Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość MamciaJ
moze lepiej zaoszczedzic na wanience niz na wozku? zawsze to w wozku dziecko spedza wiecej czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No,jak mój wczoraj zaczął wybrzydzać to myślałam,że załamki dostane, wszystko najlepsze. Wiesz, nie jest tak,że musimy oszczedzać, ale na czym się da to dlaczego nie. Jesli nie idzie za tym wielka roznica w funkcjonalnosci. Co do butelek,wanienki i wielu rzeczy mial racje, dlatego byl kompromis. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
hehehe jako ze za 2 miesiace bede mgr fizjoterapii chetnie bym posluchala argumentow o wanience;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
mamcia,a jaki Ty masz wózek upatrzony? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
nie mam upatrzonego, jeszcze mam duzo czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Głowny argument to taki,że mi,jako dość wątłej osobie będzie cięzko podtrzymywac tak dziecko. Druga sprawa, że mam problem z dołem kręgosłupa,więc tak wisieć nad wanienką to też nie za bardzo, a jednak podtrzymywac trzeba. Trzeci argument to taki, że przecież kąpiel trwa krótko a ta wanienka którą chcemy jest dość dobrze profilowana i dziecku pewnie będzie wygodniej niż gdy bym je podtrzymywała. Jak to sie ma do rzeczywistości, to ciężko mi stwierdzić.;) A ten wózek Tutek też fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A miałyście styczność z tak małymi dziećmi? Wiecie jak podnosić, kąpać? Itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Właśnie uświadomiłam sobie, ze pożarłam pół arbuza, tak siedziałam i skubałam, a tu szok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja mysle, ze wszystko zalatwi nasz instynkt :) Zajmowalam sie wilokrotnie malymi dziecmi, ale nigdy nie kapalam :) Jakos mam taka pewnosc w sobie, ze dam rade i nie chce zadnej pomocy, jedynie ze strony meza. A przewijanie, noszenie i karmienie(oczywiscie butelka) mam za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
To i ja w przedszkolu mam malutkie, właściwie mamy żłobek, przewijałam, karmiłam, ale przeraża mnie to podtrzymywanie główki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia skoro juz sie pochwalilas swoja specjalizacja, to mam pytanie do Ciebie :) Jak wczesnie mozna klasc dziecko na macie edukacyjnej? Slyszalam, ze lepiej klasc na macie niz w lezaczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna nigdy nie trzymalas takiego noworodka? Moze do Twojego porodu bedziesz miala okazje odwiedzic jakas kolezanke z maluchem ;) Ja zawsze bralam takie malenstwa bez rozka. Mialam wrazenie, ze wysunie mi sie a tak jak sie trzyma dziecko bez niczego, masz kontrole nad nim ;) Moja siostra jeszcze bedac w ciazy bala sie wziac dziecko bez rozka na rece, a jak urodzila to od razu wszystko sama robila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie.:) Ale będęmiała okazje , przyjaciółka rodzi w maju. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
przeciwwskazan zeby klasc na macie wlasciwie nie ma, warto tylko zwrocic uwage czy dziecko sie interesuje zabawkami wiszacymi... to pewnie nastapi kolo 3 miesiaca, najpierw "trafianie" w zabawki, pozniej chwytanie itp. warto zwrocic uwage na maty ktore sa dla dzieci ktore...najpierw leza na pleckach, pozniej na brzuszku, a pozniej siedza na macie - przydatne na dluzej, moze i sa drozsze ale mozna tylko przelozyc zabawki i uzyskuje sie "nowa" zabawke:) mega wazne sa tez kolory w matach, to ze wyda nam sie ktoras cudownie kolorowa nie oznacza, że dziecku sie tez spodoba, ono tak tego nie postrzega. co do lezaczkow, to podczas zajec z bobatha slyszalam od wielu mamusiek ze podczas programow "wibracyjnych" jakie mozna tam wlaczyc, dzieciom sie ulewa badz pojawia sie rozwolnienie wiec nie polecalabym od pierwszych dni czy tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia w takim razie zainwestujemy w mate :) Ogladalam juz takie, z ktorych robi sie potem namiocik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna moze przyjaciolka pozwoli Ci przewinac dzidzie i ponosic, to zobaczysz jak to jest z takim malym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
na pewno zapytam ją o to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co do kwiatka polnego tez jestem ciekawa co u niej pojawila sie tylko na moment z tabela ale nie napisala jak sie u niej sprawy potoczyly.....dzisja moja kuzynka poczula pierwszego kopniaka....:) jest w 20 tygodniu ciazy mowila ze wczesniej czula takie jakby pecherzyki ale dzis to jest pewna ze poczula naprawde ladny ruch dzieciaczka...:) tak jej zazdroszcze juz bym tez chciala....:))))) a co do paznokci to raz pomalowalam w ciazy i jak poczulam zapach to od razu mi sie odechcialo malowac....w ogole wczoraj nie moglam zasnac i tak sobie lezalam i myslalam ze ja bylam u fryzjera na poczatku stycznia a juz wtedy bylam w ciazy kurcze i farbowalam se wloski na calego na kilka kolorow....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie nie moge doczekac tych prawdziwych kopniakow :) Narazie czuje to bulgotanie, ale chcialabym zeby mnie Jasiek w koncu kopnal porzadnie i czuc Go przez caly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka a wlosami sie nie martw. Sa rozne zdania na temat farbowania, wiec jesli sa lekarze ktorzy na to pozwalaja, to nie ma sie czym przejmowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wtedy nie wiedzialam ze jestem wciazy wiesz....;/ i tak bez zadnego wachania farbowalam te wlosy i wdychalam te opary no ale jak do tej pory nic sie nie dzieje to mysle ze nie powinno miec juz zadnego wplywu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka znam kobiety, ktore farbuja wlosy przez cala ciaze i maja zdrowiutkie dzieci :) Lekarze ostrzegaja przed farbowaniem, bo nie ma pewnie badan, ktore wykluczylyby lub potwierdzily szkodliwosc farbowania. To jest tak jak z niektorymi lekami. Na kobietach w ciazy nie przeprowadza sie takich badan z oczywistych przyczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
malentka, ja robiłam pasemka w ciązy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**********************SZCZESLIWE PRZYSZLE MAMUSIE************************* NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............36................. ..........25.03.2012 p.KwiatPolny..........20............21 ...........................17.07.2012 Igieleczka..............21............18................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............19................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987...25...........19....................... .....30.07.2012 Uspavanka............27.............18................ ...........03.08.2012 Talusia...............20..............18................. . .........10.08.2012 Izka....................26.............18................ ...........12.08.2012 Nietutejsza...........28.............18................. .........13.08.2012 Unia77................34.............18.................. .........15.08.2012 Doti ....................24.............18...................... .....17.08.2012 Moniq123...............27............17................. . .........17.08.2012 Inflagranti...........29..............17................ . ...... ....22.08.2012 Kinia1109.............27..............17................ ...........24.08.2012 Oliwia27l .............28 ..............17 ...........................24.08.2012 Danuti.................24..............15............... ............28.08.2012 Maniusia89............23..............15............... ............28.08.2012 MEGAN86...............25............15 ................... ........01.09.2012 Kama....................29............16................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............16................ ............03.09.2012 Jo--anna................26............15............ . ..............06.09.2012 Polcia91...............20.............13................. ...........08.09.2012 MamciaJ................26.............13................. ..........09.09.2012 Tala1011101190.......21............15.................... . . ....09.09.2012 Dagusia82..............29............12.................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............12................... . ......11.09.2012 Malentka................24............13................. ..........13.09.2012 Kaliwia..................24.............13.............. . ...........14.09.2012 Invictia..................24...........12............... .............17.09.2012 Kasiulek91...............21...........12................. ..........17.09.2012 Plotka...................26............12............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28............12................. ....... ...22.09.2012 BlackRosssa............27............12.................. ..........22.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze, mam kaszel,katar i kicham, jak to dziadostwo zwalczyć? Nie chcę zadnych leków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja sie zmagam z katarem co roku wiosne cala bo mam alergie i teraz tez mnie bierze bo ciagle kicham i lzawie...;/ i tez tego nie jestem teraz w stanie leczyc...;/ trzeba sie przemeczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×