Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

kurcze dziewczyny przepraszam Was to forum ciazowe a ja tu nawijam o sukienkach i slubie....wiecej nie bede :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć jestem wrześniówką to mało udzielam się w tym topiku, ale myślę że obydwie są piękne i rzecz gustu czy krótka czy długa, Ja niedawno też szukałam sukienki i kupiłam którką beżową bombke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dluga mnie zachwycilam taka zwiewna i delikatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
BlackRosssa Ty narzekasz, że co pół godziny lub godzinę, a ja tak miałam nawet przed ciążą.. masakra! Niby jestem zdrowa i wszystko ok ( już tak mam i tyle). A teraz to czasem ledwo wyjdę z toalety i już czuję, że mi się właśnie pęcherz od nowa napełnił :/ lekarz mówi, że to normalne i mino bakterii w moczu nic więcej nie skomentował. A ja biedna wychodzę na spacer i już obczajam gdzie tu by łazienkę znaleźć. Knajpy, urzędy, znajomi,galerie, kina - muszę tak obierać trasę, żeby dojść :) Z popuszczaniem na szczęście tylko problemu nie mam, ale wątpię, że się przed tym uchronię w III trymestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Jo------anna USG 4D miałam już w 17+3 tc, ale maluch jest wtedy jeszcze taki stworkowaty i nie widać ładnej buźki więc lepiej poczekać. Ja chyba będę miała teraz na każdej wizycie, bo lekarz po prostu przełącza ze zwykłego usg na 4D i żadnej dodatkowej kasy nie płacę, chociaż na stronie jest napisane że to kosztuje 250zł. Może dlatego że jestem stałą pacjentką mam to w pakiecie.Chodzę do niego prywatnie cały czas. Ja dziś zjadłam talerz bobu, a teraz gotuję zupę jarzynową dla mojego męża. Nie wiem czemu, ale brzydzą mnie ryby i mięso, a w ciąży właśnie powinno się to jeść. Łykam witaminy z kwasami omega i jem dużo produktów mlecznych, ale chyba brakuje mi wit. B12 przez to, bo mimo hemoglobiny w normie mam niski hematokryt i wysokie mchc - czyli mam za mało erytrocytów i to też anemia. Nie wiem jak się zmusić do mięcha, warzywa to za mało niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka nie dziekuje... ja wlasnie probuje przestac plakac ale nie da sie.. :( W poniedzialek rodzice dostali w koncu rozwod, nie zeznawalam bo w ost chwili matka chciala zeby bylo bez orzeczenia o winie. A dzisiaj sie wyprowadzali ona i bracia, najbardziej mi szkoda najmlodszego bo z nim teraz bylo spoko tylko z nim rozmawialam, ale moze czasem przyjedzie :( jeszcze jak tata sie wyprowadzi to zostane sama z dzieckiem w tym wielkim domu. Teraz u babci siedze bo nawet nie mam po co tam wracac, nie chce wczoraj robilam glukoze, dalam cytryne do tego mozna bylo i wynik ok, ale teraz najmniej mnie to interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka nie dziekuje... ja wlasnie probuje przestac plakac ale nie da sie.. :( W poniedzialek rodzice dostali w koncu rozwod, nie zeznawalam bo w ost chwili matka chciala zeby bylo bez orzeczenia o winie. A dzisiaj sie wyprowadzali ona i bracia, najbardziej mi szkoda najmlodszego bo z nim teraz bylo spoko tylko z nim rozmawialam, ale moze czasem przyjedzie :( jeszcze jak tata sie wyprowadzi to zostane sama z dzieckiem w tym wielkim domu. Teraz u babci siedze bo nawet nie mam po co tam wracac, nie chce wczoraj robilam glukoze, dalam cytryne do tego mozna bylo i wynik ok, ale teraz najmniej mnie to interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja wiem, ze dzieciatko jeszcze trooszke kosmitkowate, ale skoro jade na polowkowe,a kolejne usg czeka mnie okolo 30 tygodnia ciazy, bo Rafal z tych zeschizowanych,wiec zal nie skorzystac ;) Ja dzis zjadlam tylko jajecznice na cebuli - z jednego jajka i 1 cebuli :P 3 rzodkiewki,kawalek ogorka i kurczaka ostro polanego sosem czosnkowym. Wypilam herbate z lipy, kubek mlekazmiodem, herbate z malin i herbate z zurawiny. Teraz robie syrop z cebuli. Choroba chyba powoli przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Mmmm sos czosnkowy... to jest pomysł :-) !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kwiatku, przykre to co piszesz.. Tyle par sie teraz rozstaje.Moi rodzice niby nie maja rozwodu, ale mama przyjezdza raz do roku. A kontakt z bratem na pewno sie nie urwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna zgadza się już nieźle się zaokrąglamy, u mnie 20tydzień i też nie da się ukryć, że w ciązy jestem a budowę mam chyba podobną do Ciebie tylko wyższa jestem. Mnie to bardzooo ciesszy, bo ciąża to stan, w którym chciałam być i fajnie patrzeć jak się zmieniamy, a maleństwa są coraz większe i dzieki temu ich szanse z tygodnia na tydzien rosną gdyby coś.. u mnie dzisiaj kolo 20 stopni, wlasnie z parku z psiakiem wrociłąm powietrze takie, że chce się zyc:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
malentka niby sukienka na 15 minut ale... to jednak Wasz slub...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ moj M mowi tak samo:P Kwiatku tak czasem w zyciu bywa...Twoi rodzice podjeli taka decyzje ale Twoj kontakt z bratem sie nie urwie jesli na to nie pozwolicie :) teraz masz taki dni przxykre w Twoim zyciu ale to sie wszystko odwroci jak zobaczysz na swiecie swoje malenstwo...nie bedziesz juz sama....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maltenka - przeglądnęłam zdjęcia sukienek. Na moje ooko, to i ta od koleżanki elegancka, jak dobierzesz dodatki. Tek żakiet, biżuterię i butki. Allegrowe też ładne. Zwłaszcza ta długa :) Poznański kwiatku - trudna Twoja sytuacja teraz, ale pamiętaj, że dasz radę i jesteś silna. Dla siebie i dla dzidziusia. Zobaczysz, w końcu zaświeci słońce dla Was. Jo---anna - no brzuszek imponujący :) Dobrze, że Ci trochę lepiej :) Nowa_84 - ja też tak planuję wycieczki. Jak w trasie nie ma ubikacji, to wybieram inną ;) Mart - ja kawę bardzo lubiłam przed ciążą. Teraz nie piję, bo nie czułam potrzeby, ale jak o tym zaczęłyście pisać to mi się zachciało ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ktore miały już połówkowe. Bylyście prywatnie? ile trwało i co sprawdzali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zapominiałam. Jak ciąża zmienia smaki i światopogląd :) Nienawidzę żurku. Przed ciążą nawet nie można było gotować go jak byłam, bo zapach mnie drażnił. Dziś mój brat postanowił ugotować. Siedziałam w pokoju. Jak poczułam zapach, to myślałam, że mnie skręci i... zjadłam cały talerz... Mama i brat patrzyli na mnie jak na UFO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Narobiłyście mi ochoty na kawę :) Już dziś jedną piłam, ale ja mam zawsze niskie ciśnienie to chyba mi nie zaszkodzi. A do kawy tak by pasowała rurka z kremem.. albo karpatka.. albo sernik wiedeński, albo eklerka...!!! Nic słodkiego w chacie nie mam jak na złość, bo za słodyczami nie przepadam. Na pewno Mała ma ochotę :) Idę do sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa ja w ciazy po raz pierwszy od 10 lat zjadlam kotleta ze schabu :P I na zurek tez mam ochote, chociaz nigdy go nie lubilam :P Niestety musze czekac do niedzieli :P Joanna ile kg przytylas? Jak tak patrze, ze teraz mi wyszlo 1 kg na tydzien. To jak do konca ciazy bede tak tyc, to jeszcze 20kg przytyje? :P Najlepsze jest to, ze nie jem wcale wiecej niz przed ciaza, a wtedy tak nie tylam :( Moze dlatego, ze teraz mniej sie ruszam. Jutro spytam lekarza o basen i sobie pochodze troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
dziewczyny a jak czesto was boli brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe niezle ochoty ja zauwazylam u siebie jedyna zmiane , kiedys nienawidzialam oliwek dzis jem je jak rodzynki:P wlasnie moj pojechal mi po salatke z nugetsami warzywkami serem veta i oliwkami:D Joanna mnie boli dosc czesto ale to zalezy od dnia mam takie dni ze caly czas boli i to kilka dni pod rzad a mam takie dni ze w ogole i potem od nowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Przytyłam 4 kg :) wszystko w brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wamusie
W oczekiwaniu na rozpakowanie zapraszam przyszłe i obecne mamusie do wiosennego konkursu W poszukiwaniu Wiosny.... szczegóły: http://www.facebook.com/events/29268827413351 8/ czas trwania: 26.04 - 26.05 nagroda: odzież ciążowa (świetna też jako pociążowa) książki, niespodzianki organizator: Wamusie i Brzuchatki.pl regulamin: http://www.facebook.com/events/29268827413351 8/ I jeszcze słówko o Wamusiach Wamusie, czyli WARSZAWSKIE MAMUSIE to organizacja zrzeszająca aktualne i przyszłe mamy z Warszawy. Nasza działalność polega na wzajemnym wspieraniu się w trudnej sztuce macierzyństwa. Zajmujemy się organizowaniem bezpłatnych spotkaniach dla mam, konkursów, warsztatów, wyszukiwaniem i udostępnianiem informacji o tym, co się dzieje w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Dziewczyny dawno nie pisalam bo sily nie mam, ale milo chociaz poczytac, co u Was ;) U mnie - jak od poczatku - same problemy, wlasnie o 20:30 mam lekarza. Mam krwiaka pod lozyskiem (ktoras ma??), plamie a dzis 17.tydzien sie zaczal, wiec niby "najpiękniejszy okres dla ciężarnej". Raczej nie u mnie...znow dostalam hormony, leki i nakaz totalnego lezenia (dodam, ze moj Piotrus pracuje po 12 godzin dziennie a za kilka dni Wielkanoc)...chcialam pracowac do czerwca a tu dupa...musialam zniknac z dnia na dzien (mam z tego powodu totalnego dola). Czy ktoras z Was ma bole brzucha ale takie jakby z tyłu, w krzyzu, nad posladkami?? Poza tym jakos srednio sie czuje, bo brzuszka prawie mi nie widac, nic nie przytylam i sama nie wiem, co dalej ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Bedzie dobrze, nie martw sie na zapas.Mnie bola plecy, jakby kosc ogonowa. Ale to ponoc normalne. Z reszta przed ciaza tez mnie bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaliwwia przykro mi :( Ale nie zalamuj sie. Nie przejmuj sie praca i swietami. Za rok bedziesz miala najpiekniejsze swieta, bo juz z dzidziusiem :) Dla dobra dziecka trzeba troche poswiecic... Ja mam czasem takie bole jakby w krzyzu nad posladkami. A to cos groznego? A brzusio urosnie niebawem ;) Megan ostatnio wstawila zdjecie i tez ma maly brzuszek, a jest kilka tygodni dalej niz Ty ;) Przynajmniej narazie nie przytylas ;) Ja mam brzuszek, ale 3/4 z niego to sam tluszczyk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×