Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Kaliwia rzeczywiście fajne rzeczy ma ten sprzedawca :) Może i na poduchę rogala do karmienia i jeszcze na ostatni miesiąc spania się skuszę :) Link sobie zapisałam na pulpicie, a jutro sobie na spokojnie jeszcze raz obejrzę przedmioty tego sprzedającego i zamówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się wkurzę, to zacznę "nawigować"po IP osoby, które walą te mądre riposty... ZLE KTOS TRAFIL, NO NAPRAWDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliwia nie przejmuj sie pomaranczami ;) Ja tez kiedys zostalam nazwana debilka itp, bo zrobilam blad ortograficzny... Ladne ma wzorki ten sprzedawca. Szczegolnie zajaczki w kratke mi sie podobaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. P.......PŁEĆ/Imię p.KwiatPolny....20.......40......17.07........Córcia ? przyszlamama..25.........39.....30.07........Synek Alcia28...........28........38.......03.08........córka Amelia Igieleczka.......21........37.......03.08........ Uspavanka......27........37.......03.08........ Talusia............20.......37.......10.08....... Izka...............26........38.......12.08........Nikola Nietutejsza......28........37.......13.08.......synek Jaś Unia77............34........37......15.08.....córeczka Natalka Doti...............24.........37.......17.08....córeczka /Kornelcia Moniq123.........27........35.......17.08. Maniusia89.......23........36........21.08......Synek Alanek Inflagranti........29........35........22.08. Kinia1109.........27.......36/38.....24.08/11.08.. córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........36........24.08. Zuzienka Marti884..........28.........36........27.08..... .Córeczka Maja fabi784............28.........36.......27.08.... ..Synek/? Danuti.............24.........35.......28.08. . ..SYNEK Michał KAJKA30...........30.........34.......30.08. MEGAN86..........25.........35........01.09. .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28.........34........01.09.... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........34........02.09.. . .córeczka Kama................29.........34.......02.09.2.. ..synek(Manuel) Amefa...............23.........35........03.09.... Jasiek Nika0503...........22......... 33........05.09. asia5wrze2012....24.........34......05.09...córeczka /Gabrysia? Kornelia12345.....20..........34......05.09 synek Aleksander Joanna..............26.........33........06.09. ......synek/? Polcia91.............20.........32........08.09. MamciaJ............26.........33........09.09. Tala1011101190..21..........32........09.09.. ..synek Staś Dagusia82.........29..........32........10.09. Wiewióreczka_...24.........32........11.09. Invictia............24..........32...... .11.09.........córeczka Malentka..........24.........32....... 13.09.......synuś/?? Plotka..............27.........33........14.09........syn ek/ Filip Kaliwia.............24..........32.......14.09. ......córcia/Natalka Tajeczka...........28..........31....... 16.09.......córcia/ Kasiulek91.........21.........31........17.09. . ....synek? BlackRosssa.......28.........32........19.09......córcia /Monisia PolaL...............32..........31........22.09. .....córcia Ulci.................26..........31........25.09.....syne k Tymon madziulkao7......24..........30..........28.09......córk a Nikola *************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** Nick.......Wiek..DataPorodu...SN/CC..Imię.........Dł... .Waga.. Pysiulek.....20....11.03.2012....?....Lukasz............. ........... Anex88......26....01.07.2012....?....Kamil........55c m...2900g. ......................01.07.2012....?....Kinga....47cm .....2750g Acholek.....19....10.07.2012...SN...Lenka.......52cm....2 700g.. Zussanka...26....17.07.2012...SN...Antek.......54cm ....3520g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego faceta ja kupilam pieski bezowe,sa ladne i porzadnie wygladaja,do tego kupilam - komplet do wozeczka i jestem mega zadowolona:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia Mialam kupic ten sam,ostatecznie u innego goscia znalezlismy to samo za 375 zl razem z rozkiem a wzielismy fioletowego slonika.Mozna bylo tez dokupic zaslonki do kompletu.Owieczki fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelcia, owieczki białe :) Piękna pościel! Też wczoraj robiłam zakupy u tego sprzedawcy rodzyneczki, tylko się zmartwiłam, bo po południu zadzwonił telefon i ukochany mówi: "Juuuuuuulia (i z miną zdzwiono-zdegustowaną) jakieś rodzyneczki (?!) do Ciebie..." hehe. Nazywają się oryginalnie, nie ma co :) Kontynuując zadzwonili, żeby powiedzieć, że czegoś tam nie ma. Denerwujące jest jak ludzie wystawiają coś, czego aktualnie nie posiadają... Długo czekałyście na przesyłkę od nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) No pościelki prześliczne. Pooglądałam sobie i chyba dokupię u nich jeszcze komplet. Wzorki mają bardzo przyjemne :) Ulci - ja kupowałam u "rodzyneczek" i dostawa była dość szybka. Do tygodnia (chyba ze 3 dni). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sprawdziłam maila i dostałam wiadomość, że przesyłka zostanie dostarczona w dniu dzisiejszym, także jeśli tak będzie to to express rodzyneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa miałam wczoraj pisać ale jakoś mi się zapomniało :P tak samo z tym oddychaniem miałam :) Z resztą z tygodnia na tydzień niby postępy ... w domu jak sobie oddycham wydaje mi się, że potrafię, a jak na szkole widzę wzrok co niektórych tatusiów to chce mi się śmiać i niby oddycham ale jakoś źle mi to wychodzi :/ Bo kurcze mam wrażenie, że mój mąż jest wszystkim zainteresowany a niektórzy to jakby tam za karę przyszli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez od Rodzyneczek szybko dostalam przesylke :) Zamawialam dwa razy i za kazdym razem bez problemu wszystko doszlo :) Asia ja jeszcze wczoraj cwiczylam wieczorem i wydaje mi sie, ze juz umiem :) Maz tez mowi ze mi wychodzi :) Dzisiaj z rana zrobilam sobie cykl cwiczen, ktore wczoraj pokazywala nam polozna i pare oddechow tez pocwiczylam :) Do nas na zajecia kobiety przychodza same. Tylko ja jestem z mezem i jeszcze jedna kobietka. W sumie to panowie nie maja tam co robic, bo cwiczenia sa tylko dla ciezarnych, ale na pogadankach sobie posluchaja ;) Moj maz podczas moich cwiczen sluzyl mi jako oparcie plecow i czytal ksiazke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzeiwczynki! Śliczne te pościele, ja podobnie jak blackrossa mam na [początek rożek i śpiworki-dostałam w spadku, i kupiłam pościel ale będę ją w poźniejszym czasie używała. Dzisiaj o 15 wizyta u lekarza- już się doczekać nie mogę... Dziewczyny co robimy z tym mailem forumowym, gdzie można byłoby wrzucać zdjęcia maluchów bo tak na forum to chyba żadna by się nie skusiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie noc dziś bezproblemowo, nawet obeszło się bez skurczy łydek ;) Mały jak zwykle siedział cichutko...ciągle mnie to zastanawia dlaczego w nocy nie czuję i nie budzą mnie jego ruchy? Ale za to jak już się przebudzę to nadrabia :D Ja też już niedługo muszę się wybrać na badania, mam nadzieję,że nie zapomnę ich wykonać ;D Bo jestem taka zakręcona...SPrzedaję pralkę. Byłam umówiona z gościem na 100% na sprzedaż i zamiast zadzwonic do niego to zadzwoniłam do innego (bo z kolei tego drugiego miałam nr)...a tu dzwoni ten pierwszy ze on po pralke przyjeżdża. no to ja ponownie dzwonie do tego pierwszego co sie okazał drugim bla bla bla. masakra ;D sama sie smialam ze wszystko sobie pokręciłam. Wy też jesteście takie rozkojarzone i zapominalskie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nie odzywam się często bo nie mam po prostu siły na nic dziś już trochę lepiej ale wczoraj to myślałam że umrę bolały mnie cały dzień nogi całe nie mogłam się utrzymać w dodatku brzuch mnie bolał tak jak bym robiła brzuszki dosłownie ból niesamowity o 20 już leżałam w łóżku trochę spałam ale co 2godziny się budziłam dziś już lepiej ale chyba wybiorę się na oddziała wieczorem niech mnie przebadają lepiej.Jeśli o te bakterie w moczu chodzi że robi się przez nie cesarkę któraś z was pisała ale już nie pamiętam która to nie prawda moje dwie kuzynki miały bakterie w moczu i rodziły naturalnie ale faktycznie wywoływali im poród wcześniej o 3 tygodnie nawet bo są podobno niebezpieczne ja też mam bakterię w moczu więc jak pojadę to mam nadzieję że mnie zostawią i wywołają mi poród i już niedługo urodzę nie mam siły już jest coraz gorzej nie wiem dlaczego mnie tak wszytko boli jak rozmawiam na ten temat to raczej nikt nie miał takich bóli tak przed porodem.,Moja malutka jak wczoraj miała czkawkę to czułam ją jak by w kroczu może sama się urodzi bez wywoływania porodu w sumie to z usg do terminu zostało 18 dni.trochę zaczynam myśleć już jak to będzie jak będzie wyglądał poród no i jak będzie wyglądała moja księżniczka.Chwilami nie chcę mi się wierzyć że w każdym momencie może się już zacząć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te końcówki ciąży to zawsze takie tragiczne. Ale Kiniu pociesz się że to już niedługo i wszystko będzie o niebo lepsze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia czekam z niecierpliwością na poród potem będzie już tylko lepiej mam nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti ja jestem za, ale nie mam pojecia jak to sie robi :P Jesli juz ktos zalozy takiego maila, to chetnie sie przylacze :) Kornelia wlasnie wczoraj pisalam, ze pojechalam do laboratorium pol godziny za wczesnie :P A poza tym to coraz czesciej zdarza sie, ze maz mi o czyms mowi a ja zapominam i potem sie burze, ze mi nie powiedzial hehe :) Podobno w ciazy wydolnosc naszego mozgu spada do 88% :) Kinia trzymam kciuki za Was :) Oby poszlo po Twojej mysli i zeby wszystko bylo dobrze :) Ja dzisiaj z rana 2 godziny obieralam sliwki :P I to razem w tesciowa. Sama to bym do jutra nie skonczyla... Teraz siedze i odpoczywam. Jas sie niezle wierci i boli mnie w pachwinach, jakbym zaraz miala okres dostac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! ja czuję się masakrycznie, jak po jakimś greckim weselu chyba ;( nie spałam - jak widac było na forum od 4tej, a polozylam sie ok.polnocy. O 6tej moj maly piesio dostal jakichs sensacji zoladkowych i byla masakra...wygladal i czuje się jak upiór. Zastanawiam się, jak wytrzymać jeszcze te 7 tygodni!!! Ja jutro też mam lekarkę a ponieważ w Warszawie służba zdrowia jest do ki...., to muszę wyjechać o 6:00, mimo, że wizyta jest o 8:30 (a Pani doktor spoznia się zawsze lekko 40 minut), bo rejestracja czynna od 8:00 i wyjmuje karty na wszystkie specjalizacje ;) dodam jeszcze, że dziennie przyjmują srednio 8-10 ciezarnych i wszystkie sa zapisane na ta sama godzinę ;) to się nazywa organizacja! ;) miłego dzionka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maila można założyć tylko trzeba będzie jakoś login i hasło podesłać każdej z nas, a raczej tutaj tego nie zrobimy bo i tak za duzo tu niepowołanych osób :P Ja takowego meila moge założyć. i z tego nowego do każdej z was na email bede wysylać login i hasło. To byłoby dobre wyjscie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Kochane, jeśli macie na myśli założenie wspolnego maila (na interii może, żeby było łatwo do zapamiętania), to ja mogę się podjąć, no problem. Tylko może żeby nie upubliczniać swoich maili tutaj, bo miewamy nieproszonych gości, to może ja Wam podam swojego jednego maila a Wy mi wyślecie ze swoich skrzynek adresy do siebie?? (w temacie maila pisząc np. "Mamusia"?) dajcie znać, czy Wam to odpowiada. Jak już założę maila grupowego, to na Wasze skrzynki wyślę Wam hasło itd. jesli to mialyscie na mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Przyłączam się do tych co chodzą obolałe mnie dziś rano tak w pochwie kuło że myślałam że to skurcze, ale potem mi przeszło i przeczytałam na necie że prawdopodobnie skraca się szyjka i macica przygotowuje się do porodu a mój J jest w Niemczech do piątku!!!! Nieźle coś czuje że sama pojadę jeszcze na porodówkę, ale jak na razie cały czas pracuję !! Co do maila to jestem za :) A teraz wybieram się do apteki zobaczyć butelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Alcia też już bym stresa miała :) Mój Artur w czwartek wyjeżdża z pracy na 3 dni ale ja mam do terminu jeszcze sporo... BO 43 dni :D ale ten czas leci! Wczoraj zrobiłam takie apteczne zakupy: -emolium 49 zł -oscenisept niecałe 27zł -Tantum Rosa po 4 coś za saszetkę (ile saszetek Wy macie? bo nie miałam pojęcia ile kupić) -sól fizjologiczna 2,90zł za 10 ampułeczek takich A co do butelek i laktatora ...(znowu muszę się poradzić) :) Bo póki co nabyłam jedną buteleczkę 125 ml AVENTA z jednoczęściowym zaworkiem zapobiegającym kolce. Na chwilę obecną chyba kupiłabym, już inną buteleczkę... no ale tą już mam więc niech leży. Kupowała któraś z Was butelkę tą co przypomina dziecku ,,cyca" co się ciężej ssie niż te zwykłe aby dziecko się nie rozleniwiło i nie odzwyczaiło od cyca? Jaką kupić? Będę wdzięczna za jakiegoś linka z foto butelki w opakowaniu czy bez :) Jeszcze kwestia laktatora... Kurcze elektroniczny napewno wygoda ale chodzi mi o kaske i w ogóle... macie jakieś fajne na oku warte polecenia? Widziałam gdzies w markecie AVENTA chyba, że do 100zł kosztował.... a może jakis ręczny latator z buteleczkami takimi żeby na start starczyło... a później coś jeszcze sie dokupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. P.......PŁEĆ/Imię p.KwiatPolny....20.......40......17.07........Córcia ? przyszlamama..25.........39.....30.07........Synek Alcia28...........28........38.......03.08........córka Amelia Igieleczka.......21........37.......03.08........ Uspavanka......27........37.......03.08........ Talusia............20.......37.......10.08....... Izka...............26........38.......12.08........Nikola Nietutejsza......28........37.......13.08.......synek Jaś Unia77............34........37......15.08.....córeczka Natalka Doti...............24.........37.......17.08....córeczka /Kornelcia Moniq123.........27........35.......17.08. Maniusia89.......23........36........21.08......Synek Alanek Inflagranti........29........35........22.08. Kinia1109.........27.......36/38.....24.08/11.08.. córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........36........24.08. Zuzienka Marti884..........28.........36........27.08..... .Córeczka Maja fabi784............28.........36.......27.08.... ..Synek/? Danuti.............24.........35.......28.08. . ..SYNEK Michał KAJKA30...........30.........34.......30.08. MEGAN86..........25.........35........01.09. .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28.........34........01.09.... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........34........02.09.. . .córeczka Kama................29.........34.......02.09.2.. ..synek(Manuel) Amefa...............23.........35........03.09.... Jasiek Nika0503...........22......... 33........05.09. asia5wrze2012....24.........34......05.09...córeczka /Gabrysia? Kornelia12345.....20..........34......05.09 synek Aleksander Joanna..............26.........33........06.09. ......synek/? Polcia91.............20.........32........08.09. MamciaJ............26.........33........09.09. Tala1011101190..21..........32........09.09.. ..synek Staś Dagusia82.........29..........32........10.09. Wiewióreczka_...24.........32........11.09. Invictia............24..........32...... .11.09.........córeczka Malentka..........24.........33....... 13.09.......synuś/?? Plotka..............27.........33........14.09........syn ek/ Filip Kaliwia.............24..........32.......14.09. ......córcia/Natalka Tajeczka...........28..........31....... 16.09.......córcia/ Kasiulek91.........21.........31........17.09. . ....synek? BlackRosssa.......28.........32........19.09......córcia /Monisia PolaL...............32..........31........22.09. .....córcia Ulci.................26..........31........25.09.....syne k Tymon madziulkao7......24..........30..........28.09......córk a Nikola *************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** Nick.......Wiek..DataPorodu...SN/CC..Imię.........Dł... .Waga.. Pysiulek.....20....11.03.2012....?....Lukasz............. ........... Anex88......26....01.07.2012....?....Kamil........55c m...2900g. ......................01.07.2012....?....Kinga....47cm .....2750g Acholek.....19....10.07.2012...SN...Lenka.......52cm....2 700g.. Zussanka...26....17.07.2012...SN...Antek.......54cm ....3520g Czesc dziewczyny! :) zaczynamy dzis 33 tydzien !:) ale ten czas leci heeh:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia tez bym wziela ta posciel w biale owieczki :) tez mu jeszcze jedna dokupic na zmien bo tylko jedna mam i chyba skorzystam z tego co Kaliwia tu podeslala :) i jeszcze zaraz poogladam aukc je rodzyneczek tez mam kilka rzeczy do kupienia moze akurat tam znajde wiekszosc :):) Marti daj znac jak po wizycie :) a co do tego meila to ja jestem za! :) Kinia to ja pisalam o tych bakteriach...zainteresowalam sie tym bo tez mam ciagle bakterie w moczu nie moge sie ich pozbyc a mnie nastraszono cesara;/ daz rade kochana do konca juz tak malo zostalo...:) amefa co do bolu w pachwinach to ja tez mam codziennie, wlasnie taki bol towarzyszy przy tym jak na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×