Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Kornelia też już masz wózek :) faaajnie Ja muszę w końcu zamówić ale sama już pewna nie jestem który chcę i tak zwlekam... A i wiecie co mi jeszcze nie daje spokoju... zawsze jak kładę rękę męża żeby poczuł jak Gabrysia kopie to on położy rękę, ta ledwo kopnie a on zabiera rękę.Jak pytam dlaczego zabiera rękę to mówi, że to takie dziwne i nie chce jej przyciskać ;/ Mówię mu, że ona ma tam przecież tyle miejsca i wcale jej od tej ręki nie będzie ciaśniej, niech ją pogłaszcze i coś powie. A on ucina temat i zajmuje się czymś innym a ja się czuję jakby się mnie brzydził. Ja nieraz coś mówię do brzuszka ale tylko jak sama w pokoju jestem bo jak jest Artur to patrzy na mnie jak na wariatke :( ehhh straszny ten dzień... ide zaraz auto poodkurzam bo wygląda w środku jak śmietnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tymi bólami spojenia i krocza to ja mam tak że posiedze choćby 5 minut i wstaję to fesssst boli ale wystarczy nieraz 5 kroków, a nieraz pare minut chodzenia i się rozchodzi. Najgorzej wstać.... A w nocy przewrócić się z boku na bo to też ból straszny. Ale mam tak już chyba ponad miesiąc i stopniowo chyba się ból tylko nasila więc jakoś wytrzymuję.... Poduszki rogala jeszcze sobie nie sprawiłam i śpię z kocem między nogami - biodro wtedy jakoś się układa, że nie boli. A jak nieraz noc chłodniejsza i ten koc z między nóg na siebie naciągnę to rano czuję taki ból biodra... A wiecie...jeszcze jak mój siądzie i piwko sobie pije to się tak zastanawiam dlaczego MATKĘ musi kosztować to tyle wyrzeczeń??? A jak mi mój jeszcze kiedyś powiedział- pewnie bezmyślnie palnął przy koledze- JA SWOJE JUŻ ZROBIŁEM to myślałam, że go zabiję. Niby mój chodzi ze mną na tą szkołe i jak coś mamy kupić to zawsze chce też to widzieć i w ogóle chyba się angażuje ale nieraz go nie poznaję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu tylko wszystko na spokojnie! Nie denerwuj sie :) Maz sie na pewno Ciebie nie brzydzi! Niektorym panom wiecej czasu zajmuje akceptacja TEGO stanu. Moze nie chce zblizen, bo boi sie wlasnie o dziecko? Czasem faceci mysla, ze zaszkodza malenstwu, albo zwyczajnie krepuje ich obecnosc dziecka w brzuchu ;) U nas jest wlasnie odwrotnie. Mojemu mezowi totalnie nie przeszkadza moj Lokator, a ja jak mi dotknie brzuszka podczas czulosci to od razu stygne hehe :) A co do tego prasowania... Jakbym czytala o sobie :P Nieraz jestem zla na meza i mam ochote go pogryzc, ale jak o cos mnie poprosi, albo trzeba cos uszykowac, to oczywiscie to zrobie. A zarzekam sie za kazdym razem ze "niech sobie sam robi" :P Takie my kobietki dobre jestesmy a te chlopy nieraz nie doceniaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mi sie wydaje jeszcze, ze przez te hormonki wszystko wyolbrzymiamy. Jak pojechalam kupowac reszte rzeczy do wyprawki, to moj maz pojechal do jakiegos innego sklepu po srubki itp :P I dojechal do mnie w polowie zakupow. A mi tak przykro bylo i w ogole. Zaluje, ze mu tego nie poiedzialam wprost, tylko poszlam sama do tego sklepu... Na szczescie jak przyjechal to "nadrobil" swoja nieobecnosc :P Trzeba sobie otwarcie wszystko mowic. Powiedz mezowi, zeby nie pil przynajmniej do porodu. Powinnas moc na niego liczyc w kazdej chwili. Zeby sie nie zdarzylo, ze dostaniesz jakichs boli, a on po piwie! Znam osobe, ktorej sie tak zdarzylo. Miesiac przed terminem musiala jechac do szpitala z atakiem kolki, a maz pijany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Kornelia - my też przy składaniu wózka się nieźle naśmialiśmy. Jak to powiedział mąż - dobrze, że rodzice kupowali nam dużo jajek niespodzianek, to człowiek poćwiczył składanie... :D Asiu - Kochana, ależ się naprodukowałaś. Widzę, że hormony szaleją. Nie łam się. Pamiętaj, że my w ciąży mamy swoje hormony, a chłopy - swoje. Z reguły właśnie durnieją. Im bliżej porodu, tym im się to nasila. Popadają w skrajności. Uciekają z domu. Albo gapią się jak sroka w gnat i wszystko trzeba im mówić, jakby np. nagle zapomnieli, że kurz na meblach się zbiera, a okruchy po robieniu śniadania same nie znikają. Mojemu nieraz zbiera się na "dialogi" z brzuszkiem w najmniej odpowiednim momencie. Albo jest przemęczony i nie ma sił na pomoc, albo łazi za mną krok w krok i nie pozwala niczego dotknąć. Trzeba to przetrwać. To na pewno nie "zła wola" naszych Ukochanych, tylko oni po swojemu to przeżywają. Nie darmo - my z Wenus, Oni z Marsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa no właśnie z tym wyolbrzymianiem. To nie że tam jakoś pije tylko sami sobie usiądziemy nawet i jedno piwko. Sporadycznie - bo tak napisałam jakbym miała męża alkoholika :P To jedno piwko to tam niby pikuś ale ja też mam smaka :P Właśnie był u mnie chwilke kuzyn. Jego dziewczyna ma na dzisiaj termin ale oznak rozpoczęcia porodu nie widać :P i mówi, że muszą podjechać do Kasi do firmy spytać co mają zrobić (bo jej skończyła się umowa, a przedłużyli jej do terminu porodu). No ale mniejsza o to ... śmiać mi się zachciało bo go pytam i jak Kasia (bo ciotki plotki doniosły - jedna przez drugą że Kasia dzisiaj ma sie zgłosić do szpitala więc myślałam że cesaarke ma mieć.. :) a tu nic takiego!!! Jejku ale z plotkarami... :) Dobrze, że spytałam kuzyna tylko jak Kasia a nie np O KTÓREJ MA CESARKE hihihi No i znowu ze skrajności w skrajność. Ryczałam, teraz się śmieję, a jak wróci mój z pracy to znowu bedzie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia55
umowa o prace zostaje przedluzona do dnia porodu a nie do daty ktora wyznaczyl lekarz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia55
przedluzona jest do dnia porodu (faktycznego porodu), nie powinna zawierac konkretnej daty tylko wlasnie takie sformulowanie. w dniu porodu wygasa i tyle. nie mozna okreslic konkretnej daty bo przeciez porodu nie mozna zaplanowac co do dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Dziewczyny! wkoncu sie zmobilizowalam i daje znac ze zyje ... ostatnio mam ciezkie chwile ale nie bede zanudzac... ciesze sie ze po wizytach u Waszych dzieciaczkow wszystko dobrze:) czytam ze wszystkie przypadlosci sie Wam nasilaja bole i hormony buzuja ale na tym etapie ciazy to chyba normalne... pocieszenie ze to juz kwestia czasu... dbajcie o siebie odpoczywajcie zeby szczesliwie dotrwac do konca...:) pozdrawiam Ps. Danuti GRATULACJE!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pewnie uznacie to za spam, ale ja mam nadzieję, że jednak nie hihi bierzemy z synkiem udział w konkursie, w którym można wygrać chustę do noszenia. Staś bardzo lubi "chodzić" w chuście, a my swojej prywatnej nie posiadamy, dlatego bardzo nam zależy na tej nagrodzie. Proszę zatem o oddanie głosu na niego. Oto link do konkursu: http://pl.lennylamb.com/user/show_photo/4932 trzeba jedynie kliknąć "zagłosuj na to zdjęcie" i ewentualnie polubić zdjęcie Dziękujemy z góry i przepraszamy za takie wtargnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia55
tak, blad kadrowej, wydaje mi sie ze warto walczyc o kazdy dzien, zawsze to jakis grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) Asiu to dobrze, śmiej się zamiast zamartwiać..Niestety czasem się trafi taki gorszy dzień i wrażenie, że mężowie są jakby z innej planety...Mi czasem też łzy napłyną do oczu, jednak jak tak się uspokoję to zdaję sobie sprawę, że dużą rolę odgrywają nasze hormony, bo przed ciążą nawet bym nie zwróciła na to uwagi...No i właśnie też mnie czasem drażni ta niesprawiedliwość, że oni piwko i inne niedozwolone rzeczy, a ja jestem pod obstrzałem jak sięgam po mon cheri...;-) Ale za to nigdy nie poczują tego co my mając maluchy w brzuchach, także jak pomyślę co lepiej mieć w brzuchu czy mojego dzidziolka czy to piwo to nie mam wątpliwości i zaraz ochota mi mija ;-) Miałam już nic nie kupować, ale wczoraj w lumpku po prostu takie okazje mi się trafiły, że za 50 zł przyniosłam do domu całą reklamówkę ubranek, to kilka z nich: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa9bc810dbb4dc3e.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a2ea6f8d6f18fc8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e0b2f62d4de98864.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4c00b6ff2fec076a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8ea81c91040298fe.html Pokoik prawie gotowy, lampa w końcu dotarła, rodzyneczki też także można powiedzieć, że jesteśmy gotowi, a od dziś zostały dokładnie dwa miesiące. Black Rossssko na którą wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - ale piękne ciuszki :) Masz oko :) Ja mam dziś na 15:00. :) A właśnie smażę Mężulkowie (i sobie też) na obiad puchate naleśniki razowe z sosem malinowym (lub jagodowym - zależy co będzie ;) ) Mnniiiiaaaaaam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ale dziś zamulona chodzę masakra mojego Janka jeszcze nie ma wraca jutro w nocy a ja po prostu śpie jak na szpilkach w nocy i jak mnie coś zaboli to zaraz myślę że się zaczeło haha No ale możliwe że niedługo się zacznie bo pojawiły się wymioty, biegunka i ból brzucha jak na miesiączkę. A szlafrok kupiłam ale na targu niestety nie było i kupiłam w sklepie za 55 zł nie chciałam dłużej szukać bo bałam się że nie zdążę haha Ulci słodkie ubranka dla małego kawalera. BR ale mi smaka narobiłaś tymi naleśnikami. Dziewczyny nie stresujcie się tak swoimi Panami nie ma sensu dla nich nasz stan to też nowość musimy ich zrozumieć i im wybaczyć niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he :) Tylko Kochane te naleśniki jakieś dziwne... 10 minut i zniknęły ;) Jednak były z sosem jagodowym. Siedzimy z pełnymi brzuszkami i fioletowymi gębulami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Asiu nie denerwuj sie kochana:) kazda z nas ma takie gorsze dni i dobrze ze juz sie usmiechasz, to sa wlasnie hormony, jednej chwili placz a w drugiej juz usmiech :) ja dzis tez jakas lewa jestem kluje mnie znowu w pochwie i chodzic za bardzo nie moge...jutro zostane ciotka, kuzynka ma termin cesarki na jutro rano nastepna do kolekcji rozwiazanych w moim otoczeniu hehe :) Ulci ciuszki sa swietne:) ja tylko czekam na jutrzejsza wyplate i w piatek jak nie bedzie za goraco tez lece do lumpkow poszperac cos dla maluszka :) w ogole od kilku dni mi sie "wlaczylo" myslenie ze to jednak bedzie coreczka hehe...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam intymne pytanie :) czy wykonujecie masaz krocza? kiedys chyba alcia o tym pisala, kolezanka mi dzis wspomniala ze jej polozna podpowiedziala ze dobrze jej sie tam troche porozszerzac, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ja nie masuje krocza. Chcialam to robic, ale stwierdzilam ze i tak mnie natna... Poza tym kiedys Kaliwia napisala, ze raz rozciagniete tkanki nie wroca do swojego poprzedniego stanu... I to mnie wystraszylo :P Lepiej niech mnie poszyja i spokoj :P Bylam u sasiadki zobaczyc jej coreczke. Jutro mala skonczy dwa tygodnie. Jest taka malusienka... :) A jak jej mama trzyma ja na rekach, to nie moge sobie wyobrazic, ze zmiescila sie w tym brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz amefa to dobrze wiedziec....w takim razie tez chyba odpuszcze:P no ja tez sie dziwilam jak kolezanka majac w brzuchu w 41 tyg 96 cm zmiescila synka o wadze 4200 i 62 zm wzrostu :P ciasno musi byc tam tym naszym maluszkom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. P.......PŁEĆ/Imię p.KwiatPolny....20.......40......17.07........Córcia ? przyszlamama..25.........39.....30.07........Synek Alcia28...........28........38.......03.08........córka Amelia Igieleczka.......21........37.......03.08........ Uspavanka......27........37.......03.08........ Talusia............20.......37.......10.08....... Izka...............26........38.......12.08........Nikola Nietutejsza......28........37.......13.08.......synek Jaś Unia77............34........38......15.08.....córeczka Natalka Doti...............24.........37.......17.08....córeczka /Kornelcia Moniq123.........27........35.......17.08. Maniusia89.......23........36........21.08......Synek Alanek Inflagranti........29........35........22.08. Kinia1109.........27.......36/38.....24.08/11.08.. córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........36........24.08. Zuzienka Marti884..........28.........36........27.08..... .Córeczka Maja fabi784............28.........36.......27.08.... ..Synek/? Danuti.............24.........35.......28.08. . ..SYNEK Michał KAJKA30...........30.........34.......30.08. MEGAN86..........25.........35........01.09. .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28.........34........01.09.... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........34........02.09.. . .córeczka Kama................29.........35.......02.09... ..synek(Manuel) Amefa...............23.........35........03.09.... Jasiek Nika0503...........22......... 33........05.09. asia5wrze2012....24.........34......05.09...córeczka /Gabrysia? Kornelia12345.....20..........34......05.09 synek Aleksander Joanna..............26.........33........06.09. ......synek/? Polcia91.............20.........32........08.09. MamciaJ............26.........33........09.09. Tala1011101190..21..........32........09.09.. ..synek Staś Dagusia82.........29..........32........10.09. Wiewióreczka_...24.........32........11.09. Invictia............24..........32...... .11.09.........córeczka Malentka..........24.........33....... 13.09.......synuś/?? Plotka..............27.........33........14.09........syn ek/ Filip Kaliwia.............24..........32.......14.09. ......córcia/Natalka Tajeczka...........28..........31....... 16.09.......córcia/ Kasiulek91.........21.........31........17.09. . ....synek? BlackRosssa.......28.........32........19.09......córcia /Monisia PolaL...............32..........31........22.09. .....córcia Ulci.................26..........31........25.09.....syne k Tymon madziulkao7......24..........30..........28.09......córk a Nikola *************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** Nick.......Wiek..DataPorodu...SN/CC..Imię.........Dł... .Waga.. Pysiulek.....20....11.03.2012....?....Lukasz............. ........... Anex88......26....01.07.2012....?....Kamil........55c m...2900g. ......................01.07.2012....?....Kinga....47cm .....2750g Acholek.....19....10.07.2012...SN...Lenka.......52cm....2 700g.. Zussanka...26....17.07.2012...SN...Antek.......54cm ....3520g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie szukam jakis zeby kupic ale takiego jeszcze nie widzialam :) moze sie nad tym zastanowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Megan, zadna z nas tu nie zanudza. Jestesmy tu wszystkie po to, zeby sie wspierac i wygadac, zawsze gdy tylko potrzebujemy :) Wyrzuc z siebie co cie boli kochana... Moze nie zawsze mozemy pomoc, ale wysluchamy napewno :) Asia, przez chwile poczulam jakbys o moim mezu pisala :) Piwko i ta "obojetnosc" (w moich oczach) Te chwilowe dotykanie brzuszka... Mysle, ze to te nasze wstretne "hormonki" robia z naszych mezulkow takich "nieczulych potworow". Razem z moja siostra zgodnie stwierdzilysmy ostatnio, ze my chyba za duzo filmow sie w zyciu naogladalysmy :P i stad te nasze rozterki, a ze zycie to nie film... trzeba brac co daje i juz :) bo te nasze chlopy nie sa tacy zli :) A moj mezulek ostatnio z pokoju Filipka nie wychodzi :) jak sie wzial do roboty to na dobre :) Dzisiaj konczy szafe(tu w usa mamy takie wbudowane w sciane) Sama sobie wymyslilam jak ona ma wygladac :) A oto i ona... szafa zaprojektowana przez Plotke i wykonana przez mojego M... http://tinypic.com/view.php?pic=2j3smiv&s=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuti
*****************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. P.......PŁEĆ/Imię p.KwiatPolny....20.......40......17.07........Córcia ? przyszlamama..25.........39.....30.07........Synek Alcia28...........28........38.......03.08........córka Amelia Igieleczka.......21........37.......03.08........ Uspavanka......27........37.......03.08........ Talusia............20.......37.......10.08....... Izka...............26........38.......12.08........Nikola Nietutejsza......28........37.......13.08.......synek Jaś Unia77............34........38......15.08.....córeczka Natalka Doti...............24.........37.......17.08....córeczka /Kornelcia Moniq123.........27........35.......17.08. Maniusia89.......23........36........21.08......Synek Alanek Inflagranti........29........35........22.08. Kinia1109.........27.......36/38.....24.08/11.08.. córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........36........24.08. Zuzienka Marti884..........28.........36........27.08..... .Córeczka Maja fabi784............28.........36.......27.08.... ..Synek/? KAJKA30...........30.........34.......30.08. MEGAN86..........25.........35........01.09. .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28.........34........01.09.... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........34........02.09.. . .córeczka Kama................29.........35.......02.09... ..synek(Manuel) Amefa...............23.........35........03.09.... Jasiek Nika0503...........22......... 33........05.09. asia5wrze2012....24.........34......05.09...córeczka /Gabrysia? Kornelia12345.....20..........34......05.09 synek Aleksander Joanna..............26.........33........06.09. ......synek/? Polcia91.............20.........32........08.09. MamciaJ............26.........33........09.09. Tala1011101190..21..........32........09.09.. ..synek Staś Dagusia82.........29..........32........10.09. Wiewióreczka_...24.........32........11.09. Invictia............24..........32...... .11.09.........córeczka Malentka..........24.........33....... 13.09.......synuś/?? Plotka..............27.........33........14.09........syn ek/ Filip Kaliwia.............24..........32.......14.09. ......córcia/Natalka Tajeczka...........28..........31....... 16.09.......córcia/ Kasiulek91.........21.........31........17.09. . ....synek? BlackRosssa.......28.........32........19.09......córcia /Monisia PolaL...............32..........31........22.09. .....córcia Ulci.................26..........31........25.09.....syne k Tymon madziulkao7......24..........30..........28.09......córk a Nikola *************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** Nick.......Wiek..DataPorodu...SN/CC..Imię.........Dł... .Waga.. Pysiulek.....20....11.03.2012....?....Lukasz............. ........... Anex88......26....01.07.2012....?....Kamil........55c m...2900g. ......................01.07.2012....?....Kinga....47cm .....2750g Acholek.....19....10.07.2012...SN...Lenka.......52cm....2 700g.. Danuti......24....16,07,2012...SN...Michał......46cm....2150g. Zussanka...26....17.07.2012...SN...Antek.......54cm ....3520g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×