Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Jestem pedagogiem (UG, resocjalizacja 5-letnia), miałam przez 2 lata rewalidacje osób niepełnosprawnych, tzw. pedagogika specjalna. Spotykaliśmy się z chorymi dziećmi i ich rodzicami. Ciężko jest wychować chore dziecko, ale jeszcze ciężej jest żyć z myślą, że zabiło się swoje dziecko. To są nasze dzieci i nie wyobrażam sobie, żeby choć przez myśl przeszło mi by je usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
jestem po pedagogice opiekuńczo - wychowawczej, pracowałam z chorymi dziećmi. Nie dałam rady, zmieniłam specjalizację na pedagogikę przedszkolną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja też wolałabym zmienić temat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
dlatego zapytalam czy rozmawialyscie bo...ile rodzin tyle opinii i dyskusja o tym co zrobic w takiej sytuacji nie ma sensu bo kazdy ma swoje poglady i swoje dzialania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Być może, podejrzewam,że za słaba psychicznie byłabym aby usunąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie każda z nas ma swoje zdanie na ten temat i z tej rozmowy nic dobrego nie wyniknie. Mam propozycję może któraś z was ma jakieś pytania, mam już córeczkę i chętnie podzielę się doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka a ty pierwsze dziecko rodziłaś naturalnie czy cesarka? możliwe że już pisałaś ale tu jest tyle informacji naraz że juz się pogubiłam. Dziewczyny w którym tyg są te badania co się pije glukozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) dziewczyny na dworze ponuro i zaraz zacznie padać a wy tu jeszcze dosmucacie, nie roztrząsajcie takich tematów bo życie wszystko weryfikuje, i nie wiadomo jak by to było. Czekamy na swoje maleństwa i myślimy TYLKO pozytywnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia krzywa cukrowa z obciążeniem glukoza robi sie ok. 20-22 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka rodzilas naturalnie Kalinke, czy mialas cesarke? Kiedys chyba pisalas, ze urodzila sie wczesniej przez nadcisnienie? A laktatora uzywalas? Ja wczoraj troche czytalam o tym i zastanawiam sie jaki kupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się zgadza dziewczyny. Niejedna z nas długo się starała, niektórym było nawet mówione, że nie będą mogły mieć dzieci, a są w ciąży. My też z mężem długo się staraliśmy. 2 poronienia za sobą. I cenię sobie to, że jestem w ciąży. I cokolwiek by się nie działo, jeżeli będzie mi dane, to urodzę moje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kajka, a mialas jakis instynkt odnosnie opieki nad takim malenstwem? :) Bo ja sie boje, takie to malutkie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unia to mnie pocieszyłaś mam końcówkę 19 a jutro idę na badania chyba wezmę ze sobą cytrynę na wszelki wypadek haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinkę rodziłam przez cesarkę i nie używałam laktatora tylko własnych rąk i odrobiny oliwki, moja mała nie chciała na początku ssać więc musiałam jakoś odciągnąć pokarm wlewałam do butelki i tak przez tydzień potem złapała pierś przez kapturek (położne śmiały się woli gumę) ale próbowałam co karmienie najpierw ją przystawiać do piersi a jak nie wychodziło to wtedy rączki i kubeczek. Krzywą cukrową wykonuje się miedzy 24 a 28 tygodniem, do glukozy można wcisnąć całą cytrynę żeby zniwelować jej smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Poznanski kwiatek - na usg polowkowe?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna oczywiście zanim urodziłam byłam pełna obaw mimo że mam pięcioro rodzeństwa dwoma moimi siostrami opiekowałam się jak własnymi. Nie wiedziałam czy będę umiała ją przewinąć, wykąpać, zastanawiałam się czy będę wiedziała kiedy będzie głodna. Jak się urodziła wszystko przyszło samo instynktownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A kiedy najlepiej robić usg połówkowe? Czy dziecko musi mieć jakieśokreślone wymiary tak jak na genetyczne? ja bym chciała21 tydzień,1 dzień, nie za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcz, tomi wychodzi dopiero 11 maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×