Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

Jezus Maria...on pisze o psychologii, a nie zna jej dziedzin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
powiedział facet który zacytował ironiczny artykuł... \kurw.. przeciez wiem ze to byl ironicznt artykul zacytowame wam go, bo jestescie tak tepi ze nie potraficie zrozumiec na czym [polegaja te sprzeczne wyamgania, wiec wam dalem karkuture zebyscie w koncu zobaczyli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
powiedział facet który zacytował ironiczny artykuł... Przeciez wiem ze to byla ironia, musoialem zacytowac karykture swojego rodzaju, bo nornalnie nie rozumiecie, nie potrafcie dostrzec, trzeba to wyolbrzymic byscie dosstrzegli problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz się zastanów: babka napisała artykuł z jajem, używają przerysowanych i nieistniejących wymagań...a ty to podałeś za przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
"kobiecie, nigdy sie nie dogodzi", to jest akurat stare porzekadło wiec to zadnego odkrycie współczenosci kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Moorland Nie osmieszaj sie.. Uzywa sie pojecia psychologia spoleczna, a nie socjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam pojęcie "social psychology" - jak to się przetłumaczy to mi zwisa i powiewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
o teraz się zastanów: babka napisała artykuł z jajem, używają przerysowanych i nieistniejących wymagań...a ty to podałeś za przykład. zebyscie zobaczyli na czym polegaja te sprzeczne wyamgania, bo jak sie pisze do was bez przerysowania to nie rozumiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
moorland nie obrazaj "chlopskiego rozumu";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale podałeś za przykład te nieistniejące :D Serio nie rozumiesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Moorland No jak nei wiesz jak sie tlumaczy, to sie dowiedz, bo to sa podstawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wiedzieć jak to się nazywa po angielsku, poza jednym młotkiem wszyscy zdaje się zrozumieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Moorland Ja pierd... az tak glupia jestes?Czy tylko udajesz? Wiesz co to jest karykatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Moorland To bylo pisac po angielsku, Ty napisalas po polsku a tak sie nie tluamczy co jest przejawem niewiedzy, proste jak budowa cepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
No dobra a co powiesz na wymagania kobiet ze kobieta powinna byc Damą w towarzystwie, dziwką w łóżku i kucharką w kuchni? Wogole jaka według ciebie powinna byc kobieta zebys jej nie zostawił zebys ją szanował kochał i nie korciłoby cie zeby ja zradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem polega na tym, że prosili cię o prawdziwe przykłady z życia. Podanie tych przerysowanych nie lustruje problemu, tym bardziej, że już wcześniej były podawane podobne przykłady. Nie umiałeś go wymyślić, więc zapodałeś czyjś żart. Genialne, nobla ci dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
przedstawienie osoby, wydarzenia lub przedmiotu, które cechuje się przesadą w oddaniu charakterystycznych elementów, właściwości, cech. Karykatura uwydatnia te cechy zwykle w celu ośmieszenia danej osoby, zjawiska itd. Przesada, co nie znaczy ze te cechy nie istnieja, w tym przypadku sprzecznosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że to dobrze, że kobiety wymagają coraz więcej. Wcześniej chłop miał utrzymac rodzinę, a kobieta utrzymać dom. Ale kobiety zaczęły pracowac i powoli mężczyźni przestają im być realnie potrzebni. Same mogą na siebie zarobić, nie są kurami domowymi, więc więcej wymagają od facetów. To jest moim zdaniem przyczyna wzrostu liczby singli. Bo kiedyś kobita zostałaby z chłopem, mimo że się nią nie interesuje, żłopie piwo, ogląda tv i nie dba o siebie. Zostaaby, bo nie miała pracy, wykształcenia ani perspektyw. Teraz pomyśli sobie, że po co jej taki żul, jak lepiej być samotną? Co do sprzecznych wymagań. Rzeczywistość wszystko weryfikuje. Facet tez by chciał, żeby kobieta zarabiała, ale broń boże więcej od niego, miała czas codziennie uszykować mu obiad, żeby był porządek w domu, żeby była dobrą matką, zajebistą kochanką i 24 godziny na dobę wyglądała jak świeżo z gabinetu kosmetycznego. I najlepiej, żeby była modelką, ale żeby faceci się za bardzo za nią nie oglądali, ale za to chwalili go, że ma fajną dupę, żeby była dziewicą, ale miała doświadczenie w łóżku, żeby była mądra, ale nie za bardzo. To są dopiero sprzeczne wymagania. Fajnie, że to się zmienia. Bo może w końcu nastaną takie czasy, że ludzie, i kobiety i faceci, najpierw zaczną wymagac od siebie zanim zaczną wymagać od innych. A to wszystkim wyjdzie na dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
miałam na mysli wymagania mezczyzn wzgledem kobiet wyzej przejezyczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
problem polega na tym, że prosili cię o prawdziwe przykłady z życia Ale to sa przyklady z zyciam tyle ze przerysowane! Nie sa one tak duze, ale sa! Kur.... Ty naprawde nie wiesz co to jest karykatura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytający - tak, masz rację, nie wiedziałam, że komuś zrobi różnicę używanie terminów "psychologia socjalna" i ""psychologia społeczna" skoro oba terminy znaczą dokładnie to samo. :) A jakbym pisała po angielsku to coś mi mówi, że co chwile musiałabym i tak tłumaczyć więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
No dobra a co powiesz na wymagania kobiet ze kobieta powinna byc Damą w towarzystwie, dziwką w łóżku i kucharką w kuchni? a to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Facet tez by chciał, żeby kobieta zarabiała, ale broń boże więcej od niego, miała czas codziennie uszykować mu obiad, żeby był porządek w domu Haha Jest wlasnie na odwrot To kobiety maja problem jelsi zarabiaja wiecej od facetow, bo czesto wowczas przestaja szanowac faceta - wystarczy ;poczytac badania na ten temat Z jeden strony kobiety chca zarabaci tyle samo co facet,a z 2 stronty chxa by to faceta zarabial wiecej jako glowa rodziny - typowa sprzecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam nie widzę ani jednego, realnego przykładu, tylko jeden wielki żart :) Autorze, z przykrością stwierdzam, że jesteś debilem. Do tego teraz już tak się zamotałeś, że tylko atakujesz i nazywasz wszystkich głupimi - podczas kiedy sama starałam się jak długo mogłam nie wyrazić dobitnie mojego zdania na twój temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Moorland Nie uzywa sie pojecia psychologia socjalna, czy Ty tego nie rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
ale badziew... no pieknie opisane wymagania facetów to jest dopiero wyzwanie dla kobiety a zeby to wszytsko osiagnac kobieta musi sie usamodzielnic i zarabiac na siebie. No bo facet nie ma kasy na ciuchy i kosmetyki wiec kobieta sama musi sobie na to zarobic. Tak jak mowiłam to mezczyni mieli duzy wpływ na to ze kobiety sie tak zmieniły. To w sumie ich wymagania wzgledem nas doprowadziły do tego ze sie usamodzielnilysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Ja tylko stosuje zasade wzajemnosci, ataki na moja osobe, obrazanie mnie, bylo znacznie wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, ale nie wiedziałam, że robi to różnice. W końcu to znaczy dokładnie to samo - tylko jakiś debil teraz próbuje się czepiać bo brakło mu argumentów, a inni sobie z niego jaja robią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Wlasnie dochodzimy do sedna problemu - kobietyy nie widza ze maja sprzeczne wymagania, uwazaja ze wszystko jest ok, a jednoczesnie coraz wiecej obiet narzeka na facetow, jest wiecej singielek itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście masz gdzieś poszerzenie swojej wiedzy i przeczytanie teorii o których ci pisałam, prawda? To wyjaśnia czemu jesteś nieudacznikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×