Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość M jak malcolm
taka sobie obserwatorka Tobie już dziękujemy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twoje zalety w połączeniu z inteligencją, bystrością są właściwie kompletem oczekiwań wielu kobiet," Zaraz się dowiemy, że to o nas skrycie marzą :D "Dlaczego uznałeś, że powinieneś o tym informować innych?" A kogo on informuje? Znasz go poza kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Twoje zalety w połączeniu z inteligencją, bystrością są właściwie kompletem oczekiwań wielu kobiet" Nie kiedy musiałyby się wstydzić swojego faceta, przez rodziną i znajomymi, bo wstydziłby się odezwać i był sztywny. 🖐️ I raczej nie chcą faceta, który nie potrafi zapewnić rozrywki i nie zna własnego miasta, żadnych pubów, kawiarni itp. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara, sam fakt, że kobiety same z siebie do Ciebie podchodzą i zagadują, oznacza, że się podobasz. Gdybyś pociągnął, którąś z tych znajomości, pewnie dzisiaj nie użalałbyś się nad swoim prawictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak malcolm
Prawiczek bez wiary podobno masz łysinę :P to odstrasza od ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiara, sam fakt, że kobiety same z siebie do Ciebie podchodzą i zagadują, oznacza, że się podobasz" To prawda? Dziewczyny cię napastują seksualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M jak malcolm, mam nadzieję, że ktoś zakłóci Twoją prywatność z bejsbolem w ręku i wtedy będziesz mógł zmienić nick na 'M jak Miazga'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie przesadzajmy z tym zagadywaniem, raz na ruski rok jakaś się odezwie i zaraz, że jestem rozchwytywany. 🖐️ Równie dobrze poza kilkoma przypadkami to mogło byc zagadanie grzecznościowe do kogokolwiek. 🖐️ Zgodzę się jedynie co do tego, że w wieku nastoletnim zawaliłem, bo wtedy była duza szansa. Teraz to po prostu zauwazyłaby, że nie mieszkam sam, nie mam znajomych, doświadczenia itp. itd. i olała. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak malcolm
Prawiczek bez wiary jest łysawy, sam to pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"raz na ruski rok jakaś się odezwie i zaraz, że jestem rozchwytywany" Ach. Znowu sobie dopowiedziały na kafe resztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcolm sie pomylilo
z Prawiczkem z Wiarą , nie Bez wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M jak malcolm
Kurwa no chyba z nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W TYM TEMACIE NIE MA KOBIET
nie ma. tylko frustratki, które w niedzielny wieczór nie mają co ze sobą począć:D tak, zaraz na mnie siądą, że ja się też tutaj wypowiedziałem:D idę sobie, mało ambitne istoty żeńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Gdybym był taki och ach to jakaś już dawno przejęłaby inicjatywę" Przecież jakieś chętne jednak czasem do Ciebie zagadywały, a jeśli Ty nic nie robisz to nie możesz oczekiwać, że dziewczyna się na Ciebie rzuci i zgwałci. Musisz sobie znaleźć dziewczynę dominującą, która Cię trochę 'rozrusza', ale nie możesz się tak odgradzać jak zawsze, bo wtedy nie wiadomo za bardzo o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker starczy, że tu to robi. To jest głupie, niepotrzebne, kogo normalnego to obchodzi? Zobacz ja jestem podobno starą panną i pasztetem i nie uznałam za konieczne umieszczania tej informacji w nicku, nie widzę w tym żadnego celu. Wręcz przeciwnie uznałam, że nie należy tak robić. Ludzie by sobie mną podcierali dupę na każdym kroku podbudowując tym samym swoje ego, a to nie pozostaje bez wpływu na naszą samoocenę i relacje w realu. Pbw I raczej nie chcą faceta, który nie potrafi zapewnić rozrywki i nie zna własnego miasta, żadnych pubów, kawiarni itp. to jest nieistniejący problem z dupy wzięty, kto powiedział, że masz zapewniać kobiecie rozrywkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież jakieś chętne jednak czasem do Ciebie zagadywały" Czas przeszły. "Musisz sobie znaleźć dziewczynę dominującą, która Cię trochę 'rozrusza'" Może na gumtree się takie ogłaszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko frustratki, które w niedzielny wieczór nie mają co ze sobą począć" A sam co tu teraz robisz? Zanim napiszesz coś następnym razem to się kilka razy zastanów nad sensem swojej wypowiedzi, bo tylko robisz z siebie idiotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kto powiedział, że masz zapewniać kobiecie rozrywkę?" Jak nie to go wymieni na innego. I to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagadanie to zadna inicjatywa, tym bardziej na neutralny temat. Byłbym idiotą gdybym utozsamiał to za każdym razem z próbą podrywu. 🖐️ Inicjatywa to zaproszenie, a przy intymniejszej atmosferze pocałunek czy coś w tym stylu. Wtedy to jest jasny sygnał i człowiek mógłby faktycznie się przełamać. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestesmy cool
ponad wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdthdthd
Prawiczek bez wiary--spierdalaj juz stad nudziarzu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W TYM TEMACIE NIE MA KOBIET
Biełyje rozy, przeczytaj CAŁOŚC ze zrozumieniem, inteligencie za dychę:D Napisałem niżej: "tak, zaraz na mnie siądą, że ja się też tutaj wypowiedziałem idę sobie, mało ambitne istoty żeńskie." i tym samym żegnam:D cały dzień tu siedzisz, a nawet tygodnie. i nie Twoja sprawa, co ja tu robię. już NIE ROBIĘ. a Ty tu zostaniesz jutro, pojutrze... powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozy jest żałosna
lecz sie idiotko :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zobacz ja jestem podobno starą panną i pasztetem i nie uznałam za konieczne umieszczania tej informacji w nicku, nie widzę w tym żadnego celu" Ale nie podawanie informacji nic nie zmienia. Wtedy zostaję zaklasyfikowany jako nudny i nietowarzyski facet nie potrafiący postępowac z kobietami. Czy to cos zmieni, że nie zostane nazwany prawiczkiem? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywnie stwierdzee
Żałosne jest to że dawniejsze porażki mają aż taki wpływ na was - żyjecie przeszłością. Strasznie słabe psychiki macie. Znam takiego jednego - nuuudny informatyk (stereotypowy wręcz) w sweterku i brzydki, nigdy nie miał powodzenia ale jednak znalazł dziewczynę i w wieku 25 lat i stracił prawictwo, teraz ma 27 lat i drugą dziewczynę(normalna z wyglądu, żaden pasztet). Tylko że on miał zapał żeby coś robić- jak nie w realu to z netu się umawiał na spotkania(tak właśnie poznał drugą dziewczynę), nie przejmował się wogóle tym że jakoś nigdy żadna go nie chciała, do znudzenia powtarzał "jak nie ta to następna". Także jedyne co prawiczki powinni zmienić to podejście i pozbyć się tej "nadwrażliwości" na porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoją drogą to wielu panów zgadza się ze mną, że mężczyźni nie dbają o siebie. Nawet ostatnio. Byłam ze znajomym na zakupach i sam mi powiedział, że jak patrzy na większość facetów to wstyd mu za swoją płeć. I te głupie tłumaczenia facetów, że nie lubią zakupów itp. Kobiety też nie lubią mnóstwa zabiegów jakim się poddają, ale to robią by wyglądać ładnie. Panowie jak wymagacie od Pań ładnych figur, eleganckich ubrań i ładnego makijażu do dajcie też coś od siebie. Uważam tekst - facet musi być tylko odrobinę ładniejszy od diabła za przestarzały. My też lubimy patrzeć na piękno a nie bezzębne tłuste spocone twarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×