Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

asiu co do tej butelki przypominajacej cyca to slyszalam ze sa fajne dla dzidzi ale ja osobiscie sie z tym nie zetknelam, co do laktatorow to mam elektroniczny i reczny z aventu ale to tez kupione za pol darmo, nie korzystalam z nich jeszcze:P nie mam pojecia czy sie w ogole przydadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka tak sobie pomyslałam, że zerkne w komisie u nas. Bo ponoć są też używane tylko z drugiej str tak jakoś troszkę sie brzydzę nie wiadomo po kim :) A dzisiaj o 18 mamy szkołę r. to spytam Panią o tą butelke :) Co do temp :) ja też za jakieś 10 dni (tak miesiąc przed terminem :P )wezmę się za pranie :) i tak też ciekawa jestem tej temp. bo na niektórych ubrankach, które dostałam jest metka z rozmiarem, a temp nie jest podana a nie chcę żeby mi sie moje mini ciuszki jeszcze mniejsze zrobiły :) bo kluseczki nie wcisne hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh dokladnie :) wydaje mi sie ze dziewczyny wspominaly cos o 40 stopniach ale nie dam sobie reki uciac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez mi sie tak wydaje, mam termin na 13 wrzesnia i tez sobie zaczne prac za jakis tydzien powoli :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziewczyny jadę dziś do lekarza,tylko że tutaj w mojej rodzinnej miejscowości są bardzo przewrażliwieni i trochę się obawiam że mnie zostawią już w szpitalu jak się nie odezwie do wieczora to znaczy że jestem w szpitalu tu to nie Warszawa bo w Wawie jak byłam w ciąży martwej to odesłali mnie do domu i kazali się umówić bo miejsc nie było także kalwia wiem o czym piszesz,taka jest opieka w Warszawie u mnie moja gin też potrafiła się spóźnić 2godziny nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka ja miałam bakterie od początku ale nieliczne a teraz mi wyszło bardzo liczne i kazała i dostałam tabletki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi tez pewnie cos lekarz przepisze na te bakterie....owsiki mi chyba poznikaly znowu juz sama nie wiem ale nie czuje ich i nie widze...to znowu te bakterie sie przypaletaly heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. P.......PŁEĆ/Imię p.KwiatPolny....20.......40......17.07........Córcia ? przyszlamama..25.........39.....30.07........Synek Alcia28...........28........38.......03.08........córka Amelia Igieleczka.......21........37.......03.08........ Uspavanka......27........37.......03.08........ Talusia............20.......37.......10.08....... Izka...............26........38.......12.08........Nikola Nietutejsza......28........37.......13.08.......synek Jaś Unia77............34........37......15.08.....córeczka Natalka Doti...............24.........37.......17.08....córeczka /Kornelcia Moniq123.........27........35.......17.08. Maniusia89.......23........36........21.08......Synek Alanek Inflagranti........29........35........22.08. Kinia1109.........27.......36/38.....24.08/11.08.. córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........36........24.08. Zuzienka Marti884..........28.........36........27.08..... .Córeczka Maja fabi784............28.........36.......27.08.... ..Synek/? Danuti.............24.........35.......28.08. . ..SYNEK Michał KAJKA30...........30.........34.......30.08. MEGAN86..........25.........35........01.09. .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28.........34........01.09.... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........34........02.09.. . .córeczka Kama................29.........35.......02.09... ..synek(Manuel) Amefa...............23.........35........03.09.... Jasiek Nika0503...........22......... 33........05.09. asia5wrze2012....24.........34......05.09...córeczka /Gabrysia? Kornelia12345.....20..........34......05.09 synek Aleksander Joanna..............26.........33........06.09. ......synek/? Polcia91.............20.........32........08.09. MamciaJ............26.........33........09.09. Tala1011101190..21..........32........09.09.. ..synek Staś Dagusia82.........29..........32........10.09. Wiewióreczka_...24.........32........11.09. Invictia............24..........32...... .11.09.........córeczka Malentka..........24.........33....... 13.09.......synuś/?? Plotka..............27.........33........14.09........syn ek/ Filip Kaliwia.............24..........32.......14.09. ......córcia/Natalka Tajeczka...........28..........31....... 16.09.......córcia/ Kasiulek91.........21.........31........17.09. . ....synek? BlackRosssa.......28.........32........19.09......córcia /Monisia PolaL...............32..........31........22.09. .....córcia Ulci.................26..........31........25.09.....syne k Tymon madziulkao7......24..........30..........28.09......córk a Nikola *************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** Nick.......Wiek..DataPorodu...SN/CC..Imię.........Dł... .Waga.. Pysiulek.....20....11.03.2012....?....Lukasz............. ........... Anex88......26....01.07.2012....?....Kamil........55c m...2900g. ......................01.07.2012....?....Kinga....47cm .....2750g Acholek.....19....10.07.2012...SN...Lenka.......52cm....2 700g.. Zussanka...26....17.07.2012...SN...Antek.......54cm ....3520g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak o tych bakteriach piszecie, że zaczęłam się zastanawiać co mi tam wyjdzie. Ja na początku ciąży jakieś tam bakterie miałam... ale ogólnie przed zajściem w ciążę miałam co chwilę problem z pęcherzem. Od kiedy zaszłam jakoś się uspokoiło :) Może też na to, że nasze starania trwały tyle czasu, wpływ miały jakieś bakterie.... robiłam wtedy badania na hormony i w ogóle jakieś ale wszystko niby było ok... ehhh było minęło.... trzymam za Was kciukasy, żeby bakterie się odczepiły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu oby :):* bo na poczatku mialam b. nieliczne potem nieliczne a teraz b. liczne;/ wsuwam zurawine znowu na ich odtrucie:P moze akurat pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy wy też macie takie zawroty głowy? u mnie dziś jest masakra nie mogę na nogach ustać :( Kupiłam butelkę http://bobas.pl/pl/p/Butelka-antykolkowa-plastikowa-do-karmienia-z-szeroka-szyjka-240ml-PP-Dr-Browns/6947 i smoczki http://www.mamabebe.pl/pol_m_Lovi_Smoczki-uspokajajace_0-3-miesiaca-1124.html Babka w aptece poleciła, mam nadzieję że moja córcia nie bedzie chciala smoka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam kobitki będzie dobrze :) Mnie się ostatnio ciasto z kremem śniło...więc zakupiłam, siedzę i jem. choć tyle przyjemnosci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🖐️ Jeszcze kilka stron musze nadrobic po weekendzie, ale poki co podsylam linka z fotka pomalowanych scian w pokoju Filipka :) Do jutra pokoik bedzie gotowy :) tylko mebelki jeszcze nie przyszly. Mam narazie tylko krzeslo bujane, ale jeszcze w kartonie :) A oto kolor scian.... http://tinypic.com/view.php?pic=2ywcygy&s=6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu trzymam kciuki za wizytę. :) Plotko - fajny kolorek. Świeży taki :) No i jak sobie wyobrażam go w zestawieniu z mebelkami, które kiedyś pokazywałaś, to będzie ślicznie :) Ja po wizycie u gina. Wszystko w normie. Wód przybyło, więc dostałam pochwałę. :) Było nawet szybkie USG :) Jutro mamy to długie USG, więc sobie popatrzymy na spokojnie. Na dziś Niuńka waży koło 1700-1800. Ułożona główką w dół i przy lewym biodrze. Poznałam więc przyczynę porannego bólu lewego biodra. (sam się nawet spytał, czy mogę chodzić...). Tyle, że obawiam się, że jutro nici z 3D ... no chyba że sobie pupcię sfotografujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie u lekarza, ledwo wybroniłam się bo chciał mnie do szpitala położyć, moja macica wariuje, mam dość silne skurcze, więc obiecałam tylko leżeć w domu...przynajmniej najbliższy tydzień. Z małą oki doki waży już 2,8 kg i prosiłam zeby mi stópkę zmierzył-6cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka sliczny kolorek :) Bedzie ladnie pasowal do mebelkow :) Tantum Rosa ja kupilam 5 saszetek po 2,80zl, z importu. Zuzylam jedna na te moje podraznienia. Wiecej narazie napewno nie bede kupowac, bo jak dla mnie rewelacji nie ma :P Moze po porodzie bedzie mi sluzyc to kupie wiecej. Aptek jest pelno to mezulka mozna wyslac z misja :P Jesli chodzi o butelki przypominajace piers, ja postawilam na Tommee Tippee. Wedlug mnie smoczek przypomina cycka :) Jest taki okragly i jak sie przechyli i naplynie do niego mleczko, to bedzie cieply jak cycus :) Alcia mi sie ciagle kreci w glowie :( Zwlaszcza popoludniu... Odnosnie temperatury do prania ubranek-ja podzielilam je na biale i kolory. Poniewaz bialych mam malo, to wypralam wszystkie w 30 stopniach. Kolorow mam duzo, wiec podzielilam je wedlug temperatury-30, 40, i 50 stopni i wyzej. Potem prasowanko :) W sumie to optymalna temperaturaa to 30/40 stopni wedlug mnie. I tak sie prasuje :) Bylismy odebrac wozek! :) Mielismy jechac po niego po remoncie, ale mezowi sie dzisiaj zachcialo :P Sliczny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na swoją wizytę muszę czekać aż do 10 sierpnia :(( Dobrze dziewczynki że z waszymi szkrabami wszystko ok! Ja jestem wprost genialna...wstawiłam kurczaczka do gotowania na zupę...dobrze że się w porę obejrzałam,. kurczak gotował sie godzine czasu i zero wody w garnku!! nie wiem normalnie co się ze mną dzieje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti - Kochana to leż ile wlezie. A stopę życiową to Dziecinka ma konkretną :D Dobrze, że wszystko z nią w porządku :) Dbaj o Was. Chyba tak jak Ty, walczyłabym o leżenie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ciesze sie, ze na wizytkach wszystko dobrze :) BlackRossa to bedziesz miala niezla fotke do albumu hehe :) Marti a co Ci sie dzieje z macica? Twardnieje tylko, czy to bolesne skurcze? Wypoczywaj kochana :* Mi coraz czesciej twrdnieje macica, ale nie boli. Do tego to klucie w pochwie i sie martwie, ze sie szyjka skraca albo cos. Dobrze, ze wizyta w czwartek bo zwariuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka bardzo ladny kolorek :) dziewczyny ciesze sie ze z dzieciaczkami wszystko oki :) Marti jak najwiecej wypoczywaj Kornelia z tym kurczakiem dobre! haha:P mnie zaczela rabac zgaga;/ wzielam rennie ale pomaga tylko na chwile...to samo mleko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko z mebelkami super bedize wyglądać:) Ogólnie mam skurcze bezbolesne ale bardzo często i długo trzymają- w ciągu godziny koło 4 razy. No i powiedział, że te bóle które mam to też spowodowane skurczami macicy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti teraz to sie boje czego sie dowiem na wizycie... Tez mi czesto twardnieje brzuch, oby to nie bylo nic powaznego. Ja bym chyba wybrala lezenie w szpitalu, bo w domu to sie nie da lezec. Zwlaszcza jesli ja musze co chwile po schodach biegac do lazienki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia, odnośnie szpitali - szkoda gadać ! Marti, leż, to pomaga, ja swoje już też wyleżałam... Amefa, gratulacje, fura ważna sprawa ;) Ja znów dla Natalki mam...pusty pokój, gotowy na 02.08 do remontu. A potem...urządzanie od nowa. W piątek odbieramy kanapę, juppi! Moja sąsiadka ma taka torbe - organizer (kiedys chyba nasza BLackRossa umieszczała do nich link), jest super! Zaviera np. do auta tylko ta torbe (mowi, ze miesci sie tam wszystko, naprawde, nawet 5 pieluch) i niunię w nosidełku i nie ma jej caly dzień...zachorowałam na nią chyba. juz zakłądam maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, zrobione ;) czekam na maile od Was na adres : Mamusie2012@interia.pl; pls, wpiszcie w temacie swoje nicki, żeby nikt niepowołany się do nas nie dostał ;) ja Wam odeślę resztę, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×