Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Ja nie mam takiego z zaslonka a zawsze cala lazienke zachlapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny troche mnie nie było i tyle czytania jeszcze troche i stron jak w trylogii bedzie :) a tak w ogóle to fajnie że jest jeszcze ktoś kto ma problemy nie tylko ja. Moja teściowa jest po wylewie chodzi bo chodzi ale jest ciężko na szczescie mieszka z mężem i on sie nią opiekuje, ona też by chciała wnuczkę sama wychowała dwóch synów i nie ma jeszcze wnuków mój J ma 33 lata a jego brat 24 spora różnica :) nie wiecie co tam u poznańskiego kwiatka polnego? (chyba taki był nick) widziałam że wczoraj cos napisała i potem cisza a o ile dobrze pamiętam to miała problemy w domu i am nadzieje ze sie wszystko ułożyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze nic nie poczułam, na poczatku pewnie nawet sie nie zorientujemy ze to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj taka senna pogoda :P Niby slonko troche swieci, ale sama pospalam 2 godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja nic nie wiem co u niej.. dziewczyny , tydzien już biorę nystatynę.Obsmarowałam Rafała kremem i kazałam się myć tam tylko moim żelem do higieny. Czy sądzicie, że mogłabym dziś się z nim pokochać? Choćby w gumce. Wczoraj Nystatynę wzięłam o 22.30, tak biorę codziennie. W paczce jest 10 tabletek. ja nie wiem czy coś lepiej czy nie, na razie nic nie swędzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym sie wstrzymała, zresztą na niektórych lekach napisane jest zeby nie wspołzyc do zakończenia leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz podraznic błone sluzowa i zacznie piec i bedziesz sie zamartwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Kajka faktycznie marna pogoda dziś, nie mam na nic weny, a jeszcze jakaś rozdrażniona jestem i kłócę się z moim mężem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi już na szczęście minął ten okres ciągłej senności, ale mój humor też nie jest dziś dobry ponieważ byłam na usg myślałam że poznam płeć a okazało się że zepsuł się aparat do usg i zrobili mi jakiś wiekowym na którym nic nie było widać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka w ktorym tyogdniu przeszla Ci ta sennosc? Juz sie nie moge doczekac tego etapu :p Moze jak sie cieplo zrobi i bede wiecej czasu na dworze spedzac to jakos minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro 16 zaczynam i wciaz jestem senna... Moze to dobrze, bo sobie pospie i sie nie nudze przynajmniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem w 16tc i na szczęście już mi trochę przeszło. Nadal pracuję więc cieszę się bo wstawanie było katorgą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja właśnie zajrzałam do was i zaraz uciekam oglądać film. :) Inside men.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
nadrobilam zaleglosci...:D czemu nie jestescie za chustami do noszenia? a co do wanienek to faktycznie te z "krzeselkami" nie sa zbyt zdrowe dla dzidziusia... podobnie jak nosidelka takie sztywniejsze, chodziki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A i większość mojej wyprawki poszła - fiuuuuu. Bo to niedobre, termometr to taki mniej więcej trzeba http://allegro.pl/mescomp-termometr-do-ciala-otoczenia-plynow-ac-880-i2177789798.html , a ja wybrałam za 30 zł :D. Wanienkę to taką: http://allegro.pl/wanienka-onda-evo-ok-baby-9-kolorow-stelaz-stojak-i2168859618.html bo lepsza (a ja wybrałam za 38 zł), a na dziecku się nie oszczędza. Smoczki i wszystko co pcha do buźki też wyższej półki. W sumie racjonalne Rafał miał argumenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala butelki z firmy Lovi:):) tez bardzo fajne wogole smoczki i takie rzeczy to tylko z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti moja siostra kupowala z Lovi i nie byla zadowolona. Podzialka na butelce kiepsko widoczna-trzeba bylo ja obrocic pod odpowiednim katem. Ona karmila mlekiem w proszku, weic bylo to wazne. A ze smoczka uspokajajacego szybko starl jej sie obrazek ;) Niby nie wplywa to na funkcjonalnosc, ale nastepne smoczki kupowala juz z innej firmy :) Ja tez sie sklaniam do firmy tommee tippe. Jednak z zakupem butelek i laktatora zaczekam, az urodze. Po kilku dniach pewnie sie okaze, czy musze kupic laktator, czy mleko w proszku ;) Joanna ja slyszalam opinie, ze najlepsze sa zwykle wanienki. Podobno te lezaczki itp to nic dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze cos mi sie przypomnialo odnosnie termometrow :) Wszedzie pisza, ze bezdotykowy powinno sie kupowac. Jak lezalam w szpitalu, byla ze mna na sali dziewczyna w ciazy. W sali mialysmy bardzo cieplo. Codziennie na pomiarach bezdotykowym termometrem wychodzilo jej, ze ma goraczke. Jednego wieczoru przed pomiarem przylozyla sobie zimny oklad na czolo, skore miala schlodzona i termometr nie wykazal goraczki. Mi sie wydaje, ze te termometry troche falszuja wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale to ciężko trzymać tak dajmy na to 6 kg dziecko, ja chyba bardziej się skłaniam ku tym wanienkom z siedziskiem. Czemu są niedobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna w sumie to dziecko tylko podpierasz reka, a siedzi na pupie. Ty jestes dosc drobnej postury, wiec moze wygodniej Ci bedzie z takim lezaczkiem ;) Tak wypowiadal sie ten fizjoterapeuta, ze dzecko jest w nienaturalnej pozycji, ze sie moze pozlizgnac, ze jest scisniete itp. Ale kapiel nie trwa niewiadomo jak dlugo... Jak zwykle sa dwie strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×