Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Aclia raczej chodzi o melodie piosenek, ktore sie powtarzaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja właśnie wczoraj o tym czytałam. :P Rafał wybrał już nawet piosenkę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchna Wam palce? Ja dzisiaj nie moglam zadnego pierscionka ani obraczki zalozyc na "swoje" miejsce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalfOlkaTolka
Cześć dziewczyny :) jestem dopiero w 7tc, więc termin mam późniejszy. Mogę się przyłączyć? Dopiero jak się dowiedziałam o ciąży, to zaczęłam czytać w internecie na ten temat i niesamowicie się zestresowałam :( naprawdę wcześniej nie słyszałam o kwasie foliowym, odżywiam się tak normalnie, ani zdrowo ani niezdrowo :( teraz się boję, czy wszystko będzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Co do palców to nie wiem, bo nie noszę pierścionków, a obrączki nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
dalfOlkaTolka, zapraszamy. :) kwas foliowy tez zaczelam brac jak sie dowiedzialam o ciąży. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaFolka... - zapraszamy, :) Przyjmiemy każdego w potrzebie na dobre słowo :D Na spokojnie ogarnij sytuację w której się znalazłaś. Jak teraz zaczniesz jeść kwas foliowy itd., to nic się nie stanie :) Wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalfOlkaTolka
dziękuję! :) znalazłam coś takiego: "Zapotrzebowanie dobowe na kwas foliowy jest trudne do określenia, ponieważ bakterie żyjące w jelitach (flora jelitowa) wytwarzają go w dużych ilościach. Bogatym źródłem kwasu foliowego są zielone jarzyny (np. sałata), owoce oraz wątroba zwierząt." - to mnie trochę uspokoiło, że praktycznie u zdrowych ludzi nie zdarza się niedobór kwasu foliowego, wg badań :) jak jest nawet mało, to dziecko wszystko weźmie. Mój facet stwierdził, że to propaganda, z tym kwasem foliowym i robią na tym po prostu dużą kasę, ale i tak się boję i będę od teraz codziennie zażywać. Nie zaszkodzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Na początku dziecko i tak bierze z Twoich rezerw. :) jak za mało dostarczysz np wapnia, to polecą Ci zęby, jak za mało witaminy E, to zaczną wypadać włosy - ale dziecko sobie poradzi, Tobie nie da,a samo weźmie, także bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Co tak nagle wszyscy uciekli. :P Co jecie dziś na obiad? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie Spaghetti, nie chce mi się robić nic bardziej wymyślnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
I ja, obtaczałam tylko fileta z jajku, bułce i sezamie, zrobiłam mizerię i obrałam 2 ziemniaki. Gotuję tylko dla siebie, więc szybko to wychodzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę jeść świeżych ogórków a uwielbiam, wymiotuje po nich nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja nie mogę jeśc pomidorów ;) Moze to ta chemia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Chyba nie wytrzymam i zaraz pójdę pospać z 2 h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na szczęście pogoda się poprawiła i znowu świeci słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wstalam z drzemki :) U nas na obiad pomidorowa-taka poniedzialkowa tradycja :) Zaraz ide odgrzac bo czas na powtorke z obiadku :) Alcia ja bylam gotowa na spuchniecie, ale myslalam ze dopiero jak beda upaly a ja bede miala wielki brzuch. A tu sie okazuje, ze buty wiosenne cisna, a obraczke jak zaloze na sile, to nie moge zdjac wieczorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
U nas szaro buro i ponuro. ja właśnie męczę ten obiad, ale coś nie mam apetytu. Zaraz wezmę ciepłą kąpiel i do łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda niby ladna slonexczko swieci a jak wyszlam to malo glowy wiatr nie urwal:P od razu wrocilam do domu hehe:P zjadlam przezd chwila zupe barszcz ukrainski 3 banany dwa kiwi i pomarancze:P i dalej jestem glodna, o;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No nie gadaj. :P I zawsze tyle jesz? Ja dziś zjadłam: - 2 kanapki z serkiem topionym i papryką, kakao - jogurt pitny mały - płatki corn flakes z mlekiem - ziemniaki, kotles, surówkę Teraz pójdę spać, za 2 h wstanę, zjem grejfruta, na kolację jakieś 2 kanapki i tyle :) Chciałabym jeść tyle owoców.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zjadłam: - bułkę z twarożkiem - bułkę z szynką - jogurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×