Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

"Tak one twierdzą." W takim razie jest w Tobie coś, co skreśla Cię jako potencjalnego partnera. Nie znam Cię, więc nie potrafię powiedzieć, dlaczego ŻADNA kobieta się Tobą nie interesuje. Z całą pewnością jest w Tobie coś, co Cię skreśla, jako potencjalnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"przykro mi czytac, ze ktos traci rok za rokiem z najlepszych lat swojego zycia, nic z tym nie probujac robic" Robiło się. Nie wyszło. "Bedziesz kiedys tego bardzo zalowal..." Nie będę. Ten świat jest mi ciężarem i wszystko zmierza ku temu, że wyniosę się z niego dużo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaprosić kobietę na kawę." Nigdy w kawiarni nie byłem i nigdy na randce nie byłem. Podwójny stres = klapa. Zresztą potem też byłaby klapa gdyby było jakieś potem, pomijając kwestię, że nie mam kogo zaprosić 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefano z okolic
a ja mam piękne i geste włosy, idealna cerę bez zmarszczek, brzuch plaski po 30 stce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo autorki
40 to za dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefano z okolic
Jem kupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll z osobowością
uwodzę ciężkim zapachem stóp i zawiłymi wywodami o recepcji fizyki kwantowej w grupach wiekowych 4 - 6 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z całą pewnością jest w Tobie coś, co Cię skreśla, jako potencjalnego partnera." To już na szczęście przestaje być moim zmartwieniem. Jeszcze trochę, jeszcze trochę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daje Ci rady juz od kilku stron :D ! wychodz do ludzi! przelam sie! do skutku! nie poddawaj sie po jednej porazce, uwierz ze zaslugujesz na wszystko co dobre! Na fajnych ludzi wokol siebie, na fajny czas, wspomnienia... Reszta przyjdzie sama, tylko nie siedz w domu i nie uzalaj sie nad soba! Rozwijaj sie, czytaj ksiazki miej wiedze o swiecie, moze wtedy mogac zaimponowac kobiecie ową wiedza, zrozumiesz ze wlaśnie o tym mowiłam... ze nie wygląd jest najwazniejszy! Tylko nic nie przychodzi samo, Ci oczytani faceci, o ktorych mowilam nie siedza teraz na kafe, wola poczytac dobra ksiazke! Ponadto uwierz ze mozesz byc zabawny i interesujacy, jesli ty w to nie wierzysz nikt nie uwierzy :/ i skończ do cholery sie nad soba uzalac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z całą pewnością jest w Tobie coś, co Cię skreśla, jako potencjalnego partnera." normalnie odkrycie roku, nobel za to to mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panowie. Też nie jestem typem, który co chwila wyrywa laski. Też się stresuję w sytacji sam, na sam. Z doświadczenia powiem wam, że najlepszym rozwiązaniem jest poznawać dziewczyny w towarzystwie. Wtedy nie ma krępującej ciszy, bo zawsze ktoś, coś powie. Wtedy trzeba się tylko postarać, żeby się wami zainteresowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksl\ bgksla\knskfg
odnosnie kobietw Polsce, fakt sa ladne ale wlasnie sa niezadbane, baba po 40-tce co druga wyglada jak maciora, zobaczcie na Angielki one nie sa urodziwe ale sa zadbane, nigdy nie widzialam kobiet bez zebow, natomiast w POlsce po 30-tce kobiety nie maja zebow, niewspominajac o tlustych wlosach odrostach, brudnych paznokaciach, radze wiec sie przyjrzec porzadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
GG 1409859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefano z okolic
wyzej podszyw :o witaj Koco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
"40 lat, Gdynia." to nie mój wpis tylko podszywacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wtedy trzeba się tylko postarać, żeby się wami zainteresowała." Serio? Ojej to dopiero odkrycie. To forum stacza się z roku na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "...pomijając kwestię, że nie mam kogo zaprosić" To wyjdziesz na ulicę urządzisz łapankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"i skończ do cholery sie nad soba uzalac!" Tu nikt się nie użala - opisujemy jak jest a, że to dla ciebie tylko koszmar senny to już nie nasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo autorki
To skąd jesteś ,może akurat się trafi twoj typ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , kurwa mać..... Mówisz takim, co robić, to zaraz jest : " taaaa...." Idźcie w chuj się dalej nad sobą użalać. Siedźcie w domu na dupie i płaczcie, że baby was nie chcą. Po chuj wychodzić do ludzi. Lepiej ponarzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z doświadczenia powiem wam, że najlepszym rozwiązaniem jest poznawać dziewczyny w towarzystwie. Wtedy nie ma krępującej ciszy, bo zawsze ktoś, coś powie. Wtedy trzeba się tylko postarać, żeby się wami zainteresowała." Ahahahaahah człowieku w towarzystwie czy to jej koleżanek czy też co gorsza kolegów to ja bym słowa nie wydusił, tak by był zestresowany :D "daje Ci rady juz od kilku stron ! wychodz do ludzi! przelam sie! do skutku! nie poddawaj sie po jednej porazce, uwierz ze zaslugujesz na wszystko co dobre! " Nie mam znajomych gdzie mam wychodzić? Atmosfera miejscu publicznych mnie przytłacza i nie potrafię zagadywać do obcych :D Zresztą gdzie miałbym to robić? :D "Ponadto uwierz ze mozesz byc zabawny i interesujacy, " Jakoś dla ludzi taki nie byłem, więc jak ja mam uwierzyć w coś co prawdą nie jest? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawedadsasa
kobiety to najwieksze przeklenstwo facetow, powinni sie cieszyc za zadna was nie chce. To ogromne szczescie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Reszta przyjdzie sama, tylko nie siedz w domu i nie uzalaj sie nad soba!" Taaaa :D Przyszła do mnie na studiach... Gdybym mógł cofnąć czas to do żadnej bym się nie odezwał i tylko na zaliczenia przychodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nigdy nie widziałem
gołej mamusi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doo autorki
Nie pasuje, ani Gdynia, ni Wawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie obserwatorka
Jestem z Trójmiasta, mam lat 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×