Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

A z tym spaniem, to też tak mam. Siedzę do 23:00, żeby być już w stanie usypiania. Potem w nocy przy każdym przekładaniu się budzę. Siusiam ze 3-4 razy. A rano (czyli koło 7:00) budzi mnie ból biodra, żebra, albo pleców. Zasadzam poduchę pod tyłek i jeszcze czasem dośpię na "półsiedząco". Myślałam, że moja poducha nic nie pomaga, ale raz zasnęłam bez niej i nie mogłam się przekręcić, ani wstać. Czułam się jak żuk, który utknął na plecach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalwia ja do 3 w nocy też się walam po łóżku najlepiej śpi mi sie od 6 rano do 12 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam problemy ze spaniem...niestety już tak pewnie będziemy miały do końca, Black Rosssko porównanie do żuka, który utknął na plecach jak najbardziej trafne, sama się do siebie śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problemy ze spaniem mnie również dopadły, ale od kilku dni kiedy wykancza mnie ten remont to się jakoś przestałam budzić z każdym przewróceniem się na bok. To chyba kwestia zmęczenia :P Mały w nocy też jakoś nie daje mi się we znaki...na razie ;D Dziś dużo myślałam nad porodem na NFZ. I szczerze to nie wiem jak to wygląda. Nadeszła u mnie kwestia finansowa i jednak nie starczy nam na poród prywatnie tam gdzie chodzę do polikliniki. i mam do wyboru albo wyremontowanie salonu albo poród prywatnie. Strasznie się boję iść do szpitala. Bo szczerze powiedziawszy miałam juz obraną pewną wizję porodu tam gdzie chodzę i czułam się spokojnie myśląc o tym wszystkim. w przypadku szpitala nie wiem dlaczego odczuwam to zupełnie inaczej...strach. coś szczególnego trzeba załatwiać przed porodem na nfz? czuję się z tym trochę zagubiona. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia fajne koszulki :) Ja mam calkiem podobne po siostrze. I szlafrok tez podobny na targu kupilam :) BlackRossa ciesz sie, ze wypiek udany :) Ulci fajnie sie masz z tym rabarbarem :P Ja ciacho w prawidlowej wersji bede mogla zrobic dopiero w nastepnym sezonie :P Kornelia mi sie wydaje, ze wielkiej roznicy nie ma miedzy porodem prywatnym a na NFZ. Boli tak samo, a urodzic musisz. Jedynie pozostaje kwestia opieki, ale nawet w prywatnej klinice mozesz trafic na niemily personel. Ogolnie jesli Ty bedziesz w miare mila dla poloznych, to one dla Ciebie raczej tez ;) Co do zalatwiania to musisz jedynie dowiedziec sie, co powinnas miec ze soba przy porodzie i po nim i tyle :) No i dowod ubezpieczenia ;) Szczerze mowiac mi by bylo szkoda pieniedzy na prywatny porod. Wyprawke mozesz za to kupic albo wlasnie remont zrobic ;) A dzidziusiowi to bez roznicy gdzie przyjdzie na swiat, za to wszelkie akcesoria sa potrzebne do opieki nad nim. Do szpitala na NFZ mozesz sie umowic i pojsc np z mezem obejrzec oddzial :) Moze to pomoze pokonac Ci strach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem...może to kwestia tego ile się naoglądałam i nasłuchałąm o tym personelu w szpitalu :/ Tym bardziej jak już wspominałam w tej poliklinice gdzie chciałabym rodzić miałam zabieg łyżeczkowania po poronieniu...i poprzez to jakoś się do "nich" przekonałam. A jednak 1,5tysiąca to mam i sofę i komodę do salonu... Co do umawiania się by obejrzeć ten oddział to chyba nie wszędzie jest możliwość? A np gdybym chciała się umówić to gdzie ja w ogóle mam dzwonić? Może rzeczywiście, gdybym poszła na spokojnie i zobaczyła to byłabym dużo spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lezalam w szpitalu na NFZ, tam gdzie chce rodzic. Mialam tam robione badanie HSG i laparoskopie. Jestem bardzo zadowolona z opieki. Mozna czuc sie dobrze nawet w szpitalu na NFZ :) Zadzwon do szpitala na oddzial polozniczy i spytaj, czy jest u nich mozliwosc obejrzenia oddzialu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak i też zrobię. Dzięki Amefko ;* Podkłady poporodowe kupujesz?Bo właśnie przeglądam aukcje Rodzyneczki i będę robić chyba wyprawkę dla mojego Olka. Skoro wszystko ma to czemuż by nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia,poszukaj w swojej okolicy,na forach,ktoey szpital jest najbardziej polecany z poloznictwa(ale tez nie czytaj zbyt wiele) :) mozesz jakas czesc kasy przeznaczyc np.na prywatna polozna lub np.osobna sale- w szpitalach na nfz sa takue opcje a moze Ty bedziesz czula sie lepiej. Koniecznie musisz miec ze soba komplet badan jak i ubezpieczenie aktualne (RMUA wazna 30 dni). Ja w szpitalu na NFZ jestem spokojna,ma b.dobre opinie,takze moich kolezanek. Z drugiej strony jesli cena jest taka jaka piszesz to tez bym sie wahala; u mnie 1200 zl kosztuje prywatna opieka poloznej przez 12 godz. A porod w prywatnej klinice: od 4 tys. Ale gdybym miala wybierac, wolalabym kaske na malucha przeznaczyc. Zbadaj teren dla wlasnego spokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat co do szpitali to nie mam zbyt wielkiego wyboru...są dwa z tego co wiem z oddziałem położniczym. na jednym już miałam okazję zobaczyć jak przyjmują rodzącą, młodą dziewczynę, z kolei w drugim gdzie jest jakoś w miarę panuje gronkowiec. koleżanka rodziłą w tamtym roku w październiku. miała cesarkę i leżała jako 4 kobieta w sali bez łazienki. no kurde ;( weszłam gdzieś na jakiś temat o naszych białostockich szpitalach i oczywiście piszą babki "pierwsze rodziłam w szpitalu, drugie prywatnie i nigdy w życiu nie pojde ponownie rodzic w szpitalu". Z kolei gdy byłam w poliklinice juz po zabiegu, do sali przyszła kobieta na wycięcie nadżerki, z powodu tego że w szpitalu u niej czegoś tam niedopatrzyli. drugie z kolei rodziła prywatnie i też naopowiadała mi jakie to są różnice. weź i weź...u mnie szpitale naprawde wiele pozostawiają do życzenia :/ no ale nic nie stracę jak przedzwonię do nich i się umówię na jakąś rozmowę, oprowadzenie. oby była taka możliwość w ogóle ;| bo u nas to wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia ja kupilam jedna paczke podkladow (5szt.) i 2szt dostalam jeszcze od siostry. Jesli mi nie starczy, maz mi dokupi. W szpitalu w ktorym rodze jest apteka, wiec nie bedzie problemu. Wybacz, ze dopiero teraz odpisuje ale wczoraj juz wylaczylam kompa ;) Co do szpitala to nie ma w poblizu jakiegos miasta, w ktorym jest szpital z lepsza opinia? Ja mam w okolicy trzy miasta, w ktorych moglabym rodzic :) Dobrze by bylo gdybys poznala osobe, ktora rodzila w jednym z Waszych szpitali. Pamietaj, ze na forach czesto opinie zamieszczaja tylko osoby "poszkodowane". Jesli ktos byl zadowolony z opieki, nie pisze na forum bo po co :P Ja czytalam opinie na rodzicpoludzku.pl. O wybranym przeze mnie szpitalu nie pisali zbyt pochlebnie. Poznalam jednak kobiety, ktore tam rodzily i sa bardzo zadowolone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie dodało mojego posta. A więc pisałam,że we wszystkim zdania kobiet;ludzi są podzielone. i każdemu poszczególne rzeczy przytrafiają się inaczej i inaczej są przeżywane. Mimo wszystko przedzwonię do szpitala, zapytam czy jest możliwość umówienia się itd. Noc miałam dziś niespokojną, bo mój Olek do póżna wariował co mu się wcześniej nie zdarzało. Aż bolał mnie brzuch od tych jego wariacji. Już godzina 13 i zazwyczaj o tej godzinie się budził i dawał we znaki. Teraz cisza. Buntownik mały się z niego robi. no teraz jedynie wypina się chyba główką pod moimi żebrami ;) Jak Tobie minęła noc Amefko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Jak mija niedziela? U mnie tak jak założyłam , czyli leniwie :) Zrobiłam tą maseczkę z perfecty - c u d o w n a :) Ja też będę rodziła w szpitalu, o którym są różne opinie. Jedna kobitki narzekają, inne chwalą. Ja sobie wypośrodkowałam te informacje i staram się nie nastawiać :) Nie stać mnie na prywatną klinikę, a gdzieś urodzić trzeba :) U nas są w sumie 3 szpitale, w których można rodzić. Wybrałam ten, w którym pracuje mój lekarz, żeby mieć przynajmniej jedną znaną twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko u Ciebie leniwie ; p ja nadal leżę w łóżu a przydałoby się już wstać , wziąć prysznic, doprowadzić się do ładu i zrobić coś na obiad. poza tym jakaś zgaga chyba mnie dopada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ja już wróciłam ze wsi :P :) ale nadrukowałyście zabieram się za nadrabianie :) Zussanko kochanie gratulacje!!!!:) dzielna z Ciebie mama :) Mamcia moje już od trzech wizyt jest ułożone glowka w dol, i w dalszym ciagu chyba tak siedzi bo czkawke czuje dosłownie w kroczu gdzies gleboko :P Alcia wozek bardzo fajny :) fotelik tez :) Anetka gratuluje coreczki :) Nowa co do rozmiarow dzidziusia to u mnie za kazdym razem na usg dziecko jest wieksze o 3 tygodnie, glowa az o 4 Paczku ja tez uzywam od jakiegos czasu perfekta mama na rozstępy które mi się pojawily na udach z tylu;/ i tez pojawily mi się jak skończyłam 7 miesiac BR obrazki cudne!:) Kornelia co do szpitala to ja bym także wybrala ten na NFZ, co za roznica gdzie urodzisz? I tak będziesz musiala przez to przejść i tak a po porodzie będziesz tak zafascynowana malym ze będziesz miala „gdzies czy to szpital na NFZ czy prywatny :) U mnie dziewczyny syf w domu na maxa szpachlowanie, kladzenie gladzi, malowanie itd. Itd.;/ tragedia..aleee oby zdążył ten mój maz przed porodem :P Dzis mialam calkiem kiepska nocnie dosc ze od tygodnia na maxa boli mnie kosc lonowa do takiego stopnia ze chce mi się ryczec;/ to jeszcze obudzil mnie dzis w nocy straszny bol brzucha jak na miesiączkę;/.i te klucia w pochwie..za każdym razem jak kluje mam mysli żeby jechac do lekarza i się rozkraczyc;/ żeby zajrzał czy się szyjka nie rozwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno wstałam i z nudów zabrałam się wreszcie za poremontowe sprzątanie chaty. Co prawda dziś niedziela, ale skoro nie pracuję to dla mnie niedziela jest codziennie :P Smród lakieru już prawie niewyczuwalny także luzik. Dziewczyny słyszałyście może kiedy powinna zacząć się skracać szyjka macicy?? Podczas badania kilka tyg. temu wyszło, że mam bardzo długą (54mm) i nadal jest bez zmian. Boję się, że mogę ciążę przenosić, albo że będę przez to długo rodziła. Myślicie że jest jakaś zależność? W sumie sporo chodzę, nie uważam na siebie jakoś szczególnie, często mam skurcze braxtona, a szyjka ani drgnie. Może już powinna pomału stawać się krótsza? Nie znalazłam żadnych inf. na ten temat, bo problemem jest zazwyczaj przedwczesne jej skracanie, a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączek z lukrem
Wiecie co, dziewczyny? Ja doszłam do wniosku, że trzeba do sprawy szpitala podejść na luzie (na tyle, na ile to możliwe). Zawsze jest tak, że ile ludzi, tyle opinii. I myślę, że różne rzeczy na tę opinię wpływają. Wystarczy, że ktoś miał ciężki poród i już automatycznie wszystko gorzej ocenia. Jak kogoś nie stać na prywatny poród (tak jak mnie) to musi się zdać na szpital państwowy i tyle. A nie wiem, czy znajdzie się taki, który ma 100% pozytywnych opinii. Ja mieszkam w wielkim mieście i szpitali jest ogrom i każdy ma i dobre i złe opinie. Niby duży wybór, ale przez to jeszcze trudniej się zdecydować. Ja się nie nastawiam na żadne luksusy, bo mi na tym nie zależy. Żeby tylko była dobra opieka, szczególnie dla malucha i jakoś damy radę. Gdzieś trzeba urodzić i boleć też musi, nie ma się co oszukiwać. Trzeba się pozytywnie nastawić i po prostu to przeżyć :-) Mam tylko nadzieję, że wszystko odbędzie się bez komplikacji i szybko będziemy mogli wyjść do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ten ból w pachwinach i kości łonowej też mnie już dobija. Niby się trochę przyzwyczaiłam, ale to takie nieprzyjemne i chodzę czasem jak kaczka :/ Ciekawe czy to kłucie w pochwie jest oznaką skracania szyjki czy nie, bo często się z takim opisem spotykałam. Daj znać co Ci lekarz powie na ten temat, bo moja wizyta dopiero za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ja mam tez wizyte za dwa tygodnie - sierpnia, ale moj lekarz przyjmuje jutro akurat w jednej z przychodni wiec jak jutro wstane tak jak dzis- jak kaleka- to na pewno pojde to skonsultowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - mój lek. też za każdym razem mówi,, że moja szyjka jest wysoko. Za każdym razem podkreśla, że to bardzo dobrze, że przyjdzie na nią czas. Tylko jakoś nie przyszło mi do głowy spytać kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ,a witaminki bierzecie podczas posilku ,czy kiedy Wam sie przypomni???? i popijaciewodalubherbata / sokiem ?? odrazu popijacie jak bierzecie tabletke do ust ,czy pod koniecjedzenia pijecie cos a witamike prrzelykacie slina ?? aaa i czy witaminy bierzecie o stalej porze ,czy roznie ?? i od ktorego miesiaca ? czy w ogole wszystkie bierzecie wit??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiza 1988 witaminy biorę od początku. Codziennie, ale nie o stałej porze tylko wtedy, kiedy mi się przypomni, zazwyczaj wieczorem. Staram się podczas posiłku (żeby się lepiej wchołneły z pokarmem), a popijam tym, co mam pod ręką :) Biorę ze względu na kwas DHA (bo nie jem prawie wcale ryb) i wit. z grupy B, których w diecie mogę mieć niewystarczającą ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki! My wczoraj wieczorem wróciliśmy z wypoczynku w górach, cudownie było, wypoczęliśmy no i w sumie ostatni nasz wypad tylko we dwoje (nie licząc psiaka):) Muszę was nadrobić bo sporo stron naprodukowałyście. Zussanka gratuluje!!! Ja od kilku dni odczuwam dość mocny bół na samym dole brzucha, jak się mała przeciąga to na dole boli tak jakbym się w kość uderzyła-mocno i króciutko, ma któraś tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. P.......PŁEĆ/Imię p.KwiatPolny....20.......40......17.07........Córcia ? przyszlamama..25.........39.....30.07........Synek Alcia28...........28........37.......03.08........córecz ka Igieleczka.......21........37.......03.08........ Uspavanka......27........37.......03.08........ Talusia............20.......37.......10.08....... Izka...............26........37.......12.08........Nikola Nietutejsza......28........37.......13.08.......synek Jaś Unia77............34........37......15.08.....córeczka Natalka Doti...............24.........37.......17.08....córeczka /Kornelcia Moniq123.........27........35.......17.08. Maniusia89.......23........35........21.08......Synek Alanek Inflagranti........29........35........22.08. Kinia1109.........27.......36/38.....24.08/11.08.. córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........35........24.08. Zuzienka Marti884..........28.........36........27.08..... .Córeczka Maja fabi784............28.........35.......27.08.... ..Synek/? Danuti.............24.........35.......28.08. . ..SYNEK Michał KAJKA30...........30.........34.......30.08. MEGAN86..........25.........34........01.09. .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28.........34........01.09.... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........34........02.09.. . .córeczka Kama................29.........34.......02.09.2.. ..synek(Manuel) Amefa...............23.........35........03.09.... Jasiek Nika0503...........22......... 33........05.09. asia5wrze2012....24.........34......05.09...córeczka /Gabrysia? Kornelia12345.....20..........33......05.09 synek Aleksander Joanna..............26.........33........06.09. ......synek/? Polcia91.............20.........32........08.09. MamciaJ............26.........33........09.09. Tala1011101190..21..........32........09.09.. ..synek Staś Dagusia82.........29..........32........10.09. Wiewióreczka_...24.........32........11.09. Invictia............24..........32...... .11.09.........córeczka Malentka..........24.........32....... 13.09.......synuś/?? Plotka..............27.........33........14.09........syn ek/ Filip Kaliwia.............24..........32.......14.09. ......córcia/Natalka Tajeczka...........28..........31....... 16.09.......córcia/ Kasiulek91.........21.........31........17.09. . ....synek? BlackRosssa.......28.........32........19.09......córcia /Monisia PolaL...............32..........31........22.09. .....córcia Ulci.................26..........31........25.09.....syne k Tymon madziulkao7......24..........30..........28.09......córk a Nikola *************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** Nick.......Wiek..DataPorodu...SN/CC..Imię.........Dł... .Waga.. Pysiulek.....20....11.03.2012....?....Lukasz............. ........... Anex88......26....01.07.2012....?....Kamil........55c m...2900g. ......................01.07.2012....?....Kinga....47cm .....2750g Acholek.....19....10.07.2012...SN...Lenka.......52cm....2 700g.. Zussanka...26....17.07.2012...SN...Antek.......54cm ....3520g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. P.......PŁEĆ/Imię p.KwiatPolny....20.......40......17.07........Córcia ? przyszlamama..25.........39.....30.07........Synek Alcia28...........28........37.......03.08........córecz ka Igieleczka.......21........37.......03.08........ Uspavanka......27........37.......03.08........ Talusia............20.......37.......10.08....... Izka...............26........37.......12.08........Nikola Nietutejsza......28........37.......13.08.......synek Jaś Unia77............34........37......15.08.....córeczka Natalka Doti...............24.........37.......17.08....córeczka /Kornelcia Moniq123.........27........35.......17.08. Maniusia89.......23........35........21.08......Synek Alanek Inflagranti........29........35........22.08. Kinia1109.........27.......36/38.....24.08/11.08.. córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........35........24.08. Zuzienka Marti884..........28.........36........27.08..... .Córeczka Maja fabi784............28.........35.......27.08.... ..Synek/? Danuti.............24.........35.......28.08. . ..SYNEK Michał KAJKA30...........30.........34.......30.08. MEGAN86..........25.........34........01.09. .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28.........35........01.09.... .CÓRECZKA! Zuzanna Czarnulka18......18.........34........02.09.. . .córeczka Kama................29.........34.......02.09.2.. ..synek(Manuel) Amefa...............23.........35........03.09.... Jasiek Nika0503...........22......... 33........05.09. asia5wrze2012....24.........34......05.09...córeczka /Gabrysia? Kornelia12345.....20..........33......05.09 synek Aleksander Joanna..............26.........33........06.09. ......synek/? Polcia91.............20.........32........08.09. MamciaJ............26.........33........09.09. Tala1011101190..21..........32........09.09.. ..synek Staś Dagusia82.........29..........32........10.09. Wiewióreczka_...24.........32........11.09. Invictia............24..........32...... .11.09.........córeczka Malentka..........24.........32....... 13.09.......synuś/?? Plotka..............27.........33........14.09........syn ek/ Filip Kaliwia.............24..........32.......14.09. ......córcia/Natalka Tajeczka...........28..........31....... 16.09.......córcia/ Kasiulek91.........21.........31........17.09. . ....synek? BlackRosssa.......28.........32........19.09......córcia /Monisia PolaL...............32..........31........22.09. .....córcia Ulci.................26..........31........25.09.....syne k Tymon madziulkao7......24..........30..........28.09......córk a Nikola *************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** Nick.......Wiek..DataPorodu...SN/CC..Imię.........Dł... .Waga.. Pysiulek.....20....11.03.2012....?....Lukasz............. ........... Anex88......26....01.07.2012....?....Kamil........55c m...2900g. ......................01.07.2012....?....Kinga....47cm .....2750g Acholek.....19....10.07.2012...SN...Lenka.......52cm....2 700g.. Zussanka...26....17.07.2012...SN...Antek.......54cm ....3520g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nocki staja sie coraz ciezsze. Nie dosc, ze jak za dlugo leze na jednym boku to mnie bola stawy, to jeszcze zaczela mi sie potworna zgaga... Ale nic nie poradzimy :) Jeszcze 4 tygodnie Jas musi siedziec u mnie i ja "musze" miec ta zgage ;) Wszystko mu wybacze jak juz go przytule :) My bylismy dzisiaj u rodzinki, potem zrobilismy grilla :) Najadlam sie, a teraz mi sie chce czekolady... Dziewczyny ja tez czytalam wczoraj sporo o tym kluciu. Podobno lekarze twierdza, ze nie ma to nic wspolnego ze skracaniem szyjki... Ja zauwazylam, ze kluje mnie jak synek napiera na krocze. Jesli sie przeciaga, gora wypycha nozki, a dolem mnie kluje. I tak samo mam jak za duzo pochodze, albo za szybko ide. W czwartek mam wizyte to spytam lekarza. Albo moze jutro na szkole rodzenia jesli nie zapomne. Moze polozna cos mi powie na ten temat. MArti a ten bol ktory czujesz to nie jest takie klucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, kłucia to może miednica, biodra, co? w końcu musi się zmieścić główka, ciałko, nie? Ja miałam dziś dzień na dworzu, ze znajomymi wybraliśmy się na miasto, bo trochę czuję się lepiej...no i dopiero wróciliśmy przez to do domu. Zauważyłam, że mimo wszystko - jak chodzę (na wpół w pozycji słonia a wpół ruszającej lokomotywy bo zaczynam po stu metrach sapać jak cholera) ale mi lepiej, nie "ciągnie tak". Noce - tragedia, Natalka biega w brzuchu chyba gdzieś a nad ranem (3,5,7) bawiła się pępowiną, bo mnie piekła i jak patrzyłam, to widziałam, że się rusza w tym miejscu gdzie pepek (jeszcze mi pepek sie nie rozwinal), poza tym chyba ma do niej jakiś pociag bo wyszlo nawet na 4d jak sie nia bawi! ide poleniuchowac caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Ja już u mamy siedzę i czekam na poród:)Z 4 noc już nie śpię ciągle coś mnie boli zmęczona już jestem a spać nie mogę.Zussanka gratuluje syneczka:)Dziewczyny tez tak macie ja już na wysokości krocza czuje takie parcie ze masakra ostatnio zauważyłam na wkładce w czwartek i w piątek jakąś wydzielinę bardzo gęsta w czwartek taka aż brązowa było jej bardzo dużo wydaje mi się ze to czop już odleciał!Moj lekarz tu stad jest na urlopie i muszę czekać na niego do końca lipca o i ile nie urodzę do tego czasu.W piątek kupiliśmy wózek firmy chicco kolor turkusowy:) Juz wszystko mamy dla dzidzi czekam tylko na moja królewnę i już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×