Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Będzie tak jak mówisz, podniesie się i nie będzie uciskać długo, aż do momentu, kiedy sporo nie urośnie, wtedy znowu zacznie uciskać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest :) Ach ten błogosławiony stan :) ale mimo, że człowiek czasem narzeka, to i tak się cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dzien tez sikam co pol godziny :( Maksymalnie do 1,5godz czasem sie zdarza :P Troche to klopotliwe, jak gdzies jedziemy :( W nocy zauwazylam, ze wystarczy mi max 2 razy jak wstane. Az sie dziwie nad tym :P Dzisiaj tylko raz wstalam na siku... Z tym popuszczaniem to jest masakra... Tez mi czasem kilka kropelek poleci :( Czasem nawet tego specjalnie nie poczuje, dopiero widze, ze wkladka jest od moczu :( I oczywiscie wstydze sie tego :( Nawet maz nie wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja to nadal chora, ale mam wrażenie, że trochę mniej niż wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A po co ma wiedzieć. Takie sprawy lepiej zachowywać dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Czemu na stronie mojego lekarza jest napisane tak: USG prenatalne 3D/4D (między 20-25 tyg. ciąży) z dopplerem kolorowym 180 zł Nie robi sie tego od 18 do 22 tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna co racja to racja :P Bedzie lepiej spal jak bedzie mniej wiedzial :P Juz sie tak przyzwyczailam, ze na wizyty chodze z mezem i wszedzie go mam ze soba :P Jutro mam wizyte u kardiologa i chyba lepiej, zebym sama weszla? Co sadzicie? Nie bedzie glupio wygladalo, ze z mezem do kardiologa wchodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Bo 6tam rejestracja internetowa i sama nie wiem kiedy sie zapisac. 23 kwietnia wychodzi mi chyba 20 pelnych tygodni i 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa - nie głupio. Skoro tak wolisz, to masz do tego prawo. Ja tam swojego nie wpuszczam nigdzie. Mam wtedy więcej odwagi :) Tylko na USG ma pozwolenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie wlasnie przy mezu czuje lepiej :) Nieraz cos za mnie dopowie, jak zapomne i tez jak wyjde z gabinetu to nie musze mu opowiadac nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Zapisalam sie, bomyslalam, zemi wyjdzie badanie okolo 7 maja -mialam jakis trefny kalkulator, co wyliczal od daty zaplodnienia i wczoraj sie zczailam, ze cos wy szybciej macie te badania. Tj ktoras tam miala 13 kwietnia, a rodzi 10 dni szybciej niz ja. ja sie zapisalam na 23 kwietnia. :) Bedzie wtedy 20+5 :) Alesie ciesze, to juz tylko 3 tygodnie, a nie 5 lub 6 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połowa ciąży to ponoć 20-22 tc. moj gin zawsze daje mi przedzial, kiedy mam robic prenatalne czy połówkowe, teraz dostałam, 10-13.04. Ide 12, tj. 22tc 4 dn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Co dzis zjadlyscie? Bo ja niestety wlasciwie tylko malutkie sniadanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, ja mimo, ze na L4 pracuje cos tam w domu, wiec czasu mało. Za jakas godizne-dwie powinnam konczyc wiec myslalam zeby na obiadek zrobic kluseczki-dla mnie z rybką,a dla mojego z kurczakiem, surówke wlasnorecznie robiona juz mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja chyba zamowie jakiegos gotowca, bo nadal kiepskosie czuje a zjesc cos trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
marti, to Ty masz usg 13 kwietnia, nie? :) Ktory to bedzie tc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
U nas dziś będą pierogi z mięsem...tylko najpierw muszę je zrobić, a nie chce mi się na razie...:/ Jestem zła, teść półpasiec, siostrzeniec ospa, mąż jakaś infekcja (gorączka, ból gardła, głowy, ogólne złe samopoczucie). Wszyscy zawsze okazami zdrowia, ale mi jak zwykle pod górkę i jak jestem w ciąży to wszyscy chorzy...Wypas!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta sukienka taka sobie wlasnie jest w sumie jak ubralam koreczki do niej ladnie sie uczesalam ubralam rajstopki to nawet mi sie podobalo...:P no i to tylko na 15 minut bo tyle ponoc trwa cala ceremonia slubu cywilnego, potem na chwilke do domu na szampana i torta i jedziemy zaraz w gory wiec ta sukienka niby na chwile bedzie ubrana....no zobacze jeszcze moze jednak cos znajde. Ja tez sikam co pol godziny masakra jakas i tez mi sie zdarza popuszczac kilka kropel tylko ale jednak niekomfortowo sie czuje....ehh no sa plusy i minusy ciazy :)przejdzie po porodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis miesko na obiad tzn schabowe ziemniaczki i surowke zrobilam ale teraz mnie dopadla ochota na nalesniki z dzemem truskawkowym wiec zaraz pojde je zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy pijacie kawkę? ja piję 1 dziennie z 1 łyżeczki pół na pół z mlekiem-na taką dostałam przyzwolenia, a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja nie,bo nie lubie kawy :) Ale colami sie bardzo czesto zdarza, a to tez kofeina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dzisiaj kapusniak na obiad :P Teraz zamarzyl mi sie tunczyk i zjadlam kanapeczke :) Jestem bardzo zadowolona :P Kawki nie pije bo mam nadcisnienie, wiec chyba nie wolno :P A mam ochote ogromna napic sie takiej malej bialej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka w sumie to w tej sukience spedzisz max 2 godziny... Moze faktycznie nie warto szukac i kupowac innej? Na koscielny zaszalejesz i sprawisz sobie wymarzona kiecke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa dokladnie tak samo mysle, sukienka nie jest wystrzalowa...to prawda...ale slub trwa 15 minut jest o 13 i my o 15 wyjezdzamy juz w gory zeby zajechac chociaz na 19-20 wiec jak tylko przyjdziemy do domu na tego torta i szampana to sie przebiore w cos wygodnego gotowa do podrozy :P takze jak sie w nia zmieszcze to chyba w tej pojde....:) jak dolozylam ten zakiet to calkiem calkiem wygladam heeh:P w ogole chcialam se wloski farbnac tzn odrosty blond zrobic , balejaz, i powiedziala mi fryzjerka ze to roznie bywa w ciazy, jedne wlosy przyjmuja fajnie farbe frugie w ogole nie nabieraja nowego koloru, nie wiem teraz czy farbowac te wlosy czy nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa a co do kawki to jak masz ochote to napij sie, raz nie zaszkodzi, ja sobie robie w filizance sypie pol lyzeczki zalewam 1/2 woda i reszta mleczko...:) jest bardzo slaba :) taka w sam raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam konsultacje z kardiologiem to zapytam o ta kawe :) Codziennie nie musze, ale czasem mnie taka wielka ochota nachodzi, ze szok :P Kiedy dokladnie macie slub? Mam nadzieje, ze wrzucisz nam jakas fotke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti nie wiem czemu Amefa i Joanna otworzyly... Amefa zapytaj mysle ze Ci raz na kilka dni pozwoli :) taka slabiutka nie zaszkodzi na pewno...:) slub mamy 28 kwietnia pewno ze wrzuce fotki :) a za rok chyba 31 sierpnia koscielny:P:) zastanawiamy sie jedynie nad piatkiem czyli 30 sierpnia lub sobota 31, terminy sa wolne ti i tu i dla orkiestry i na sali ale mysle tu tylko o gosciach, jak zrobimy w piatek to sobota poprawiny i niedzielka jest dla nich do odpoczynku w sumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×