Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

ah...to teraz masz pretensje, że kobiety nie chcą tych co budują mosty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Moorland Mysl, prosze cie, troche mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
ah...to teraz masz pretensje, że kobiety nie chcą tych co budują mosty? A gdzie to wyczytalas? kur... wy naprawde nie umiecie czytac ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Nie bede pisal ile zarabiam, nie jest to nijak potrzebne do tej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Kazda kobieta by chciala faceta, ktory jest szefem suiper zarabia, ale tak sie nie da. By ktos duzo zarabial, ktos musi zarabiac mniej, to nie komunizm ze kazdem po rowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
zobacz sobie co obcokrajowcy mowia o kobietach polkach a co mowia o facetach polakach zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Przeciez 3/4 Polek jest ladna 1 kwietnai byl kilka tygodni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla Ja wiem co mowia, szczegolnie Ci Arabowie z Egiptu, co mowia o Polkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
mowia ze to lenie, ze nie dbaja o siebie itp. przegladałam wiekszosc wypowiedzi z tej poladni no i tak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tłumaczę: nie ma sprzeczności w tym, że kobiety CHCIAŁYBY zarabiać tyle samo co ich partnerzy, ale normalnym jest, że tyle nie zarabiają. Zarabiają dużo mnie, a facet zarabiający dużo mniej który nie ma problemów związanych z braniem dni wolnych bo dziecko jest wolne jest śmieszny. Jest "przegrańcem", jest nieodpowiedzialny, bezużyteczny, z niego nie będzie dobry ojciec, żadne wsparcie dla żony która koniec końców i tak ma wszystko na swojej głowie. Więc takiego nikt nie chce. Dalej: tak, masz rację, każda kobieta chciałaby mieć dobrze sytuowanego męża, za tym idą przecież pieniądze, często więcej wolnego czasu, pożądane cechy charakteru - byle kto "szefem" nie będzie (nie mówimy o sąsiedzkich spółkach złomiarzy). Dlatego mało która chce rolnika czy gościa od kopania rowów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
3/4 Polek jest ladna? haha Ja sobie cenie urode Polekm uwazam ze naprawde Polki sa ladne, tzn duzo jest ladnch, ale nie przesadzajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Dlatego mało która chce rolnika czy gościa od kopania rowów. \\ Nawet ne wiem jak to skomentowac, nie wiedzialem ze jestes tak plytka. Nie masz pojecia ile moze zarabic dobry rolnik i jakie miec swietne cechy charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
nie mowie a arabach ogolnie przejzyj sobie co mowia z roznych krajow, tak lubisz sondaze tu masz cały przekroj roznych narodowosci, to sa wypowiedzi studentow ktorzy u nas w poslce studija ich obserwacje itp. masz tez czarno na białym . i wyobraz sobie ze to nie z zycia codziennego tylko znlazłam to w internecie czyli na tym samy zrodle teraz bazuje co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Zarabiają dużo mnie, a facet zarabiający dużo mniej który nie ma problemów związanych z braniem dni wolnych bo dziecko jest wolne jest śmieszny. Jest "przegrańcem", Wlasnie to jest rownouprawnienie. Kobieta ktra zarabia duzo mniej od faceta,jest spoko, ale jak facet zarabia duzo mniej od kobiety, to jest nic nie wart... Wlasnie o tym pisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ma nic wspólnego z byciem płytkim - właśnie myślenie tylko o kasie ładnie pokazuje jakie kto ma wartości. Rolnik będzie wiecznie zmęczony, wiecznie zabiegany, wiecznie będzie coś do robienia. Praktycznie "coś do zrobienia" jest cały rok - mało kto chce żyć w takim trybie, niezależnie od tego za jakie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Zarabiają dużo mnie, a facet zarabiający dużo mniej który nie ma problemów związanych z braniem dni wolnych bo dziecko jest wolne jest śmieszny. Jest "przegrańcem", To jest rownouprawnienuie Jesli kobieta zarabia duzo mniej od faceta to jest ok, juelsi facet duzo mniej od kobiety to jest nic nie wart, jest przegrancem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytający - ale powody dla których ona zarabia mniej wynikają z braku równouprawnienia :) Maciek (dobrze kojarzę?) - on jest bezrobotny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
o masz zloty srodek na wymagania kobiet rolnik ma duzo kasy, ciezko pracuje a jednoczesnie jest w domu z rodzina no i widziasz a jednak mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Rolnik będzie wiecznie zmęczony, wiecznie zabiegany, wiecznie będzie coś do robienia. Praktycznie "coś do zrobienia" jest cały rok - mało kto chce żyć w takim trybie, niezależnie od tego za jakie pieniądze. Ty naprawde nie masz zielonego pojecia o wspolczesnym rolnictwie. Zatrzymalas sie na czasach PRL....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
o masz zloty srodek na wymagania kobiet rolnik ma duzo kasy, ciezko pracuje a jednoczesnie jest w domu z rodzina no i widziasz a jednak mozna No wg kolezanki powyzej jednak nie, bo jest niby zaganiany,zmecozny doskonaly przyklad ze wam nigdy nie moza dogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
ale powody dla których ona zarabia mniej wynikają z braku równouprawnienia Nie, wynikaja z tego ze jest gorsztm pracownikiem, mnie wydajnym, dyspozycyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
dałam ci odpwoiedz na odpierol bo mnie wkurwiasz cioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja już nie mam prawa myśleć stereotypowo? Mnie nie "jara" rolnictwo, pomaganie przy tym i słuchanie o tym. Był kiedyś temat, że mimo wszystko to jednak jest sporo pracy (jak większość zawodów...), a ja to widzę w ten sposób = rolnika bym nie chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×