Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Plotka mozemy sobie reke podac :P Wszystko, co slodkie i niezdrowe to bym pozarla :) Nie moge sie opanowac w ogole... Jakby tego bylo malo to mam ogromny apetyt, a po zdrowszym jedzeniu np pomidorze boli mnie zoladek. Mam nadzieje, ze nie przytyje za duzo bo mi lekarz nie pozwolil ze wzgeldu na cisnieine :P Ide zaraz na sniadanie - kanapki z Nutella :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki macie puls? Ja od wczoraj mam kolo 80, a wczesniej zawsze kolo100... Dziwi mnie, ze tak sie obnizyl bo niby w ciazy jest wyzszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry we wtorek :) Ja wczoraj właśnie mężowi narzekałam, że Wy jecie takie dobre posiłki. Zdrowe i duże i kolorowe. Ja to wczoraj w siebie ledwo wcisnęłam dwie kromki z serkiem topionym, obiad: ryż, filet i surówka, na kolację: dwie kromki z polędwicą. O pomidorze czy ogórku nie ma mowy, bo mnie po nich ostatnio żołądek boli. Normalnie bunt na pokładzie. Czekam na świeże, ale to jeszcze parę miesięcy poczekam, a do tego czasu muszę jakoś jeść. Ryby - nie bo mi niedobrze i mam zgagę, Kurczak- też nie za bardzo, Inne mięsa - jakiś dziwny smak mają; sery- na siłę wejdą, ale bez satysfakcji. A ja zawsze miałam taką przyjemność z jedzenia, a teraz... tylko z rozsądku. Oby się zmieniło jak na babcinej działeczce zaczną rosnąć warzywka i owocki :) Nadrobimy. :) Na szczęście słodycze też średnio mi wchodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie pocieszylyscie bo myslalam ze za wolno mi serducho bije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie:) Black Rosssa ja mam to samo przeważnie po jedzeniu kiepsko się czuję, tak naprawdę to nie szkodzi mi tylko krupnik na ryżu i rosół, a zielsko w kazdej postaci powoduje wzdęcia, no może poza pomidorem, dobrze że chociaż owoce mogę jeść:) I jak tu zdrowo sie odżywiać jak wszystko szkodzi, ech...Może się to zmieni jak już ogródkowe zieleniny będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) p.KwiatPolny..20.........24..........17.07.2012 Alcia28.... .....28.........22........ .30.07.2012.......synek/córcia przyszlamama.25.........22..........30.07.2012 Igieleczka......21.........21....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........21..........03.08.2012 Talusia..........20.........20.........10.08.2012 Izka..............26........21.... .... 12.08.2012.........córeczka Nietutejsza..... 28.........20........ 13.08.2012 Unia77...........34.........20....... .15.08.2012.........córeczka Doti ..............24........19.........17.08.2012 Moniq123........27.........19.........17.08.2012 Inflagranti.......29.........19....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........18........ 24.08.2012 Oliwia27l ........28 ....... 18.........24.08.2012 Marti884.........28.........19.........27.08.2012........ Córcia Maja Danuti............24........ 18...... ...28.08.2012........corcia/SYNEK Maniusia89.......23........ 18.........28.08.2012 KAJKA30..........30.........17.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........18 ........01.09.2012.........synek/ ? Kama..............29.........18..... ...02.09.2012 Amefa.............23.........18.........03.09.2012....... Córka/Syn (?) Nika0503..........22.........17........05.09.2012 Jo--anna...........26.........17....... 06.09.2012..........córcia/? Polcia91...........20.........16....... 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 16........09.09.2012 Tala................21.........16........09.09.2012 Dagusia82.........29.........16........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........16........11.09.2012 Malentka...........24.........16....... 13.09.2012..........synus? Kaliwia.............24.........15....... 14.09.2012 Invictia.............24.........15...... .17.09.2012 Kasiulek91.........21.........15.... ...17.09.2012............synek? Plotka..............26.........15........19.09.2012...... .....corcia /? Tajeczka...........28.........14....... 22.09.2012 BlackRosssa........27........15..... ...22.09.2012............córcia/80% Ulci.................26.........14........25.09.2012 Tusia 21............23.........10........20.10.2012............có rcia/? **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE*************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek..........20..............11.03.12.............. synek........Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia, BlackRosssa u mnie to samo z warzywami. Owoce jakos wejda ale tylko wybrane. A po warzywach okropnie mnie zoladek boli i mdli :( Za to kanapeczki z Nutella albo serem topionym jak najbardziej wchodza :P Wszystko co niezdrowe :P Sni Wam sie czasem jedzenie? Ja w nocy przewaznie jestem bardzo glodna zwlaszcza nad ranem. Oczywiscie nic nie jem i sni mi sie jak szykuje obiad na nastepny dzien, albo jakies przysmaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma szans mi sie przyśnić jedzenie, bo jak tylko poczuje głód to się budzę :)i idę żołądek oszukać mlekiem, ale ostatnio mialam taka chęc na kartacze, mama mi zrobiła zjadłam 2 i potem 2 dni chorowałam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, mi się śnią teraz tak psychodeliczne sny, że czasem nie wierzę, że można mieć coś takiego w głowie :D Jedzenie też mi się śni. Przygotowuję potrawy itd. Najczęściej jednak mi się śni, że chcę siusiu, a wszystkie toalety w pobliżu są zamknięte, albo nie mają ścian i ja się wstydzę skorzystać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unia ja na poczatku jadlam wafle ryzowe w nocy bo mnie az mdlilo z glodu. Teraz staram sie szybko zasnac, bo zoladek jest glodny ale ja apetytu nie mam w nocy :P BlackRosssa mi sie tez czesto sni, ze chce mi sie sikac :) I to przewaznie wtedy gdy naprawde mi sie chce. Problem polega na tym, ze sni mi sie ze korzystam z toalety i wydaje mi sie ze to bylo naprawde :p A potem sie budze z bolem pecherza i sie zastanawiam czy sikalam naprawde czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, gorzej będzie jak w to uwierzysz i się obudzisz w mokrym łóżku ;) Nieraz w ostatniej chwili się obudzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRossa wlasnie tego sie najabardziej obawiam :P Czasem tez zdarza mi sie w ostatniej chwili obudzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dziewczyny,ma któraś jakies normy do badan krwi? Lekarz nadal na urlopie, ale udało mi się dostać wyniczki, jednak nie mam norm:P L:11.1 E: 4.45 HB: 12.8 HT: 37.8 plt: 171 L to pewnie leukocyty, e to erytrocyty, ale nie wiem w jakich granicach powinny być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna Plt 150-450 HB norma 6.80-11 leukocyty 3.50-10 erytrocyty 3.80-5.80 nie wiem, co to HT... Hematokryt? Jesli tak to ja mam norme 0.350-0.500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna wyniki masz ok, poza leukocytami, pewnie masz jakiś stan zapalny hemoglobina ładna także anemii nie masz erytrocyty tez ok, płytki i hematokryt tez w normach srodkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dzieki. :)mam katar i chyba znow stan zapalny po odstawieniu nystatyny. To moze podwyzszyc leukocyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hematokryt masz w wynikach pewnie podany w %, jeśli tak to jest w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hematokryt masz pewnie podany w %, jeśli tak to jest w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że może, Joanna ty bierzesz kąpiele w wannie o ile pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Tak,biorę,bo mam prysznic tylko przy wannie i ochlapałabym całą łazienkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak z waszymi włosami? bardzo Wam wypadają? ja mam długie prawie że do pasa, nie wspomne już o siwych odrostach.. ale samo mycie i suszenie takich włosów jest już dla mnie na tym etapie ciąży męczące i zastanawiam się co będzie dalej ;/ szkoda mi obciąć wiadomo nie po to je zapuszczałam, ale widzę po mału że to będzie konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia mi nie wypadaja, za to zrobily sie suche jak sianko :P I tez mnie strasznie meczy suszenie i mycie, a musze myc codziennie jesli mam zamiar wyjsc z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja nie widze większej różnicy we włosach, ale nigdy nie suszę ich suszarką, tylko schną same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja jak zwykle pisze z pracy :) Ja też mam długie kręcone włosy i strasznie mi wypadają więc nie jesteś sama :) Jeśli chodzi o kąpiele w wannie to biorę je codziennie. Dzisiaj miałam rano taką zgagę że myślałam że umrę najadłam się wcześniej śledzi w śmietanie :-) pewnie dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak masz ciągle problemy z tymi drogami moczowymi to lepszy byłby prysznic, bo w wannie to wszystko się łatwiej dostaje do środka, tak mam w książce napisane może spróbuj się przemęczyć i będzie lepiej z tymi stanami zapalnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Unia na to nie wpadłam ja tez miałam problemy i lekarz kazał mi przez całą ciążę łykać Lacibios Femine i juz jest ok ale od dziś biorę prysznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×