Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredka3

Rekonwalescencja po operacyjnym face liftingu - praktyczne porady

Polecane posty

Gość Arti4
Wiesz co Vega Jestes wredna i nie chce mi sie z toba gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti4
Wiesz co Vega Jestes wredna i nie chce mi sie z toba gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Moja znajoma jest 13 dni po korekcie powiek górnych i dolnych w Czechach.Na zdjęcie szwów jechała razem z babką ,która jest kosmetyczką .W jednym dniu miały też robiony zabieg i potem rozmawiały o tym co robić po zabiegu.Kosmetyczka stwierdziła,ze samo się zagoi i ,że szkoda czasu i nie zamierza nic robić.Moja koleżanka była bardzo przejęta i stosowała na powieki i na plastry maść alantan,przemywała borasolem oraz stosowała krople do oczu,siniaki pod oczami smarowała heparyną. Zdziwienie kosmetyczki było ogromne ,bo moja koleżanka choć sporo od niej starsza to wyglądała o niebo lepiej i szwy miała całkowicie zagojone. Z efektu jest super zadowolona . Za zabieg zapłaciła 2.800 zł. + ok.200 zł dojazdy,mieszka niezbyt daleko. Jak widać,warto trochę zadbać o operowany obszar ,bo potem to procentuje no i cena w porównaniu do polskich jest nieporównywalna a fachowość taka sama a czasami nawet większa. Zobaczcie u Szczyta ceny to pospadacie z krzeseł i jeszcze nie robi obu powiek jednocześnie.U niego trzeba wydać 14 do 15.000 za taki sam zabieg, do tego dojdą jeszcze dodatkowe opłaty za znieczulenie ,pobyt w klinice i nie wiem co tam jeszcze. Ja za lifting,powieki i wszystkie dodatkowe opłaty zapłaciłam 9.000zł. Róbcie zabiegi w Czechach,tam są tak samo dobrzy fachowcy,tylko ceny mają po prostu inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załączam tu filmik ,który w przyśpieszeniu pokazuje korektę powiek górnych i dolnych.Zawsze jest to robione jednakowo i tylko nieświadomym pacjentkom wmawia się jakieś zakresy . Jeśli lekarz mówi ,że nie robi się tego jednocześnie to są tylko 2 powody : niezbyt umie to robić albo kasa którą chce dostać za 2 oddzielne zabiegi. https://www.youtube.com/watch?v=7oObp4__hcE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana15
Nigdy nie myslałam,że różnica w kosztach może być tak ogromna.Myslałam,że nigdy nie uzbieram na operację plastyczną,bo ciągle coś i brakowało.Vega11 przreczytałam wszystkie twoje posty,obejrzałam zdjęcia i teraz wiem jak to wygląda i chyba mam mniejsze obawy,ale najważniejsze jest to,że już stać mnie na lifting i jeszcze powieki sobie trzasnę.Boże jak ja się cieszę,że znalazłam to forum.Masz Vega rację największą głupotą jest płacić za reklamę gdy mozna zapłacic kilka razy mniej. Kwasy też robię sobie sama i wreszcie mam je tam gdzie trzeba i nie widzę w tym głupoty. Juz oglądałam strony kliniki Kleopatra i jeszcze dziś wysyłam maila.mamtylko pytanie,ile tych zdjęć muszę wysłać i czy tylko fragmenty twarzy czy całą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zszokowana15 , nie ma jakichś wytycznych co do zdjęć ,ale logiczne będą zdjęcia z przodu twarzy ,profile i zbliżenie oczu jeśli chcesz robić również korektę powiek. Najlepiej gdy zdjęcia zrobi ci ktoś drugi i pamiętaj aby nie unosić głowy do góry. Te zdjęcia to i tak tylko pro-forma ,jak nie masz "garba" na policzku czy jednego oka w pionie (oczywiście żart) to oni robią to zawsze według schematu i jeśli masz jakieś szczególne życzenia to mów o nich bezpośrednio przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana15
Dzięki za odpowiedż a w jakim języku mogę do nich pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
zszokowana15 ,możesz pisać po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam poczytać: empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już dawno zauważyłam,że te kobiety,które ćwiczą np.kulturystykę mają wyrzeżbione ciało a jak na mój gust to zdeformowane ,ale twarze mają zniszczone więc te treningi tak chyba nie do końca usuną problemy starości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie,wyglądają nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Hejka :) Co tam u Was słychać ,czy jest ktoś "świezo" po zabiegu. Ja już trzesę sie ze strachu bo mam termin na marzec 2017 , boje sie masakrycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti4
Czesc Ahaha Ja ide pod noz we Wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Arti 4. A tak się zastanawiałam co tak cicho na naszym forum :) No to będziesz naszym nowym źródło informacji :). Ile masz lat Arti i w jakim mieście robisz zabieg? Ja idę 3 stycznia i też już mam stracha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaha ,a czego konkretnie się boisz? Ja jestem prawie pół roku po zabiegu i wiem ,że nie ma się czego bać. Napisz gdzie robisz zabieg. Poczytaj sobie moje wpisy to trochę oswoisz się z tematem,wcześniej były też moje zdjęcia ,ale znikły .Gdybyś jednak chciała to niektóre mogę ponownie załączyć. Pamiętaj ,ze nie możesz się zdać na to ,że lekarz sam będzie wiedział co ma ci szczególnie poprawić,niby teoretycznie tak powinno być,ale w praktyce wychodzi inaczej a najważniejsze jest to co powiesz tuż przed zabiegiem a nie 4 miesiące wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana15
Ja mam wyznaczony termin na 16 stycznia w klinice Kleopatra w Czechach.Mogłam mieć zabieg wcześniej,ale z różnych względów rodzinnych zdecydowałam się na ten dzień.Wiecie,wizyty rodziny,dzieci,nie chciałam żeby wiedziały,że coś kombinuję z twarzą.Zobaczę co powiedzą potem. Nie wiem czy zdecydować się na ich hotel czy na hotel w Polsce. Ty Vega rozumiem,że mieszkałaś w hotelu w klinice,napisz co radzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Hejka:) Vega :) boje sie miliona rzeczy, wiadomo ,że zycie jest nieprzewidywalne i nie można go zaplanowac . Nie moge patrzeć na siebie z obwisłymi policzkami głównie, zmarszczek wielkich nie mam ,ale obwisy :(((( Boje sie rekonwalescencji, moje ciało niezbyt dobrze sie goi, nie wiem jak długo muszę siedziec " w izolacji" a sytuacje mam taką ,że 2 tyg urlopu, to jest maximum na jakie mogę sobie pozwolic ;( Mam nadzieje,że operacja się uda i bedzie wszystko ok , tego też sie boje, bo wiadomo ryzyko jest zawsze. Jesli mogłabyś Vega przysłać zdjecia to byłabym bardzo wdzięczna, bo faktycznie są niedostępne. Jestem dobrej myśli, zgodnie z zaleceniem lekarza odchudzam sie i zacznę łykać rutinoscorbin. Będzie dobrze :)) Ciesze sie,że bede ,mam nadzieje, mogła skorzystać ze wskazówek wszystkich dziewczyn po ........ Trzymam kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Ahaha ,nie bój się , to tylko powierzchowny zabieg,nic złego się nie stanie. 2 tygodnie w zupełności wystarczą .Ty będziesz czuła naprężenie skóry,ciągnięcie ,ale tylko ty będziesz o tym wiedziała,inni nie.Możesz mieć zasinienia,ale teraz są dostępne bardzo dobre korektory oraz podkłady kryjące czym wszystko zatuszujesz. Na twarzy będzie obrzęk ,ale nie w tym rozumieniu,że będziesz spuchnięta choć do kilku dni po zabiegu możesz być również spuchnięta. Obrzęk będzie polegał na tym,że gdy dotkniesz policzków to one będą twarde,tego oczywiście nikt nie będzie widział. Schudnięcie przed zabiegiem jest rzeczywiście ważne jak też wzmocnienie naczyń krwionośnych. Zdjęcia załączę pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zszokowana15 ,ja mieszkałam w tym ich hotelu i było to bardzo dobre,bo do dyspozycji miałam 2 pokoje ,dużą łazienkę i kuchnię z jadalnią czego w normalnym hotelu nigdy nie ma,ale jest to bardzo drogi hotel. Zdecydowałam się też na zamówienie posiłków,ale gdy śnisdania były bardzo dobre to już obiady beznadziejne,kolację trzeba było i tak we własnym zakresie. Jeżeli zależy ci na ograniczenie kosztów to lepiej wynająć hotel lub pokój w pensjonacie w Polsce,wyjdzie zdecydowanie taniej a na wyjęcie drenów czy szwów dojedziesz. Parking w Czechach również jest bardzo drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Hej dziewczyny. Wróciłam właśnie z konsultacji z moim Panem Doktorem i zaskoczę Was informacją. Czytałam na różnych stronach klinik chirurgii plastycznych,że warto zażywać leki na wzmocnienie naczyń krwionośnych:rutinoscorbin,witaminę c i inne.Od dobrego miesiąca codziennie piję witaminę c 1000 i kiedy powiedziałam dzisiaj o tym lekarzowi,to powiedział,że od jutra mam to odstawić,bo to będzie szkodziło w czasie operacji.A to nowina !Ponieważ ufam mu,więc odstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Arti4 :) Trzymam kciuki.Jeśli możesz,to weź laptopa ze sobą i pisz nam na bieżąco jak się czujesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
A to heca ,czemu szkodliwe miałoby być stosowanie vit C? No ,ale skoro fachowiec tak twierdzi to należy mu ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co nie tak z tą witaminą C ,ale ja zażywałam diohespan a potem rutynę i było bardzo dobrze. Moja koleżanka,która sama robi sobie kwasy nie zażywała preparatów wzmacniających naczynia krwionośne i zawsze była tragedia,gdy zaczęła zażywać diohespan sytuacja zmieniła się diametralnie.Spytam ją czy mogę załączyć fragmenty jej zdjęć to zobaczycie różnicę. gośćdidey, ty chyba niepotrzebnie poszłaś w kierunku tak dużej ilości witaminy C ,gdy wcześniej pytałaś lekarza o inne preparaty to powiedział ci tylko,że to nic nie daje,ale gdy usłyszał ile bierzesz wit.C to dopiero powiedział,że to jest złe. Mój lekarz wiedział jakie biorę preparaty i nie mówił ,że to może zaszkodzić. Na wzmocnienie naczyń bardzo dobra jest również maść na hemoroidy,także na naturalne cienie pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Hej Vega. Może i masz rację.Może za dużo i za długo zażywałam witaminę C.Chcąc dobrze,czasami przesadzamy :) Wyczytałam coś takiego: Witamina c może zwiększyć ciśnienie krwi,a jej przedawkowanie może spowodować zwiększenie krzepliwości krwi i ostatecznie prowadzić do zatorów i zawałów.Może także hamować tempo przesyłania impulsów nerwowo-mięśniowych. Będę się trzymać tego co lekarz powiedział: proszę nic nie brać.Jak mają być siniaki to będą.To sprawa bardzo indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,to sprawa bardzo indywidualna,bo każdy ma inne naczynia krwionośne. Ja miałam taki okres w życiu ,że wystarczyło takie zwykłe obijanie się o szafkę czy klamkę i w końcu cała byłam w siniakach ,zaczęłam brać odpowiednie preparaty i pomogło. Ja jednak zachęcam do brania preparatów wzmacniających naczynia,bo przecież są takie ,które nie zawierają wit.C ,lekarz nie powiedział ,że rutyna zle wpłynie na zabieg tylko wit.C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczona41
Vega zrobię tak jak mowisz czyli znajdę coś w Polsce. Co do tych leków na poprawę naczyń krwionośnych to ja pytałam i lekarz powiedział ,że mogę brać.Nie mogę brać leków ,które rozrzedzają krew.O witaminie c teraz piszą,że w nadmiarze jest szkodliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti4
Czesc dziewczyny Dzis jest ten dzien ! Wielki dzien !!! Wczoraj odebralam wyniki Mam krew jak dawca... wiec powinno byc dobrze. Lekki nerw jest ;) Ale daje rade... trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahaha
Trzymaj sie Arti , mocno trzymam za Ciebie ,dawaj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Już mam paluchy u rąk i nóg zawinięte.Myślami będziemy z Tobą. Koniecznie się odezwij .Będzie dobrze ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti4
Witajcie Wlasnie mnie przyqiezli do pokoju Czuje sie awiwtnie aczkolwiek jest tylko jedno ale... nie wolno mi gadac do jutra zeby krwiakow nie bylo Jak lepiej orzejrze na oczy to napisze wiecej bo literki zamazane jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×