Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Ulci
Black Rosssa ja mam dopiero wizytę na 20.30, a biorąc pod uwagę poślizg to pewnie wejdę o 21.30...:( Nowa_84 ja też jestem z Torunia :))))) Amefa, koniecznie daj znać jak ta bluzeczka!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia89 gratuluje synka :) dziewczyny pokusilo mnie i pofarbowalam wlosy szamponem koloryzujacym bez amoniaku od razu lepiej sie czuje :) wkoncu mama jakos musi wygladac na swieta :p mezowi nic nie mowilam jest w pracy ciekawe czy jak wroci to sie skapnie?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hEJKA :) Joanna, nie zamartwiaj sie :) Przeciez nie wdychasz tego Kreta codziennie. Uszy do gory! Mam kolezanke, ktorej w drugiej ciazy tak srodki do czyszczenia pachnialy, ze wytrzymac bez nich nie mogla :P Potrafila spryskac czyms wanne, zamknac sie w lazience i tak siedziec i wachac - To jest dopiero masakra :D a synka urodzila zdrowiutkiego :) Dziewczyny, Musze cofnac to co wczoraj powiedzialam na temat Palmersa. Nie wiem co ja na tym swoim brzuchu widzialam ale nie mam ani jednego rozstepu :) maz tez szukal hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka mezus na pewno zbadal dokladnie centymetr po centymetrze wiec predzej mialas jakies omamy wzrokowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti mi tez ostatnio lekarz mierzyl udko, ale nie powiedzial mi ile to jest cm "wzrostu" :( Kosmetyczka mi powiedziala, ze pewnie bede miala dziewczynke, bo mi urodw odebralo :p Nie wierze w przesady, ale marzy mi sie corcia, ktorej bede czesac warkoczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja tak leze w lozku i was podczytuje :) Pije herbatke z lipy, mam nadzieje, ze jutroi bedzie lepiej, bo kinol mam tak czerwony, ze masakra.. leci jak z kranu. gardlko na szczescie przeszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa z tymi przesadami to różnie jest. Moja siostra bardzo nieładnie wygladala w ciąży i ma synka, ja jak byłam w pierwszej ciąży to każdy mi mówił że tak ładnie wyglądam, teraz też ładnie wyglądam i znowu będzie corcia:) sama nie wiem czy na to jest reguła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna - nie daj się przeziębieniu :) Mi na moje też pomogła ta herbatka z lipy. I mleko z miodem, a na kaszel syrop z prawoślazu :) Ciuszki świetne kupiłaś. Masz niezły fart :) Ulci - ja zawsze miewam na wieczór wizyty i trafia mnie jak jest poślizg, bo mi w poczekalni ciśnienie rośnie jeszcze bardziej :) Maniusia - gratuluję synka :) Doti - brzusio śliczny :) Moj też już powoli rośnie, bo dziś nie zapięłam się w mój polarek. Musiałam wygrzebać z szafy brata bluzę, bo nie przewidziałam takiego scenariusza i nie zapakowałam do torby więcej rzeczy :) Już jak jechałam był na styk, ale wczoraj mnie za bardzo cisnął, a dziś brakło parę milimetrów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia ja wiem, ze to roznie bywa i dlatego nie wierze w przesady ;) Moje marzenie o coreczce jest tak wielkie, ze chwytam sie kazdego "znaku", ze moze bedzie dziewczynka :) Oczywiscie bardzo bede sie cieszyc z synka :) Ale ta mysl, ze bede prasowac sukieneczki i czesac warkoczyki wciaz mnie przesladuje... BlackRosssa to maz bedzie musial Ci dowiezc ubrania :P Zebys na swieta nie wystapila w bluzie brata :P Chociaz ciezarnej to podobno wszystko przystoi :P Joanna super, ze wracasz do zdrowia :) Popros jeszcze Rafala, zeby kupil Ci Acatar Fast. To woda morska w sprayu z olejkami eterycznymi - oczywiscie dozwolona w ciazy :) Pomaga na katarek i zatkany nos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi Amefa, odświętną tunikę na szczęście zapakowałam :D Choć i tak za każdym razem jak mąż dzwoni to mi się przypomina co powinien jeszcze zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
na kolejne swieta beda do spakowania 2 torby zeby gdzies wyruszyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
moj tatus chyba cos czul bo ostatnie auto jakie nam kupil juz bylo combi i wlasnie mowil... "musi byc miejsce na wozek";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Marti patrzę na twój termin i mi się nie zgadzał więc sprawdziłam raz jeszcze. Mam teraz 18+3! Czyli wg kalendarzy internetowych jestem w 19tym tygodniu. Termin mam na 1.09 wg komputerowych obliczeń lekarza, a wg długości trwania moich cykli 31.08 czyli w sumie niewielka między nami różnica :) I rzeczywiście jesteśmy równolatkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Ulci a chodzisz już gdzieś do szkoły rodzenia? Ja dostałam od lekarza wizytówkę położnej co prowadzi zajęcia w szpitalu na Bielanach, ale jeszcze do niej nie dzwoniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa jutro dam fotki bo kolezanka jutro przyniesie dzis cos jej wypadlo... to jak ja bede u lekarza w 18t3dniu to tak jakbty juz w 19 wg internetowych kalendarzy ciazowych, to chyba moge wtedy spokojnie robic to polowkowe badanie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Malentka a co to jest to połówkowe badanie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
znowu strasznie boli mnie brzuch.. sama nie wiem czy to nornmalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
juzmozna, od 18 do 22 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to połówkowe mam 13 kwietnia czyli 20t5d bedzie wypadac, wtedy ponoc sa dokladne pomiary maluszka glowka, nozki raaczki itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Już znalazłam w necie co to za badanie. Mi lekarz na bieżąco wszystko sprawdza, bo za każdym razem mam usg, ale na temat np. ilości wód płodowych czy nerek nic nie mówił. Następną wizytę mam za 3tyg. to może wtedy będzie ustalał te wszystkie parametry. A jeszcze mam pytanie dziewczyny: na ostatniej wizycie lekarz mówił że mogą się pojawić bóle więzadłowe i będą trwały do 31tyg, a w związku z tym, że macica jest fizjologicznie skręcona w prawą stronę, to może bardziej boleć właśnie po stronie prawej. Czy macica jest u wszystkich kobiet skręcona w prawą stronę czy tylko u mnie? Mówił Wam coś lekarz na ten temat?? Ciekawa jestem jak to się ma do porodu-czy to nie grozi np.jakimiś komplikacjami. Mam świetnego lekarza, ale ciołek ze mnie, bo wstydzę się zadawać mu pytania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Kurcze piszę posta, który nie pojawia się na forum i muszę zaczynać od nowa :/ Jo------anna mi lekarz na wizycie tydzień temu powiedział, że teraz normalne będą bóle brzucha na skutek rozciągających się więzadeł. Ból może być stały, tępy lub nagły po wstaniu np. z łóżka. Może też promieniować do pachwin i wszystko jest normalne do 31 tygodnia. Kazał mi brać nospę i magnez, dopiero kiedy to nie pomaga, a ból jest tak silny, że budzi mnie np. w nocy to można zacząć się niepokoić. Spróbuj może z nospą. Jedna rzecz mnie tylko zastanawia. Powiedział, że macica jest fizjologicznie lekko skręcona w prawą stronę, więc ból może być większy właśnie z prawej strony. I tak się zastanawiam, czy tylko ja mam skręconą w prawo, czy większość kobiet tak ma. Czy Wam lekarz coś na temat skrętu macicy mówił ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Ech, z opóźnieniem ale jednak post się pojawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dzieki :) no mi tez kazal brac magnez i nospe, ale na razie nie boli tak ze ciezko wytrzmac. :) Tzn nie caly cas, etapami i przestaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mi nic nie mowil na temat skretu macicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki Nowa mi lekarz też nic nie mówił ale ja właśnie mam takie bóle. Dziewczyny moje kochane jestem po pierwszym dniu w szkole rodzenia i powiem wam że było super :) Joanna ty powinnaś chodzić myślę że lekarz i położna, którzy to prowadzą by cię uspokoili w kilku kwestiach :) dowiedziałam się że nie wolno głaskać brzucha bo wtedy macica twardnieje no i oczywiście boli nas brzuch i robi się twardy. Można na nim trzymać rękę itp ale żeby nie masować ... a ja to robiłam bardzo często zresztą mój J też. Ogólnie było wesoło i dowiedziałam sie naprawde bardzo duzo :) A jeszcze jedno w piątek mam badanie krwi z glukozą i położna radzi żeby przed takim badaniem ze dwa dni wcześniej ograniczyć słodkie typu zjeść pączka i zapić colą haha bo wtedy mogą wyjść mylne wyniki i jak wychodzi wysoki cukier to biorą do szpitala na badanie krzywej (nie sądze że każdy ma tak robić ale wydaje mi się że to dobra rada..) a dzisiaj czekam mnie podróż do warszawy ponad 400 km i powrót tez dzisiaj w nocy buuu mam nadzieję że dam radę :) Powiem wam dziewczyny że obawiam się za każdym razem USG że lekarz zmieni zdanie co do płci ja już mam tyle ubranek dla naszej córeczki że jak okaże się ona synkiem to bedzie chodził np w body z hello kiti haha. Zresztą myślę że znajdą się na tym forum chętne na sukienki :) Fajnie że niektóre z nas rodzą we wrześniu (ja mam koniec lipca, początek sierpnia) bo ja chętnie pozbędę się za małych ubranek :):) Ok kochane nie zanudzam was i biorę sie do "pracy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) p.KwiatPolny..20.........24.........17.07.2012........có r cia 70 % przyszlamama.25.........23..........30.07.2012........... ..synek/? Alcia28.... .....28.........22........ .03.08.2012.....synek/córcia Igieleczka......21.........21....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........21..........03.08.2012 Talusia..........20.........20.........10.08.2012 Izka..............26........22.... .... 12.08.2012...........córeczka Nietutejsza..... 28.........20........ 13.08.2012......... synek Jaś Unia77...........34.........20....... .15.08.2012 Doti ..............24........20.........17.08.2012..........córc ia 99% Moniq123........27.........19.........17.08.2012 Inflagranti.......29.........19....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........18........ 24.08.2012 Oliwia27l ........28 ....... 18.........24.08.2012 Marti884.........28.........20.........27.08.2012....... Córcia Maja Danuti............24........20...... ...28.08.2012......corcia/SYNEK Maniusia89.......23........ 18.........28.08.2012 KAJKA30..........30.........17.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........19 ........01.09.2012..........synek/ ??? Kama..............29.........18..... ...02.09.2012 Amefa.............23.........19.........03.09.2012....... Córka/Syn (?) Nika0503..........22.........17........05.09.2012 Jo--anna...........26.........18....... 06.09.2012..........synek/? Polcia91...........20.........16....... 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 16........09.09.2012 Tala1011101190_.21........18........09.09.2012......... .synek Staś Dagusia82.........29.........16........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........16........11.09.2012 Malentka...........24.........17....... 13.09.2012 Kaliwia.............24.........16....... 14.09.2012 Invictia.............24.........17...... .17.09.2012........./córcia 80% Kasiulek91.........21.........16.... ...17.09.2012...............synek? Plotka..............26.........16........19.09.2012...... .......corcia /? Tajeczka...........28.........16....... 22.09.2012..............córcia/? BlackRosssa........27........16..... ...22.09.2012..........córcia/80% Ulci.................26.........16........25.09.2012..... ......córeczka/? Tusia 21............23.........11........20.10.2012.............c rcia/? **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE*************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek..........20..............11.03.12.............. synek........Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) Alcia ja tez za miesiac zaczynam szkole rodzenia dokladnie 8 maja przypada kurs :) juz sie nie moge doczekac:D o tym glaskaniu brzuchu wlasnie juz tez kilka osob mi mowilo zeby tego nie robic.. co do tego polowkowego badania to zobaczymy co mi lekarz powie bo on tez taki raczej dokladny jest ze moze bedzie mi kazal sie umowic jeszcze raz na to badanie czyli w 20 tygodniu ciazy skoro wtedy wychodza najlepsze wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka ja miałam połówkowe w 20 tyg 4 d. I faktycznie wszystko było elegancko widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×