Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Milenka mi sie bardzo podoba, ale zle kojarzy :P Nie mniej jednak imie sliczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Czy ktoraś z was stosowała syrop lactuloze na zaparcia? Ja się miotam z takim zamiarem, bo u mnie przemiana materi w ogóle nie działa:( Brzuch mam taki jak bym była w 6 miesiącu, żadne Kefiry itp nie pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
invictia mi lekarz to przepisał ale nie brałam bo mi pomogła woda z suszonych śliwek, kiedyś pisałam o tym i teraz mi sie wszystko unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia ja bym nie stosowala. Pewnie ma to jakies dzialanie przeeczyszczajace, a to moze byc niebezpieczne w ciazy. Moze wytrzymaj do jutra i pojdz do lekarza, chociazby takiego pierwszego kontaktu? On Ci tez doradzi, co mozesz zastosowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia moja mama wciaz powtarza, zebysmy nie dawali na imie dziecku Jasiu, bo wszystkim bedzie sie kojarzyc z glupim Jasiem z dowcipow :P A mi sie w ogole tak nie kojarzy :P Jakos tak jest, ze znamy tyle ludzi i kazde imie nam kogos przypomina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytałam w internecie że to jedyny środek który nie powoduje skurczy, no ale itak nie mam sumienia tego wziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej skonsultuj z lekarzem. A na ulotce cos pisza na temat stosowania w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa mój chłopak też ma na imię Jasiu :) i mówie ci Janki to super chłopaki więc sie nie obawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ja znam tez kilku Jankow i tylko jedego z nich nie lubilam bo byl starym gburem :P Ale imie nam sie bardzo podoba i juz bym nie umiala zmienic. Ciekawe tylko, czy na nastepnym usg pokaze nam w koncu plec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam w necie że lekarz kobietom w ciąży przypisywał i niektóre brały to przez całą ciążę, no ja nie mam sumienia niestety, ale czuje jak tyje, wszystko mi sie przez ta przemianę materii odkłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia ja przed chwila czytalam w necie, ze nalezy poinformowac lekarza przepisujacego o ciazy. Idz jutro rano do lekarza takiego internisty i Ci powie co brac ;) Jedna nocke jeszcze wytrzymasz, a po co masz sie potem martwic ze cos zle zrobilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
invictia a spróbuj tą wode ze śliwek na czczo mówie ci ja miałam masakryczne zaparcia. Amefa a nie miałaś jeszcze potwiedzonej płci? Mi lekarz powiedział w czwartek że dziewczynka ale że nigdzie nie zapisuje tej informacji więc jak by coś to nie mam dowodów hehe na szczescie we wtorek ide na USG prenatalne to mam nadzieje ze mi potwierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A Witaminer to mniej więcej taki ma skład jak prenatal? Bo ja mam jeszcze 60 tabletek prenatalu, ale kwasy dha mi sięskończyły, a dałam za same kwasy! ostatnio 40 kilka zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurde, dziewczyny, prawie nic dziś nie zjadłam, jakoś nie mam apetytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Aaa i jeszcze jedno pytanie - ile tych kwasów DHA i EPA jest u was w skladzie witamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia na genetycznym w ostatnim dniu 13 tygodnia lekarz "cos" nam pokazal, a w karcie ciazy narysowal znaczek-kolko ze strzalka do gory. Wiec bylismy pewni, ze chlopak :P A ostatnio w czwartek powiedzial, ze to tylko dla jego wiadomosci i ze nie mamy tego brac pod uwage, bo genitalia byly jeszcze za male, zeby okreslic plec... No i zwatpilam :P A dzidzius tak zawinal nozki, ze nie bylo nic widac :P I czekamy do nastepnego usg za trzy tygodnie. Mam nadzieje, ze dzidzia pokaze nam prezent na zajaca, bo to akurat ten dzien bedzie :P Joanna wejdz sobie na strone doz.pl. Tam masz dha za mniej niz 10 zl. Poszukaj moze na allegro? Troche drogo kupilas w tej aptece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
U mnie jest 300 mg DHA i 39 EPA i własnie nie wiem, brałam po jednej tabletce,myślałam, żemożewięcej trzeba ;) Bo to tylko 50 - 75% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Patrzę,że ten witaminer ma całkowicie inny skład, to już sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja na razie mam to: http://www.domzdrowia.pl/64885,prenatal-dha-omega-30-kapsulek.html I to: http://www.domzdrowia.pl/34494,prenatal-classic-90-tabletek.html Czyli osobno Zestaw i osobno DHA. Fajne te witaminki,co mi pokazałaś,ale to tylko 1\6 tej dawki DHA,którą teraz przyjmuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A kwasu foliowego w swoich mam już 400% dziennego zapotrzebowania, więc muszę już wybrać coś bez kwasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba te co teraz przyjmujesz lepiej sie oplacaja... Ja w sumie nie patrzylam az tak bardzo na ilosc tych kwasow. Jest napisane, ze jedna dziennie to tyle przyjmuje i koniec. W koncu w jedzeniu tez jakies witaminki sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nawet skladu nie czytalam lekarz powiedział co i jak i tak biore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje, ze dzidzia mnie juz kopie tak naprawde :) Wczoraj w nocy czulam takie jakby pukanie. A dzisiaj jakies pol godziny temu to samo... Najpierw pukanie, a potem spowrotem bulgotanie... Czy to juz sa pierwsze kopniaczki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×