Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Kurcze,może rzeczywiście.. Najwyżej będe później z mopem latać. :P Ale dzidź mnie łaskocze od środka. :P Kupiłam dziś body - na ciuchu, z Nexta za 4 zł, jeszcze z metką były. Niebieskie, ale chrem z tym, najwyżej dziewczynka będzie niebieska :P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/416bed44cbce3827.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładne body Joanna nie ma się co przejmować kolorami ja podobno będę miała dziewczynkę a ubranka mam w większości od siostry, która ma dwóch synków :-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna bodziaki przeslodkie, fajne sa te malutkie ubranka, ja na samym poczatku ciazy pokupowalam kilka ciuszkow a teraz dostaje od znajomych i rodziny wiec mam juz tego sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładniutkie, w ogóle takie malutkie ubranka mnie rozczulają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja nie mam od kogo wziąć, bo siostra ma 15 letnią córe i ubranka dawno oddane, a koleżanki to wszystkie w ciazy latają. Tak śmiesznie, bo wszystkie niemal jednocześnie. ;) Cóż, roczniki z wyżu demograficznego ;) Dziewczyny, macie uczucie jakby wam mrówki od wewnątrz po brzuchu chodziły? Dziecko tak łaskocze od środka, że to pojęcie przechodzi, jak zacznie mnie kopać w takim tempie jak smyra, to chyba zejdę z tego świata :P Miałam po drodze kupić zmywaki, został ostatni dość taki sfatygowany, ale nie, oczywiście zapomniałam i teraz znowu na tę wichurę wyłazić trzeba, bo naczynia w zlewie czekają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja wcześniej czułam łaskotanie ale teraz to czuje już kopniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Dzidzia tez dzisiaj pobudzona:P Na obiad mialam nalesniki wiec pewnie po tym slodkim tak lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja przeszła od razu od bąbelków do poszturchiwania matki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie jak Alcia, wczensiej jakby mi rybka plywaja i ogonem uderzala, a teraz to kopniaki ocraz bardziej intensywne, Alcia tez tak masz ze czasem Cie kopie bardzie po prawej a czasem bardziej po lewej, i roznie w zaleznosci od dnia?? Mnie wczoraj delikatnie kopalo, ze az sie wystraszylam ale dzis od rana daje czadu. Jak to jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę_smutna
zalozycielka topicu miala juz wszystkie dolegliwosci w ciazy, i mam wrazenie ze ciagle sie chwali czego to ona nie ma. np? zadala glupie pyt cos o kasie a potem dodala 'ja zarabiam marne 1500 a moj facet 7 razy tyle' albo 'posprzatalam kuchnie jadalnie, pokoj (...) i jeszcze mi zostaly 4 pokoje i cos tam '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę_smutna
juz nie wspomne o tym, ze codziennie robi badania, a kazdy wynik konsultuje z 5 lekarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam właśnie tak, że nie czuje jeszcze ruchów, tylko mam wrazenie że małe się tak przekręca że mi jedna srone brzucha wybula i mam twardą jak skała, druga część mieciutka, po chwila znowu się gdzieś chowa. W pierwszej ciąży też tak miałam tylko wtedy też i ruchy czułam, a teraz tylko takie wybrzuszenie, aż mnie to martwi. Mnie na szczęsce zapalenie dróg moczowym omija, ale za to cały czas mam tą białą wydzieline, na bieliźnie zostają też białe ślady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę_smutna
najlepiej przestancie sie kapac (to szkodzi dziecku) uzywac kosmetykow (wiekszej glupoty nie slyszalam, kosmetyki 'przenikaja' do plodu) a w waszym menu po za 100 tabletkami witamin powinna byc tylko woda. choc, moze i ona szkodzi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
ale czym ty sie martwisz kobitko???dzidzia zaczyna sie ruszac od 16-2tyg,u ciebie jeszcze wczesnie...bez obaw:P jeszcze poczujesz kopniaczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
invictia biała wydzielina w ciąży jest jak najbardziej fizjologiczna, poczytaj sobie o leukorrhea jak cię to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę_smutna
jestem obiektywna, i mowie wam jak to wszystko wyglada 'z boku' wiekszosc z was ma zdrowe podejscie ale nie ktorym przydalby sie terapeuta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
od 16-20:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Tak,wiele dzieczyn ma wszystkie mozliwe choroby w ciąży:)az czasem zle sie czyta,bez urazy....ale powinnismy sie cieszyc....ja tez mam rozne wydzieliny,to normalne w ciazy,wiele kobiet ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
trochę_smutna, a Ty to kto? Przychodzisz i obrażasz? tak, bodami też się dziś chwaliłam, wydałam na nie majątek - AZ 4 zł. Nikogo na nie nie stac, więc musze się pochwalić. Weź przestań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Co do dolegliwości, owszem,miałam ich dużo i Tobie nic do tego. Jesli przechodzisz lub przechodziłaś ciąże bardzo spokojnie to Twoje szczęście i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna przestań, może dziewczyna też jest w ciąży i dziś akurat ma gorszy dzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Albo ma do bani życie. A że ktoś coś pisze, w tym wiele rzeczy ja, nie oznacza zawsze, że się chwali. Chyba, że posiadanie kilku pokoi uważasz za szczyt marzeń. Bo ja nawet nie wpadłam na to, że ktoś mógł to tak odebrać. A jak napiszę co zrobie na obiad,to też się pochwale? Bo niektórzy salceson jedza? No masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do gorszych dni, to nie raz ja mam taki że mi każdy w domu z drogi schodzi;) momentami czuję się jakbym była przed okresem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Nie ma sie co kłucic,bodziaki słodkie,ale jesli dzieczyny pisza ze w 14-15tyg ruchow nie czuja...to normalne ze zbyt wczresnie na to..ja mialam tez wiele dolegliwosci w 1 ciazy,anemie,cukrzyce,i rozne stany zapalne,nadcisnienie itd.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia a wedlug Ciebie jesli ktos sie martwi nieprawidlowosciami to sie nie cieszy z ciazy? Wkurza mnie takie gadanie :/ Wiekszosc nas jest w ciazy poraz pierwszy i sie konsultujemy po prostu. Chyba to lepsze, niz dzwonienie z kazdym pierdolem do lekarza? Ciekawe, ktora z Was jest taka odwazna, ze boi sie napisac pod swoim stalym nickiem tylko podszywa sie pod inny, zeby cos "milego" Joannie napisac? Dajcie dziewczynie spokoj. Jest przewrazliwiona, ale zdaje sobie z tego sprawe. Po to sie tu "spotykamy", zeby porozmawiac o watpliwosciach i w miare mozliwosci sobie pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie trzeba sie starać mieć pozytywne nastawienie do zycia, choc czasme to trudne, bo gorsze dni miewamy teraz znacznie czesciej, bynajmniej ja:) dzsiaj na szczescie mam ten lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×