Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

No laliśmy z moim J jak się okazało że je wygrałam za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna a rozmiarowo takie same jak standardowe rozmiary?? Alcia przesłodkie, ja narazie 1 sukienke zakupilam, zobaczymy co sie okaze na wtorkowym usg, czy maja nadal mają bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia jakie to piękne :) No te balerinki rozwalają :) Przecudne. Jakie one w rzeczywistości maciupcie będą :) Kupiłam te małosolne i właśnie euforycznie je zajadam :D Jak to mało ciężarnej potrzeba do szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie jadłam w tym roku małosolnych kurczę cieżko trafic u nas żeby nie były "kapciowate"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Tak, ja wzięłam rozmiar,który zawsze noszę. :) Ale dla świętego spokoju się jeszcze pomierzyłam i porównałam z tabelką, wszystko się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja zrobiłam tak pikantną tę karkówę że jej zjeść nie mogę i zagryzam ziemniakami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia, ja ostatnio się nabrałam i były właśnie kapcie. Tym razem byłam wredną i wybredną klientką i pomacałam je czy twardość jest odpowiednia. W końcu jak biorę całe 3 sztuki, to niech mi kitu nie wciskają, zwłaszcza, że jeszcze są drogie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa ja tez macam dlatego wiem że są "kapcie" haha ale kapustą kiszoną też się zadowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja chyba jakiś odwrotek, bo jedyną zupą której nie zjem gry Rafał przywozi jest... kapuśniak. Nie tknę tez kiszonej kapusty czy ogórków. I śledzi. A te rzeczy lubiłam przed ciążą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam ostatnio narobiłam śledzi w śmietanie i majonezie a taką miałam po nich zgagę że masakra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzisiaj zmierzylam swoj obwod brzuszka i mam 91 cm!!!!rosnie jak na drozdzach, pzred ciaza mialam kolo 63cm. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurcze, ale bolą mnie zęby. Jeden mam tak masakrycznie posuty, że prawie całego go zeżarło... I od niego drugi już się psuje. zawsze miałam słabe zeby, mam tez problem z dziąsłami i właściwie nie wiem co robić, bo panicznie boję się dentysty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna idź do dentysty. Zepsute zęby są bardzo niebezpieczne w ciąży. Bardzo łatwo o stan zapalny. Ja też się boję bardzo, ale w ciąży trzeba przynajmniej raz się wybrać. Zwłaszcza, kiedy wiesz, że coś tam się dzieje. Mówi się, że jest ciąża (ale już widać) i stosują inne znieczulenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna idź do dentysty ja tez byłam w 17 tyg i miałam małą dziurkę, którą zrobiła mi bez znieczulenia i naprawdę nie bolało ( ja tez jestem straszną panikarą jeśli chodzi o dentystę) oczywiście mówiła że może mi dać znieczulenie ale ja nie chciałam. Dziąsła mi też krwawią ale mam z apteki taką pastę na krwawiące dziąsła. Dodam że w sierpniu miałam zrobione wszystkie zęby a teraz jak poszłam to już miałam dziurkę dodatkowo kazała mi przyjść jeszcze przed samym porodem koniec czerwca początek lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale ta moja boli nawet bez robienia. To nie wiem jak miałaby mi ją zrobić,musiałaby mnie chyba na nieprzytomną wziąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna idź do dentysty bo ciąża niszczy zęby, żeby nie było gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej bym poszła nie chce cię straszyć ale uważaj żeby ci sie zęby nie popsuły bo w ciąży to jest bardzo możliwe. Moja siostra tez nie chciała iść w ciąży a jak urodziła to juz w ogóle czasu nie miała i zanim poszła to prawie wszystkie zęby robiła kanałowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki i przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam ale w sumie nie mialam kiedy bo szukamy mieszkania dla tesciowej i wogole wszedzie jezdzimy itp. ale dzis mala przerwa i mam chwile czasu po sprzatalam sobie mieszkanko tesciowa mnie wyreczyla z mycia okien bo mowi ze pozorny zawsze ubezpieczony i ze lepiej bedzie jak ona na te swieta umyje:) ale macie piekne brzusie az milo po patrze mogla bym to robic caly czas takie sa duze:) zaraz wam wysle swoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) p.KwiatPolny..20.........23..........17.07.2012.......có rcia 70 % Alcia28.... .....28.........22........ .30.07.2012.......synek/córcia przyszlamama.25.........22..........30.07.2012 Igieleczka......21.........21....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........21..........03.08.2012 Talusia..........20.........20.........10.08.2012 Izka..............26........21.... .... 12.08.2012.......córeczka Nietutejsza..... 28.........20........ 13.08.2012 Unia77...........34.........20....... .15.08.2012 Doti ..............24........20.........17.08.2012...córcia 99%:) Moniq123........27.........19.........17.08.2012 Inflagranti.......29.........19....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........18........ 24.08.2012 Oliwia27l ........28 ....... 18.........24.08.2012 Marti884.........28.........19.........27.08.2012........ Córcia Maja Danuti............24........ 18...... ...28.08.2012.......corcia/SYNEK Maniusia89.......23........ 18.........28.08.2012 KAJKA30..........30.........17.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........18 ........01.09.2012.....synek/ ??? Kama..............29.........18..... ...02.09.2012 Amefa.............23.........18.........03.09.2012....... Córka/Syn (?) Nika0503..........22.........17........05.09.2012 Jo--anna...........26.........16....... 06.09.2012..............córcia/? Polcia91...........20.........16....... 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 16........09.09.2012 Tala................21.........16........09.09.2012 Dagusia82.........29.........16........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........16........11.09.2012 Malentka...........24.........15....... 13.09.2012 Kaliwia.............24.........15....... 14.09.2012 Invictia.............24.........15...... .17.09.2012 Kasiulek91.........21.........15.... ...17.09.2012................synek? Plotka..............26.........15........19.09.2012...... .......corcia /? Tajeczka...........28.........14....... 22.09.2012 BlackRosssa........27........15..... ...22.09.2012...........córcia/80% Ulci.................26.........14........25.09.2012 Tusia 21............23.........11........20.10.2012..............c órcia/? **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE*************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek..........20..............11.03.12.............. synek........Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko powiem wam ze kazdy mowi ze wyglada na chlopaka a lekarz powiedzial ze siusiaka nie widac:P i nie wiem juz sama:) jak myslicie? ale moja znjajoma teraz ma rodzic w kwietniu i tez ma nisko brzuch i tylko pilke i bedzie dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti fajny ten twoj brzuszek:) no kobitki coraz bardziej sie zaokraglami nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak wasze piersi? rosna?bo powiem wam ze ja juz nie daje rade...co rusz musze nowe staniki kupowac bo jest masakra...wie teraz kupilam troche za duzy i jest ok czekam az bedzie znowu za maly:P a tu jeszcze mleka nie ma wiec nie wiem co bedzie pozniej hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×