Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie obserwatorka

Polscy faceci są brzydcy i nie dbają o siebie

Polecane posty

Gość ewka ma racje
Nie chce mi sie z toba gadać, trywialnie dopowiem, i tak nie skumasz o co biega,nie ten typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale ktos taki jak ty nogdy nie zrozumie jacy teraz faceci podobaja się młodym lsakom." to chyba jest jeden z objawów upadku naszej cywilizacji. kobietom nie podobają się mężczyźni tylko jakieś pedalskie gównienka podmalowujące się i skaczące jak małpki na komendę pana jacykowa i zienia. naprawdę żeby mnie chuj miał strzelić to nigdy się kimś takim nie stanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "po pierwsze: co to k**wa w takim razie za faceci?" Wychowany na MTV? "a po drugie: zdaje się że obowiązującą obecnie "linią partii" jest że "kobiety chcą być piękne same dla siebie a nie dla facetów". czyżbym przeoczył zmianę w tej sprawie?" Dla ciebie to wszystko musi być albo czarne albo białe. Przecież to logiczne, że wszystkie kobiety, które idą pod nóż nie mają wspólnego powodu. Jedne się na to decydują dla poprawienia własnego ego, a drugie, żeby przypodobać się swojemu partnerowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie chce mi sie z toba gadać, trywialnie dopowiem, i tak nie skumasz o co biega,nie ten typ" "Uwielbiam" ludzi, którzy kończą rozmowę zdaniem "i tak nie zrozumiesz"... Spróbuj. Może jednak nie jestem totalnym tępakiem i załapię, o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszującaa w zbożu
Próżność? Off litości:O One to robią bo faceci wymagają od nich "pełnych kształtów", kobiety mają w dzisiejszych czasach mega kompleksy - właśnie przez was śliniących się na widok "zrobionych" gwiazdeczek z idealnym biustem, z idealnymi włosami i idealną figurą, ostatnio czytałam wywiad z jakąś znaną polską personą (i to bodajże dziennikarka jakaś była) która twierdziła że wstawiła sobie sylikony bo jej mąż ją do tego namawiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka ma racje
Patrzac na twoja fote wiem ze i tak do ciebie NIC nie dotrze,trzymaj sie z podobnymi sobie,nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darker "Samotna matka z dzieckiem co już się wyszalała a teraz potrzebuje faceta od płacenia rachunków." Już nie udawaj, że tylko 'dzieciate' mogą się zainteresować prawiczkiem. "W 40-ste urodziny. To ja już wolałbym się zabić niż w takim wieku zaczynać. Wstyd, wstyd, WSTYD!" Na wszystko wyznaczyłeś już granicę wiekową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Patrzac na twoja fote wiem ze i tak do ciebie NIC nie dotrze,trzymaj sie z podobnymi sobie,nara." Bo po jednym zdjęciu można się wszystkiego o człowieku dowiedzieć. Gratuluje przenikliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przecież to logiczne, że wszystkie kobiety, które idą pod nóż nie mają wspólnego powodu" myślisz że tak dużo jest tych powodów? moim zdaniem facet który oczekuje od swojej panny że da się porżnąć chirurgowi i nawtykać jakichś implantów to się nadaje do utylizacji a panna która to robi "sama dla siebie" jest po prostu na maksa próżna i głupia. usprawiedliwione są oczywiście aktorki i modelki które ze swojego ciała żyją ale nikt poza tym. i tak samo jest z facetami picującymi się jak panienki, depilującymi sobie klaty itp. no ale oczywiście to jest zdanie prawie 40 letniego prawiczka więc nie namawiam nikogo zeby sie ze mną zgadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobiety mają w dzisiejszych czasach mega kompleksy - właśnie przez was" To i za wasz brak rozumu jesteśmy odpowiedzialni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma "no ale oczywiście to jest zdanie prawie 40 letniego prawiczka więc nie namawiam nikogo zeby sie ze mną zgadzał." Jaka klauzula. :D A co do samych operacji plastycznych, to uważam, że jak ktoś chce coś poprawić DLA SIEBIE i poczuje się dzięki temu lepiej to krzyż na drogę. I wcale to nie musi być aktorka czy modelka, tylko normalna niemedialna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kobiety mają w dzisiejszych czasach mega kompleksy - właśnie przez was" no przeze mnie to na pewno nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Próżność? Off litości One to robią bo faceci wymagają od nich "pełnych kształtów", kobiety mają w dzisiejszych czasach mega kompleksy - właśnie przez was śliniących się na widok "zrobionych" gwiazdeczek z idealnym biustem, z idealnymi włosami i idealną figurą, ostatnio czytałam wywiad z jakąś znaną polską personą (i to bodajże dziennikarka jakaś była) która twierdziła że wstawiła sobie sylikony bo jej mąż ją do tego namawiał..." Wy się cieszcie, że przynajmniej możecie siebie poprawić. Facet nie dosć, że wielu rzeczy nie może to jeszcze nawet to co może jest negatywnie odbierane. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co nas obchodza mlode
siksy ? siano w glowie i watpliwa uroda maskowana tonami mejkapu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bielyje Rozy - wydaje mi się, że masa osób nie do końca rozumie jak silny jest związek między chęcią podobania się i robieniem operacji dla samego siebie. Są tacy którym dużo do ideału brakuje, a mimo to dobrze czują się w swojej skórze, drugim cały czas coś nie pasuje i cały czas o tym myślą - wszystkie niepowodzenia zaczynają sprowadzać do wyglądu i w pewnym momencie ta operacja plastyczna może na nich podziałać jak plaster przyklejony dziecku na ledwo co zdarty naskórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka ma racje
Bielyje Rozy "ewka ma racje", i co? Ferie ci się już zaczęły, nołlajfie?,, Patrz na siebie ZYEBIE bez faceta i z,,cudownym zyciem w realu,, stara szmato z kotem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczek bez wiary "Prawiczkiem wiele, natomiast starym prawiczkiem 25+ to własnie tylko takie" Co za głupoty. Jesteś młody, zdrowy, masz dobrą aparycję i niezależność finansową, ale Tobie to za mało. Na pewno nie jedna dziewczyna chciałaby takiego faceta jak Ty, ale pewnie zaraz napiszesz, że i tak nie wiedziałbyś gdzie ją zabrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozy to cwelicho
czego od tego czegoś wymagać :O dobrze ją tu obsmarowali :O🖐️ poczytaj to 200 razy rozy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wy się cieszcie, że przynajmniej możecie siebie poprawić. Facet nie dosć, że wielu rzeczy nie może to jeszcze nawet to co może jest negatywnie odbierane." o ja pierdolę. cycki se wiara powiększ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwtjmga
Pbw nie przesadzaj, coraz więcej facetów sobie coś poprawia - w szołbiznesie to już norma, poza tym jeśli korekta nie jest jakaś wielka to i tak nikt się o tym nie dowie a chciałeś coś sobie poprawić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bielyje Rozy ty faktycznie
masz coś z głową nie tak 🖐️ Sama jesteś zyebenym nołlajfem z ryjem jak goowno a pierdolisz na innych , zmień leki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze że jest to "negatywnie odbierane". taka głupota i próżność powinny być wyszydzane bo inaczej postępuje. ostatnio czytałem że jakaś dziewczynka dostała na 7 urodziny od swojej pojebanej matki jakiś voucher na operację liposukcji. to się już kurwa w głowie nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu widać, że są ferie. dzieci siedzą wieczorami na Kafe i podniecają się anonimowymi ludźmi, ciekawe czy ich rodzice wiedzą jakich nołlajfów wychowali. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co za głupoty. Jesteś młody, zdrowy, masz dobrą aparycję i niezależność finansową, ale Tobie to za mało. Na pewno nie jedna dziewczyna chciałaby takiego faceta jak Ty, ale pewnie zaraz napiszesz, że i tak nie wiedziałbyś gdzie ją zabrać..." Oczywiście, bo Ty nie jesteś mną i nie wiesz ile codziennie nerwów kosztują mnie sytuacje zyciowe, które dla innych są czymś normalnym. 🖐️ A co dopiero rzeczy, których nigdy nie robiłem... Czy Ty naprawdę myslisz, że tego nie widać, że człowiek jest maksymalnie zestresowany i nie wie do końca co zrobić w danej sytuacji? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!offerma - z tą dziewczynką to na dwoje babka wróżyła, jej matka poniekąd żyje z kontrowersji więc cholera wie ile w tym prawdy. Poza tym we wszystkim trzeba mieć umiar. Co innego jest sobie poprawić jedną, dwie części ciała, co innego iść na stół na 12-14 godzin i zrobić łącznie ponad 20 "poprawek" jak to jedna celebrytka raz sobie zafundowała. Wiara - nie mówię złośliwie, ale fobie można leczyć. Nie szkoda Ci życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×