Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

no mi wizyta wtedy przypadła w 19 tyg tylko ja na USG połówkowe jezdziłam do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/137bae139a31a129.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aa5ab640dd878e7f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ad9386134ade6b2d.html Dziewczyny kolezanka mi wlasnie podrzucila sukienke ze swojego cywilnego szczerze mowiac tak sobie mi sie podoba ale przymierzylam, to jest rozmiar 40 wiec luzna jest w piersiach i z tylu na plecach mi glupio odstaje ale mowila ze mam z nia zrobic co chce bo jej sie nie przyda....co o niej myslicie? tak szc zerze?:P do tego mi jeszcze podrzuci takie ladne bolerko pasjace do sukienki z dlugim rekawem jak znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mi się nie podoba, wygląda jakby okleili Cie taśmą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
dziewczyny ostatnia miesiączka 1.12.11 cykle co 28 dni kiedy połówkowe? Ja myslałam, że na początku maja, ale to wychodzi jeszcze w kwietniu, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ladnie wygladasz :) Na pierwszym zdjeciu faktycznie troche, jakbys byla biala tasma owinieta... Ciezka sprawa :P Z jednej strony ladnie Ci w niej, ale z drugiej na niektorych zdjeciach wypada niekorzystnie. A ze slubu bedziesz miala przeciez zdjecia robione... Trzeba to porzadnie przemyslec, zebys nie zalowala ogladajac za jakis czas zdjecia slubne. Szkoda, ze nie jest cala w tym jasniejszym kolorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna wedlug mnie dobrze by bylo do konca kwietnia max. Ja mam 26 kwietnia i to bedzie 21+5, ale skonsultuje jutro z lekarzem czy wczesniej nie zrobic. Mysle, ze w Twoim przypadku optymalnie by bylo kolo 20 kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wiecie ile z zusu mi przyszło na 2 tygodnie? 400 zł. Przyjdzie jeszcze 600 za kolejne dwa. A samych opłat takich jak rachunek za tel czy kredyt mam na 750 zł. Czuję się podle, ze za wszystko płaci Rafał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna to i tak duzo. Ja za miesiac dostaje 900, bo pobieraja jeszcze jakas zaliczke na podatek czy cos i wyplacaja sporo mniej niz wyplata :P Planujecie slub z Rafalem? Pogadaj z nim o tym, ze Ci niezrecznie... Ja mieszkalam z mezem jeszcze przed slubem i byl taki okres, ze nie pracowalam. Tez mi bylo wstyd, ze nie mam swojego dochodu, ale jakos o tym pogadalismy i z czasem sie przyzwyczailam :) Zyjecie w takim zwiazku jak malzenstwo, zedziecie mieli dziecko... Powinnas sie czuc jak zona :P Czasem tak jest, ze tylko maz pracuje, a zona sie zajmuje domem i dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie wiem czemu tym razem przyszlo 400 zamiast 600, pewnie sobie za święta odjęli. Gadałam o tym z Rafałem, on mi nic nie wylicza. teraz tez do niego napisalam, bo od rana zly humor. Napisał: oj tam nie przezywaj w tej polsce tak wszyscy maja dlatego 70% ludzi siedzi jeszcze na garnuszku rodzicow a to nie twoja wina bo masz szkole, prace a ze placa glodowe pensje to co zrobisz. moze kiedys sie zmieni. kase na razie mamy wiec nie ma co przezywac. zadzwon do zusu i zapytaj sie czemu dostalas mniej Ale rozumiesz o co mi chodzi. jakbym mieszkala sama to bym umarla z glodu razem z tym dzieckiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie mieszkasz sama! Masz partnera, ktory jest ojcem dziecka i jego obowiazkiem jest pomagac w utrzymaniu dzidziusia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, czytam intensywnie co piszecie, tzn. że nie dostajecie 100% wynagrodzenia. Myślałam, że tak będzie. Zaskoczona jestem. Ile mniej niż wypłate dostajesz Joanna, jeżeli można wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale jak na razie dzidziuś siedzi w brzuchu, a on utrzymuje mnie.. 5 lat studiów,praca w zawodzie. O kant dupy rozbic takie studia. kasjerka w Biedronce więcej zarobi. Nie obrażając kasjerki, bo to bardzo potrzebna praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Hej :))) Nowa_84 nie zapisałam się do żadnej szkoły rodzenia i chyba nie będę chodziła... Mama mi czytała o szkole organizowanej właśnie przez bielany, zajęcia prowadzi dr Drożdzal, o ile dobrze pamiętam. Zajęcia są darmowe i odbywają się w gimnazjum nr 3 (żółta szkoła na żwirki i wigury).Było jeszcze napisane, że z uwagi na ilość chętnych zapisywać się w okolicach 13 tygodnia ciąży. To tyle co pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ZUS wysyła pieniążki w częściach, co 2 tygodnie??? Też nie wiedziałam. Pytam, bo jestem dopiero 2 tygodnie na l4 i teraz mi biuro jeszcze płaci i nie wiem czego się spodziewać później:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja wlasnie pracowalam jako kasjerka w jednej z sieci marketow. Po awansie i podwyzce zarabialam max 1200... Szczerze mowiac, wolalabym pracowac w przedszkolu, bo jest to praca moich marzen. Nawet za 1000zl... Tez jestem po studiach, a pracowalam fizycznie w zupelnie innej dziedzinie. Ciesz sie z tego, co masz. Przynajmniej masz umowe na stale. Moja szefowa dawala umowy na rok i nie przedluzyla mi, gdy zachorowalam i bylam na zwolnieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka ZUS wysyla Ci pieniadze po kazdym skonczonym L4. Jesli masz na trzy tygodnie, to dostaniesz kase za trzy tygodnie po skonczeniu zwolnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Wiesz, u nas jest małe miasto. ja w przedszkolu miałam 1350 na rękę. Ale fakt, żepo 6 h dziennie. Teraz zus jakieś potrącenia sobie robi i wychodziło 1240, w tym miesiącu jakoś w kulki polecieli.. A mi płaci co 2 tyg bo ja mam co 2 tyg zwolnienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, dzięki Amefa. A długo czekałaś na pierwszą wypłatę z zusu czy wszystko odbyło się w terminie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak dobrze. Tez mieszkam w malym miasteczku i u nas totalnie nie ma pracy :/ Pozostaje mi tylko dojezdzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka wczesniej mi placili kilka dni po skonczeniu zwolnieina, teraz musze czekac 2 tygodnie nie wiedziec czemu... Jak zadzwonisz do nich, to Ci zawsze powiedza kiedy bedzie wyplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mi sie snil moj porod :) I ze przewijalam dziecko na stole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ostatnio się śniło, że poroniłam. Ze dzidzia pod ciśnieniem wyskoczyła ze mnie wraz z pępowiną i maleństwo leżało na moim udzie. było wielkości dużego paznokcia. I powiedziałam mojemu mężowi, że ma ze mną do szpitala jechac bo poroniłam, ale, że to jest dziwne, bo nasza dzidzia jest większa ma 20cm, a to jest maleńskie. Spłętowałam to, że zapewne zaszłam w ciąże, będąc w ciąży i wtedy sie obudziłam. Głupie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka co najmniej dziwny ten sen :P Teraz w ciazy jak widac wszystkim nam sie takie pierdoly snia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w środę. Dziewczynki, ale mnie dopadł problem. Na ostatnim USG lek. mówił, że dziecko jeszcze nisko i głęboko umiejscowione itd. Uspokoił, że zacznie się podnosić i wszystko będzie dobrze. No i się podnosi... tylko, że chyba uciska mi na sam pęcherz, bo siusianie w ciągu dnia co 30min - 1g. Chyba, że poleżę na boku, to wytrzymam dłużej. W nocy śpię na boku i siusiam tylko 2 razy. Wiecie co jest najgorsze? W ciągu dnia popuszczam. Nigdy mi się to nie zdarzało, a od kilku dni (w zasadzie od początku tego 16 tyg, kiedy to brzuszek intensywniej mi wyrósł) ucieka mi po kropelce. Muszę zmieniać co chwilę wkładki, bo mam schizę, że śmierdzę. Ćwiczę Kegla, ale cóż z tego... :/ Mocz zdrowy, bo zbadany na świeżo, więc to nie zapalenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stres noca wychodzi, jak za dużo myślisz. Każda z nas całymi dniami myśli o dzieciątku, żeby tylko zdrowe było i potem kończy się to takimi snami:). Od jutra zaczynam 6 miesiąc, każdego dnia jest bliżej rozwiązania i każdego dnia bliżej do tego upragnionego spotkania:). Ależ chciałabym już mieć moje dzieciątko w ramionach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
BR, jawlasnie okolo 16 tc tez tak mialam, aleprzeszlo. Z tym ze u mnie bylo po fakcie. Skorzystalam, 2 - 3 min i uciekala kropelka. Ale przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B...R.... popuszczanie to ponoć normalna sprawa. Mojej szwagierce się to trafiło 2 razy w mieście, a co najgorsze, nie były to kropelki:P Trzeba przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie liczę na to, że za chwilę dziecina zmieni miejsce pobytu na nieco wyższe i trochę mi przejdzie. Ja mam straszną fobię na temat higieny i zapachu moczu (pewnie przez pracę w szpitalu). Przeżyć przeżyję :) Już obczaiłam mini wkładki z neutralizacją tegoż zapachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×