Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Tusia21
ja mam 2 pokoje i 3 dziecko w drodze:)i jestem najszczesliwsza matka na swiecie,przytyło mi sie 7kg,ale co tam:D a na obiad mam naleśniki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna dajesz! krewetek i tak nie wolno jeść w ciąży a resztę jakoś zniesie, co tu się przejmować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę_smutna
zal mi Ciebie. Bo wiekszej panikary nie widzialam... Wez troche spasuj, bo jak urodzisz to juz wogole zwariujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
w tym momencie amefa chcialam dowalic tym co joannie przytakuja...przeczytaj uwaznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze nie wdawajmy sie w dyskusje z osobami, ktore pisza pod nie swoim nickiem:) jesli cos im nie odpowiada nikt nie zmusza ich do czytania akurat tego forum.... Wiecie ze w weekend ma byc tylko 5 stopni??brrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia : "az czasem zle sie czyta,bez urazy...." Tym zdaniem, to raczej sprawilas przykrosc kobietom, ktore opisuja tu swoje problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę_smutna
ja napisalam to, co pewnie wiekszosc z was by chciala jej wygarnac, ale wam glupio. od razu mi lepiej! :D bede tu wpadac i czytac czego nie wolno w ciazy, i z iloma lekarzami konsultowac wyniki codziennego badania moczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
jest wiele rzeczy które mnie tu draznia np sciemianie....:)ale co mnie to????a co do dolegliwosci to spoczko pisac mozna,w koncu po to jest to forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti popieram:) trzeba się nacieszyc słońcem bo od jutra ma sie pogoda psuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Ktorym zdaniem????przepraszam??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wiem, że czasem przesadzam. Ale to moje pierwsze dziecko. Poza tym na poczatku wymiotowałam jak kot,po 7 - 8 razy dziennie, nie mogłam nic zjeść, schudłam. Od wymiotów bolała mnie wątroba, w związku z tym zostałam wysłana na próby wątrobowe. Byłam w szpitalu, dawali mi kroplówki. Byłam odwodniona. Pojawiła się wysypka na dłoniach. Nie wiadomo do tej pory skąd, czasem wraca. Podejrzewali zatrucie ciążeowe,mimo, że to był dopiero 1 trymestr. 2 razy miałam zapalenie. Więc mi nie pisz, że zawsze PRZESADZAM. czasem owszem, przesadzam. Wiem to, ale teraz jestem już trochę przewrażliwiona, bo miałam różne przeboje. I nie każdy przechodzi ciąże bezproblemowo,a to,że o tym rozmawiamy, na forum, na odpowiednim temacie, to Cie nie powinno boleć. A jak boli, to wybierz sobie inny wątek i tam wyładowuj frustracje. Co do krewetek, nie wiem skąd wy je wytrzasnęłyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Co do lekarzy, tez nie rozumem o co chodzi. Zapytałam dziś o wyniki, bo je dostałam,a mój lekarz jest na urlopie. Nie konsultowałam ich nie wiadomo z kim. A nawet jesli, to chyba mi wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia zdaniem, ktore zacytowalam... A co masz na mysli piszac, ze wkurza Cie "sciemnianie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna te krewetki to była ironia i to skierowana pod adresem tej smutnej, że mogłaby tego nie strawić że oprócz 3 pokoi to w dodatku jesz krewetki na obiad, spoko to nie było złośliwe w stosunku do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
amefa,bez urazy,ale potrafisz czytac z rozumieniem???przeczytaj 2 ost.strony moze zrozumiesz,a ode mnie sie odczep,tak???było by miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
nie bylo mnie na forum - a tu widze, ze na forum wrze! ;) Dziewczyny, jutro u mnie 16.tydzień - ruchów ani tzw."bąbelków" nie czuję - gorzej, ze nie mam tez dobrych przeczuc. Brzucha prawie nie mam, a zaraz półmetek....padne na zawal. pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutnej chyba się poprawił humor weszła na chwilę na forum i wszystkie pokłóciła, dajcie już spokój.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
wiele rzeczy...np wybrzuszenia w 15tyg ciązy...oczywiscie,brzych sie powieksza,ale dzidzia raczej nie wypycha sie pupa,tzn wypycha,ale napewno nie widac tego:)w takim tyg ciazy...nie mowie tu o tobie wiec...o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wiesz, ja teraz nie wiem już co jest atakiem na moją osobę, a co nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia moze Ty nie potrafisz zrozumiale pisac? Moze sama nie wiesz, co piszesz skoro nie potrafisz wytlumaczyc o co Ci chodzi? Nie czepiam sie Ciebie. Prosilam tylko o wyjasnienie, ale widze, ze niektorzy nie potrafia spokojnie rozmawiac jak dorosli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Tusia, Ty masz dzieci. Super sprawa. To nie jest Twoja pierwsza ciaża. Wiesz już co i jak. Ale my NIE WIEMY. To w większości przypadkówpierwsze dziecko. Dlatego piszemy do siebie,pytamy, konsultujemy. A Ty, gdy coś wiesz to napisz jak jest wg Ciebie a nie później piszesz o ściemnianianiu. Że u Ciebie nie było wybrzuszeń nie znaczy, że dziewczyny nie moga mieć. każda ciaża jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tej PSEUDOSMUTNEJ wlasnie o to chodzilo, zeby skłocić, więc wrócmy do "normalności" i pominmy ten glupi fakt:) ja za tydzien we wtorek do lekarza nareszcie sie wybieram i zobacze malutka, mam nadzieje ze ladnie podrosła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Ja tobie nic złego nie napisałam,a amefa wymysla nie wiadomo co:D smiac mi sie chce...mykam robic obiad,bo głodna sie zrobiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kaliwia, bąbelków też wcześniej, przed 16 tc nie czułam.Tylko słyszałam stetoskopem. Od niedawna zaczęły się te łaskotania, także się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu ja miałabym kogokolwiek atakować? już dobrze musimy zachować spokój bo nam sie dzidziole rozkopią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia to sie posmiej na zdrowie. Jak widac uwielbiasz nas wszystkie wysmiewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Aaaale bym chciała mieć w najbliższym czasie usg, a tu jeszcze ponad miesiąc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ciekawa jestem jak Tusia się zachowywała przy pierwszej ciąży. To jej chyba 3, więc wie wiele więcej niżmy. fakt, czasem nasze posty sa smieszne, ale jak ktoś wie cos, czego my nie wiemy, to z chęcią tego wysłuchamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia ja nie potrafie tak obojetnie do tego podejsc. Nie rozumiem, jak mozna niby byc milym, a z drugiej strony wysmiewac to, co piszemy... Jesli ktos wie lepiej, to niech napisze sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×