Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kredka3

Rekonwalescencja po operacyjnym face liftingu - praktyczne porady

Polecane posty

Gość gość mimi
Ode mnie lekarz nie wymagał badań. Robili mi na miejscu. Głównie chodzi o krzepliwość krwi. Na konsultacji lekarz pytał o ogólny stan zdrowia, choroby przewlekłe i przyjmowane leki. Przy przyjęciu na oddział pielęgniarka robi jeszcze raz wywiad. Taki bardziej szczegółowy. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Hej :) Mi kazali robić morfologię,krzepliwość,po 40 rż- EKG,jestem chora na niedoczynność tarczycy,więc TSH,FT3,FT-4.Badania trzeba zrobić 2 tygodnie przed zabiegiem ,żeby były w miarę aktualne.Klinika może je również zrobić na miejscu ,ale musisz być na czczo. W dniu zabiegu zażywasz stałe leki-w moim przypadku euthyrox plus lek ziołowy na menopauzę-soyfen forte.No i 6 godzin przed zabiegiem zero picia i jedzenia. Odnośnie menopauzy.Soyfen forte zniósł u mnie dokuczliwe objawy uderzeń gorąca.Polecam !1 tabletka dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Didey Choruję na niedoczynność tarczycy podobnie jak ty. Cieszę się że to nie jest problemem jak widać na twoim przykładzie ;) Dzięki za radę co do menopauzy. Póki co nie mam takich dolegliwości ale wszystko przede mną ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
nita ,co u ciebie ,pisz ,bo jesteśmy ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, zadałam sobie lekturę tego forum i tylko się umocniłam w decyzji i liftingu. Zaczynam od początku i właśnie przed chwilą wysłałam maila z zapytaniem o zabieg. Będę informować na bieżąco o postępach, terminach i informacjach jakie otrzymam. No i serdeczne pozdrowienia dla tych co już po...Vega11 wielkie dzięki za pryw. korespondencję, Twoje infromacje są bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Witaj Olu:) Cieszę się,że dołączyłaś do naszej paczki :). Ja mam termin na 3 stycznia 2017.I dzisiaj trochę się zmartwiłam,bo po 7 miesiącach pauzy, znowu dostałam okres.Nie wiem czy to jednorazowa akcja czy ciąg dalszy na dłużej.A jak dostanę okres np.2 stycznia?To operacji znowu nie będzie .Pozdrawiam WAS dziewczyny.Odzywajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej didey :) W jakiej klinice będziesz miała zabieg i kto jest operatorem? Nie miałam pojęcia, że okres jest przeciwskazaniem do operacji. Życzę Ci, żeby jednak to nie było tego dnia. Długo czekałaś na termin? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Hej:) Aesthetic Med- dr.Dmytrzak.Zapisałam się w kwietniu.Zabieg miał być we wrześniu,ale Pan doktor musiał pilnie wyjechać i dlatego zmiana terminu.W czasie menstruacji -NIE WOLNO wykonywać żadnych zabiegów chirurgicznych !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola72 ,witaj w klubie tiuningowiczek , czy juz coś działasz w temacie? Moja koleżanka wczoraj miała zdejmowane szwy po korekcie powiek górnych i dolnych również w Czechach .Jest bardzo zadowolona. Ciekawa jestem co u innych babek ,które są już po liftingu i były tu na forum , odezwijcie się ,piszcie o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie jestem na etapie wymiany maili z kilkoma lekarzami. "Mój" doktor odpisał mi, że nie wykonuje już faceliftingu, więc wysłałam kilka zapytań do innych klinik ( min. właśnie do Kleopatry ) i czekam na odpowiedzi. dostałam już dwa zwrotne maile, ale na razie to takie informacyjne bla bla, bez konkretów. jak coś się wykluje będę informować. Chcialabym zaplanować zabieg na drugą połowę stycznia, ale wiem, że to krótki okres, więc zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola72 , to jest zastanawiające ,że w Trzcińcu korektę powiek robią ponad 2 godziny i wycofują się z liftingu albo z korekty dolnych powiek co jest trudniejsze od górnych,tak jakby przekraczało to ich możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti4
Witajcie dziewczyny Moja operacja zbliza sie wielkimi krokami... 15 Grudnia To juz za miesiac!!! Po konsultacji wyznaczono mi termin za 2 lata... myslalam ze sie nie doczekam... a tym czasem nie wiedziec kiedy zlecialo... i juz za miesiac ten wielki dzien. Mam 48 lat i bedzie robiony lifting policzkow oraz korekta powiek gornych. Moj lekarz powiedzial ze powieki dolne sa trudne i zrobi je jak juz sie wszystko wygoi... czyli za jakies pol roku od liftingu. Przekonuje mnie to. Ciesze sie ze trafilam na to forum... jestescie dzielne i wspaniale... trzymajcie za mnie kciuki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.ona18.ł1.pl za ostre to dla mnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szela55
Arti, gdzie czekałaś aż 2 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti4
witajcie 2 lata czekam do dr.Szczyta :) teraz kolejka sie wydluzyla do 30 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Bardzo proszę administratora tego forum o usunięcie wpisu dzisiejszego gościa popołudniowego z wpisem: www.ona18.ł1.pl i zablokowanie takich treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdidey
Arti. No tak,wielki dr.Szczyt.Po tym telewizyjnym programie kolejki tam są ogromne.Ale jesteś w dobrych rękach.Mogę tylko powiedzieć,że dr.Szczyta uczył fachu mój Pan doktor :). Trzymam kciuki i oczywiście daj znać na naszym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam korektę powiek u Furmanka dwa lata temu ale nie w Trincu tylko w poliklinice w Koprivnicy... ale w Trincu jest jeszcze dr Brzuchanski... z pytaniem o lifting napisałam bezpośrednio do Furmanka i odpisał mi, że on nie robi, co nie znaczy, że w ogóle tam nie ma liftingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
gośćdidey Nie łudź się ,że administrator zareaguje na cokolwiek. Ja załozyłam kiedyś forum na zupełnie inny temat a nastepnie chciałam je usunąć to musiałam stanąć na głowie aby to się stało,oni na nic nie reagują a już zwłaszcza nie czytają żadnych wpisów więc najlepiej to ignorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arti4 ,w życiu nie czekałabym 2 lata na lifting .Nie ma lekarzy doskonałych ,czytałam wypowiedź kobiety ,która robiła korektę powiek u równie słynnego lekarza Sankowskiego i wyszła katastrofa. A co to znaczy "Moj lekarz powiedzial ze powieki dolne sa trudne i zrobi je jak juz sie wszystko wygoi." . Taka sława ,taki fachura a dolne powieki są dla niego trudne? No to masz całą jego fachowość. Powieki dolne są trudniejsze do zrobienia,ale fachowiec nie ma z tym problemu .Niektórzy robią to razem z liftingiem ,inni tydzień później a ja miałam zrobione 2 dni po liftingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti4
Vega ,kazda z nas wybiera takiego lekarza ktoremu ufa ,zwlaszcza ze to jest twarz. Uwazam ze warto poczekac 2 lata i jest to moja osobista opinia... ja nie krytykuje twoich wyborow... wybacz ale nie jestes dla mnie autorytetem... a to ze dr.Szczyt uwaza ze trzeba poczekac z powiekami dolnymi to akurat jest na plus. Doktor wie co robi i nie szarzuje robiac wszystko za jednym razem... Ale coz kazda z nas ma swoje wybory... i powiem jeszcze ze ja nigdy nie zrobilabym sobie wypelniaczy samodzielnie albo przez nie-lekarza... to dopiero jest... glupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Arti4 ,im mniej wiedzy maja osoby korzystające z zabiegów tym więcej mają krytyki wobec innych. Ty byś sobie nigdy sama nie zrobiła wypełnień i nawet nie miałabyś pojęcie czy lekarz robi to dobrze .Ja robiłam u fachowca z chyba 30 certyfikatami i robiłam sama ,bo to jest bardzo proste i powiem ci,ze do lekarza już nie pójdę .Lekarz nauczył się tego i ja się tego tez nauczyłam i robię to lepiej od niejednego specjalisty,po którym trzeba poprawiać albo czekać nawet 2 lata na znikniecie złego efektu więc nie nazywaj głupota tego ,że ktoś potrafi robić to za co inni płacą grubą kasę. Nazywać czyjąś wiedzę i umiejętności głupotą to jest dopiero głupota. Jeżeli myślisz ,że wypełniania kwasami uczą na studiach to grubo się mylisz. Co do czekania 2 lata to ja bym nie czekała ,bo ja jestem niecierpliwa i jak już podejmę decyzję to 2 lata czekania nie wchodzą w rachubę i ja nie krytykuje twojego wyboru ,ja tylko napisałam ,że lekarzy doskonałych nie ma więc ja z powodu takiego czy innego lekarza nie czekałabym 2 lat .Ty w twoim wieku możesz czekać nawet 5 lat ,ja nie czekałabym 2 lat bez względu na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ale dyskusja się wywiązała...przyznam, że ja bym też chyba nie wytrzymała terminu dwuletniego...jak już się decyduję to jednak nie mogę się doczekać efektu, i wyobrażam sobie, że na wiosnę będę już ładnie odmłodzoną 45-tką...:) przy czym nie neguję tego, że ktoś, chcąc zrobić zabieg u konkretnego lekarza jest w stanie czekać w takiej kolejce... dla mnie z kolei przesadą są ceny jakie trzeba zapłacić w tych "renomowanych" gabinetach, które głównie znane się stały dzięki kilku programom w tv. Oczywiście, nie podważam kompetencji lekarzy, ale gdyby nie tvn, to nikt by o klinice dr Szczyta nie słyszał... no w każdym razie jego nazwisko nie byłoby aż tak popularne... w programie też nie robił jakichś wielkich cudów, tylko standardowe zabiegi. A co do zabiegów estetycznych to akurat zgadzam się z Vegą, to zupełne marnotrawstwo pieniędzy, aplikacja kwasu to tak na prawdę kilkudniowe szkolenie i może na nie pójść każda osoba, nie mając medycznego przygotowania...coraz więcej gabinetów kosmetycznych to robi, oczywiście z lepszym lub gorszym skutkiem, ale to żadna filozofia i nie wymaga większej wiedzy... sama dzięki temu, że nauczyłam się robić różne rzeczy potrafię zaoszczędzić na różnych zabiegach ( nauczyłam się, przy pomocy znajomej lekarki zdejmować szwy i wierzcie mi, że to banalnie prosta sprawa wymagająca tylko precyzji i sterylnych warunków, po korekcie powiek, żeby nie wracać do Czech sama zdjęłam swoje i wyszło mi prefekcyjnie ), czy to kosmetycznych czy pielęgnacji paznokci i dzięki temu trochę kasy zostaje w mojej kieszeni...tym bardziej, że ceny w Polsce są czasami z kosmosu, za pierwszym razem, za aplikację kwasu do wypełnienia policzków zapłaciłam ponad 3 tys., efekt miał się utrzymać przez 2 lata a tym czasem po roku już niewiele widać...żaden gabinet nie uznaje reklamacji i zawsze tłumaczą się, że to indywidualne predyspozycje każdego organizmu...oczywiście, że jest to indywidualna decyzja, ale moim zdaniem dawać komuś do kieszeni 2 tys ( zakładam, że w moim przypadki nawet tyle nie kosztował sam materiał, ale niech tam... ) za to, że nie gwarantuje mi niczego jest grubą przesadą... na ale ktoś musi utrzymywać piękne dizajnerskie wnętrza klinik, ładną panią w recepcji i oczywiście wynagrodzenie dla kosmetyczki... Jestem za samodzielnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti4
Tak sie sklada ze ja z racji mojego zawodu widzialam juz efekty prac domowych ;) Powiklania po samodzielnie robionych wypelniaczach i jeszcze taz to powiem GLUPOTA... Trzeba miec nie lada odwage zeby w ramach oszczednosci oddac sie w rece kogos bez odpoeiednich kwalifikacji... ale coz wolna wola...zycze szczescia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szela55
A fatalnych efektów zabiegów wykonanych przez profesjonalistów nie widziałaś? przecież lekarze czy kosmetyczki uczą się wykonywania takich zabiegów na jednodniowych kursach, a potem praktykują na nas. Moja znajoma wzięła udział w kilkugodzinnym szkoleniu zakładania złotych nici (chyba tak to się nazywa). jej lekarka zaprosiła ją na to szkolenie i za pół ceny, ucząc się na niej, pierwszy raz założyła te nici na jej twarzy. I zaraz na drugi dzień, na jej stronie ukazała się informacja, że wykonuje takie zabiegi. Trzeba dużo odwagi i zdolności manualnych, aby nauczyć się tego samemu, ale jeśli ktoś to potrafi, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak to wygląda a jesli ktoś z racji swego zawodu widział jakieś powikłania po jak to nazwałaś "pracach domowych" to jeszcze więcej powinnaś widzieć po pracach "fachowych" a tak się składa ,że wiem o nich bardzo dużo. Więc jeszcze raz napiszę ,nazywać zdobytą wiedzę i umiejętności głupotą to tyle co ośmieszać siebie. Lekarze nie są z innej gliny a ja jestem bardzo zdolna i robię to lepiej od niejednego i nie tylko to ,bo tak jak inne forumowiczki robię sobie wiele innych zabiegów i wiem ,ze robię to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti4
Mozna i tak ;) Mialam pacjenta ktory sam sobie probowal leczyc zab.... coz...wolny wybor... ja jednak ufam specjalistom ;) A wy jak to mowia robta co chceta...;););) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vega11
Tak jak pisałam ,nie ma lekarzy idealnych .Dr.Szczyt jak i inne sławy ma bardzo dużo negatywnych opinii a jego sława jest jedynie medialna ,wyrobiona przez telewizję gdzie przeciez nie pokazywano błędów a tylko sukcesy. Taka reklama jest bardzo sugestywna i na wiele osób działa , w końcu o to właśnie chodzi i dla tej reklamy są tacy ,którzy gotowi są ponosić wszelkie trudy i czekać latami na zabieg a ,że potem może być rozczarowanie to już nie jest brane pod uwagę. Tu jest kilka wpisów po zabiegach : " gość 2016.05.22 Dobrał mi duże wkładki , co prawda takie chciałam ale.... nie uprzedził mnie o powikłaniach tak duzych wkładek , słowa nie powiedział o mozliwym marszczeniu implantu Ważę 40 kilogramów mam włąsny cycek małe b. a on mi zaaplikował implant pod gruczoł. Moje wkladki były całe wyczuwalne spod skóry, pomarszczone. Musiałam je usunąć. Nie polecam lekarza który wkłada byle co, co tylko pacjent wspomni , oby tylko pacjent mu nie uciekł bo kasa ucieka razem z pacjentem, nie informuje o możliwych skutkach pobocznych. Cóż gdyby szanowny Szczyt uprzedził mnie o tym jak będdzie przebijać implant spod skóry być może nie zrobiłabym wcale tej operacji ale co tam kasy szkoda, lepiej nie mówić o tym co złe...tak to widzę smutas.gif to przykre " "Agrafka1712 2016.07.03 Witajcie. Ja jestem po operacji nosa u dr 6,5 miesiąca. I żebym były mega lub nawet bardzo zadowolona to niestety nie mogę powiedzieć. Mama problem z oddychaniem i muszę oddychać ustami. Robię to nieświadomie i się łapię na tym czasami. Ale może to przez tą pogodę tak jest... Będę musiała na to zwrócić większą uwagę. Kształt nosa zmienił się ogromnie. Z nosa baby jagi zrobił się z lekkim łuczkiem, więc z profilu jest jak najbardziej ok. Jestem zadowolona. Zrobił się również mniejszy, ale to chyba przez zmianę kształtu mam takie wrażenie. Niestety patrząc na mnie z przodu czyli "face to face" doktor spartolił. Nos jest w momencie łączenia części kostnej z chrzęstną (połowa grzbietu nosa) krzywy. Ucieka na lewą stronę. Nie jest to jakieś drastyczne, ale widać doskonale nieudany zabieg." "gość 2016.07.05 Mi powidział, że jest dobrze! Nos mam jak skocznia narciarska, wygląda z przodu jak wbity między oczami jak bym dostała w nos Częśc chrzęstna nosa jest bardzo asymetryczna , mam ubytki w chrząstkach na czubku, wygląda to jak dziura w tkance i jakaś deformacja Nos w połowie jest najwęższy, wygląda jak klepsydra Dziurki nosa są krzywe Dziurki nosa zapadają się w trakcie nabierania powietrza nosem, przylepiają mi się do przegrody Dodatkowo to co chciałam żeby dr skorygował tj. haczykowaty czubek nosa to on to zostawił!!!!! Mój nos nadaje się do całościowej reknstrukcji , do odbudowy i odtworzenia i niestety każdy lekarz do jakiego się z tym nosem od Szczyta przeszłam powiedział mi praktycznie to samo, " " gość 2016.03.13 Mój nos jest na forum beauty i jakoś nie widzę w tym problemu żeby się dzielić fotkami po tak schrzanionej operacji, zdjęcia są w wielu wątkach zarówno w opiniach po op. jak i w watku Dr Dr nie polecam i nigdy nie polece nikomu, czeka mnie operacja naprawcza usmiech.gif A można było zrobić za pierwszym razem dobrze, jednak cóż za 10 tysięcy nie wyszło....zdarza się , Szczytowi na moim nosie się zdarzyło. " " gość 2015.11.14 Mój nos został dosłownie zniszczony przez tego lekarza , teraz czeka mnie złożona rekonstrukcja wieloprzeszczepowa, której w polsce mało kto chce się podjąć i wysyłają mnie do lekarzy zagranicznych Tytuł wątku to powinien zostać poprawiony na lekarz Szczyt bo ta osoba nie ma chyba tytułu Dr !!!!! " " gość 2015.05.04 Super, czekasz 3 lata na konsultacje, potem kolejne 2 lata na operacje a tu przeziębienie lub okres.... Dlatego uważam , ze takie terminy sa chore... Kto przewidzi co bedzie za 5 lat.... Masakra. I właśnie dlatego nie dałam sie zwariować i zoperowalam sie gdzieś indziej, dużo szybciej i dużo taniej i jestem bardzo zadowolona. " Jest również kilka pozytywnych wpisów ,ale sama jestem zaskoczona ilością negatywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arti4
Sluchaj no Vega Tematem tej dyskusji jest rekonwalescencja po liftingu a nie wylewanie kublow pomyj na dr.Szczyta Kazda z nas sama wybiera sobie lekarza Ja nie komentuje twojego wyboru a przyznam ze czytalam bardzo duzo zlych opini o klinice w ktorej ty bylas operowana. Nie jestes tu ekspertka na tym forum mimo ze sama sobie wstrzykujesz wypelnienia ;););) Mamy tu rozmawiac o naszych doswiadczeniach przed i po liftingu a nie napadac na siebie wiec bardzo cie prosze zejdz ze mnie i z mojego doktora. Ccyzbys mi zazdroscila ze bede operowana przez dr.Szczyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arti4, ty sama wchodzisz na siebie . Moja wypowiedż nie była skierowana do ciebie ,ma znaczenie ogólne i ma na celu uświadomić wszystkim szukającym lekarza ,że nie ma lekarzy idealnych i , że czekanie 2 czy 4 lata na lekarza z reklamy pozbawione jest jakiegokolwiek sensu a wręcz niezbyt dobrze świadczy o czekających,to jest nie tylko moje zdanie. Ja mojego lekarza nie wychwalam ,taki sam jak inni a co do wymiany doświadczeń to nie znajdziesz ani na tym forum ani na innym wymienionych więcej doświadczeń niż ja to zrobiłam. Ja szukałam doświadczeń innych,ale ich nie znalazłam.To dzięki mnie dowiedziałaś się jak będziesz wyglądać bezpośrednio po liftingu,jak kilka dni pózniej oraz jak to wszystko przebiega więc na pewno jestem większą ekspertką niż ty,która nie masz żadnej wiedzy na żaden z tych tematów.Ja ze swojej wiedzy jestem dumna a ty ponownie się ośmieszasz próbując sugerować ,że umiejętność wstrzykiwania kwasu jest czymś niechlubnym. Być może masz takie zdanie po swoich lekarzach nieudacznikach a jest ich bardzo dużo. Jeżeli chodzi o wylewanie kubłów pomyj na Szczyta to nie ja je wylewam tylko jego pacjentki ,aż sama jestem zaskoczona ,że jest tych kubłów aż tak dużo. Ja nigdy nie interesowałam się operacją u Szczyta czy innego lekarza osławionego przez programy telewizyjne choć chętnie te programy oglądam , nie przyszło mi to nawet do głowy .Jestem osobą twardo stąpającą po ziemi i jestem świadoma tego ,że taka reklama słono pacjentki musi kosztować co niekoniecznie ma przełożenie na efekty co moje cytaty tylko potwierdzają ,więc nie pochlebiaj sobie,raczej nie ma ci czego zazdrościć. Musisz wiedzieć ,że lifting oczu czy twarzy to bardzo proste zabiegi i gdy lekarz mówi ,że dolnych powiek nie zrobi za jednym zamachem to nie o trudność zabiegu tu chodzi tylko o kasę , po prostu za wszystkie zabiegi razem zapłaciłabyś mniej niż za każdy z osobna , no tyle to lekarz nie może być stratny więc poczekasz i zapłacisz jak należy a ponieważ nie masz żadnej wiedzy to w błogiej nieświadomości będziesz przekonana ,że to dla twojego dobra. Będę trzymać za ciebie kciuki aby nie spartolił tak jak u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×