Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość MamciaJ
Kajka ale co Ci przepisal/ doradzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa wlasnie tez czytalam ze powinno sie 0,5kg na tydzien... Najpierw schudlam a teraz nadrabiam z zbyt szybkim tempie :/ Jestem zla na siebie, ze nie potrafie odmowic sobie slodkiego :( Juz jestem za gruba a co bedzie potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, Kochana, musisz ćwiczyć silną wolę i uważać z tym słodkim. Nie odstawiaj całkowicie, ale postaraj się ograniczyć. Ja to sobie taką metodę przyjęłam na "grzesznie zachcianki". Np. chce mi się czekoladę. Biorę dwie kostki, jedną daję mężowi i zjadam jedną. Mózg oszukany, bo wzięłam dwie :) Jak chcę dżemu, to smaruję cieniuteńko, żeby poczuć smak, a się nie najadać. Póki co ta metoda u mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram sie zastapic slodycze owocami. Niby tez cukier ale moze zdrowszy? W sumie to od niedzieli sobie tak pozwolilam na maksa :P Ale dzisiaj juz sie opamietalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział że nie ma za dużego wyboru jeśli chodzi o leki przeciwbólowe dla ciężarnych i że jak na razie mogę wytrzymać to wolałby mi nic nie przepisywać jak będzie bardzo dokuczało mam się zgłosić. Tylko doraźnie jak boli próbować ułożyć się w pozycji w której poczuję ulgę, można spróbować ciepłego lub zimnego prysznic na bolące miejsce, ćwiczenia na piłce, basen i starać się często zmieniać pozycje np. długotrwałe siedzenie, stanie lub leżenie w jednej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, że wiesz, że grzeszysz :) A to połowa sukcesu :D He he właśnie pomyślałam o nadchodzących Świętach. Tutaj silna wola nie będzie miała nic do gadania. Już czuję zapach babek ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dziś naszło na chipsy zielona cebulka oczywiście kupiłam ale zjadłam tylko kilka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa a ja uwielbiam mazurki :) Oczywiscie im bardziej slodkie i mdlace tym lepiej... :P Od dziecka jestem fanatyczka mazurkow :) A jeszcze moja siostra i ciocia wymyslaja zawsze nowe pyszne placki na swieta... I jak mam nie zjesc? Dobrze, ze wizyte u lekarza mam przed siwetami ;) Postaram sie jakos ograniczyc z tym slodkim i zobacze co mi na wizycie nastepnej powie doktorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajka ja tez cos takiego miałam ale jak juz wstaje z łóżka i rozchodzę to jest ok a te bóle u mnie pojawiają się jak dużo się narobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
Nie mowcie lepiej nic o babeczkach:P pysznosci.....a tez musze sie ograniczac,bo mialam troche glukoze podwyzszoną i boje sie ze moze dojsc do cukrzycy,w pierwszej ciąży ja mialam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jestem uzależniona od babki piaskowej mojej babci :) i od karpatki :) Niestety wizytę mam zaraz we wtorek po Świętach :) więc będę nadrabiać uśmiechem i urokiem osobistym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak spędzacie święta? bo my w tym roku niestety sami w domu. Mieliśmy jechac do mojej mamy ale w wielki piątek mam badania a we wtorek po świętach wizytę więc na 2 dni nie opłaca nam się jechać 700 km w jedną stronę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) o jakich Wy tu pysznościach piszecie, i jak tu sie nie skusić na coś słodkiego, ja już nie mogę się doczekać keksa i sernika mojej mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia, ja jadę do rodziców w ten weekend. Mąż dojedzie w Wielką Sobotę, a w Niedzielę po południu wracamy. Tak, to też bym tylko na 2 dni jechała. My mieszkamy ok. 4 h drogi od moich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam komfortowo bo mamę i teściów na miejscu, w pierwszy dzień chrzciny siostrzenicy a drugi pewnie u teściów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mmm, o jakich pysznościach wy tu piszecie. :) My w niedzielę wpadamy do Babci Rafała na śniadanie, później na 2 śniadanie bo mojego Taty i brata. Przyjeżdża też siostra :) Ja własnie posprzatałam i ledwo żyję. Zrobie jeszcze obiad i idę leżęć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
a co na obiadek dzis dziewczynki robicie??ja mam wątróbke w smietanie z cebulka:)i moze jakis budyn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki, ja wlasnie z zakupow wrocilam, kupilam kolejne getry bo w takich mi najwygodniej teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wychodzę po produkty obiadowe :) Dziś serwuję ziemniaczki z trocinkami (koperek i pietruszka), jajko sadzone, kefir. Tak mi się zachciało kefiru :D I muszę znaleźć małosolnego, bo padnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam krokiety z mięsem i barszczyk czerwony pewnie znowu wrócę około 20 więc juz nic innego nie wymyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja karkówke w sosie, ziemniaki z koperkiem i surówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Jakaś strasznie dziś nie do życia jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia21
pysznosci:)ja mam w zasadzie dwa obiadki,ja z mezusiem wątróbke z smietanka i cebulka z ziemiakami,a maluchą serwuje jajeczko sadzone,ziemiaczki z koperkiem ,potarta marchew i mleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alccia masz moze jeszcze linka do tych spodni z allegro, ktore pisalas ze wygodne sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti zaraz poszukam ale ja je kupowałam w styczniu więc dosyć dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Zarabiste! :) Zwłaszcza te brazowe balerinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×