Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faxaadas

Ladna i inteligentna kobieta - istnieje?

Polecane posty

Gość faxaadas
Fragment wywiadu z prof. Wojciszke Wspomniał pan o profesorach. Może zabrzmi to bluźnierczo, ale zapytam o współczynnik inteligencji kobiet i mężczyzn. Czy IQ jest uzależnione od płci? Mamy w tej kwestii dużo wiarygodnych danych, które zawsze dają ten sam wynik. Jeśli chodzi o wartość średnią IQ, to nie ma żadnej różnicy pomiędzy kobietami i mężczyznami. Zero różnic? Jest jednak bardzo ciekawa zależność, ale dotycząca nie tego jak jest przeciętnie, ale tego, co się dzieje na krańcach rozkładu ilorazów IQ. Otóż istnieje zjawisko, które polega na tym, że mężczyźni są nadreprezentowani na krańcach tegoż rozkładu. A tłumacząc to na prostszy język. Jak się trafi prawdziwy idiota, to jest większa szansa, że jest to mężczyzna, a nie kobieta. Ale jak się trafi prawdziwy geniusz, to również mamy większe prawdopodobieństwo, że jest to on, a nie ona. Natomiast kobiet jest więcej po środku. Czyli jest większa szansa, że jak spotkamy człowieka o przeciętnej inteligencji, to będzie nim kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle ze to ma jednak jakies powiazanie i nie mowie o osobach ktore mysla ze pozjadaly rozumy i o takich ktorzy mysla ze wiedza wszystko najlepiej jest jeszcze cos po srodku uwazam ze takie osoby potrafia przyznac sie do bledu, przeprosic, powiedziec NIE kiedy im cos nie pasuje, walczyc o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
rzabufka jasne ze wyjdzie wykres, widze ze nie znasz podstaw, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzabufka
Wykres jest po to, aby przedstawial znaczace dane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok z tym sie zgadzam - tez kiedys czytalam ten wywiad jednak chce cos sprostowac, profesor mowi dokladnie o tym ze wiekszosc kobiet dysponuje przecietna inteligencja, co nie znaczy ze sa glupie - poprostu przecietne pozatym w zaden sposob nie podkreslil ze kobiet z ponad przecietna inteligencja nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem inteligenta i ładna
Już tutaj był taki temat czemu inteligentni faceci siedzą po domach bez bab...Bardzo podobny...Taki sam mało inteligentny facio starał się o pocieszenie :D Bardzo chciał usłyszeć, że taki boski i żadna tego nie docenia bo wszystkie głupie :D Według mnie osoby zakładające takie tematy nie grzeszą rozumem. Są kobiety ładne, brzydkie- rzecz gustu. Są też mądre, głupie, naiwne, łatwowierne, towarzyskie, przebiegłe... I nad czym tutaj dumać??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
To jak z tym tytulowym pytaniem. Istnieja czy nie istnieja? Jak jak z Wami, drogie panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
oczywiście, że istnieją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiamy o inteligentnych czy genialnych, bo sie pogubił autor :D autorze już rozumiem szukasz genailnej i o olśneiwającej urodzie, zatem są to pojedyncze przypadki i faktycznie takiej na ulicy nie spotkasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
przecietna inteligencja, co nie znaczy ze sa glupie - poprostu przecietne pozatym w zaden sposob nie podkreslil ze kobiet z ponad przecietna inteligencja nie ma! Nikt tego nie twierdzi. Z prostego myslenia mozemy wywnioskowac ze jesli sa inteligentne i ladne kobiety to jest ich malo, albowiem w ogole inteligentnych kobiet jest malo, dominuja te przecietne. Inaczej tu wyglada u facetow. U nich latwiej spotkac inteligetnego i przystojnego faceta tak samo jak latwiej spotkac brzydkiego idiote. Reasumujac, u kobiet dominuja przecietnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzabufka
Od ktorego momentu w skali (i ktora skale uzyc) uznajemy kobiety za inteligentne? No i ktore sa te naprawde ladne - jakie kryteria tutaj zastosujemy (to bardzo subiektywna kwestia)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
fiku mikuuu. nigdzie nie pisalem o genialnych kobietach. Caly czas jest mowa i inteligetnych i ladnych zarazem. Inteligetnych a nie przecietnych intelektualnie. Przecietnosc to nie jest inteligencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzabufka
Fakt, ze jest wiecej genialnych mezczyzn niz kobiet nie swiadczy o tym, ze jest wiecej przystojnych i genialnych facetow niz pieknych i genialnych kobiet:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Sonho lindo Kolejna brednia. Gdybys byla inteligentna to bys wiedziala ze wiekszosc facetow nie byc glupcami bo wowczas to co mowil profesror nei byloby prawda, a nawet Ty podzielasz jego zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze jest, tymbardziej ze niektore rzeczy takie jak blyskotliwosc np mozna nabyc, wystarczy troszke nad soba popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
to prawda, u kobiet dominuje przeciętność kobiety są bardziej podobne do siebie niż mężczyźni. idąc ulicą widać masę ładnych, zadbanych dziewczyn. za to faceci skrajność, albo menele do potęgi, albo wymuskani metro pedanci. o wiele łatwiej trafić na kobietę na poziomie, większość dziewczyn czyta książki, chodzi do kina, ma jakieś drobne pasje. faceci z kolei albo poświęcają się pasji w 100%, albo nie robią nic :) za to kobiety potrafią znaleźć ten złoty środek. potrafią zrobić więcej rzeczy i lepiej zorganizować sobie życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Blysktotliwosci nie mozna nabyc, mozna ja rozwijac ale nie nabyc. Gdyby tak bylo to by kazdy mogl byc blyskotliwym ale niestety taki przywilej jest zarezerowowany tylko dla niektorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze: "mężczyźni są nadreprezentowani na krańcach tegoż rozkładu" - zatem przygłupi i geniusze, inteligentni są jednak bliżej środka, to nei sa skrajności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
ma jakieś drobne pasje w postacji ogladania seriali itp Kobiety i pasje, dobry zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkresliles ze czesciej mozna spotkac przystojnego i inteligentnego faceta jak i brzydkiego glupca a ja jestem zdania ze wiekszosc mezczyzn nie jest urodziwa i do ponad przecietnej inteligencji rowniez im daleko, choc nie twierdze ze takich nie ma i ze jest ich mniej niz kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
a czy ja wiem czy błyskotliwość to taki ogromny przywilej? autorze, człowiek to nie tylko intelekt i uroda :) zwłaszcza jeśli chcesz mówić o kobietach. kobiecość nie kryje się w idealnych rysach albo błyskotliwości. dorośnij, dojrzej, stań się mężczyzną to zrozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
"mężczyźni są nadreprezentowani na krańcach tegoż rozkładu" - zatem przygłupi i geniusze, inteligentni są jednak bliżej środka, to nei sa skrajności Wiekszosc kobiet jest przecietna, przecietna kobieta nie jest inteligentna. Przecietnosc to przecietnosc a inteligencja to intligencja. Tak samo jak przecietna kobieta nie jest glupia, ona jest przecietna, wiec ani inteligentna ani glupia, po prostu przecietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
napisałam drobne pasje, które nie kolidują z normalnym życiem np szycie, gotowanie, nauka języków, kwiatki doniczkowe, taniec KAŻDA dziewczyna którą znam robi co najmniej jedną z tych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety nie maja pasjii i zainteresowan? teraz wlasnie widze z jakim inteligentnych chloptasiem mam doczynienia :D pobiles rekord swojej glupoty tym o to krotkim zdaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
a ja jestem zdania ze wiekszosc mezczyzn nie jest urodziwa i do ponad przecietnej inteligencji rowniez im daleko, choc nie twierdze ze takich nie ma i ze jest ich mniej niz kobiet To prawda, co nie zmienia faktu ze inteligetnych facetow jest powiedzmy 5 razy wiecej niz takowych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
"Wiekszosc kobiet jest przecietna" większość LUDZKOŚCI jest przeciętna z założenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Zdecydowana wiekszosc kobiet nie ma pasji, no chyba ze za to uznajemy zakupy, ogladania katalogow z moda czy tez ogladania seriali. To nie przypadek ze najlepszymi specjalistami prawie we wszystkim sa faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
czytaj ze zrozumieniem proszę :) bo ta dyskusja nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×