Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Amefa, ale super!!! :) Ja mam wrazenie, ze dostalam delikatnego kopniaczka jak mieszalam wode z cytryna,w butelce i az cala sie strasznie machalam. Chcialam zrobic sobie w butelce zdrowe picie. ;) Ale nie wiem sama czy to byl kopniak, bo dopiero 16+4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa wszystko mozliwe kazda z nas bedzie czuła kopniaki w róznych tygodniach, u mnie na razie tylko muśnięcia czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A czy jak pije dużo mleka, jem dużo jajek,marchewki,masła, sałaty, tomogę jakimś cudem doprowadzić do przedawkowania witaminy A?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja dzisiaj zaczynam 17 tydzien. Podobno szczuple kobiety czuja szybciej, wiec moze to byl kopniak? Ja do takich chudszych nie naleze, ale jestem prawie pewna. No i bylo to jak kichnelam :P Po chwili mnie kilka razy dzidzia popukala i sie uspokoila i zaczela bulgotac jak zwykle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna chyba nie przedawkujesz. W zestawach witamin chyba nie ma 100% GDA tych witamin, ktore moga szkodzic w przedawkowaniu. Zobacz, ile jest w Twoim preparacie ;) Chyba musze zaczac pic wiecej mleka, zeby tego wapnia troche miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
a ja kompletnie nie moge mleka, jogurtow, serow bialych itp. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jakos wchodzi nabial, ale tylko na slodko :P Mleko najlepiej czekoladowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja nawet probowalam budyn ale niestety nie podpasowal:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ma aż 150%. Tak się zastanawiam czy te moje witaminki aby przypadkiem nie mają za dużo tych witaminek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja nie pije mleka w ogóle bo nie lubie jem tylko jogurty i twarożki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane! u nas byla przepiekna pogoda i musielismy z niej skorzystać :D spaerki super slonko swiecilo zjadlam nawet grilla ale mam teraz wyrzuty ze moze nie powinnam ?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ja wczoraj jadłam grilla nic sie nie przejmuj kochana nic nam nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sie co zmuszac na sile do jedzenia. Mi wciaz mowia, ze mam jesc kurczaka bo ma witaminy. Dzisiaj zjadlam i czuje, jak mi "lezy" na zoladku. I postanowilam, ze bede jesc tylko to, co moge. Bo raz sie zmusze do kurczaka i potem cierpie cale popoludnie i noc :( Joanna a Twoje witaminy sa na drugi trymestr? Faktycznie duza dawka. Skoro jesz w miare zdrowe produkty, to chyba nie potrzeba az tylu witamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Tak,są na drugi. I wszystkiego % jest bardzo dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuufff no mam taka nadzieje ze nic nam nie bedzie :) jutro ide zrobic morfologie i mocz bo za tydz do gin wiec swierze wyniczki sie przydadza mam nadzieje ze dowiem sie kto tam jest bo juz ni moge wytrzymac z tej ciekawosci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ja nie wiem, jak to jest z tymi witaminami... Skoro sa dozwolone i taka dawka jest, to chyba nie zaszkodza... Megan trzymam kciuki, zeby dzidzia pokazala :) Nasze ostatnio skrzyzowalo nozki i "zagralo" na nosie :P Potem nam pomachalo raczka i koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy was tez tak bolą plecy? bo u mnie to jest masakra jak leze na łóżku i mam potem wstać to jest masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wyczytałam, że witamina A w postaci beta karotenu, a u mnie taka jest, jest bezpieczna, także trochę się uspokoiłam, że jej tyle %. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mnie strasznie bolą - doł pleców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
nie chce Was straszyc ale na ten bol trzeba juz teraz reagowac bo co bedzie w 8 miesiacu jak dojdzie ciezar brzuszka?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale jak? Mnie i przed ciaza bolaly plecy - od noszenia dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia zaproponuj nam jakies cwiczenia :) Ja wlasnie tez cierpie... Boli mnie ten tylni kolec biodrowy, czy jak to sie tam zwie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja mam takie sprzęty z kobiecych: - ławeczka prosta,ławeczka do brzuszków skośnych, orbitrek, kajak i takie krzesełko co się przesuwa nakładkęz ciężarem - nogami (przód i tył) Tylko nie wiem,jak można na tym ćwiczyć w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledzwiowy przewaznie od dzwigania. Ja sobie tez zalatwilam dziwgajac w pracy. Potem jeszcze doszly bole piersiowego od schylania przy komputerze w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dopiero co wróciłam z weekendu i nadrabiałam czytanie:). Fajnie, że coraz więcej przyszłych mamusiek czuje ruchy swoich maleństw:) Joanna a Ty ile kilometrów jeździsz na to genetyczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
130 w jedną stronę. Plus w mieście, także w sumie w obie wyjdzie najmniej 280 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakim samochodem jeździsz, jeżeli można wiedzieć, bo zaintrygowała mnie kwota na paliwo, 250 zł. Kurcze sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
BMW E 46

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×