Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Joanna bo wlasnie po to jest takie forum. Zeby sie konsultowac. A nie przychodzic po to, zeby nas wysmiac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
to nie pisze sie ze dzidziu sie wypycha,bo to jest naprawde smieszne...ile to malenstwo moze miec w 15tyg:)ok dziewczyny,ja wiem swoje wy swoje:)to ze jestem mama juz,nie znaczy ze wiem wszystko,ze jestem doswiadczona itd..ale czasem naprawde takie nie stworzone rzeczy sie tu czyta,ze szok.....wybaczcie za moja szczerosc,kazdy ma prawo do swojego zdania co nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja to chyba jestem mistrzynią w zadawani głupich pytań, ale poto tez stworzony został ten watek, a ja wolę dmuchac na zimne ;) Zwyczajnie jeszcze nie wiem co jest normalne, a co nie w ciązy, bo nigdy w niej wczesniej nie byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
amefa,czy ja cie obrazam?????????bo widze ze ty to lubisz robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
a i jeszcze jedno,gdzie napisalam ze smiesza mnie wasze np Twoje komentarze????napisalam ze smieszne sa nie które nie stworzone komentarze ale czy twoje????czy Joanny???nie!bo ja wiem ze w ciazy moze byc wiele dolegliwosci,sama je przechodziłam..wiec wiele z was rozumie doskonale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
a smiac to mi sie najbardziej chce z tej kłótni....i jeszcze do teraz nie wiem o co ci chodzi i to mnie smieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja zrobiłam w międzyczasie obiad i nie wnikam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyłam wreszcie czytac. Nie piszcie tak dużo, bo to męczy jak trzeba tyle stron nadrabiać:) Fakt Joanna często przesadza, i jak to sama dobrze ujęła zdarza jej się zadać głupie pytanie. I jak któraś z Was sama zauważyła, może ta smutna, jest w ciązy i ma gorszy dzień. Czasami wystarczy w takie dyskusje nie wchodzić i tyle. Ogólnie jak tak czytałam, to zabawne rzeczy się zdarzyły dziś na forum. Wyluzujcie, zjedzcie sobie czekoladkę i będzie oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
A ja nie kumam naskoku na moja osobe....po prostu wyraziłam swoje zdanie,czy to cos złego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti ja wczoraj miałam tak że jak leżałąm na prawym boku to kopało z prawej strony więc myśle sobie chyba jej niewygodnie położyłam sie na lewy bok i zaczęła kopać z lewej strony :) Ja najczęściej czuje kopniaki jak coś zjem albo jak głodna jestem ale wspaniałe uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie jak sie komuś nie podoba co ktoś pisze to nie czytam wypowiedzi tej osoby proste. Tyle zamieszania o nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na obiad moje drogie to mam ziemniaczki, kurczaczka i fasolkę szparagową z cebulką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuje jakoś zagadać żeby zmienić wątek ale chyba mi nie wychodzi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Racja,a co ja bede sie przejmowac czyjąs opinia...Izka..czekoladka faktycznie dobrze mi zrobi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Hejaaa!! A ja mam dziś urodziny, dziś zaczynam 15 tydzień, wczoraj byłam u fryzjera i w koooońcu nie mam odrostów, zaraz jem obiad, i będę miała dziecko!!! Także mam wypas nastrój i Wy też dziewczyny się wszystkie na raz uśmiechnijcie!! ROZKAZ ! ;-) A dlaczego nie można jeść krewetek? Nic takiego wcześniej nie słyszałam..Skąd takie info, potwierdzone? Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię ogórkową i placuszki ziemniaczane:P pychota. Choć nie powiem, fasolka szparagowa......mniam mniam. dzieś Ty ją dorwała. A Ty Tusia weź lepiej Lenkę i Marcelka na spacer, i nie jedz za dużo czekolady, co nie będziesz jak ja wyglądała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja mam kotlety, ziemniaki z koperkiem i surówkę z pora, właśnie czekam aż aż mięso dojdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj moje maleństwo pierwszy raz coś mi wystawiło, mam nadzieję, że nie tyłeczek, bo po prawej stronie miałam taki wzgórek. I kopie już moja dziecinka codziennie. Jak daje mi znaki każdego dnia to jestem o wiele spokojniejsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
5miesiac,bejbiszon ma prawo pupe wypinac:PPa raczej musi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze alcia u mnie to jest dość dziwne, bo nie wiem jak liczyć:) zawsze ważyłam 58kg, natomiast zimą coś mogłam przybrać, więc nie wiem jaka była moja waga wyjściowa. W 7 tyg ważyłam 62kg, a teraz w 20 tyg. mam 63kg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dodam,że bebzon jest i to całkiem spory moim zdaniem, choć rodzinka mówi, że malutki jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A u mnie chyba moja domowa waga zlewazy. Bo w domu mialam 55 kg,a u lekarza 57 700 :P Co wyglada na to, ze przytylam juz 3.5 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia jesli poczulas sie przeze mnie obrazona, to przepraszam. Nie bylo to moim celem. Dziewczyny Wy tak pozno obiad jecie? U nas zawsze o 12 godz, a o tej porze to juz konkretny podwieczorek musze zjesc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Nie wazne czy Brzuch duzy czy mały wazne ze z dzidzia ok...jesli waga i wzrost bobasa sa w normie nie ma sie czym martwic:) ja przytylam 7kg ech a jestem dopiero 11tydz ciązy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa ja to o 18 jem albo później bo z pracy późno wracam zanim zrobie to mam obiad z kolacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia ja juz chyba z 10 kg przytyłam ale przez ostatni miesiąc nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia wytrzymujesz to jakos? Ja bym chyba padla z glodu z tym moim apetytem teraz :P Chociaz pewnie jak sie pracuje i ma zajecie, to sie nie mysli o jedzeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa coś tam w pracy jem dzis np pół kg truskawek z cukrem i ze śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja jakoś zanim się zbiorę do zrobienia tego obiadu to i taka godzina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×