Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenka 28

star!!! schudnąć do wisony:) cel 10 kilo!!!!

Polecane posty

Niedługo skończę 27lat, pracuję w Kancelarii Prawnej, Kończę Uniewersytet Łódzki na kierunku Socjologia. W lipcu ubiegłego roku wyszłam za mąż. Mieszkam w Łodzi z mężem i psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMM A JA TYLKO ŚNIADANKO JADŁAM=)) NA obiad chyba wczorajsze gołąbki bo mi się nie chce robić nic=)) ale chybaa sobie kupie tunczyka=) Ja mam 22 lata=) studiuję na 3 roku administracji na umcs w lublinie=) aktualnie mieszkam z rodzicami=) ale mam plany inne=) otóż zamierzam wyjechac za granice w wakacje tylko jeszcze nie wiem gdzie=(( zarobić troszkę opłacic cały rok studiów w warszawie i tam znalezc prace i zmienic uczelnie=)) od 1,5 roku nie mam chłopaka=)) i w sumie mi samej dobrze=))) tylko czasem tak brakuje kogoś do przytulenia=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miriam - W sytuacji kiedy masz tak sprecyzowane plany jak wyjazd za granicę i przeniesienie się do Warszawy, chłopak byłby tylko przeszkodą. Najpierw musisz znaleźć swoje miejsce na Ziemi, a później można się ewentualnie zastanawiać nad chłopakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sobie dokładnie z tego sprwę dlatego nie myślę o nikim poważnie=) zresztą chyba jestem wybredna bo jakoś mało jest wg mnie interesujących mężczyzn albo ich nie poznaje=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To każda z nas jest z innej części Polski. Ja jestem z Wrocławia. Zajmuje się finansami, pracuje w banku i też jestem na ostatnim roku studiów :) więc jak widać coś wspólnego ze sobą mamy. Mieszkam z narzeczonym, który jest łasuchem i kusi mnie zawsze wcinając słodycze. Niestety ma też przemianą materi o której ja marzę, i ani jednej ładki tłuszczu, których ja mam zanadto. Miriam ogólnie lubie tuńczyka, ale sałtki wolę warzywne, albo z kurczakiem i ryżem. Chciałam żeby tak zdrowo i rozmaicie było, ale coś nie wyszło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszka83
czesc dziewczyny, dawno tu niezaglądałam ale niestety choroba nie pozwoliła mi na to. Cchiałabym nadrobić zaległości i powiedzieć że przez poprzedni tydzień schudłam 0,5 kg. Ale w tym tygodniu może być gorzej ponieważ jeszcze nie odzyskałam sił i nie ćwiczę. Muszę poczytać co napisałyście bo niejestem w temacie i napewno wtedy ustosunkuje się do wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eowin napisała, że od lipca jest meżatką :) Miriam a na jakim kierunki chciałabyś kontynuować studia? :) stolica fajna sprawa. Ja uwielbiam wracać do rodziców, ale jednak równie mocno cenie sobie niezależność którą mam we Wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchomanka mam do Ciebie pytanie, bo czytam, że pracujesz w banku. Czy byłabys taka uprzejma i idpowiedziała mi na pytanie jeśli oczywiście znasz się coś na kredytach hipotecznych? Tak wogóle podczytuje Was od 3 tygodni... bo sama sobie dietkuje a Wy duchowo mnie wspieracie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczuszko tak sobie właśnie myśłałam dzisiaj o Tobie, czy oby od nas nie odeszłaś. Ale skoro nie, to super. Gratuluje spadku wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś zrobiłam jajka nadziewane tuńczykiem=)) i przesadziłamm z przyprawami=) mówię wam nie dało się jesc=))) porażka=))) liczę na to ze po licencjacie znajdę jakaś prace =) bardzo bym chgciała w zawodzie=))coś związanego z administracją=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana hipotecznymi się niestety nie zajmuje, mamy od tego innego doradcę. Jeśli chodzi o wiedze ogólną to tak, ale jeśli chcesz coś więcej wiedzieć to obawiam się, że nie będę mogła Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miriam moja koleżanka pracuje ze mną w banku i jest właśnie po administracji. A jeśli chodzi o jajka nadziewane to ja robiłam z pieczarkami i cebulką jak byłam na I fazie SB, pychotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchomanka teraz sie zastanawiam własnie czy kontynuować na administracji czy na zupełnie innym kierunku=) nie mam sprecyzowanych do końca planów=))) taka jestem zakrecona ze nawet nie zauważyłam od kiedy=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężatką jestem od Lipca ale mieszkamy razem od początku 2009roku więc sporo. W ogóle ciekawa historia bo poznałam się z mężem przez internet :) Kto by pomyślał, że tak rozpoczęty związek może okazać się tak rozwojowy :) Co do różnych zakątków kraju to w łodzi jest śnieżyca :( znów się będzie jeździć ciężko samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pochmurno ale raczej bez śniegu=)) teraz to chyba całkiem normalne jest takie poznawanie osób=) własciwie to piszac ze sobą poznaje sie człowieka=)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie rzeczywiście teraz dużo znajomości zawiera się przez internet. Kto wie może my też zrobimy sobie kiedyś zlot z forum:) Trzeba jednak najpierw osiągnąć jak największy sukces w odchudzaniu, żebyśmy miały czym się chwalić przy ewentualnym spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie śnieg i deszcz, naprawdę paskudna pogoda więc cieszę się, że nie musiałam wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow=) fajnie by było=)))ale póki co musimy się odchudzać=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się wydaje ze niedługo do mnie ta pogoda przyjdzie=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide zaraz na obiadek=)) wpisałam w stopkę moją początkowa wagę zeby każdy widział=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchomanka - no trudno;-) eowin ja też swojego męża poznałam przez internet, dzieliło nas 520 km od 10 lat jesteśmy małżeństwem a on 8 mieszkamy razem;-) Tak wogóle, mogę się do Was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchomanka - a może jednak będziesz wiedziała. Jeżeli 1 płacę rate kredytu (nadpłacam teraz go trochę), to przeliczają raty mi wg obecnego WIBORU czy na dzień 1 marca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba powoli robi się pora na kolejny posiłek. Będzie to sajgonka, łyżka makaronu sojowego i surówka. Wiem, wiem nie powinnam jeść makaronu sojowego, ale na pocieszenie powiem ze jest go naprawdę mało. W sumie spożyłam dziś z 500 kcal., do wykorzystania jeszcze 700 :) I mam w planach dziś spalić na fitnessie 200kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana wydaje mi się, że wobec obecnego, na ten dzień, na który spłacasz, ale nie jestem pewna bo tak jak mówię hipoteką się nie zajmuje. Zadzwoń do placówki i się dowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak sobie myślę, że to przewalutowanie jest zawsze po kursie danego dnia, a co do WIBORU to jestem pewna...może być róznie, ale każdy bank ma to na pewno ustalone w swoim regulaminie. Tak jak mówie zadzwoń albo podejdź to Ci na pewno powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchomanka - oj dzwoniłam byłam i kurcze wszędzie są osoby od hipoteki, ale za każdym razem jak o coś pytam każdy robi szerokie oczy...... achhh szkoda słów na ten mój bank:-) Jasne, mam 32 lata mężatka od 10 lat, dwie córcie na koncie i z Olstzyna jestem a urodziłam się w Tarnowie. Pracuje w samorzoądzie;-) Dietkuje od 7 lutego nie pytaj ile ważę, bo boje się stanąć na wadze:-P Na oko ok75 kg, wzrostu mam 170. Dieta moja to 1000-1200 kcal, i codziennie jeźdzę na rowerku stacjonarnym ok 45 minut czasami godzinę.... Więcej grzechów nie pamiętam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim banku masz kredyt? bo ja Ci mogę to sprawdzić u siebie jak jutro będę w pracy, ale to w każdym może być inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×