Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Tala1011101190
Jak ten czas leci to ju 16 tydzień. U mnie dzidzia strasznie sie wierci i czuję ruchy. Fajne uczucie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanski kwiatku polny :) jak macie byc dla siebie to i tak was los ze soba zwiaze....:) jak Ci go brakuje to cos do niego na pewno czujesz i mysle ze dasz mu szanse jak juz sie odezwie....:) Joanna dziekuje za taki szczegolowy opis:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dziewczyny, coś gdzieś któraś pisała, że czasem boli ją brzuch. Mnie właśnie wczoraj bolał i dziś też boli i się martwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka, wierzę że się ułoży :) kiedyś nawet zgodnie stwierdziliśmy jak Ty, że co ma być to będzie :) (wczoraj w wiadomościach mówili że 66 % Polaków wierzy w przeznaczenie:) ) no, tylko żeby się w końcu buc odezwał! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe odezwie sie, jak mysli o Was to na pewno sie odezwie...po prostu on musi do tego dojrzec najwidoczniej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No mnie boli pierwszy raz i się wystraszyłam. Wczoraj miałam wrażenie, że to jajniki. Dzisiaj bolał dół brzucha, wrażenie jakby po ćwiczeniach bolały mięśnie. Teraz juz przeszło, ale i tak schizy łapię,że to nienormalne. Ginekolog w piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml wszyscy mowia ze bol kolo jajnikow i w dole brzucha to rozciaganie sie macicy, bolalo Cie teraz przeszlo i za jakis czas bedzie bolalo znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) chcialam oficjalnie zakomunikowac, ze wczoraj poczulam "prawdziwego" kopniaka od malej razy 5: ) pierwsze delikatne ruchy w 16t2d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Marti884, gratuluje. :) No bolało i przeszło, ale np czasem kaszlę - nie mogę się doleczyć i jak kaszlę to też boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti gratuluje! :d i zazdroszcze okropnie hihi:P ja dopiero od jutra 15 tc a juz tylko mysle o tym kiedy ja poczuje pierwsze lekkie ruchy....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Was też tak często boli głowa? Ja mam już dość, praktycznie co drugi dzień mnie boli;/ Brałam zazwyczaj ibuprom, ale wyczytałam że nie można.. eh nam to zawsze coś musi dolegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak boli, wczesniej bolala mnie moze 5 razy w zyciu teraz srednio 2 razy w tygodniu, ale nic nie biore.. staram sie przetrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mnie też boli, tzn bolała na razie 3 razy w ciągu 4 miesięcy, ale wczesniej chyba z 2 lata nie bolała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Poznański kwiatku trzymam za was kciuki na pewno się wszystko ułoży. Joanna ja miałam okropne bóle brzucha (podbrzusza) i mój gin powiedział że to normalne. Jeśli chodzi o bóle głowy to mnie często bolą ale przed ciążą też miałam częte bóle głowy. Na ból brzucha nie brałam nospy nie wiem ale się boje zażywać cokolwiek - wiem że to niby bezpieczne ale cóż, jeśli chodzi o ból głowy to raz brałam apap podobno też dozwolony w naszym stanie a wczoraj jak mnie bolała głowa to piłam coca-cole i mi przeszło czasami jest tak że zje się coś słodkiego i przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invicta - głowa boli właśnie przez hormony i spadek ciśnienia. Ja staram się przetrzymać ból, ale ostatnio był tak silny, że wzięłam Apap. Po nim ból zmalał, ale nie przeszedł całkowicie. Dało się jednak funkcjonować. Jo----anna - mi już brzuch trochę przeszedł, ale wieczorem jak kaszlnęłam i się akurat źle ułożyłam, to mnie tak zabolała, że aż świeczki w oczach zobaczyłam. Przeszło po 3 sec dosłownie, ale teraz kaszląc uważam bardziej. Czuję grawitację powoli :) Ruchów jeszcze nie czuję, choć rybeńkę pływającą owszem. Wczoraj np. jak poszliśmy na lody (trzeba było sobie odbić leżenie i przeziębienie) i siedziałam w kawiarni i zajadałam i tak mi było dobrze, to czułam "bąbelki zadowolenia" . Śmiejemy się z mężem, że to w stetoskopie słychać jakby nurek na akwalungu pływał w jaskini :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Heh, no lody to jest to, ja niestety musze sie wykurować do końca.... :) Za to nie wytrzymałam i musiałam pójść do sklepu. Pełna lodówa jedzenia, ale nie, ja musze tu i teraz mieć serek topiony! Chociaz nigdy go nie lubiłam. :P No cóż było począć, poszłam do sklepu i wybrałam najmniej sztuczny i chemiczny serek, który był i teraz zajadam z malującym się na twarzy zadowoleniem. :D Do tego kubek kakao i jestem w raju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Alcia, ja tez nie, prawie 17, wczoraj mi sie cos wydawalo, ale chyba wlasnie wydawalo ;) Bo ja nie wiem co to jelita a co to dziecko, o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Alcia, ja tez nie, prawie 17, wczoraj mi sie cos wydawalo, ale chyba wlasnie wydawalo ;) Bo ja nie wiem co to jelita a co to dziecko, o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna dzieki za tego Mozarta. Wlasnie sluchamy z Dzidziem :) Ja juz jestem pewna, ze to kopanie :) Takie slodkie uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie :) A moj maz nie lubi takiej muzyki :P Bach podobno tez jest dobry dla Dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszałyście o czymś takim, że jak się podczas ciąży (już późniejszej) słucha jednej piosenki przed zaśnięciem, to później jak Dzidziolek się urodzi i będzie płakał, to włączenie tej piosenki będzie go uspokajało. Moja koleżanka zrobiła eksperyment i wcale nie słuchała Mozarta, tylko włączała sobie swoją ulubioną (nie pamiętam tytułu, ale ona słuchała ska itp.). Potem mówiła, że dzieciaczek rzeczywiście pozytywnie na nią reagował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko czyli jak ja słucham muzyki na cały regulator to dziecko bedzie sie uspokajało przy takiej głośności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossa slyszalam o tym :) Dzidzi przypomina sie pewnie jak slodko bylo jak slyszalo w brzuszku ta piosenke i sie uspokaja :) Musze sobie tez jakis utworek wybrac i puszczac jak juz bedzie naprawde slyszec. Mam zamiar znalezc jakies mile dla ucha kolysanki i mu puszczac a potem sama spiewac :) Mam nadzieje, ze Dzidzi nie oglusze swoim "slowiczym" spiewem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×