Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredka3

Rekonwalescencja po operacyjnym face liftingu - praktyczne porady

Polecane posty

Dzień dobry. Widzę że temat został zakończony bo nie ma już długo wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 64 lata , 16 września poddałam się liftingowi twarzy. Zadnych siniaków nie mam . Spanie , leżenie na płask to katastrofa. Głowa moja jest cała zabandażowana , wszystko mnie uwiera i ściska . W czwartek idę na pierwsze zdjęcie szwów . Wszystko dla mnie jest nowością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Hej Nita. No to świeżynka jesteś. Fajnie,że napisałaś :).Mam nadzieję,że na "żywo" podzielisz się swoimi wrażeniami.No właśnie,tego się boję.Tych pierwszych godzin,dni po zabiegu i tego ucisku bandaża wokół buzi.Pewnie plecy Cię bolą,bo rozumiem,że na boku spać też nie można?A miałaś dreny założone? A jak z jedzeniem Nita? Są problemy ? Nie masz siniaków -SUPER !To jednak sprawa bardzo indywidualna.Mam koleżankę,która pracuje w klinice i potwierdza,że raz kobieta po zabiegu wygląda dobrze,bez siniaków,a inna cała czarna i napuchnięta.Pozdrawiam i życzę szybkiej rekonwalescencji.W jakim mieście poddałaś się liftingowi ,u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nita
Właśnie wróciłam od lekarza i bez bandażu . Powiedział że ładnie się goi po lewej stronie ale prawa troszkę gorzej, Zdjął mi troszkę szwów a następne za tydzień . Głowę też mogę umyć. Byłam też na drugiej rehabilitacji. W pakiecie dostałam cztery. Wspomaga ukrwienie. Pokazał mi jak mam masować i kazał przykładać na bokach zimne okłady. Muszę też bardzo natłuszczać. Miałam tyle pytań do lekarza a jak zaczął przy mnie robić i dyskutować to wszystko zapomniałam :) Czuje się dziś bardzo naciągnięta koło oczu i wzdłuż kości policzkowych. Mąż mówi że widać . Szyje mam ładną i zniknęły chomiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mija tydzień więc może za dużo oczekuje.Przecież zrywali ze mnie skórę a teraz musi się to wszystko poukładać. Ale tak jak teraz nie chcę wyglądać bo czuje się bardzo naciągnięta. Hej gośćdidey - drenów nie miałam . W tej klinice nie zakładają już od chyba dwóch lat. Używają po operacji specjalnego kleju. W ciągu dnia jak najwięcej się ruszam , bo leżenie na plecach to katorga. Przez pierwsze pare dni jak najmniej mówić . Chłop ma spokój w domu :) Jedzenie musi być miękkie. Brak pieczywa tylko jogurciki, serki, ziemniaczki ubite, mielone itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Dobrze,że babeczki będą miały coraz więcej nowych doświadczeń a co powiesz nita na to jak ja musiałam w bandażach być przez 10 dni i dopiero po 10 dniach mogłam umyć głowę? To była dopiero katorga a do tego jeszcze upał,myślałam ,że wszy mi się zalęgły. Byłam w Polsce i koniecznie chciałam pójść do mojej fryzjerki,ale bałam się jej reakcji na moje blizny za uszami ,które nie są tak niewidoczne jak te z przodu. To moja dobra znajoma. Wymyśliłam,że jak spyta co mi się stało to powiem,że miałam guzy na węzłach chłonnych i miałam operację ,ale nawet nie zauważyła. Robiłam balejaż i ona nabierała cieniutkie pasma włosów jedno za drugim więc było takie ryzyko,ale widocznie tak farba to zakamuflowała,że nie widziałam w lustrze żadnej reakcji na jej twarzy. Jak macie jakieś lepsze pomysły na zaspokojenie ciekawości fryzjerów to piszcie. Po korekcie powiek sprawdzonym wybiegiem jest zapalenie spojówek,wszyscy to łykają. Aha , z moimi bliznami na powiekach wszystko wróciło do normy po odstawieniu medykamentu,który mi zaszkodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Hej dziewczyny :) Hej Nita :) Ale masz już dobrze.Jesteś już po :).Po ilu dniach zdjęli Ci pierwsze szwy,po 7 ? W mojej klinice również są masaże.W trakcie pobytu w szpitalu,a potem jeszcze 10 prywatnie.Nie rozumiem tylko po co jest ten klej,o którym piszesz.Może on skleja to cięcie ?.Bo z tego co wiem, dreny zakładane są tylko na 1 dobę,aby reszta płynów limfatycznych spłynęła na zewnątrz.Martwi mnie jak piszesz,że masz bardzo twarz naciągniętą i aż koło oczu i to widać.Nie jest to taka maskowata buzia?A na plecach,to dałaś radę się wyspać? Dali ci na noc specjalną opaskę wokół buzi ,którą trzeba zakładać na noc? Wkleiłaś jakiś link.Nie otwiera się.Co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vega rozumiem ciebie co przeżywałaś mając aż 10 dni bandaż na głowie. Głowę od razu w czwartek umyłam ale nie dało się dobrze bo wszędzie szwy i zbolałe ciało przed za uszami i styłu na głowie. Mam już znowu brudne włosy i tam gdzie szwy tłuste bo często natłuszczam . Opaski żadnej nie dostałam na noc . Leżę na wznak w nocy ale już jest troszkę lżej . Chciałam wam wysłać kilka fotek ale stronki które miałam nie działają . Rehabilitację dostałam w pakiecie razem z zabiegiem jest ich 4 jak bym chciała dokupić to wcale nie takie tanie 150 zł a cała robota trwa ze 3 minuty reszta dyskusja i porady . Vega na dobry pomysł wpadłaś z tymi węzlami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vega ty już chyba miesiąc po operacji ? I jak się czujesz , jak to wszystko wygląda ? Czy też czułaś , że skóra jest naciągnięta ? Najbardziej mnie to martwi a myślę że to przejdzie po usunięciu wszystkich szwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
nita,widzę ,że miałaś klasyczną operację .Ja miałam cięcia dokładnie w tych samych miejscach. Gratuluję ci odwagi przy zamieszczaniu zdjęć.Jesteśmy chyba pierwszymi kobietami ,które odważyły się na to .To nie sztuka zamieścić zdjęcie gdy wygląda się pięknie,ale sztuką jest pokazać się własnie w takiej sytuacji. Gdy inne kobiety tu trafią to będą miały świetną lekcję i przedsmak tego co je czeka . No cóż ,żeby być piękną najpierw trzeba trochę przejść , pocierpieć ,ale to wszystko jest warte tej ceny ,bo czujemy się potem bardziej pewne siebie ,bardziej komfortowo. Po zabiegu skóra była napięta,ale myślę,że bardziej od obrzęku,mnie bardziej przeszkadzały powieki,które miałam robione 2 dni po lifcie. Ja jestem już 4 miesiące po operacji i nadal skóra ,która była odpreparowana nie ma normalnego czucia a na policzkach gdzie były przyszywane mięśnie wyczuwam jeszcze zgrubienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vega może jesteśmy dwie pierwsze i ostatnie ale niech dziewczyny wiedzą co ich czeka bo ja nie byłam wielu rzeczy świadoma. Oprócz męża i dopingu przez moją córkę nikt nie wie . Wszyscy moi znajomi , rodzina uważają że trzeba umieć się starzeć z godnością . A jak zapytałam się co to znaczyć starzeć się z godnością nikt mi nie potrafił mądrze odpowiedzieć. Chociaż jestem zbolała , ściągnięta przez opuchliznę nie żałuję mojego kroku. Lekarz mówi że efekty będą po 6 miesiącach . Robiłam to w bardzo renomowanej klinice , chciałam być blisko kliniki żeby w razie czego mieć szybko pomoc. Znajomym pokaże się dopiero w listopadzie a jak nie będzie wskazane to dopiero w styczniu . Vega a czy znajomi, rodzina coś zauważyli ? Znajomy mój miał robione powieki , bo jest zawodowym kierowcą i opadające powieki przeszkadzał mu w pracy . Robił to w szpitalu państwowym na NFZ Jest bardzo zadowolony i bardzo szybko wrócił do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nita , nie będziesz musiała tak długo czekać aby pokazać się znajomym . Ja zaraz po zdjęciu szwów czyli w moim przypadku było to 10 dni po liftingu i 8 dni po korekcie powiek zrobiłam makijaż i pojechałam do koleżanki a potem na zakupy do galerii . Obrzęk policzków polega głównie na ty ,że są one twarde,ale to tylko my to czujemy , na zewnątrz tego nie widać. Na jednym policzku miałam takie zażółcenie ,ale po nałożeniu podkładu było to niewidoczne . Miałam jeszcze po korekcie powiek zasinienie pod okiem,ale to też zakrył makijaż.Nikt nic nie poznał ,że coś jest nie tak. Obchodziłam też chyba tydzień po wyjściu z kliniki swoje urodziny i tylko goście życzyli mi abym zawsze była tak młoda ,ale wcześniej też nie wyglądałam źle więc szoku nie było. Ostatnio byłam na imprezie u siostry i tylko usłyszałam: ale ty się trzymasz. Ja nie jestem do końca zadowolona z efektu,ale to podobno moja wina,bo jestem trochę za gruba, yhm...........zobaczymy co będzie dalej. "Starzeć się z godnością" to obecnie oznacza właśnie tak jak my .Kiedyś gdy takie zabiegi były zarezerwowane tylko dla gwiazd filmowych to nie wypadało nic innego powiedzieć tylko ,że my starzejemy się z godnością i ze zmarszczkami. To ciekawe,że gdy mówimy żyć godnie to jednak mamy na myśli życie dostatnie a nie w biedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vega ja miałam zabieg 16 września , dziś sobota 8 dni od zabiegu. Pełno szwów wokół uszu, zaczerwienienia nie mogę jeszcze używać kamuflaży w postaci korektorów bo boli mnie jak natłuszczam a co dopiero makijaż . Może jak pójdę w czwartek 29 września to zdejmą mi już wszystkie szwy choć lekarz powiedział że 100% pewności nie ma czy będzie mógł wszystkie usunąć . Jestem zaszokowana , że 10 dni po liftingu byłaś w stanie pokazać się . Tak wyglądają moje uszy 8 dni po liftinguhttps://naforum.zapodaj.net/e1e7768f8eaa.jpg.htmlhttps://naforum.zapodaj.net/7f29eb23637a.jpg.html Nie mogę się pokazywać nawet za dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Nita .Twoje szwy po 8 dniach wyglądają bardzo dobrze ! Nie martw się tym! To wszystko bardzo świeże.Goi się jak na psie :) Ja też mam w d...e tzw. starzenie się z godnością :):):) Fajnie,że jesteście:).Buziaki dla Vegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
nita , ty masz chyba krótkie włosy to może będzie trochę trudniej.Mówisz,że ciebie te szwy bolą,mnie nie bolały.Myślę,że mogłabyś użyć jakiejś maści z antybiotykiem lub choćby myć się od czasu do czasu mydłem antybakteryjnym,ja myłam tym mydłem zwłaszcza szwy za uszami,bo tam goiło się gorzej ,ale tak w ogóle to szwy wyglądają dobrze. Jak po 10 dniach po zabiegu pojechałam do tej koleżanki to stanęłam przed nią i powiedziałam : no gdzie miałam te cięcia? Tak jak pisałam,miałam nałożony make up i ona była zaskoczona,że nic nie widać,dopiero jak pokazałam jej dokładnie gdzie były cięcia to dopiero to dostrzegła. Oczywiście,sprawa gojenia się ran to sprawa indywidualna ,ale napewno nie będziesz musiała czekać z pokazaniem się ludziom nawet 1 miesiąca.Zobaczysz,że przyznasz mi rację. gośćdidey,dzięki za buziaki ,pozdrawiam wszystkie byłe i przyszłe liftingowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mimi
Z przyjemną ciekawością czytam Wasze wpisy i oglądam zdjęcia. Na lifting mam jeszcze czas, ale dzięki Wam wiem, że jak zajdzie taka potrzeba to go zrobię. Też mam głęboko w d... teksty o starzeniu z godnością. Vega ma rację, że to co kiedyś było zarezerwowane dla gwiazd stało się dostępne dla nas. Skoro chodzimy do lekarzy i do dentysty to dlaczego nie mamy korzystać z innych zabiegów? Jesteśmy odważne i tego nam zazdroszczą. Moje powieki goją się bardzo dobrze. Już sama zapominam, że miałam zabieg. Nie myślałam, że tak szybko to się goi. Jestem bardzo zadowolona. Inne spojrzenie, inny makijaż. Jest cudnie! Już teraz nie zakładam na siłę okularów słonecznych. Pozdrawiam Was piękne kobietki. I piszcie!!!)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Hej Mimi.Chyba telepatia.Miałam właśnie" pukać "do Ciebie.A nie mówiłam !!! Korekcja powiek- to drobny zabieg,który przynosi mega satysfakcję kobiecie !Bardzo się cieszę,że jesteś zadowolona i masz piękne oczy,których nie musisz już ukrywać pod okularami :) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mimi zazdroszczę że jesteś już po korekcie. Marzy mi się korekta powiek od pewnego czasu i szukam informacji na ten temat. Mam 50 lat i opadającą skórę nad powiekami górnymi i bardzo cienką skórę pod oczami która bardzo się marszczy gdy się uśmiecham. Te zmarchy bardzo dodaje lat no ale już tak mam że dużo się uśmiecham i tego nie zmienię. Byłam na jednej konsultacji i pani doktor stwierdziła że w moim przypadku wypełniacze nie przyniosą zadowalających efektów i najbardziej spektakularny efekt da korekta powiek. Zachwalała te metodę mówiąc że lekarz który ją wykonuje traktuje ja jak prosty zabieg a nie operacje. Jednak mam wiele obaw no i nie wiem jak to logistycznie rozegrać bo mieszkam w anglii. Czytałam dużo pozytywnych opini na temat operacji plastycznych w czechach i ceny są tu bez porównania niższe. Mam jeszcze parę pytań do Mimi lub kogoś kto ma podobne doświadczenia. Jeżeli dobrze pamiętam po wyjściu ze szpitala mieszkałaś w Cieszynie, przy granicy po polskiej stronie ? Jakie miejsca polecasz? Jakiś nie drogi hotel ? czy droga byłaby taksówka z hotelu w polsce do szpitala w Trzyńcu? Wróciłaś na zdjęcie szwów po 8 dniach i potem już wracałaś do domu? Wspaniale że są kobiety które dzielą się swoimi doświadczeniami i odpowiadają na pytania. Jesteście wielkie ! Pozdrawiam i podziwiam wszystkie dziewczyny a zwłaszcza Vege. Dzięki tobie wierzę że to ma sens. Mój mąż mówi że dla niego nie muszę nic robić i jemu nic nie przeszkadza ale uważam że trzeba się ze sobą dobrze czuć żeby inni czuli się dobrze z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Hej Chałwa.:) Cieszę się,że dołączyłaś do nas:).Jeśli chodzi o Czechy,to Vega jest kopalnią wiedzy.na pewno się odezwie.Mój facet też mówi,że nie muszę nic robić.Ale my kbiety wiemy swoje :). Jak masz wskazania do korekcji powiek,to nie zastanawiaj się,tylko wybieraj dobrego chirurga i rezerwuj termin. Teraz,jesienią,to idealny czas,bo słońca już coraz mniej.Zero bólu,szybka rekonwalescencja i mega efekt :Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mimi
Witaj Chałwa. Ale masz fajny nick))) Wiem o czym piszesz. Ja kilka lat przymierzałam się do zabiegu. Niewiele brakowało, a byłabym go przełożyła. Na szczęście nie zrobiłam tego i teraz miesiąc i 10 dni po zabiegu jestem bardzo szczęśliwa!!!! Żałuję że tak długo zwlekałam. Jesteśmy w podobnym wieku. Nie zastanawiaj się. Zabieg robiłam w szpitalu w Trzyncu w Czechach na oddziale chirurgii plastycznej. Zabieg wykonał doktor Szymczysko. Są też inni. Ja jestem zadowolona. Po zabiegu noc spędziłam w szpitalu, a potem pojechałam do domu. Po 8 dniach wróciłam na zdjęcie szwów. Jeśli Ci tak pasuje to z pewnością coś wynajmiesz w Cieszynie czy okolicy. Myślę, że po stronie polskiej jest taniej. Najgorszy pierwszy tydzień do wyjęcia szwów. Kiepsko się wygląda. Przeszkadzają naklejone plasterki. Potem już jest coraz lepiej. Wyjmowane szwów nie boli! Ja bardzo się bałam. Niepotrzebnie. Bałam się jak będę wyglądać i reakcji otoczenia. Też niepotrzebnie. Po zabiegu oczy są piękne i wyglądają naturalnie. Raz tylko znajoma powiedziała że mam dziwne oczy. Od pozostałych słyszę tylko że ładnie wyglądam albo że jestem coraz młodsza. Oczy bardzo nas powtarzają. Mój maz był na początku przeciwny a teraz patrzy z zachwytem. Cały zabieg z konsultacja i pobytem w szpitalu kosztował mnie nie całe 3000. Teraz jeszcze czekam na wizytę kontrolna i robię botoks koło oczu. Jesteśmy odważne. Bądźmy piękne i szczęśliwe. To naprawdę prosty zabieg a odmienia życie!!! Jeśli masz pytania to pytaj. Chętnie odpowiem. Mnie tu dużo dziewczyny pomogły. Dzięki nim wiedziałam czego się spodziewać, co stosować po zabiegu i jak się malować. Sama też chętnie pomogę. Dużo informacji jest też w poście Korekcja powiek górnych. Warto poczytać))) Pozdrawiam Was kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Witaj Chalwa w klubie tiuningowanych babek ,niestety na każdą z nas przychodzi czas na kapitalny remont i nie ma się co bać tylko tiuningować skoro mamy taką możliwość. To jest naprawdę prosty zabieg i trwa niecałą godzinę . Ja sobie kiedyś wyobrażałam,że to niewiadomo co,że wielka operacja a tu raz,raz i po wszystkim. Dziś śmieszą mnie wypowiedzi niektórych kobiet na różnych portalach,że boją się ,bo to inwazyjny zabieg a najbardziej rozśmieszył mnie wpis jednej,która bała się,że straci wzrok. Jeśli chodzi o nocleg to ja też polecam wynająć coś w Polsce. W twoim przypadku to chyba Trzciniec będzie dobrym rozwiązaniem,bo granica tuż,tuż. Hotel znajdziesz i zamówisz przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny wasze słowa dodają otuchy i wiary że warto. Podjęłam decyzję i chcę umówić się na termin Jednak na pewno nie dam rady w tym roku a następną możliwość wyjazdu będę miała dopiero pod koniec maja. Tak się składa że mam jeszcze syna w wieku szkolnym i muszę dostosować się do jego wakacji ;) Najważniejsze że mąż się zgodził i mogę liczyć na jego wsparcie. Mam jeszcze pytania do Mimi ;) pisałaś że nic nie boli ale zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym więc z pełną świadomością i to trochę mnie przeraża. Może jednak się myle i jest robiony pod narkozą i dlatego trzeba zostać jeden dzień w szpitalu ? Czy umawiałaś się osobiście czy mailowo ? w jakim języku rozmawia lekarz ? czy personel zna polski? w jakiej walucie się rozlicza ? czy wymagana jest zaliczka ? czy całość płaci się dopiero przy wypisie ze szpitala? Jak długo czeka się na termin ? Mam jeszcze 8 m-cy czasu ale chciałabym mieć 100% gwarancji że nie zmienią mi daty w ostatniej chwili. Muszę z wyprzedzeniem kupić bilety na samolot i znaleźć zakwaterowanie na 10 dni. Dziękuję bardzo za wszystkie rady. Na pewno jeszcze kilka razy przeczytam cały post i zaopatrzę się w polecane przez was specyfiki. Mam jeszcze jedno bardzo ważne pytanie czy lekarz chce wyników badań a jeżeli tak to jakich ? Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mimi
Witaj Chałwa. Przed zabiegiem byłam na konsultacji, ale myślę, że możesz próbować umówić się bez niej. Zadzwoń i przedstaw jak wygląda sytuacja. Możesz już od razu telefonicznie ustalić termin. Ja tak zrobiłam. Personel i lekarz spokojnie posługują się łamaną polszczyzną więc nie ma problemu. Sporo Polek robi tam zabiegi. Pełną kwotę płaciłam w kasie szpitala w dniu zabiegu. Ja płaciłam w koronach, które kupiłam w kanrorze przy granicy. Można też płacić w złotówkach. Ważne, żeby kwota była zapłacona w jednej walucie. Łatwiej się rozliczyć. Rzeczywiście zabieg jest robiony w znieczuleniu miejscowym. Z tego co wiem jest ono bardziej bezpieczne dla organizmu. Ja nie miałam przeciwwskazań zdrowotnych do narkozy, ale pewnie wtedy byłoby drożej. Pewnie konieczny byłby anestezjolog. W trakcie zabiegu noc nie boli, ale czujesz co lekarz robi. Nie powiem, że było przyjemnie, ale do przeżycia. W myslach powtarzałam sobie, że później będę piękna. Mój zabieg trwał 2 godziny. Po zabiegu masz opatrunek na oczach i zimny okład, który pielęgniarka zmieniała co kilka godzin przez całą noc. Rano po zmianie opatrunku i po śniadaniu zostałam wypisane do domu. Po korekcji powiek górnych i dolnych nie polecam samodzielnego prowadzenia samochodu. Ja mało co widziałam. Dobrze, że masz wsparcie męża. Zobaczysz jaki będzie zachwycony Twoimi oczami po zabiegu. Terminy są różne w zależności od lekarza. Do niektórych około roku, do innych mniej. Ja miałam jakieś szczęście bo czekałam ponad miesiąc. Ale zmienilam lekarza. Do tego pieewszego musialabym czekac rok. Nie chciałam już tego odwlekac. Jak juz pisalam z zamiarem zabiegu nosiłam się kilka lat. Zaryzykowałam i nie żałuję. Radzę, żebyś umówiłam się na konkretny termin już teraz. Na następne wakacje będziesz już mieć śliczne oczka, a przez to cała buzia odmłodnieje. Jeśli coś mi umknęło, lub masz jeszcze jakieś pytania to pytaj! Pozdrawiam)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Hej dziewczyny:) Jedyne co jeszcze mogę dodać,to tyle,że jak lekarz ma dużo pacjentek i odległe terminy,to warto wpisać się na tzw.listę rezerwową.Zawsze są takie sytuacje,że ktoś ze względu na różne losowe lub zdrowotne sytuacje odwołuje zabieg,a wtedy Ty wskakujesz na wcześniejszy termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Ja jeszcze dodam,że lepiej płacić koronami a korony kupić koniecznie w Polsce i może niekoniecznie w przygranicznym kantorze , bo mniej korzystnie . Nie opłaca się płacić złotówkami,bo przelicznik w Czechach jest bardzo niekorzystny. Mam znajomą w Czechach i wcześniej o wszystko wypytałam. Ja konsultację miałam dzień przed zabiegiem a wcześniejsza konsultacja niczego nie zmienia i nic nie daje, może być zrobiona w dniu zabiegu. Ja w Ostrawie wpłacałam zaliczkę,którą potem skrupulatnie rozliczono. Trzeba od razu mówić lekarzowi,że kupuje się bilet na samolot i nie wchodzą w grę żadne zmiany terminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi i wskazówki . Napiszę jak będę po rozmowie. Jeszcze raz muszę zapytać czy przed zabiegiem robione są jakieś badania albo należy jakieś dostarczyć lekarzowi wcześniej? Podejrzewam że pytają czy zażywa się jakieś leki na stałe itp. Myślę też czy nie umówić się od razu na 2w1 tak jak zrobiła to Vega, bo jakiś przynajmniej mini lifting też mi się marzy ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×