..........32...... .11.09.........córeczka Malentka..........24.........32....... 13.09.......synuś/?? Plotka..............27.........32........14.09........syn ek/ Filip Kaliwia.............24..........32.......14.09. ......córcia/Natalka Tajeczka...........28..........31....... 16.09.......córcia/ Kasiulek91.........21.........31........17.09. . ....synek? BlackRosssa.......28.........31........19.09......córcia /Monisia PolaL...............32..........31........22.09. .....córcia Ulci.................26..........31........25.09.....syne k Tymon madziulkao7......24..........30..........28.09......córk a Nikola *************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** Nick.......Wiek..DataPorodu...SN/CC..Imię.........Dł... .Waga.. Pysiulek.....20....11.03.2012....?....Lukasz............. ........... Anex88......26....01.07.2012....?....Kamil........55c m...2900g. ......................01.07.2012....?....Kinga....47cm .....2750g Acholek.....19....10.07.2012...SN...Lenka.......52cm....2 700g.. Zussanka...26....17.07.2012...SN...Antek.......54cm ....3520g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączek z lukrem
Kornelia - widzę, że masz termin na 5 września. A ja na 6! To można powiedzieć, że idziemy łeb w łeb. Albo może raczej brzuch w brzuch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! I jeszcze Asia z nami w kolejce :D ciekawe która z nas pierwsza zacznie jęczeć :P ja to się trochę boję a z drugiej strony już chciałabym wiedzieć jak to jest :D Jak oglądam porody na yt albo czytam o nich to zawsze placze :D nie wiem czemu jakas rozczulona wedy się staję. i wiem ze jak mi położą Małego na brzuchu to tak się poryczę z tego wszystkiego że masakra. Razem z Olkiem będziemy płakać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu zdecyduję się na taki materac, który bedzie w zestawie z łóżeczkiem. juz nie chce mi sie mysleć nawet o tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączek z lukrem
Kornelia, mi to już do tego stopnia odbiło, że jak patrzę na te malutkie ciuszki, to mi się łezka w oku kręci ;-) Już nie wspominając o USG, a jak słyszę bicie serduszka to już w ogóle. Tak że przypuszczam, że po porodzie ja będę ryczeć bardziej niż Mały :-) Też się boję jak to wszystko będzie, ale nie mogę się doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia ja zrobilam to samo:) nie ma co sie scierac za bardzo zawsze mozna cos dokupic:) a ja wczoraj kupialm w promocji czy tam na wyprzedazy butelke z tt za 12.99 a druga byla gratis:) 150ml ale i tak sie oplaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my tez wczoraj słuchalismy:) bylo 145uderzen na minute:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alllee napisałyście :) Teraz nie zdążę obiadu zrobić ;p Się uśmiałam z tekstu, że na NFZ płci nie podają, żenujące... Wróciłam z zakupów i oczywiście kremu na ostudy nie dostałam :/ Ani w Naturze ani w Rossmannie :/ A co do włosków to kupiłam dziś krem do depilacji pach i okolic bikini, bo szczerze mówiąc golenie z brzusiem jest powoli niewykonalne:) Ciekawe czy będzie skuteczny... Invictia tak, też miałam problem z ósemką, miałam obolałą całą szczękę, policzek o nawet szyję...Spróbuj tego żelu, naprawdę przynosi ulgę. Już Black Rosssko zaczęłaś pranie? A w jaki sposób przechowujesz to wszystko? Po prostu w szafie czy pakowałaś w coś? Szczerze to planowałam się za to zabrać jakoś za miesiąc jak będę ok w 35,36 tygodniu...A pokoik już gotowy? I jak tam Twoje malunki, powstały nowe? :) Jestem fanką Twojego talentu plastycznego :) A piżamki i szlafroczki polecam z firmy Muzzy, nie są drogie, super gatunkowo. Popytajcie właśnie na "rynku", popatrzcie na allegro, chociaż zawsze lepiej dotknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja posłucham 10 sierpnia, na ten termin mam kolejna wizyte ;) Czy któraś z was mieszka blisko Białegostoku? Chętnie przyjmę pomoc w dzisiejszym sprzątaniu po prawie skonczonym remoncie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jakie butelki i smoczki kupowałyście bo ja kurcze nic nie mam możecie dać linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Kornelcia właśnie też je oglądałam przed sekundą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są dosyć ciekawe ;) tylko nie wiem czy kupować pojedyncze czy może w zestawie. mam dwie zwykłe butelki na "późniejszy" czas więc znów tutaj dylemat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jesli chodzi o butelki to jestem zupełnie zielona nie mam pojęcia jakie kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie macie jakies sposoby domowe na bol gardla?:( czasem tak mnie boli ze szok a zwlaszcza w nocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mleko i miód na ból gardła. Doti, Twoja córa będzie mieć na imię Kornelia?:D I masz sliczny paseczek, ja czekałam na pasek ale nic go nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak moja córcia bedzie miala na imie Kornelcia:) tak moj mężus wymyslil i tak zostalo mi tez bardzo podoba sie to imie:) ten paseczek i tak mam malo widoczny juz:) byl ciemniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze kupic miod i dzis sobie zrobie na noc bo masakra nie wiem od czego mnie boli chyba przez ta pogode bo raz zimno raz cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od czego w ogóle ten pasek się robi? to na tle hormonów ciążowych? fajny masz taki ciemny brzuszej, bo moj biały jak alien ;p i jakichś potówek dostaję ;/ Kup miodek, zagotuj mleczko i się kuruj kobieto bo to już nie przelewki :P a może najzwyczajniej zgaga Cię męczy? ale suma sumarum na zgagę też ciepłe mleko jest dobre :) powinno pomoc. a jak Cie dręczą te chłodne dni to herbatkę z malinami (sokiem, dżemem), rozgrzewa i stawia na nogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde juz sama nie wiem czy to zgaga czy bol gardla masakra jakas dziwne ze tylko w nocy mnie meczy:( nie jest az tak zle ale mnie to denerwuje..czasem zjem holsa tez pomaga..a skad ten pasek to nie wiem mowil mi lekarz na poczatku ciazy ale w sumie nie pamietam od czego to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe ze to zgaga , twoja Córa może tak się układa że naciska na żołądek i Cię męczy ;) Znajoma też tak miała. to przygotowywała sobie mleko i stawiała przy łóżku, i w nocy podpijała :P mnie tylko raz zgaga męczyła, ale to było takie utrapienie!! a czasami mam takie dziwne wrażenie w gardle jakby mi tam chłodem wiało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze dzis koniecznie zrobic to mleko bo kurcze ciezko mi sie spi wprawdzie jak wstane na siku to ciezko mi pozniej zasnac i sie mecze:( sama juz nie wiem dlaczego krece sie na tym lozku jak nie normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby ciąża to nie choroba. No widzisz, już sama końcówka u Ciebie to i same dolegliwości. Ja dopiero od 2 nocy śpie normalnie, bo za każdym razem nawet jak sie przewracałam to sie budziłam i godzine leżałam bo nie dałam rady zasnąć stres itd. a teraz przez ten zapiernicz remontowy to zasypiam jak niemowlak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba po prostu bede chodzila pozniej spac zebys spac juz pozniej cala noc bo juz mam dosc tego krecenia sie na lozku az mnie wtedy nerwy bioa bo ile mozna eh...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×