Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faxaadas

Ladna i inteligentna kobieta - istnieje?

Polecane posty

Gość faxaadas
większość LUDZKOŚCI jest przeciętna z założenia Owszem, ale wsrod tych przecietnych ludzi wiecej jest kobiet, tak samo jak wsrod idiotow wiecej jedt facetow jak tez wsrod inteligetnych ludzi wiecej jest rowniez facetow Na 10 idootow 9 to faceci, na 10 inteligetnych ludzi 9 to faceci. Kobiety w zdecdowanej wiekszosci sa przecietne, takiej niczym sie nie wyrozniajace a przy tym nudne, podobne do siebie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
a pasją jest np chodzenie do kina? albo malowanie, rysowanie? hodowla ptaków? czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Mylisz pasje z hobby, to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
ale zrozum, że taka jest natura facet ma inne predyspozycje, kobieta inne. o co Ci chodzi? przeszkadza Ci to? i nie mylę pasji z hobby, bo od razu napisałam, że kobiety mają DROBNE pasje, które nie pochłaniają im całego życia po raz kolejny apeluję: CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym się
pasja od hobby różni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
ja tam wolę ludzi z hobby a nie z pasją, bo z prawdziwym pasjonatem - jeśli nie podzielasz jego pasji - nie ma o czym rozmawiać. wolę przeciętnego faceta, z którym spędzę życie niż np sportowca czy naukowca a Ty byś chciał być z kobietą, która ma takie pasje że nie ma jej w domu przez większość roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym sa pasje w takim razie? ja interesuje sie np astronomia, w wolnym czasie rozwijam swoje talenty manualne, kocham wspinaczke gorska, rower, basen naszczescie mam kompana ktory ma podobne zainteresowania i pasje do moich czasem trzeba sie rozejrzec i znalesc osobe ktora nam odpowiada, jezeli jestes pasjonatem szukaj pasjonatki, proste we 2je zawsze razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
swoją drogą śmieszne, że uznałeś rysowanie jako hobby :D :D :D ja akurat ze sztuki się utrzymuje i jest to całe moje życie i kończę tą dyskusję, bo Ty potrafisz dyskutować - Ty masz z góry przygotowane założenia, które forsujesz w każdym poście. zgadzam się, różnimy się, faceci częściej są genialni. przyznałam Ci rację, bo też tak sądzę :) niestety, nie potrafisz wyjść z dyskusją dalej, zejść z utartego toru, nie potrafisz napisać nic odkrywczego czy nowego w temacie. myślisz baaardzo schematycznie i w kółko powtarzasz prowokujące frazy. niestety, nas na nie nie nabierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
jakie prowokujace frazy? toz to sa fakty, ktore Wam nie pasuje i do ktorych nie potraficie sie odniesc wykrecajac kota ogonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
znalezc a nie znalesc, jak juz wypominamy bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
facet ma inne predyspozycje, kobieta inne. o co Ci chodzi? przeszkadza Ci to? Nie przeszkadza mi to, to jest piekne, ale Wy tego nie potraficie zaakcpetowac bo za tym sie kryje walnie problem praktycznego braku inteligetnych i zarazem ladnych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
"Nie przeszkadza mi to, to jest piekne, ale Wy tego nie potraficie zaakcpetowac bo za tym sie kryje walnie problem praktycznego braku inteligetnych i zarazem ladnych kobiet" ja to akceptuję :) to Ty założyłeś taki temat na forum, więc wyraźnie masz jakiś problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Ja akceptuje roznorodnosc, zroznicowanie plci ale jednoczesnie naiwnie pytam, wierzac ze sa zarazem inteligentne i ladne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym pragne zaznaczyc jeszcze jedna wazna dla mnie rzecz jakby nie patrzec kobiety dopiero od niedawna maja szanse rozwijac swoje umysly, zainteresowania, pasje mezczyzni mogli sie szkolic, to facet mial uchodzic za inteligentnego nie dajac szansy kobiecie ktora miala zajmowac sie domem i dziecmi nie dziw sie ze wasze mozgi sa bardziej rozwiniete, macie to w genach, we krwi nie dziw sie ze zdecydowana wiekszosc wynalazkow nalezala do mezczyzn nie dziw sie ze najwiecej odkryz na ziemi nalezy do mezczyzn jestesmy duzo za Wami, a mimo to gdyby tak policzyc srednia kobiety sa bardziej inteligentne i rownie zdolne do pracy (srednia czyli-glupcy+inteligenci & przewaga przecietnie inteligentnych kobiet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
jestesmy duzo za Wami, a mimo to gdyby tak policzyc srednia kobiety sa bardziej inteligentne i rownie zdolne do pracy no wlasnie policzono te srednia, nie raz i nie dwa i wychodzi ze srednia kobiet nie ejst wyzsza od sredniej mezczyzn a ze wiecej jest inteligetnych facetow to oni nadaj ton temu swiatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
czyli chciałbyś kobiecą i piękną kobietę z mózgiem ponadprzeciętnie inteligentnego faceta? coś jeszcze? :D pewnie że takie są. ale po cholerę Ci taka? czego Ci brakuje w kobietach właściwie? błyskotliwości? :D a czy błyskotliwym można nazwać faceta, który nie potrafi oddzielić prania kolorowego od białego (mój ojciec, wykształcony uczony człowiek, potrafi radośnie wyprać farbujące dżinsy z białą bielizną..) przyznaj się lepiej, że temat założyłeś z nudów żeby posłuchać jak się kobiety tłumaczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety pna sie w gore, caly czas idziemy do przodu ;) co do tej sredniej, w sumie zartowalam, a tak na powaznie nie da sie tego wyliczyc, nie da sie zbadac kazdego z osobna - gdyby to bylo mozliwe kazde statystyki leglyby w gruzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
a czy błyskotliwym można nazwać faceta, który nie potrafi oddzielić prania kolorowego od białego (mój ojciec, wykształcony uczony człowiek, potrafi radośnie wyprać farbujące dżinsy z białą bielizną..) To nie jest kwestia blyskotliwosci tylko wiedzy na temat prania, doswiadczenia czy tez zapominalstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
a kobiety nadają ton życiu mężczyzn :) naprawdę masz 30 lat autorze tematu? kurcze, mój kuzyn (lat 17) ostatnio zafundował mi podobne przemyślenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
"To nie jest kwestia blyskotliwosci tylko wiedzy na temat prania, doswiadczenia czy tez zapominalstwa. " fakt, powinni zrobić jakieś studium prania dla facetów. przecież to taakie trudne do zapamiętania, i trzeba być taakim doświadczonym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
U kobiet zalezy mi nie tylko na urodzie ale rowniez na inteligencji, bo w przeciwienstwie do wielu facet kobieta sluzy mi nie tylko do patrzenia, ale takze do dyskutowania, prowadzenia ciekawych rozmow, droczenia sie, wymieniania sie ripostami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
jojojojoffffffffffffffffffffff jak juz mnie cytujesz to rob bezblednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
o czym chcesz dyskutować? ja ostatnio chciałam z facetem o ekspresjonizmie abstrakcyjnym i nic nie wiedział :( głupi ci faceci. gdzie Cię zacytowałam błędnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość statystyka bywa nieubłagana
Wśród całej populacji dwie trzecie stanowią ludzie przeciętnie inteligentni i urodziwi, pozostali są skrajnością: albo urodziwe matoły, albo brzydkie mądrale,albo ładniutkie i mądrutkie, albo brzydkie i głupie. Cała filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
ekspresjonizmie abstrakcyjnym To ze nie wiedzial nic o jedym zagadnieniu to jeszcze nie oznacza ze jest glupi. Widze ze szybko szufladkujesz ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to cechuje osobe o ponadprzecietnej inteligencji? prosze Cie, zejdz na ziemie nie szukaj osoby w takich kategoriach bo jej w zyciu nie znajdziesz.. z ta przecietna tez da sie porozmawiac, wystarczy miec wspolne tematy, cos co Was laczy Zycze Ci powodzenia w szukaniu kobiety Twoich marzen, pamietaj tylko ze zycie lubi platac figle i nie zawsze jest tak jak tego oczekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
"To ze nie wiedzial nic o jedym zagadnieniu to jeszcze nie oznacza ze jest glupi. Widze ze szybko szufladkujesz ludzi" to była aronia z mojej strony (taki owoc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
takowej kobiety szukam juz przez dlugi czas, narazie bez efektow,stad m.in taki temat Jak nie znajde takiej, to nic sie nie stanie, aczkolwiek bylbym rad gdybym jednak znalazl. Ale coz, moze na taka nie zasluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
jojojojoffffffffffffffffffffff Slaba ironia z Twojej strony, stac Cie na lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×