Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

no ja tez:) ale dopiero teraz:) widac kazdy lakarz inaczej. ja jem duzo jabłek czasem śliwki czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam na HIV i nie zamierzam robic. Ostatnio czytalam, ze obowiazkiem lekarza jest zlecic to badanie, ale ciezarna ma prawo zadecydowac, czy je zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka nie jestes za mloda na plyn dla kobiet dojrzalych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wlaśnie, jakie owoce jecie? A jakich nie tykacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie to samo czytam i kto wie czy od tego nie masz tego zakazenia.. w avonie jest fajny plyn do higieny intymnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti w sumie to nie jestem w stanie Ci powiedziec, dlaczego... Poprostu taka decyzje podjelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa rozumie. tak tylko zapytalam. Nie chcialam cie niczym urazic ani nic. lece szybko pod prysznic bo wizyta tuz tuz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti nic sie nie stalo ;) Z bananami trzeba uwazac. Moga miec lamblie :( Ja kiedys chorowalam na to... Bardzo nieprzyjemne dolegliwosci, a w ciazy to juz w ogole. Podobno najlepiej jesc banany w ciescie albo smazone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo, szczerze to się nad tym zastanawiałam czy nie jestem za młoda. Natomiast kupiłam go bo pięknie pachnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja akurat bananów nie jem bo mnie od nich mdli, są takie mdłe dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rzeczywiście, może powinnam inny kupić:P Nie, nie pracuję. To znaczy nie jestem jeszcze na l4, ale nie muszę do biura chodzić. W domku przy komputerku nadrabiam zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna a niby mowia, ze banany na mdlosci pomagaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja zeżarłam te chipsy i mi coś niedobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od zawsze używam Lactacyd do hig. intymnej, od innych mam podrażnienia. A owoce jakie mi najlepiej pasują teraz to: banany, pomarańcze i czasem jabłko. Na inne nie mam ochoty. Właśnie zjadłam drugą bułkę z serem, sałatą i ogórkiem i wiecie co? Zjadłabym coś jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam, lekarz powiedział, ze to nie jest jakiś niepokojący objaw, po prostu temp moze byc nizsza brzuszka :) zdziwił się. I tak samo witaminy kazał brac codziennie, a lekarka do której chodze na nfz trzy razy w tyg... Mowil ze m.in. zelazo jest mi bardzo potrzebne (pamieta mnie i moje wyniki, jak tylko mu sie przedstawiłam:D) , bo mam niskie. A badan na HIV ja nie robiłam.. Szkoda mi troszke pieniedzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie drogie to badanie na HIV... Troche mi jednak dalyscie do myslenia... Mialam 2 razy gastroskopie, raz operacje i dwa tatuaze... Niby wszystko w sterylnych warunkach i czystym sprzetem. Myslicie, ze mam sie czym martwic? Moj maz jest moim jedynym partnerem seksualnym, wiec zakazenie ta droga rowniez nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to ja juz calkiem nie bede jadla bananow. no widzisz to dobrze ze wszytsko ok zadzwonilas i jest ok. iza to moze lepiej zmien nie patrz na zapach tylko na to czy jest skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam robione na HIV w sumie juz kilka razy... kawka mnie troszke podniosla na duchu, ale i tak szalu nie ma ja mysle ze dzisiaj nas to cisnienie dobija...i jak wykle na zlosc bo wieczorem mam spotkanie z kumpelkami a jak sie lepiej nie poczuje to nie pojde...znowu...damn it!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa to koszutje 42zł. moj maz tez moim i byl jedynym mezczyzna i juz tak zostanie ale ja tam dla swojego spokoju zrobilam.i przy okazji na hcv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie mnie od kawy zaraz tak brzuch boli ze szok. ostatnio myslalam ze umre:( wczenij tak nie mialam a teraz koniec z kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja miałam na skierowanie z nfz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety jak chodze prywatnie to wszytskie badania robie tez prywatnie. ale to ze wzgledu ze 2 lata temu poronilam i teraz powiedzialam ze zadne pieniadze nie sa wazne tylko zdrowie mojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ja myslalam ze to koszt okolo 200zl ! Spytam lekarza o to badanie w sobote :) Pewnie zrobie... Podobno ryzyko zarazenia HIV jest mniejsze, niz zoltaczka, ale sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ty kochana ja placilam nawet 40zł teraz patrze na paragon a za hcv placilam 42zł. pewnie ze zapytaaj kazdy lekarz ma inne badania nie kazda musi miec to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No cos jest z cisnieniem, bo ja mam 112 / 83, a zwykle mam okolo 90/ 65 . ja tez chodze prywatnie, ale chodze tez panstwowo - czemu mam placic za badania skoro regularnie oplacam skladki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj nie zaproponowal mi badania na toxo... Powiedzial, ze jak chce to mi da skierowanie. Morfologii i moczu tez nie kazal mi powtarzac narazie... Jade zaraz z tesciowa do fryzjera i na male zakupy, bo mi sie Grzeskow chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×