Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
to co na katar?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Amefa GRATULACJE, super że już wiesz:))) Dobry ten tekst o pisankach, haha!! I dziękuję za te rady odnośnie głowy, na razie przeszło, ale na pewno w przyszłości skorzystam :) Joanna na pewno na razie nie warto się denerwować, wiem że ciężko się nie martwić, ale mi mama zawsze w takich sytuacjach powtarza, że kobiety rodziły w czasie wojny, wygłodzone w Oświęcimiu itd. i wszystko było dobrze. A jak temp. będzie się jutro utrzymywała to lekarz pierwszego kontaktu na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Tak, oglądałam, słabo widać, ale jak jest taka jak na zdjęciach i jeszcze mówisz, że gatunek też ok to się chyba zdecyduję:) A rozmiary standardowe, czy zawyżone, zaniżone? Też już bym chciała mieć taki wielgachny brzucholek jak Wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci raczej wymiary standardowe. Nosze L i zamowilam L/XL i lezy idealnie. Masz wymiary podane na stronie aukcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - jaki piękny brzuszek :) Uwielbiam podziwiać Wasze brzuszki :) Plotka - na pewno wszystko będzie w porządku. Mi trochę już przeszło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ale tu dzisiaj cicho z rana :P Wszystkie juz babki i mazurki pieczecie? Ja jeszcze tkwie w euforii po wczorajszych widokach i odglosach :) Juz ogladalam na Allegro slodkie male dresiki :) Nastepnym razem jak pojedziemy do lekarza to idziemy kupic cos dla Jasia :) Wczoraj pytalam o usg polowkowe w 4d. Najlepiej zrobic podobno w 24tc. Tak mi powiedzialy panie ww rejestracji i tak mi policzyl lekarz. Wiec my idziemy 17 maja prawdopodobnie :) W dniu imienin mojego meza :) Joanna lepiej zmien sobie ten termin na usg, bo mozesz pojechac na darmo i wrocic bez badania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa gratuluje:d ale Ci zazdroszcze tez bym chciala synusia...:) hehehe niezly prezent na wielkanoc:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanski kwiatku widzisz jednak sie w konc u obudzil...:) teraz juz bedzie tylko lepiej kochana :):):) zobaczysz:) dziewuszki macie jakies przepisy na dobre salatki na wielkanoc?;p jade do rodziny w niedziele i chcialabym cos ze soba zabrac a wszystkie juz robilam i teraz chcialabym cos nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale to bedzie20 +4 przeciez, czyli wlasciwie21 tydzien a robia od 20. Sama niewiem... Dziewczyny, spadl mi naposadzke termometr rteciowy, chyba sie nie rozbil, takie mam wrazenie. Moglam tego niezauwazyc? Mogl sie tak slabo uszkodziczertec nie wyplynela? powod do nastepnej schizy jak znalazl... W dodatku wczoraj poklocilam siez Rafalem - pierwszyraz w2 letnim zwiazku. O 24 zalal wanne domestosem. Fakt,mial to zrobic przedswietami, ale o 1 oznajmil ze idzie juz spac, bo na8 do pracy. Przed pracaja spoluka. okej, tylko wlazience nie ma okna....Prosilam aby to zrobil przed spaniem, dyskutowal, to sie wkurzylam. W koncu o 2 dokonczyl tewanne i poszlismy w milczeniu spac. Dzis mnie przeprosił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti fajniutki wozeczek :) a sukieneczka przeslodka:D:D Joanna jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mam juz tylko katar- silny, ale to jednak sam katar:) Nos juz sobie poranilam, ale da sie zyc. Milo ze pytasz. Pisze tak nieskladnie, bo lezew lozku i robie to jedna reka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka Jasiek nam pokazal pisanki na Wielkanoc :P Joanna ja tez myslalam, ze miedzy 18 a 22tc sie robi to usg, ale skoro i polozne i lekarz powiedzieli, ze najlepiej 24/26tc, to tego sie trzymam. Chyba w 21tc to za wczesnie na takie badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie wiem,spadl mi ten termometr, myslicie, ze moglam nie zauwazyc tej rteci? Powinnam go wyrzucic skoro spadl? wydaje sie nie byc uszkodzony, ale tam wiadomo.. elektryczny pokazuje 37,1 - taka mam zawsze w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Moze im chodzilo o to ze 4 d najlepiej wtedy bo dzieciaczek ladniejszy, jeszcze nie za duzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tez mi sie tak wydaje, bo moj lekarz jest zdania ze polowkowe zwykle usg to miedzy 18-22...Joanna wydaje mi sie ze nie musisz go wyrzucac, a skoro tamten pokazuje 37 to nie masz juz goraczki, bedzie dobrze :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
tak sie wlasnie zastanawiam,skoro nic nie wyplynelo, to znaczy ze nie jest uszkodzony,ie?Bo rtec grozna w ciazy. Mialam fuksa ze sie nie roztrzaskal z takiej wysokosci na kamiennych posadzkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Amefa - gratuluję pisaneczek ;) Ja dziś mam ambitne plany upieczenia muffinków :) Zobaczymy czy będą jadalne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×