Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Doti slicznie wygladasz :) Co do zgagi to ona lubi sie w nocy odzywac :( Mnie tez meczy w nocy, albo jak w dzien leze. Zwlaszcza, jesli na prawym boku sie poloze. A jak na plecach, czego staram sie nie robic, to juz masakra jest :P Dziewczyny butelki z TT warto kupic tez bez tej rurki. Ta z rurka nadaje sie tylko do mleczka i np wody lub herbatki, bo do niej mozna dokupic smoczek 1 lub 2. A te bez rurki maja zawork antykolkowy w smoczku i do takiej mozna juz kupic rozne smoczki, nawet taki do kaszki ;) Rurke mozna tez wyjac, ale po co placic wiecej za butelke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa to widze ze nie jestem sama:( eh ja juz czasem mam dosc...dzis ide pozniej spac zeby po spac sobie cala noc a jak wstane za piewrszym razem na siku to juz nie moge zasnac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti oby Ci pomoglo pozne pojscie spac. Na mnie to niestety nie dziala :P I tak sie nie moge wyspac. Teraz jeszcze dochodzi nocny bol bioder, miednicy, piersi i zoladka. Jasiek sie tak rozpycha i wszystko gniecie :) Kornelia wlasnie tak jest. Okreslenia typu 0, czy 1 dotycza predkosci przeplywu smoczka ;) Tylko jesli masz zamiar zmieniac smoczki to trzeba kupic butelke odpowiedniej pojemnosci. Bo taka 125ml to na dlugo nie starczy ;) Lepiej wybrac np kollo 200 ml, bo potem dziecko wiecej pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taka 260ml powinna wystarczyć. Nie wiem co mojemu Maluchowi dziś jest. Cały czas drga :/ juz drugi dzien z rzędu. też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. P.......PŁEĆ/Imię p.KwiatPolny....20.......40......17.07........Córcia ? przyszlamama..25.........39.....30.07........Synek< br /> Alcia28...........28........37.......03.08........córeczka< br /> Igieleczka.......21........37.......03.08........ Uspavanka......27........37.......03.08........ Talusia............20.......37.......10.08....... Izka...............26........37.......12.08........Nikola Nietutejsza......28........37.......13.08.......synek Jaś Unia77............34........37......15.08.....córeczka Natalka Doti...............24.........37.......17.08....córeczka /Kornelcia Moniq123.........27........35.......17.08. Maniusia89.......23........35........21.08......Synek Alanek Inflagranti........29........35........22.08. Kinia1109.........27.......35/37.....24.08/11.08.. córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........35........24.08. Zuzienka Marti884..........28.........35........27.08..... .Córeczka Maja fabi784............28.........35.......27.08.... ..Synek/? Danuti.............24.........35.......28.08. . ..SYNEK Michał KAJKA30...........30.........34.......30.08. MEGAN86..........25.........34........01.09. .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28.........34........01.09.... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........34........02.09.. . .córeczka Kama................29.........34.......02.09.2.. ..synek(Manuel) Amefa...............23.........34........03.09.... Jasiek Nika0503...........22......... 33........05.09. asia5wrze2012....24.........34......05.09...córeczka /Gabrysia? Kornelia12345.....20..........33......05.09 synek Aleksander Joanna..............26.........33........06.09. ......synek/? Polcia91.............20.........32........08.09. MamciaJ............26.........33........09.09. Tala1011101190..21..........32........09.09.. ..synek Staś Dagusia82.........29..........32........10.09. Wiewióreczka_...24.........32........11.09. Invictia............24..........32...... .11.09.........córeczka Malentka..........24.........32....... 13.09.......synuś/?? Plotka..............27.........33........14.09........synek/ Filip Kaliwia.............24..........32.......14.09. ......córcia/Natalka Tajeczka...........28..........31....... 16.09.......córcia/ Kasiulek91.........21.........31........17.09. . ....synek? BlackRosssa.......28.........31........19.09......córcia /Monisia PolaL...............32..........31........22.09. .....córcia Ulci.................26..........31........25.09.....syne k Tymon madziulkao7......24..........30..........28.09......córk a Nikola *************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** Nick.......Wiek..DataPorodu...SN/CC..Imię.........Dł... .Waga.. Pysiulek.....20....11.03.2012....?....Lukasz............. ........... Anex88......26....01.07.2012....?....Kamil........55c m...2900g. ......................01.07.2012....?....Kinga....47cm .....2750g Acholek.....19....10.07.2012...SN...Lenka.......52cm....2 700g.. Zussanka...26....17.07.2012...SN...Antek.......54cm ....3520g wow! zaczynamy 33 tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti obiecuje potem lub jutro rano wkleic zdjęcie brzucha bo teraz pisze z tel i jestem w trakcie pieczenia ciasta slonecznikowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia ja wlasnie kupilam dwie 260ml :) Jedna mam z rurka, a druga bez :) Potem jak juz Jas bedzie sam siedzial bede zaczynac nauke picia z kubeczka. A takie drgania to moze byc czkawka. Moj synek tez ma ja coraz czesciej. Zwlaszcza jak zjem cos slodkiego to sie nalyka wod plodowych i skacze :) Czasem az widac przez brzuch :P No Plotka trzeba uczcic taki "jubileusz" :P Jak tam Twoje badanie glukozy? Chyba przeoczylam ten drugi wynik :( Alcia ten placek to taki z kremem z kajmaku, czy jakas inna pysznosc? Torcik rabarbarowy, na ktory kiedys podalas przepis bardzo wszystkim u mnie smakowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie czkawka. o to chodzi. czkawkę odczuwam inaczej, typowo jak czkanie. a to jest inne...no po prostu drgania, np jak ktoś się strzącha jak jest zimno, no nie wiem jak to określić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana tak jak mówisz to biszkopt przekladany ugotowanym i upieczonym slonecznikiem i kajmakiem z polewa czekoladowa ja je uwielbiam. A przeps na torcik podawała któraś z dziewczyn nie ja niestety, nie chce sobie przypisywać czyichś przepisów hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez czasem czuje takie trzesieniee. Sama sie zastanawialam, co to jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm Alcia ja tez uwielbiam ten placek! :) Wpadne do Ciebie na kawalek hehe :P Myslalam, ze to byl Twoj przepis na ten torcik :P Ja ostatnio ubostwiam serniko-brownies. Moja mama wynalazla gdzies przepis i to ciasto jest przecudne! Tak jakby sie jadlo lekki mus, a nie placek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia suszarka jest dobra na wiele spraw ;) Na kolke pomaga tez :) Co do usypiania to jednostajny szum usypia malucha, bo w brzuszku on tez slyszy szumy. Przypomina mu sie zycie plodowe i dziala to kojaco :) Moj maz do dzisiaj usypia gdy ktos odkurza :) Teraz on przejal ten obowiazek, ale kiedys gdy ja odkurzalam to obowiazkowo musial sie polozyc, bo nie mogl funkcjonwac trzezwo przy tym dziweku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti - śliczny brzucholek :) Kaliwia - dziękuję za polecenie kremu. Kupiłam. I tą maseczkę, o której pisałyście. Jutro robię dzień domowego SPA ;) Ulci - prałam i prasowałam, bo boję się kolejnej fali upałów. Po za tym dzięki temu wiem co mam i wiem, że juz koniec kupowania ubranek. Zostało tylko dokupić kosmetyki i parę drobiazgów "aptecznych". Ja te poprane rzeczy układam w dzidziowej komodzie i przykryłam poszewką i pieluszką. Czapeczki i skarpetki powkładałam do małych poszeweczek. :) Pokoik gotowy w 80%. Dokupujemy tylko jeszcze regał i 2 półki. Malowidła ścienne pozostały w dawnej postaci. Zrobiłam tylko jeszcze dla Mońci 3 obrazki czarno-białe w decoupagu. Podobno niemowlaki widzą kontrasty. :) Powiesimy je nad łóżeczkiem. Amefko - jutro piekę Twoje muffinki. :) Trzymaj kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossko powodzenia! :) Tak sobie pomyslalam, ze nastepnym razem wrzuce do srodka jakis owocek, moze jablko? Mysle, ze beda mniej zapychajace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka ale Ty super wygladasz! Swietna sukienka :) Fajnie, ze wynik dobry :) Troche przecierpialas, ale przynajmniej mozesz teraz spac spokojnie i zajadac "szyszki" hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka super ze wynik jest dobry:) warto bylo troche przecierpiec:) eh ja siedze troche dluzej dzis zeby spac cala noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zastosowalam dzisiaj poraz pierwszy w zyciu Tantum Rosa. Po kapieli zauwazylam, ze wargi sromowe mam wrecz spuchniete i czerwone :( (Sorki za taki szczegolowy opis ;) ) Po podmyciu sie Tantum dosc mocno mnie pieklo przez jakies 5 minut, teraz ustaje. Mozliwe, ze taka reakcja jest normalna? Mialam dosc mocno podraznione te okolice, wiec moze dlatego tak pieklo? Czy to raczej uczulenie i nie powinnam stosowac tego srodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefko - ja jak to zastosowałam, to mnie nie piekło. Może faktycznie jakiś składnik Cię uczula i podrażnia. A może to przez to podrażnienie, które już miałaś. Ja bym jeszcze raz spróbowała i jak znów będzie piekło, to daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefko to jest normalne jak ja uzywalam jeszcze przed ciąża to tez piekło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa mnie lekarz pytal czy uzywam jakis płynow do higieny czy cos ja powiedzialam ze nic sama woda sie przemywam i powiedzial ze bardzo dobrze bo w ciazy moze sie wszystko do nas czepiac...byc moze to jakies uczulenie albo nie mozesz tego uzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazłam coś takiego , z kosmetyków AA "Dla kobiet ze skłonnością do częstych podrażnień i stanów zapalnych miejsc intymnych oraz dla kobiet odczuwających dyskomfort i suchość szczególnie w stanach zachwiania gospodarki hormonalnej (menopauza, doustna antykoncepcja) polecany jest preparat AA Intymna Pro HARMONY, który utrzymuje właściwą równowagę naturalnej flory bakteryjnej Bogaty w kwasy organiczne i fenolowe ekstrakt z żurawiny działa przeciwbakteryjnie i ochronnie, zmniejszając ryzyko infekcji dróg moczowych. Dzięki formule o pH 3,5 z naturalnym kwasem mlekowym i betainą płyn wspomaga odbudowę naturalnej mikroflory, zapobiegając stanom zapalnym i wysuszaniu śluzówki." http://www.kobieta.pl/zdrowie/medycyna/zobacz/artykul/jak-dbac-o-miejsca-intymne/ gdzies z kolei nie wiem czy dobrze to przytoczę ale było napisane ze dla kobiet w ciaży to najlepsze kosmetyki tego typu o kwasnym odczynie ph...ale naprawde nie wiem czy dobrze to nazwałam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×