Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

dziewczyny mam takie pytanko, czy może się orientujecie, od piątku jestem na l4 i jest taka kwestia, że mam zwolnienie leżące i czy w razie kontroli zusu, bo przypuszczam, że taka będzie bo pracowałam zaledwie miesiąc to czy np. mogę siedzieć w ogródku jak jest ładna pogoda czy kategorycznie musze byc w domu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makrela z puszki
Tusia ma rację, dziecko na takim etapie ciąży jest zbyt małe aby mogło być widoczne wybrzuszenie spowodowane jego pupą czy inną częścią ciała, zapytajcie lekarza. To co czujecie to twardniejąca macica. A co do Joanny to nie dziwię się, że wzbudza kontrowersje bo jest bardzo irytująca i wydaje się być trochę głupiutka. I wcale mi nie chodzi o to, że się ciągle o coś boi, bo każda matka ma pełno obaw w ciąży, chodzi o sposób pisania i o to co powoduje te niepokoje. Teraz na mnie naskoczycie, bo tak jest już na forach, że broni się takich osób jak Joanna, mimo że dam głowę że irytuje połowę osób na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no:) najadłam się jak bąk, aż mi się skóra na brzuchu naciągneła;)a teraz idę poleżeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Izka ja juz od 10 rano spacerowałam z maluchami...troche zawiewa wiec na dzisiaj starczy....mam okna pootwierane:D wiec tez troche świezego powietrza nawdychaja:)w piątek wybieramy sie na lumpacze,moze cos znajde,moze dla Antosi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka jak lezace, to powinnas chyba byc w domu caly czas :( Moze zadzwon do ZUSu i sie spytaj? Cos tam nasciemniaj i sie spytaj, czy jak sie lepiej czujesz to mozesz usiasc sobie na dworze ;) Ja mam tez lezace, ale chodze normalnie. Ide sobie do sklepu, albo wyjezdzam na przyklad do rodzicow... Nastepnym razem poprosze juz lekarza o normalne zwolnienie jesli bedzie taka koniecznosc bo troche sie boje tez kontroli z zusu... Wprrawdzie nie slyszalam, zeby w moim rejonie robilo sie takie kontrole ale jakis strach jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuj, ale brzydkie imię wybrałaś dla swojej córeczki:P. Jeżeli K nie zgodzi się na Ninę albo Sarę, to może będzie Adriana:P Idz, idz tylko pamiętaj, różowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ja będę miała na pewno kontrole, bo krótko pracowałam. Wyobrażacie sobie siedzieć w domu całą wiosnę i lato :(. Nie ogarne tego. Ja do końca będę miała leżące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka nie dawaj Adriana :P Lepiej Adrianna - przez dwa "n". Ja mam imie, ktore podobnie sie konczy i cale zycie zmagam sie z bledami... Wiele ludzi ucina "a" na koncu i mysla, ze jestem facetem :P I potem wielkie zdziwienie :P Od dziecka tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja druga ciąża i dobrze wiem co czuje w środku. Może z nazwaniem tego "wybrzuszeniem" przesadziłam, ale mam tak że czuję twardy brzuch po jednej z części brzucha, a druga zupełnie miękka, tego się nie da opisać bo to się czuje:) po chwili tego już nie mam. W pierwszej ciąży ruchy czułam w 17 tygodniu, więć w drugiej może być wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego do konca lezace? Nie moga Ci tego zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
:)) oj ty...mówiłam o twojej kobirtcce:D..ja tam licze na Wiktora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka dlaczego brzydkie? he mój J też dziś powiedział że może damy Tosia :) a mi się jeszcze podoba Amelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia, tak naprawdę to każda z nas wie co czuje. Mi nikt nie wierzył jak powiedziałam, że pod koniec 16 tygodnia zaczęłam czuć pukanie. To było pukanko i jestem tego pewna. Teraz dostaje już kopniaki i to takie zauważalne. Wieczorem siedzę z mężem i patrzymy jak mała szajbuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drocze się z siostrą, Tosia to moja siostra, a Antoś to ładne imię :P Amefa, pewnie masz rację, ale to jest jedyne imię żeńskie, które wspólnie nam się podoba. oś czuję, że wojna będzie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia to ładne imię. Będę miałą leżące przez skurcze macicy. Może choć na same wakacje mi zmieni na chodzące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Tusia a nie tosia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też sie podoba Antoś, ale mojemu mężowi nie;/ dziewczynkę bym nazwała Marcelina, ale dla chłopca nie mam żadnego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy na początku po 8 imion męskich i 8 imion żeńskich wymyślone. Od kiedy wiem, że dziewuszka będzie to liczb ta uległa powiększeniu. Nie możemy z mężem dojść do porozumienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale oczywiście nikt się swoim nickiem nie podpisze. Nie żebym się obrażała i robiła fochy - po prostu nie zamierzam się denerwować czytając komentarze niektórych osób skierowane pod moim adresem, więc opuszczam ten watek. Nie sądzę abym tu jeszcze pisała. Powodzenia wszystkim przyszłym mamom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz sie uparl, ze jest Jasiek i koniec :P Nawet nie daje sobie powiedziec, ze moze to dziewczynka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna nie obrazaj sie. Przejmujesz sie tym, co pisza takie osoby? Skoro im sie to nie podoba to ich sprawa. Chcesz Nas opuscic, a kto CI doradzi tak jak kolezanki z forum? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, a skąd pewność, że to któraś z nas??? Jesteśmy dorosłe, i jeżeli ktoś kogoś irytuje, to raczej nie będzie ukrywał się pod jakimś innym nickiem, tylko wprost to napisze. Nie sądzisz?? Forum odwiedza sporo osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa nie możesz swojemu mężowi wystawić takiego numeru:P Musi być Jasiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Tak, ale nie sądzę aby te osoby czytały watek tak wnikliwie, że wiedzą co i kiedy pisałam. Jak już to czytają wybiórczo.. Poza tym nie wiem w czym moje komentarze są bardziej "głupiutkie" niż reszty dziewczyn na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Joanna,ale czym ty sie przejmujesz?zostan z nami i nie marudz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
a mój P chce Martynke:)zle mi sie to imie kojazy,a dla chłopca oby dwoje zdecydoaalismy ze będzie Wikuś-Wiktor:)albo Olaf:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka ale Maz zawsze mi obiecal, ze splodzi mi coreczke :P Moze sie za tydzien okaze kto ma racje :P Joanna szczerze mowiac to ja nie rozumiem nagonki na Twoja osobe... Co to komu przeszkadza, co Ty piszesz? To, ze czasem masz wiecej watpliwosci nie znaczy, ze jestes "glupiutka". Nie przejmuj sie tym, co pisza takie osoby... Ktos przeczyta kilka postow i zaraz ocenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×