Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

Gość pyttajacy dzentelman
robi roznice, bo sie tak nie tlumaczy, rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli coś jest synonimem to w luźnej rozmowie można wybaczyć nieużycie książkowego terminu. Poza tym z tego co zauważyłam, to dokładność raczej nie jest twoją przywarą, panie "tysiące psychologów-nie umiem wymienić 10 którzy DOSŁOWNIE potwierdzili by co mówię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Damą w towarzystwie, dziwką w łóżku i kucharką w kuchni? Nie uwazasz ze to latwiej wykonalne niz byc dobrze ogollnym mezzczyna z dwudniownym zarostem, zarabiajacym wiecje od kobiety, ale jednoczesnie musi byc rownosc zarobkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
a ten znowu swoje .... juz mnie wkurwiasz totalnie idz sobie poczytaj jakas ksiazke i czep sie czegos innego daj spokoj kobietom. jestem za cienki bolek zeby cos zmienic w tej kwesti wymagania sa byly i beda nie unikniesz tego zawsze cos jest zalezne do czego ale trzeba umiec sie dostosowac. nie kazdy to potrafi, nie bede ci sluzyc jako terapeutka pogada sam ze soba jak zes najmadrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Mowi tu o teminie naukowym, dziedzinie pewnej nauki. Jesli cos sie nazywa spoleczna to spoleczna a nie socjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, a jak będzie z takim nieprzerysowanym przykładem, dostaniemy jakiś? Czy dalej będziesz pieprzył o zaroście ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gthththrjht
''zawsze szczery Pytajace dzordz jest debilem, to nie budzi najmniejszych watpliwosci Jednakze sam temat idiotycxny nie jest To prawda, ze wymagania kobie rosna i sa sprzeczne - przykladowo - masz wiecej zarabiac i wiecej czasu spedzac z dziecmi oraz wiecej czasu poswiecac zonie'' oho, czyżby ''zawsze szczeka'' nie spelniał czyiś wymogów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla Ilez razy mam pisac! Nie mam zle za to ze kobiety maja duze wyamgania, maja do tego prawa szczegolnie jesli same duze oferuja To jest ok! Problem polega na tym ze kobiety maja sprzeczne wyamgania i tu jest problem! tym wiekszy ze nie zdaja sobie z tego sprawy Chca zarabiac tyle samo co facet albo i wiecje ajednoczesnie jak facet zarabia mniej od kobiety, to uwzaja go za nieudacznika itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymagania to tylko teoria. Ja też myślałam, że mój wymarzony facet będzie jakiś tam, a zakochałam się po uszy w kimś, kto z tamtym moim "wzorcem" nie miał nic wspólnego. I śmieję się z siebie, że kiedyś taka durna byłam. Mój facet też twierdził, że zostanie do końca życia tylko z blondynką na przykład, a teraz (jestem brunetką) śmieje się z tego, że był taki głupi. Więc teoretyzowanie nie ma nic wspólnego z życiem. Jest coraz więcej singli, bo coraz więcej ludzi najpierw układa sobie życie, a potem szuka życiowego partnera. Mając ustabilizowaną sytuację ekonomiczną, zarówno kobiety jak i mężczyźni są bardziej wybredni, bo mogą sobie na to pozwolić - względy łatwości życia we dwójkę (mówię o łatwości materialnej) schodzą na dalszy plan, a nie oszukujmy się, zazwyczaj takie względy decydują o szybkich ślubach. Kasa, kasa, kasa. Taka niestety prawda. Każdy powinien zająć się rozwojem osobisty, nie dla innych tylko dla siebie, a wtedy kwestia znalezienia kogoś i wypracowania drobnych kompromisów w związku to łatwizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
co ty kurwa czlowieku cytujesz z jakiegos bloga ? ile ty masz lat 12 zeby wzorowac sie na jakis blogach ? wyjdz poznaj prawziwa kobiete a dopiero potem dyskutuj na takie tematy mam ci zaraz wyszukac jakis debili co wypisuja głupoty i tym mam ci argumentowac wszystko przestan Masz rozwiazanie twoich proeblemow znajdz lepsza prace bedziesz mial wiecej kasy 1znajdz lepsza prace bedziesz wiecej zarabiał 2 nacpaj sie jakimis prochami na uspokojenie bedzie potulny jak baranek 3 potem bedziesz trzezwiał i bedzie sie wkurwiał 4 w delegacje zabieraj zone to nie bedzie psioczyc ze z nia czasu nie spedzasz cos jeszcze jakis jeszcze masz porblem w pogodzeniu jak ty twierdzisz sprzecznosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
ale badziew... Widze ze ktos tu nie zna definicji teorii, radze sie zapoznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba nawet nie rozumiesz, że każdy ma inne wymagania. A co do przykładu: weź pod uwagę, że kobiety za tą samą pracę mimo wszystko dostają mniejsze stawki...zarabiać mniej od kobiety to znaczy mieć naprawdę kiepską posadę albo być kiepskim pracownikiem. Poza tym ty chyba pracy nie masz, dobrze kojarzę? http://synonim.net/synonim/socjalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla Ja wiem ze prawda czasem boli, ale nie zlosc sie tak, to szkodzi urodzie, naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ty zacząłeś się zachowywać jak skopany jednorożec po tym jak udowodnili ci, żeś ciota...prawda boli? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
kobiety za tą samą pracę mimo wszystko dostają mniejsze stawki prosze bez taki bredni, jakby wykonywaly taka sama prace, to by mnie nie zarabialy, pomysl tylko troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak lubisz badania, zerknij w raporty, za głupie przekładanie papierków mają niższą stawkę za godzinę niż faceci. Poza tym muszą brać więcej wolnego, bo przecież mało który facet zerwie się z pracy żeby pilnować cholero dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Jesli kobieta, za taka sama prace, majac takie same kwalifiakcje jak facet dostawalaby mniej kasty niz facet, to szefowie zatrudnailiby same kobiety, skoro za taka sama prace, mogliby placic mniej. A jednak szefowie, zatrudniaja czesciej facetow, czego dowoodem jest wieksze bezrobocie wsrod kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
a facet chce aby kobieta była zadbana, no ale zeby byla zadbana to musi pracowac no bo rpzeciez nie zmoe wymagac zeby facet zarabiał wiecej i jej fundował kosmetyczke ciuchy itp. chca zaby kobieta po pracy ciazy i zajeciu sie dzieckiem wygladała swierzo kwitąca byla w dobrym humorze no i jeszcze wieczorem ostry seks z połykiem no i anal chca zeby miałą ciasna szparke zeby mieli wieksza przyjemnosc no ale to rzeczywisicie musiałaby byc dziewcia chca zeby wygladała młoda ciagle max 25 lat chca zeby dobrze gotowała i zeby ciagle gotowała, prała sprzatała chca zeby faceci mu zazdroscili to sa wasze wymagania nasze przy tym to pikus a nwet tego pikusia nie potraficie zrobic co niektorzy i dla was to sa wielkie probalemy wiec wybieraja samotnosc wasze wymagania nie sa rowne wymaganiaom kobiet wasze sa wieksze stak kobieta wybiera samotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
za głupie przekładanie papierków mają niższą stawkę za godzinę niż faceci. Jesli maja nizsza stawke, to nie bez powodu, to jest proste i logiczne jak budowa cepa Jesli ktos moze wykwoac prace Y za cene X a drugi ktos te sama prace za cene X + 500 zl to jasne jest ze pracodwaca zatrudni tego pierwszego a nie drugiej. Jesli kobietom trudniej znaleac prace to wlasnie dlatego ze sa tak samo wydajne jak faceci itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kobiety ciężko się zatrudnia, właśnie przez SPRZECZNE oczekiwania względem nich - muszą się zajmować i domem, i dziećmi i pracą. Częściej biorą wolne, mniej nadgodzin itd. Jasne, że większość kobiet chciałaby dobrze zarabiać, tak jak ich partnerzy - ale się cholera fizycznie nie da, a jak facet nie mając tego wszystkiego na głowie zarabiałby jeszcze mniej to co to za ciota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla Ty nawet sama nie wierzysz w co piszesz Gdyby faceci wymagalia urody od kobiet to ok 80% kobiet na zawsze byloby singielkami, badz powazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
pytajacy niech sobie kupi kota i tle a kobiety zostawi w spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Moorland Szef zatrudni faceta a nie kobiete, bo jest LEPSZYM pracownikiem! To nie wina szefa ze kobieta czesciej bierze wolne. Jego interesuje efektywnosci pracownika. Kobiety sa mniej efektywne, z roznych powodow, wiec mnie zarabiaja. Nie ma tu zadnej dyskryminacji. A jelsi jakas kobieta jest efektywniejsza od faceta to zarabia wiecej, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gthththrjht
a tak na poważnie to mój facet który jest grafikiem komputerowym zarabia ponad średnią krajową i jakoś czasu mu na rodzinę nie brak :) sęk w tym aby zarabiać dużo i żeby jednocześnie nie brakowało czasu wolnego i to również jest kwestia zaradności życiowej... no cóż, ale o tym to trzeba było wcześniej pomyśleć :D a nie kończyć studia bez przyszłości, a później harować całymi dniami facet który nie dość że mało zarabia to jeszcze nie ma dla nas czasu to towar wybrakowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla Po co mi kot? Nie bede kupowla kota, bo zabraknie ktowo dla singielek, a ich ilosc rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już wiesz czemu facet mniej zarabiający od kobiety jest żalosny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
no dobra no to gydby kobiety miały takie wymagania to teraz zerknij na ulice ile kobiet chodzi z brzydkimi facetami zreszta przesle ci linka co francuska kobieta sadzi o polskich facetach wogole poobserwuj sobie co kobeity z zagranicy mowia o polskich facetach i kobietach porponuje zerkna na wp i poogladac sobie polandie zaraz ci przesle linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
a tak na poważnie to mój facet który jest grafikiem komputerowym zarabia ponad średnią krajową i jakoś czasu mu na rodzinę nie brak sęk w tym aby zarabiać dużo i żeby jednocześnie nie brakowało czasu wolnego i to również jest kwestia zaradności życiowej... no cóż, ale o tym to trzeba było wcześniej pomyśleć a nie kończyć studia bez przyszłości, a później harować całymi dniami Problemw tym ze nie kazdy facet moze skonczyc dobre studia, bo ktos musi budowac mosty, ciezko harowac, robic w polu itd. Rozumiesz to czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla Ale czy ja cos pisalem o wyamganiach kobiet wzgledem urody? Nikt nie zmusza kobiet do wiazania sie z facetami. To nie wina facetow, ze to kobiety bardziej odczuwaja samotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×