Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Amefa dziwne z tym moczem. bo ja robie co wizyte bo ponoc mocz w ciazy jest bardzo wazny. a na toxo prawie teraz kazda kobieta robi bo to moze prowadzic do poronienia i lepiej to leczyc jak cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja muszę mocz niedługo zrobić. Może zgłodu Cię mdli?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, rzeczywiście ryzyko zakażenia HIV jest mniejsze niż WZW. Teraz te badania nie są aż tak kosztowne jak kiedyś. Wiem, że niektóre laboratoria robią dla kobiet w ciąży taniej. U mnie kosztowało 45zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja też muszę mieć ciągle coś w żołądku, bo inaczej nachodzą mnie mdłości. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja te bdania mocz krew grupa krwi robilam jakies 2-3 tyg temu i doiero jutro sie dowiem jakie mam wyniki i cytologie tez bo ide do szpitala do mojej lekarki a oni wyniki daja od razu tam i nie mozna ich wczesniej zobaczyc...i wiecie co?nie mam stresu wogule:) ja Wam powiem ze ja do panikar akurat nie naleze,i jakimis duperelami sie specjalnie nie przejmuje.nawet jak bede miala zle wyniki to tez sie pewnie nie przejme bo wiem ze lekarz od razu zaleci mi co mam robic i woguel prawie wszytskie baby maja zle wyniki w ciazy,za malo tego albo tamtego...:)jedynie kiedy sie przejelam odkad jestem w ciazy to jak zobaczylam krew na papierze toalet.wtedy az sie poplakalam z nerwow bo wiemy co to oznacza...ale szybko do lekarza ona mnie pocieszyla i juz bylo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajeczka zgodze sie z toba co do tych wynikow kazda ma cos zle nie ma co sie martwic bo wszytskiemu mozna zaradzic i po to sie robi je w ciazy zeby je wyleczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy też uważacie że nie powinno sie robic wcześniej zakupów dla maluszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Tajeczka, zazdroszczę, zawsze chciałam tak nie brać wszystkiego do siebie, ja mam zupełnie odwrotnie. :P Mogę mieć świetne wyniki - np jak w usg, do górnej granicy to jeszcze bardzo daleko, a i tak się przejmować. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka i należy Ci się pochwała :) Ja na początku bałam się co oznaczają te bóle, ale teraz już wiem i też co raz mniej się stresuję. Na genetyczne idę, ale po to, aby potwierdzić, że wszystko jest dobrze. Już się zapisałam i ok. NIe ma co się tak strasznie nakręcać, bo to dopiero szkodzi. Owszem - człowiek się troszczy o siebie i maleństwo. Staram się nie czytać opisów porodu i powikłań, bo na te zmartwienia jeszcze przyjdzie czas. Pamiętajcie Kobitki o jednym - nasza radość jest poprzez hormony odczuwana przez dzidziolka. Nasz stres - również i to bardzo... więc ze względu na jego zdrowie należy się za dużo nie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja gdybym juz znała płeć, to bym ubranka kupowała. Sądzisz, że jak ma się coś stać, to niezależnie od tego czy kupiłam dziecku rzeczy czy nie. Ja już np mam pozamawiane książeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 15 tydz i nic a nic nie mam. jedynie chusteczki nawilzajace z pampera bo byly za polowe ceny 4zł to maz wzial 6 sztuk a tak to kupie wszytsko w 7miesiacu i w 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie nie tylko nie kupuje bo duzo ciuszkow mam dostac a nie wiem co bedzie to tez nie kupuje. duzo ciuchow mam dostac z anglii od meza siostry wiec czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulek - ostatnio z mężem czytaliśmy tak absurdalne zabobony, że nie warto wierzyć. Ja mam kilka ubranek jeszcze kupionych przed ciążą, bo coś się trafiło i kupiłam, jak planowaliśmy. Z kupnem czekam do określenia płci, choć i tak nie mamy zamiaru kupować różowych czy niebieskich, a raczej uniwersalne. Mebelki i wózek pewnie kupimy w wakacje, żeby się nie poniszczyło, ale już robimy wstępne prace przygotowawcze. Uznałam, że nie można zostawić wszystkiego na ostatnie miesiące, bo wtedy będzie dużo kosztowało, a tak rozłożymy zakupy na dłuższy czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja nie zwracam uwagi.Ciuszków jeszcze jednak nie kupuję,bo nie znam płci, wózka,łóżeczka też nie, bo wózek z gwarancją,łóżeczko miejsce zagraca. Ale kupiłam fajne książki, zabawki - 3 sztuki z Fisher price -wiem, ze za wczesnie, ale byly za grosze, bo licytacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn co do ubranek to też jeszcze poczekam,bo jeszcze nie zmamy płci,ale są takie inne ładne pierdołki,a pozatym też trosze może by sie rozłożyło finansowo,jakby sie kupowało w częściach a nie wszystko na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ja uciekam dzieczyny bo zaraz bede szla na wizyte. a ide spacerkiem bo szybko sie mecze. milego popludnia buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa smieszne te przesady :P Jakbysmy uwierzyly we wszystki to nic bysmy nie mogly robic tylko siedziec i brzydko wygladac :P My w przesady nie wierzymy. Kupilismy dzidziusiowi kombinezon, takiego misia, kilka dni po pozytywnych testach. Byla wyprzedaz w h&m i nie moglam wyjsc ze sklepu bez niego :) Innych ubranek narazie nie kupuje, bo nie znam plci, a duzo dostane od siostry. Ona ma synka, wiec mozliwe, ze niewiele bede musiala kupic jesli tez bedzie chlopak :) Lozeczko, wozek i reszte wyprawki pewnie kupimy kolo czerwca... Moj maz jest taki, ze zawsze wszystko wczesniej planuje i kupuje :P Smieje sie, ze torbe na porodowke bedzie mi kazal spakowac w maju :P Narazie z kazdej wyplaty odkladamy jakas sumke do skarbonki, zeby nie bylo potem szoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,jakby tak potem przyszło wyłożyc taka sume naraz to może lepiej jakoś to w ratach kupowac.Co sie bedzie dało rade to kupimy,a co do reszty to poczekamy jeszcze troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś piszecie :-) Ja muszę się przyznać , że jeszcze nic nie mam . Ale coraz bardziej mnie korci jak jestem gdzieś w sklepie , żeby kupić jakiegoś ciuszka :-P Narazie planujemy tylko większy remont pokoju dla maluszków i obmyślam , jak to wszystko poukładać żeby szoku z kasą później nie było . Co do przesądów , za bardzo w nie nie wierzę , dla mnie to tylko głupie zabobony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wstałam,poprzewalałam się na łóżku, niby trochę zasypiałam, ale coś mi nie pasowało. I ciągle jakieś głupoty się snią i lekarze. Dziewczyny, jak to sobie olać i się wyłączyć. :P Zeby tak znac sposób na olewkę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna , moja kumpela mówi , że trochę wyluzowała jak mała zaczęła kopać , bo teraz czuje ja regularnie i wtedy nie martwi się , że coś jest nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja tez tak mialam ze spaniem,majaki jakies dziwne..kumpela polecila mi szklaneczke herbatki z melisy przed snem i naprawde pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki nie bylo mnie tu od poniedzialku a tu taki szal heheh tyle stronic naprodukowalyscie! :P Joanna baardzo sie ciesze ze masz takie ladne wyniki dzieciatko jest sliczniusie :))))) a brzuszek polnego kwiatka przepiekny :))) kurcze tak fajniutko juz widac heheh :))) ja mam przeziernosc karkowa za tydzien w piatek juz sie troszke boje alee.......mam nadzieje ze bedzie dobrze.....:) narazie sie jeszcze nie stresuje ale pewnie zaczne kilka dni przed;p w ogole mi sie jakos slabo robi od wczoraj a tak nigdy nie mialam od poczatku ciazy teraz mnie cos nagle chwycilo i mniej zaczelam jesc....mam nadzieje ze szybko przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×