Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiosenka 28

star!!! schudnąć do wisony:) cel 10 kilo!!!!

Polecane posty

Agnissia no właśnie lubie dużo jeść i chce to zmienić. Dlatego wybrałam dietę 5 małych posiłków i nie więcej niż 1200kcal. Jak mi się uda schudnąć to nadal będę w życiu codziennym stosować metodę 5 mniejszych posiłków. Mniejszabyc też oglądałam mecz wczoraj i popełniłam grzech największy wypiłam piwa:( Ale rano zjadłam kanapki z chleba orkiszowego z wędliną i pomidorem a do pracy przyniosłam sobie spaghetti bolognese 400 gram i zjem na 2 razy. To w domu ogranicze się już do zielonego ogórka i pomidorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z śniadaniem. Menu podobne do wczorajszego chleb orkiszowy z powidłami i herbatka z cytryną. No i nie doczekałam się wczoraj gola, ale mecz nawet mi sie podobał. NIestety waga dzisiaj pokazała więcej niż wczoraj mam 65,6 pewnie przez te wczorajsze podjadanie. Myślę że ten kg który poszedł w szpitalu to nie spadek wagi tylko niewyspanie i sters. W końcu siedziałam na dupie cały tydzień, nic nie ćwiczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myślicie ile trzeba czekać na pierwszy efekt na wadze? Wiem weszłam na dietę dopiero w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli trzeba się uzbroić w cierpliwość. Jak widać. Jakoś mi dziś smutno. To chyba ta pogoda bo nie mam zbytnio powodów do smutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zainwestowałam w Playstation 3 z zestawem Move. DO tego mam fitness. Daje niezły wycisk na serio. A do tego mam jeszcze inne gry gdzie jak przychodzą goście to się bawią zawsze (niezależnie od wieku). A ten fitness liczy spalone kalorie na podstawie wykonanych ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie kupię sobie czegoś takiego po 1 dużo kasy po 2 nie mam miejsca w mieszkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny=) ja po śniadaniu =)) na śniadanko płatki owsiane plus starte 1 małe jabłko i posypane cynamonem wszystko;-) polecam wam wszystkim takie śniadanie=) chodzi mi w zasadzie tylko o płatki owsiane=)) ugotowalam na wodzie 4-5 łyżek i wydaje sie ze to mało ale tak ładnie napęczniały ze okazało się ich troszke więcej w rzeczywistości=)) i jak zjadłam to wszystko to taaaka najedzona jestem że szok=) strasznie syte te płatki są=)) i tak się zastanawiam dlaczego zrobiłamm je pierwszy raz od zaczecia diety=))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja nie mam czym się pochwalić, wczoraj zjadłam sporo kawowych michałków, w dodatku chce mi się jeszcze, chyba straciłam chęć i siłę do odchudzania. W sobotę idę na 25lecie ślubu, więc pewnie znów nie będzie to dietetyczny dzień ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki;-) Ja się trzymam wczoraj zakończyłam dzień na 947 kcal i rowerek 45 minut.... Nie mam zachciewajek jak narazie brzuchomanka ja w zeszły weekend byłam na 50 leciu...., bałam się, ale było ok, pojadłam wędlinka sałatki, surówki..i wódeczke;-), ale co zjadłam do wyskakałam.Nie gadaj głupot, głowa do góry i dalej dietkuj.. pomysl, że niedługo wiosna trzeba kurtki zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie asmana niedługo wiosna, cały czas mnie to mobilizowało, dzięki temu wytrzymałam miesiąc...ale po co się odchudzać skoro nie ma efektów?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchomanka głowa do góry to po prostu taki dołujący dzień, ja też siedzę w pracy i płakać mi się chce. Żebym nie myślała o jedzeniu opijam się wodą mineralną. I co najważniejsze działa, bo głodna nie jestem. miriam20_190 czy te płatki to tylko na wodzie się w diecie nadają na mleczu nie mogą byc? Ogólnie bardzo ciekawe śniadanie, ja niestety w ciągu tygodniu nie mam czasu na robienie takich. Szybkie kanapki i do pracy Brzuchomanko przeciez wiesz że na efekty trzeba poczekac. Weź się w garść i odstaw te cukierki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchomanka głowa do góry, będzie dobrze to chwilowy kryzys, każda z nas go ma. Właśnie obejrzałam 1 odcinek nowej serii przepis na życie, uwielbiam ten serial. miriam nie mogę płatek owsianych na mojej diecie, nie służą mi a pozatym nie lubię ich, ale jabłka to uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eowin ale ile mam czekać? przecież czekam już miesiąc, odchudzałam się już nie raz dietą 1000kcal i spadało od 1 do 1,5kg tygodniowo. A teraz co?aż mi głupio przed najbliższymi bo niby ciągle się odchudzam a nic nie widać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchomanska a moze za dużo jesz, cięzko mi powiedzieć... napisz co zjadłas wczoraj.... dużo pijesz? ja też nie chudę rewelacyjnie i tak jakbym chciała, ale spokojnie, powoli a do celu. Nie poddawaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eowin- ja robię płatkiowsiane na mleku (łaciate 0%)- uwielbiam i bardzo syte jedzonko, najlepiej jeść je rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mneijszabyc tak apropo nie wiem jak to robisz, że już tyle schudłas, jeszcz wogóle coś?;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzanie i diety
Witam zapraszam wszystkie panie na www.odchudzanieidiety.blogspot.com gdzie znajdziecie ciekawe artykuły, różne diety i ćwiczenia... W sam raz do poczytania przed wiosną... Serdecznie zapraszam i pozdrawiam www.odchudzanieidiety.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana no pewnie że jem :) jem wg grupy krwi nie jem tego co mam zakazane w szczególności ziemniaków i zwykłego chleba, jem za to chleb orkiszowy lub żytni z masłem i wędlinką, z powidłami, miodem, Na obiad kasze, ryż, kurczak, rosołek, zupy Do tego warzywa, owoce Jest tego sporo co mogę jeść więc nie narzekam. I też całkiem nie zrezygnowałam ze słodyczy czasami sobie pozwolę na co nie co. A schudłam 5 kg bo pewnie mój organizm nie potrzebował ich tak bardzo, miałam nadmiar, teraz sie trochę obawiam że z tymi kolejnymi 5 kilogramami będzie ciężko. Ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniejszabyc no kurcze to tylko pozazdrościć, to pewnie młoda kobita jeszcze z Ciebie i łatwiej Ci to wszystko idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asma nie przekraczam 1000, czasem 1200kcal. Móje dni wyglądają różnie. Na śniadanie przeważnie pije kawę (bez cukru) i jem jogurt z musli, albo jogurt z otrębami owsianymi. Na II śniadanie często jogurt, chleb SONKO, gdzie kromka ma 21kcal albo jabłko. Obiad to przeważnie kawałki kurczka smażone na oliwie z warzywami, albo ryba bez panierki (w ogóle nie używami bułki tartej, ani mąki), czasem same warzywa Na kolacje często jajecznica, jogurty, jabłko albo kalafior lub brokuły. Naprawdę nie jem tłustego, ani słodkiego. Nie pije alkoholu, ani żadnych soków. Licze dokładnie kalorie i 2-3 razy w tygoniu chodzę na aqua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchomanka no to nie jest tak źle, więc nie wiem w czym tkwi problem.., ale moja rada spróbuj na kolacje jeść reczy białkowe a nie węglowodany. I spokojnie pamiętaj im człowiek straszy tymtrudniej zgubić ten balast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchomanska - a może Ty szczupła jesteś i wcale nie musisz nic zrzucać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asmana wiek 22 lata, więc chyba nie taka starość ;p na kolacje już od jakiegoś czasu staram się jeść białka, odrzuciłam musli, mleko i płatki teraz rozumiesz moją demotywację? chciałam już udać się do dietetyka, ale szkoda mi trochę pieniędzy, bo to sporo kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja ważyłam 56kg, 2kg schudłam więc teraz mam 54. Ale niech Was nie zmyli ta niska cyfra, bo ja mam tylko 156cm wzrostu, przez co jestem taka kuleczką. Świadczy o tym choćby mój rozmiar ubran, bo jest to często 40. No i nic mi tak nie przeszkadza jak ten brzuch, nie wiem ile mam w pasie ale śmiem twierdzić, że może nawet z 90cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuchomanka, ja raz poszłam do dietetyka no dwa, opracowała mi diete... posiłki co 3 godziny (o mniej więcej stałych porach) i powiem Ci, że chudłam, no ale niestety odpuściłam. Uważam, że dietetyk nie pomoże jeżeli sam człowiek się nie zaprze. Ile masz wzrostu i jaka waga? To Ty młoda siksa jesteś;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchomanka Przecież masz idealną wagę. A co do ubrań to od jakiegość czasu firmy produkujące odzież zaniżają rozmiarówkę. I to bardzo. widzę o nie tylko po sobie ale i po mojej kuzynce ona jest szczuplutka a nosi ubrania w rozmiarze M a wyglada jak XS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uważam, że wage masz wsam raz, więc nie oczekuj że schudniesz 5 kg w ciągu miesiąca, widocznie to jest Twoja waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×