Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

hej Nika pewnie :):) dopisz sie do tabelki, znajdziesz kilka stron wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**********************SZCZESLIWE PRZYSZLE MAMUSIE************************* NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............36................. ..........25.03.2012 p.KwiatPolny..........20............21 ...........................17.07.2012 Igieleczka..............21............18................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............19................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987...25...........19....................... .....30.07.2012 Uspavanka............27.............18................ ...........03.08.2012 Talusia...............20..............18................. . .........10.08.2012 Izka....................26.............18................ ...........12.08.2012 Nietutejsza...........28.............18................. .........13.08.2012 Unia77................34.............18.................. .........15.08.2012 Doti ....................24.............18...................... .....17.08.2012 Moniq123...............27............17................. . .........17.08.2012 Inflagranti...........29..............17................ . ...... ....22.08.2012 Kinia1109.............27..............17................ ...........24.08.2012 Oliwia27l .............28 ..............17 ...........................24.08.2012 Marti884..............28...............17...........................27.08.2012 Danuti.................24..............15............... ............28.08.2012 Maniusia89............23..............15............... ............28.08.2012 MEGAN86...............25............15 ................... ........01.09.2012 Kama....................29............16................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............16................ ............03.09.2012 Jo--anna................26............15............ . ..............06.09.2012 Polcia91...............20.............13................. ...........08.09.2012 MamciaJ................26.............13................. ..........09.09.2012 Tala1011101190.......21............15.................... . . ....09.09.2012 Dagusia82..............29............12.................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............12................... . ......11.09.2012 Malentka................24............13................. ..........13.09.2012 Kaliwia..................24.............13.............. . ...........14.09.2012 Invictia..................24...........12............... .............17.09.2012 Kasiulek91...............21...........12................. ..........17.09.2012 Plotka...................26............12............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28............12................. ....... ...22.09.2012 BlackRosssa............27............12.................. ..........22.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Witam nowe koleżanki.:) U nas w niedziele cicho i spokojnie, ponieważ jakoś tak z rodzinami się bardziej spędza ten dzień, ale od jutra znowu się zacznie paplanina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w piątek miałam usg i wszystko jest dobrze malenstwo rośnie ma juz prawie 12 cm :) lekarka mówiła ze to już 16 tydz i 3 dni. Pobrali mi krew na wykluczenie chorób genetycznych ale będę miała też robione usg na to ale dopiero w 20 tyg trochę sie martwię bo z tego co wiem to takie badania robi sie w 12 tyg. Narazie zostało mi tylko czekać i myśleć pozytywnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
W 20 tygodniu też robią na wykluczenie chorób?I co za test z krwi? Pappa? Bo ja też bym chciała.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Już wyczytałam, to test potrójny. Duzo za niego płacisz? :) Miałaś wcześniej usg genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie wiem czy też ale tutaj w szkocji tak późno zaczynają sie interesować kobietami w ciąży wcześniej nie miałam żadnych badań robionych i tutaj nic nie płace za badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ja kolejną wizytę mam w najbliższy wtorek, więc może uda się już płeć rozpoznać..od poniedziałku czuję delikatne falowanie, więc przypuszczam, że to już maluszek, szczególnie koło 13 i 20-21. 3 tygodnie temu maleństwo miało 8 cm ciekawe ile teraz, już nie mogę doczekać się wtorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Doti, maleństwo do mnie puka od 16 tygodnia, prawie każdego dnia. Jak odpoczywam. Jak nie chce do mnie zapukać długo i zaczynam się już martwić, to jem coś słodkiego, np. czekolada, batonik i kładę się na lewy bok. To działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bedziecie kupowac dla dziecka reczniki z kapturkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
fajoskie są:) ja tez bede chciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mialam w planach zakup minimum dwoch, ale mam sporo recznikow, ktore dostalismy w prezencie weselnym. I tak sie zastanawiam, czy kupic czy nie :) Troche kuszace sa te slodkie reczniczki ale z drugiej strony po co kupowac jesli mam? Moze chociaz jeden sobie kupie zeby mi smutno nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
w sumie wydaja sie byc praktyczne:) tez nie bede calego zestawu kupowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sa fajne :) Moze zostane przy zwyklych recznikach, bo mam nowiutkie i tez ladne kolorowe :) A z kapturkiem kupie szlafrok albo jakis kocyk, bo bede musiala po schodach przeniesc dziecko z lazienki do pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
szlafroczki tez sa fajne:) a wlasciwie to jak bedziesz potrzebowala owinac glowke to i recznikiem dasz rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja :) Tak sobie wymyslilam i znalazlam nawet taki kocyk z kapturkiem :) Wytre najpierw Jaska i potem owine w kocyk z kapturem i polece na gore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Hej laski. ja coś dziś nie bardzo. I brzuch boli, nie wiem czemu.. Przeleżałam niemal cały dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A wy dziewczyny macie w planach jakieś badania w 20 tc oprócz usg? te testy podwójne, potrójne? Miałyście test Pappa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po 20tc planujemy zrobic usg 4d, zeby lekarz sprawdzil czy sie wszystkie narzady dobrze rozwinely. I nic poza tym. Nie mielismy w rodzinie zadnych chorob genetycznych i jakos sie ich nie obawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie zamierzam jakiś dodatkowych badań wykonywać no chyba że lekarz zaleci, genetyczne głównie wykonuje się przy predyspozycjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Aaa i nie wiem czy mam iść wcześniej do lekarza, wizytę mam w czwartek.jak korzystam z toalety, to wszystko jest ok, wycieram,wstaję, ubieram się. Pochodze i końcówka jakby mi dopiero wypływała.. W toalecie mam wrażenie,że zrobiłam wszystko,alejednak nie, bo pochodze parę sekund i wypływa resztka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna mi sie wydaje, ze mozesz poczekac do czwartku. Jesli Cie nie boli nic to chyba nic groznego... Probowalas kiedys cwiczyc miesnie dna miednicy? Tak nawiasem mowiac to ja tez mam w czwartek wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie,ale sądziłam,że mam mocne mięśnie., Mam wrażenie, że ta resztka jest już w przewodzie, ja nie odczuwam jej w pęcherzu. Zrobię, wstanę i dopiero.. Może z 3-4 krople, ale to dość męczące. Próbowałam różnych metod i niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakbys posiedziala dluzej na toalecie? Czytalam kiedys, ze kobiety w ciazy powinny sie troche do przodu pochylac gdy sikaja. Wtedy sie pecherz oproznia bardziej. Ja tak robie profilaktycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. moze ktoras zaktualizowac tabelke i mnie z niej wykreslic? ja juz jestem po;) dzisiaj o 6 30, po 12stu godz porodu urodzil sie Lukaszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
gratulacjeeeeeeeeeeee:) ale Ci dobrze;) moze znajdziesz chwilke zeby napisac nam wiecej?:) mysle ze nie tylko ja jestem ciekawa jak to faktycznie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×