Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Joanna daruj tym babom,co komus musza pojechac a fora sa do tego idealne!!wiec lej na to sikiem prostym bo kazda tutaj jak ma ci cos do powiedzenia to Ci mowi od razu...mnie tez dawno nie bylo ale czytam na biezaco a wiesz co wogule mysle??ze jedna osoba pisze pod roznymi nickami zeby wlasnie jakas nagonke zrobic!kazda ma czasami jakies glupie mysli ale nie wszyscy maja odwage zeby je glosno na forum wyrazic,wiec lejmy na te negatywne opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Joanna wracaj!!!!!!!!!!!i to szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) p.KwiatPolny..20.........23..........17.07.2012.......có rcia 70 % Alcia28.... .....28.........22........ .30.07.2012.......synek/córcia przyszlamama.25.........22..........30.07.2012 Igieleczka......21.........21....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........21..........03.08.2012 Talusia..........20.........20.........10.08.2012 Izka..............26........21.... .... 12.08.2012.......córeczka Nietutejsza..... 28.........20........ 13.08.2012 Unia77...........34.........20....... .15.08.2012 Doti ..............24........19.........17.08.2012 Moniq123........27.........19.........17.08.2012 Inflagranti.......29.........19....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........18........ 24.08.2012 Oliwia27l ........28 ....... 18.........24.08.2012 Marti884.........28.........19.........27.08.2012........ Córcia Maja Danuti............24........ 18...... ...28.08.2012.......corcia/SYNEK Maniusia89.......23........ 18.........28.08.2012 KAJKA30..........30.........17.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........18 ........01.09.2012.....synek/ ??? Kama..............29.........18..... ...02.09.2012 Amefa.............23.........18.........03.09.2012....... Córka/Syn (?) Nika0503..........22.........17........05.09.2012 Jo--anna...........26.........16....... 06.09.2012..............córcia/? Polcia91...........20.........16....... 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 16........09.09.2012 Tala................21.........16........09.09.2012 Dagusia82.........29.........16........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........16........11.09.2012 Malentka...........24.........15....... 13.09.2012 Kaliwia.............24.........15....... 14.09.2012 Invictia.............24.........15...... .17.09.2012 Kasiulek91.........21.........15.... ...17.09.2012................synek? Plotka..............26.........15........19.09.2012...... .......corcia /? Tajeczka...........28.........14....... 22.09.2012.............córcia? BlackRosssa........27........15..... ...22.09.2012...........córcia/80% Ulci.................26.........14........25.09.2012 Tusia 21............23.........11........20.10.2012..............c órcia/? **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE*************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek..........20..............11.03.12.............. synek........Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochane kobietki!:) normalnie dopiero siadlam od rana bo bylam na wyjezdzie i 45min czytalam str ktote naprodukowalyscie :) w ogole jak tu sie goraco zrobilo przez niechciane osoby.... JOANNA mam nadzieje ze dzis ochloniesz i jutro wrocisz!!! :) tak w ogole bylam dzis u gin. i z moim malenstwem wszystko ok wypielo sie na nas tyleczkiem i nie pokazalo co tam ma miedzy nozkami :p juz mi dr. nie zmierzyl cm bo sie nie dalo taki olbrzym :) wiec kolejne 4 tyg do polowkowego zeby dowiedziec sie plci :) eehhh te czekanie... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznanski kwiatku obydwa imiona ladne :) Natalka mi sie bardzo podobala, ale tak ma na imie byla mojego meza :P Wiec dla mnie totalnie odpada :P Ale wybralabym wlasnie Natalie z tych dwoch :) Megan mi tez lekarz nie zmierzyl dzidzi, tylko obwod glowki, obwod brzuszka i dlugosc kosci udowej. A niektorym dziewczynom mierza lekarze :P Ktoras tu ostatnio pisala, ze dzidzia ma 11 cm chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Jestem, jestem. Dziewczyny, ja się nie obrażam, ale przykro mi się zrobiło, bo myslałam, że to może któraś z Was. I to nie były żarty a zwykła jawna krytyka. Bo teksty w stylu "wyrzucę Ci komputer przez okno" są dla mnie zabawne, umiem rozpoznać żart, ale dzisiaj żartów nie było.. Wiem, że często piszę głupoty, zdaję sobie sprawę, że jestem histeryczką. Później cześć moich pytań i mi wydaje się smieszna - ale nie w momencie pisania, gdy czesto to dla mnie autentycznie stanowi problem. Poza tym sama czytałam na tym wątku różne pytania, mądre i trochę bardziej histeryczne, które nie należały do mnie, więc sądzę, że każda ma jakieś wątpliwosci. Racjonalne, czy tez nie , ale stanowiące dla niej problem i szuka jakiegoś wsparcia, aby się uspokoić. Gratuluje córuni, śliczne zdjęcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nic teraz nie zmierzyl powiedzial ze na polowkowym sie pobawimy w mierzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ktorym tyogdniu robicie polowkowe? Mi jedna wizyta przypada 18tc i 5dni, a nastepna 21tc i 5 dni. I sie zastanawiam, ktory termin wybrac bo chcemy robic 4d tego samego dnia co mam wizyte i mojego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie ze jestes Joanna :) te forum bez Ciebie nie bylo by takie same :D poznanski kwiatek sliczne te zdjecie jak slodko sie zaslania i tak wyraznie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wypada 21tc i 4 dz. ale jeszcze nie wiem czy bede robic 4 d chociaz bardzo bym chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna jakis czas temu sie nudzilam i przejrzalam sobie rozne fora na kafe. Widze, ze sa osoby ktore pod tym samym nickiem udzielaja sie na roznych forach po to, zeby kogos obrazic lub wysmiac... Nawet "spotkalam" jedna z osob, ktorej tak przeszkadzaly Twoje posty... Nie ma sie co przejmowac. Widocznie takiej osobie cos nie idzie w zyciu prywatnyym i musi sie wyrzyc... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiala bym poszukac jakiegos innego lekarza z 4 d bo moj ma tylko zwykle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tez zrobie w 21+5 ;) Mam nadizeje ze nie bedzie za pozno :P Bo przed ta wczesniejsza wizyta mam jeszcze kardiologa i musialabym caly dzien u lekarzy spedzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez ma zwykle, ale w tej samej przychodni inny lekarz robi 3d i 4d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mam problem bo nie mam zadnego zaufanego z 4d nawet ze slyszenia bo zadna kolezanka w ostatnim czasie w ciazy nie byla moze poszukam cos w necie jakiegos dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz najwazniejsze zeby bylo zdrowe a to zobacze na zwyklym czy na 4d to juz bez roznicy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan a moze Twoj lekarz Ci poleci? Ja nawet nie wiem jak sie nazywa ten co mi bedzie robil :P Po prostu skorzystam z tej samej przychodni i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ponoćlekarzowi wygodniej sięmierzy w 2 d:) ja robię połówkowe 21+6. :) Bo mam do wyboru albo ten termin albo 20+5. I sama nie wiem który lepiej. Też robię 4d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna a chodzi Ci o pomiary "wzrostu" dziecka, czy o te wszystkie narzady ktore robi sie na polowkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przymierzalam wczoraj spodnie ciazowe z h&m wszysrko ladnie lezalo ale jakos ta gorna gumka mi sie ciasna wydawala ze jak brzuch mi urosnie to jej przez brzuszek nie przeloze lepiej jak by byla regolowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja teoretycznie na genetycznym miałam 2 d i za to płaciłam.I lekarz sobie właśnie mierzył w 2 d. Ale przełączał na 4 d. Więc oglądaliśmy tez dziecko w trójwymiarze. :) Nie wiem jakie dokładnie pomiary wygodniej robić na 2 d i nie wiem czy to prawda, to tylko opinia lekarza, ale dwóch mi tak mówiło. Jednak myślę, że każdy ma jakieś swoje upodobania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak mowisz wszystko zalezy od lekarza jakie ma upodobania mi dzis np zrobil usg "dowcipnie" smiac mi sie chcialo ze to polowa prawie a on mi z takim usg wyjezdza:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan wlasnie ja tez mialam kupic w H&M, ale ta gumka jak dla mnie za ciasna. I nie mialy regulacji w pasie. Kupilam w C&A. Maja gumke taka idealna-nie jest obcisla, jest bardzo elastyczna ale jednoczesnie dobrze sie trzyma. I spodnie maja regulacje w pasie. Tylko, ze w C&A maja dosc specyficzne fasony-szerokie nogawki :P Udalo mi sie znalezc jedna pare z przeceny z waskimi nogawkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widzisz bede musiala zajrzec do tego sklepu jak mowisz ze lepsze gumki maja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja uciekam coś obejrzeć,bo Rafał wrócił . :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna! Ciesze sie ze wrocilas :) Skoro polowkowe sie robi niby miedzy 18-22 tyg. to moze lepiej zrobic je tak mniej wiecej po srodku? Ja bym pewnie wybrala 20+5 zeby juz dluzej nie czekac :) Ja nie wiem jak ja wytrzymam do polowkowego :( Teraz leci nam dopiero 15 tydz. a gdzie jeszcze do 20-21 :( A ostatnie usg mialam w 8 tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja też przeczytałam te wszystkie strony. Akurat mnie nie było w czasie największej aktywności. Koś miał niezły ubaw wpisując głupoty i mącąc na naszym wątku. Są takie osoby, którym się wyraźnie nudzi i sobie wchodzą i komentują. Nie dziwie się, że Jo---anna się wkurzyłaś, bo ja pewnie też bym się wkurzyła. To, że nie raz się wypisuje głupoty, to nie zbrodnia. Nikogo one nie obrażają. My się już na tyle znamy, że sobie :w twarz" potrafimy powiedzieć, a taki "świeżak anonim" bierze wszystko do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×